Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!
Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.
Dziękujemy!
Moderatorzy: bombel , Seba WWA
Draganta
wiem o czym pisze
Posty: 87 Rejestracja: 2010-04-05, 17:38
Lokalizacja: Szczecin/Mierzyn
Post
autor: Draganta » 2010-04-12, 21:25
To jak bedziesz juz dostepny to daj cynk
bo z tego co slyszalem to poza zasiegiem jestes:)
Choc za kolkiem Audi to dusza i sercem i tak przy NISSANIE
prezes_
stały bywalec
Posty: 137 Rejestracja: 2009-12-22, 19:56
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: prezes_ » 2010-04-12, 21:27
pewnie ze dam cynk jak sie tylko w kraju pojawie
uleńka
fanatyk nissana
Posty: 1604 Rejestracja: 2009-12-08, 22:27
Lokalizacja: Gdynia, Szczecin
Post
autor: uleńka » 2010-04-12, 21:38
prezes_ pisze: to jak z tym spotem % jak wroce bo nikt sie nie odzywa
pojechał zagramanice i mu na oczy padło, czytaj dokładnie
no chyba że on się tak domaga i krzyczy bo mu jeszcze za małe zainteresowanie okazujemy
prezes_
stały bywalec
Posty: 137 Rejestracja: 2009-12-22, 19:56
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: prezes_ » 2010-04-12, 21:49
o faktycznie zwracam honor ulenka wybacz mi
aBa
fanatyk nissana
Posty: 302 Rejestracja: 2009-12-09, 00:08
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:
Post
autor: aBa » 2010-04-12, 21:55
Moze być
!!Teraz Plawgo prowadzi
areksr20
nowy na forum
Posty: 31 Rejestracja: 2010-03-19, 19:54
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: areksr20 » 2010-04-12, 22:07
Sobota ok tylko godzina kiepska, pracuje do 14...
prezes_
stały bywalec
Posty: 137 Rejestracja: 2009-12-22, 19:56
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: prezes_ » 2010-04-12, 22:13
to co panowie w maju zaczynamy utrudniac zycie hondom
jak moje autko wroci z wawki od coobcia to ja napewno bede
areksr20
nowy na forum
Posty: 31 Rejestracja: 2010-03-19, 19:54
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: areksr20 » 2010-04-12, 22:25
Powiadasz, ze szykuje sie mocna p10
prezes_
stały bywalec
Posty: 137 Rejestracja: 2009-12-22, 19:56
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: prezes_ » 2010-04-12, 22:26
mam zamiar swapa zrobic na sr20ve juz coobcio dla mnie graty kompletuje wiec mysle ze bedzie sie z czym na linii ustawic
areksr20
nowy na forum
Posty: 31 Rejestracja: 2010-03-19, 19:54
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: areksr20 » 2010-04-12, 22:29
Choruje na ten silniczek ale niestety jeszcze mnie nie stac
na razie chce uzbierac na deha, a co teraz siedzi u Ciebie?
prezes_
stały bywalec
Posty: 137 Rejestracja: 2009-12-22, 19:56
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: prezes_ » 2010-04-12, 22:33
no do mnie sie troche szczescie usmiechnelo i mam kaske na poczatku mialem plan uturbic moje ga16de na jakies 200 kucy ale w sumie stwierdzilem pozniej ze lepiej bedzie pojsc w sr20ve bo mniej to pali jak sie jezdzi normalnie no i jest czym przycisnac jak trzeba no i zawsze to n\a bo w sumie 200 kucy to maks co bym wycisnal ze swojego ga16de a z sr20ve to perspektywy grzebania daja znacznie wiecej opcji
areksr20
nowy na forum
Posty: 31 Rejestracja: 2010-03-19, 19:54
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: areksr20 » 2010-04-12, 22:36
sr lepsze do grzebania, a pozniej ewentualnie uturbinic
co teraz siedzi u Ciebie pod maska?
prezes_
stały bywalec
Posty: 137 Rejestracja: 2009-12-22, 19:56
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: prezes_ » 2010-04-12, 22:38
teraz to nic specjalnego tylko ga16de
areksr20
nowy na forum
Posty: 31 Rejestracja: 2010-03-19, 19:54
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: areksr20 » 2010-04-12, 22:41
A no tak przeciez napisales... Zamulilem troszku
bedzie najmocniejsza primera na pomorzu
prezes_
stały bywalec
Posty: 137 Rejestracja: 2009-12-22, 19:56
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: prezes_ » 2010-04-12, 22:46
tego to nie wiem ale na pewno jedna z mocniejszych
tak wiec jak pisalem hondy nie beda mialy lekkiego zycia w szczecinie
areksr20
nowy na forum
Posty: 31 Rejestracja: 2010-03-19, 19:54
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: areksr20 » 2010-04-12, 22:48
Do tego dorzucic skrzynie i waleczki z 16ve i jest przekoazk:-D
prezes_
stały bywalec
Posty: 137 Rejestracja: 2009-12-22, 19:56
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: prezes_ » 2010-04-12, 22:52
nad skrzynia sie zastanawiam czy wrzucic ta z p11gt czy VZR ze szpera wszystko kwestia kosztow po prostu na co starczy to bedzie
areksr20
nowy na forum
Posty: 31 Rejestracja: 2010-03-19, 19:54
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: areksr20 » 2010-04-12, 22:56
Kurcze trzeba zaczac Cie gonic
Przyjezdzaj szybko, bo chce zobaczyc jak takie cacko lata
prezes_
stały bywalec
Posty: 137 Rejestracja: 2009-12-22, 19:56
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: prezes_ » 2010-04-12, 23:03
spoko ja rok czekalem na zastrzyk kaski ale warto bylo chociazby zeby moc sie takim projektem pochwalic
trzymam kciuki za twoje mody i oczywiscie zaliczymy jakiegos test driva
kurcze nie na temat sie rozpisalismy soki wielkie za OT
Ostatnio zmieniony 2010-04-12, 23:08 przez
prezes_ , łącznie zmieniany 1 raz.
areksr20
nowy na forum
Posty: 31 Rejestracja: 2010-03-19, 19:54
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: areksr20 » 2010-04-12, 23:07
Mam taki sam kolorek jak Ty i o ile dobrze widze to wersja invitation
Test drive z mila checia
OT malutki
Gumis1973
doświadczony forumowicz
Posty: 250 Rejestracja: 2009-12-13, 09:58
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: Gumis1973 » 2010-04-12, 23:37
Ula ja bronię magistra w czerwcu tylko jeszcze nie wiem gdzie on jest i przed czym go bronic
Tak na poważnie to od lipca siadam do pisania pracy i mam aż 3 strony:
Tytułowa
Temat
Spis treści - i to niecały
Więc niestety zlot beze mnie
bombel
Administrator
Posty: 13188 Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: bombel » 2010-04-13, 04:22
areksr20 pisze: bedzie najmocniejsza primera na pomorzu
Ja też jestem z Pomorza
prezes_
stały bywalec
Posty: 137 Rejestracja: 2009-12-22, 19:56
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: prezes_ » 2010-04-13, 05:27
oj bombel bombel mowilismy o n\a a po drogie mielismy na mysli jezdzace auta
pozdro i powodzenia w uturbianiu
sergiej
fanatyk nissana
Posty: 4155 Rejestracja: 2009-12-07, 20:01
Lokalizacja: Szczecin k.Kluczkowa
Post
autor: sergiej » 2010-04-13, 06:18
prezes_ pisze: oj bombel bombel mowilismy o n\a a po drogie mielismy na mysli jezdzace auta
pozdro i powodzenia w uturbianiu
hbahaha prezes dales rade
jeszcze tylko musisz nazwe dla swojej jezdzacej primy wymyslic ...proponuje mokry wally
ale dosyc juz tych OT ...temat jest o spotkaniach i tylko o tym piszemy
a wiec spotkanie w sobote o 13.00 chyba ze bedzie padac to przelozymy to na niedziele tez na godzine 13.00 na glebokim jestesmy zawsze co najmniej 3 godzinki wiec jak ktos moze niech wpada kiedy moze
[ Dodano : 2010-04-13, 09:16 ]
info dotyczace wyjazdu na zlot 2010 pod chojnice/chwarzykowy ...pod tym linkiem
Zachodiopomorski atak na ZLOT 2010
jawert
fanatyk nissana
Posty: 1092 Rejestracja: 2009-12-08, 22:25
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: jawert » 2010-04-13, 09:02
prezes nt spotu % z twoim udziałem będę się wypowiadał jak wrócisz i będzie szansa na spot - póki co to jak wróżenie z fusów
Primera RIP - Subaru now
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"
Saffira
Post
autor: Saffira » 2010-04-13, 09:12
areksr20
nowy na forum
Posty: 31 Rejestracja: 2010-03-19, 19:54
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: areksr20 » 2010-04-13, 09:54
Wezcie chociaz na 14 to bede mogl sie pojawic z lekkim opoznieniem
sergiej
fanatyk nissana
Posty: 4155 Rejestracja: 2009-12-07, 20:01
Lokalizacja: Szczecin k.Kluczkowa
Post
autor: sergiej » 2010-04-13, 11:11
spokojnie poczekamy na ciebie
z drugiej strony mi to wszystko jedno na ktora godzine
decyzja nalezy do was ... ale podejmijmy ja do dzisiejszego wieczora bo jutro wyjezdzam do gdyni a potem na hel i nie bede mial pewnie dostepu do neta az do piatku
jawert
fanatyk nissana
Posty: 1092 Rejestracja: 2009-12-08, 22:25
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: jawert » 2010-04-13, 11:26
godzina 13.00 i nie ma co dyskutować - przecież zawsze siedzimy parę godzin, więc co za problem jak ktoś dojedzie później czy wcześniej wyjedzie
pozatym takie dyskusje jakby ktoś kiedyś na czas dojechał
Primera RIP - Subaru now
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"
sergiej
fanatyk nissana
Posty: 4155 Rejestracja: 2009-12-07, 20:01
Lokalizacja: Szczecin k.Kluczkowa
Post
autor: sergiej » 2010-04-13, 13:06
dobra decyzja zapadła ... spotkanie o godzine 13.00 na głebokim ...info zaraz znajdzie sie w pierwszym poście