Gadżety grupy łódzkiej.

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morphinus8
stały bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 2012-01-02, 22:38
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: Morphinus8 » 2012-05-23, 12:06

OK, rozumiem.
To przez "zboczenie zawodowe", bo wiedząc, że przygotowanie 10 kolorowego wzoru zajmuje max 1 dzień, nie pomyślałem, że w innych firmach mogą to robić wolniej.

Uważam spór za zakończony.
Przyznaję się do rozpętania niepotrzebnej kłótni.
Prędkość nie zabija !! !! !!
Zabija zbytnia pewność siebie !! !! !!

Ku przestrodze: http://www.youtube.com/watch?v=7sJg9PuXMRk&NR=1

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-05-23, 12:13

Dodam tylko, że koszulki sa już od tygodnia, flagi się robią-sama stwierdziłam, że nie ma pośpiechu, byleby przed zlotem były. Odbieram wszystko wkrótce. :)

Co do Ciebie Morphinus8 topory zakopane. :) Temat zakończony. :)

Aha-Odezwę się następnym razem, aby zbierać pokłony i owacje za śliczne koszulki, a scubz za flagi-to żart oczywiście :D

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2012-05-23, 12:15

ainkaa pisze:zbierać pokłony i owacje za śliczne koszulki, a scubz za flagi
Obrazek
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

Awatar użytkownika
MlodyLDZ
fanatyk nissana
Posty: 998
Rejestracja: 2010-08-19, 20:49
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlodyLDZ » 2012-05-23, 12:18

Uspokójcie się ludzie. :P Sprzeczki i sprzeczochy załatwiamy na PW. ;]

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-05-23, 12:24

scubzik, <rotfl>

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2012-05-23, 12:25

REASUMUJĄC :

FLAGI
1.ainkaa - zapłacone
2.Kazik 2szt - zapłacone
3. Ryba - DUŻA - CZEKAM NA WPŁATĘ !
4.MacGyver - DUŻA zapłacone
5. Morphinus8 1 szt. - zapłacone
6. wronek - zapłacone - śliczny tytuł przelewu :)
7. Cubuś - zapłacone
8. mamii - deklaracja wpłaty !
9. Eryk CZEKAM NA WPŁATĘ !


KOSZULKI
1. ainkaa, voytass i 2 Szelmy
2. kwietas, XXL - 1 sztuka
3. Scubzik XXL (custom ) + Mżonka XXL (custom )
4. Skazony +1 - xxl + s
5.zecikk+fifi (l+s)
6. Kazik - L + MATTI XS lub S zależy co tam macie
7.Serwises XXL+Hubert (rozmiar 128-134)
8.wąski, L
9. Morphinus8 XL + Morphinus&#8734;wa L + 1x 110/114 +1x 134/140 (w zależności od producenta i rzeczywistych rozmiarów)
10. Cubuś M
11. mamii S, kalibek L, Szelmy 2 sztuki
12. Maro L
13. Krissu 1szt. XXXXXXXXXXXXXXXXL
14. MacGayver L
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-05-23, 12:31

REASUMUJĄC :

FLAGI [b/]
1.ainkaa - zapłacone
2.Kazik 2szt - zapłacone
3. Ryba - DUŻA - CZEKAM NA WPŁATĘ !
4.MacGyver - DUŻA zapłacone
5. Morphinus8 1 szt. - zapłacone
6. wronek - zapłacone - śliczny tytuł przelewu :)
7. Cubuś - zapłacone
8. mamii - deklaracja wpłaty !
9. Eryk CZEKAM NA WPŁATĘ !


KOSZULKI

1. kwietas, XXL - 1 sztuka
2. Scubzik XXL (custom ) + Mżonka XXL (custom )
3. Skazony +1 - xxl + s
4.zecikk+fifi (l+s)
5. Kazik - L + MATTI XS lub S zależy co tam macie
6.Serwises XXL+Hubert (rozmiar 128-134)
7.wąski, L
8.Morphinus8 XL + Morphinus&#8734;wa L + 1x 110/114 +1x 134/140 (w zależności od producenta i rzeczywistych rozmiarów)
9. Cubuś M
10. Maro L
11. Krissu 1szt. XXXXXXXXXXXXXXXXL
12. MacGayver L


teraz jest ok. Oczywiście chodziło też o to, że ostatnie zdanie należy do mnie :D

[ Dodano: 2012-05-23, 22:32 ]
Koszulki zrobione, odebrane, śliczne, pachnące nowością :)

Cena ostateczna 12 zł/sztukę, czyli wiszę Wam po 8 zł :)

Serwises i morphinus cena koszulek dla dzieciaków 10 zł/sztukę, czyli za dziecinne koszulki oddaję Wam: Serwisesowi 10 zł (razem 18 zł) Morphinusowi 20 zł (razem 36 zł).

Mam nadzieję, że zarówno koszulka jak i cena wszystkich usatysfakcjonuje. :)

Scubz, Mżonka i wąski przesyłam Wam koszulki przez Voytassa, jako, że raczej na spocie w niedziele (z racji konertu) Was nie będzie.

Dla reszty klubowiczów koszulki do odebrania w niedzielę na spocie. :) jeśli ktoś nie będzie mógł przybyć w niedziele, dawać znać :) większość z Was wie gdzie mieszkam :) można podjechać po koszulkę :)

Awatar użytkownika
MacGayver
fanatyk nissana
Posty: 3624
Rejestracja: 2009-12-09, 00:13
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontakt:

Post autor: MacGayver » 2012-05-24, 00:47

hmm, nie wiem co napisać. Czytając temat od pewnego momentu zacząłem się zastanawiać czy ja również będę miał koszulkę z logiem Sami Wiecie Kogo, ale na szczęście tak się nie stało. Ale może zadam inaczej pytanie, nie dało rady zrobić na mojej koszulce loga mojego warsztatu? Nie to żebym się burzył o to czy coś, ale... Wydaje mi się to trochę dziwne

Można wiedzieć kto ma a kto nie ma "tego" loga ?
kompletne sportowe układy wydechowe
Nissan Micra X1R GA16

www.klinika-japonczyka.pl

Awatar użytkownika
Krissu
fanatyk nissana
Posty: 587
Rejestracja: 2009-12-09, 14:12
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: Krissu » 2012-05-24, 06:24

będę miał koszulkę 8-)
DZIĘKUJĘ :mrgreen:
była Primera P11 SLX 96' 1,6 16V 99KM
była Primera WP12 Visia 05' 1,8 16V 116KM
jest Duster IFL Black Shadow 17' 1,6 16V 114KM

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2012-05-24, 08:04

MacGayver, koszulki są jednakowe...(WYŁĄCZNIE z logo NZ :) - ). Koszulka jest "nietykalna" jeśli chodzi o inne nadruki. Tylko niektóre flagi mają dodatkowe logo, ale tylko u tych, którzy wyrazili zgodę ..
Nic straconego ..Sądzę, że jak wyrzeźbisz wlepy z logo MacGarage to niejeden "łodziak" wlepi je sobie na auto lub flagę :)
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-05-24, 08:24

MacGayver, proszę, tylko nie kolejna dyskusja o niczym :) Tak jak napisał scubz, koszulki wyglądają jak te melanżowe, różnica polega na tym, że są czarne i logo na plecach (łódzkie) jest ładniej widoczne. :)

Co do logo MDcars na flagach, no cóż, ja ostatnio nie bywam na spotach często, ale to na spocie właśnie dowiedziałam się o pomyśle logo Damiana na fladze i tam powiedziałam, że jeśli chodzi o moją flagę to nie ma problemu. Mogę mieć logo łódzkiej i MDcars, choć akurat nie bywam też w warsztacie u Damiana, tak samo jak u Ciebie Mac.
Zarzuć jakiś pomysł, zrób wlepę, albo coś, przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zaproponował nam sposób w jaki mamy Cię rozreklamować, :) też ozdobię swoją srebrną. :) Pomagamy sobie nawzajem, prawda? A nie zwalczamy? :)

Co do Twojej wielkiej flagi jest bez logo MDcars.

Wiecie co? w ogóle się odechciewa :D Najpierw miał być niespodziankowy spot z koszulkami, ale po dąsach morphinusa pomysł z niespodzianką padł, teraz znów jakieś dąsy Maca. No normalnie odbija Wam czy co? :D Ja wiem, że słonko mocno grzeje, ale weźcie sobie na luz trochę, bo jak wczoraj z radością pognałam po koszulki i flagi do Brzezin i przez telefon jak skowronek nadawałam scubzowi, że są piękne i bardzo tanie, wieczorem oglądałam każdą by sprawdzić sito z uśmiechem na gębie od ucha do ucha-taką radochę miałam :), że już do Was dojadą w niedzielę, tak dzisiaj dosłownie uśmiech znów zgasł. :-/ Ech, dogodzić Wam trudno.

[ Dodano: 2012-05-24, 10:09 ]
Napiszę to co napisałam przed chwilą scubzowi: koszulki i flagi są piękne i ja badzo się cieszę, że będziecie je mieć :) :) a jeśli coś komuś nie pasuje lub się nie podoba, to tak naprawdę jego problem :) my wywiązaliśmy się ze swoich zobowiązań i zrobiliśmy to bardzo dobrze :)
Widzimy się w niedziele :)

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2012-05-24, 20:35

Kochani

Aktualizacja dotycząca flag :)
NAJLEPSZA wiadomość :)) Koszt flagi po "uśrednieniu" wynosi :

11,50zł / szt (i małe i duże :) )

(jeśli ktoś będzie zainteresowany kosztami i rozliczeniem zapraszam na PW:) )

Zwrotu nadpłaty postaram się dokonać możliwie jak najszybciej, gotówką lub przelewem na konto :)
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

Awatar użytkownika
Serwises
fanatyk nissana
Posty: 504
Rejestracja: 2009-12-11, 16:22
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Serwises » 2012-05-24, 22:06

ainkaa i scubzik-to się nazywa solidność :-D

Awatar użytkownika
wąski
fanatyk nissana
Posty: 544
Rejestracja: 2010-07-18, 16:21
Lokalizacja: EL

Post autor: wąski » 2012-05-25, 05:47

dziękuję z t-shirt :)
wąski czyli cienki :]
(nie)wąski N14 :)

blabla, looźna guma <okok>

Awatar użytkownika
MlodyLDZ
fanatyk nissana
Posty: 998
Rejestracja: 2010-08-19, 20:49
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlodyLDZ » 2012-05-25, 11:29

wąski, na zlot byś wpadł, a nie. :P A ja mam takie pytanko. Czy na dużej fladze jest w końcu duży nadruk? ;> Bo to troszkę dziwnie wygląda taki duży kawał materiału, a nadruk identyczny jak na reszcie. :P

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2012-05-25, 11:36

MlodyLDZ, nadruk jest wszędzie taki sam .. chodzi o zmniejszenie kosztów .. matryca to dodatkowy koszt.
flaga jest ok "półtora" raza większa od normalnej .. .także nie jest "olbrzymia"
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

Awatar użytkownika
MlodyLDZ
fanatyk nissana
Posty: 998
Rejestracja: 2010-08-19, 20:49
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlodyLDZ » 2012-05-25, 11:46

scubzik pisze:MlodyLDZ, nadruk jest wszędzie taki sam .. chodzi o zmniejszenie kosztów .. matryca to dodatkowy koszt.
Ok. ;) Wiem, że koszta większe, ale fajnie wygląda bodajże duża flaga zach-pom. ;) Wielki nadruk. :) Btw, może na przyszłość dałoby radę coś z tym zdziałać (o ile mam jeszcze jakieś pozostałości po zakładzie). ;)

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2012-05-25, 12:04

Szczerze powiedziawszy też o tym myślałem .. ale o tzw "wspólnych" gadżetach nie nam decydować .. Osobiście jestem za tym, aby grupa miała swoją flagę (drukowaną lub haftowaną) oraz inne gadżety typu wlepy magnetyczne z nickami czy coś ..
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-05-25, 13:40

Serwises, ale żeś nas dogłaskał :) wąski, ma za co :)
MlodyLDZ, koszt matrycy dość znaczny, a tu zaczynają się "kłótnie" kiedy koszulka kosztuje 20 zł... choć pomysł dobry :)
scubzik, tak jak mówisz, do decydowania o takich np. flagach potrzebny jest moderator, bo jak widzicie jak coś decydujemy to później słyszymy, że moderatorem nie jesteśmy, (dodam od razu, że wcale być nie chcemy, w każdym razie ja nie chcę).
Rada: Młody uderzaj do sunniaka i niech Was zbierze, pogada, decyduje, zarządza, zbiera forsę i zamawia. :)

Awatar użytkownika
MlodyLDZ
fanatyk nissana
Posty: 998
Rejestracja: 2010-08-19, 20:49
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlodyLDZ » 2012-05-25, 13:59

ainkaa pisze: Rada: Młody uderzaj do sunniaka i niech Was zbierze, pogada, decyduje, zarządza, zbiera forsę i zamawia. :)
Najpierw zobaczę, czy mam jeszcze jakieś sito większe czyste. Kiedyś pamiętam jak się jeszcze ręcznie robiło na sicie logo adasia, nike i innych (tylko do celów naukowych ;] ). :P Więc myślę, że i logo NZ dałoby radę wystrugać. ;)) Jak znajdę koszulkę z nadrukami, to przyniosę (kilkunastoletnia już). :D

Awatar użytkownika
Serwises
fanatyk nissana
Posty: 504
Rejestracja: 2009-12-11, 16:22
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Serwises » 2012-05-25, 15:34

Młody musimy pogadać w cztery oczy ;-)
Koko koko euro spoko :mrgreen:

Awatar użytkownika
MlodyLDZ
fanatyk nissana
Posty: 998
Rejestracja: 2010-08-19, 20:49
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlodyLDZ » 2012-05-25, 19:03

Serwises pisze:Młody musimy pogadać w cztery oczy ;-)
Zacząłem się bać. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Morphinus8
stały bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 2012-01-02, 22:38
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: Morphinus8 » 2012-05-26, 09:10

MlodyLDZ, co do druku ręcznego, jeśli tylko dysponujesz sprzętem to ja służę pomocą w wykonaniu. Tanią naświetlarnię też mam więc można zrobić dowolny napis.
Prędkość nie zabija !! !! !!
Zabija zbytnia pewność siebie !! !! !!

Ku przestrodze: http://www.youtube.com/watch?v=7sJg9PuXMRk&NR=1

Awatar użytkownika
Kwietas
fanatyk nissana
Posty: 1177
Rejestracja: 2010-01-03, 23:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Kwietas » 2012-05-26, 09:57

Jesli mozna to chcialbym wyrazic swoje zdanie odnosnie ceny koszulek (o flagach sie nie wypowiadam, bo dla siebie jej nie zamawialem). Skoro udalo sie Wam zalatwic to taniej to uwazam, ze za te pare zlotych, ktore zostaly, powinniscie wziac na koszty transportu oraz poswieconego czasu na zalatwienie tego wszystkiego. Wiadomo, ze jest to bardzo malo i na pewno nie zrekompensuje wydanej $ na paliwko, ale przynajmniej troche by sie Wam zwrocilo. ;)
Kto z ekipy jest za? Ja jestem jak najbardziej za z calego serca i wdziecznosci do pracy wykonanej przez Anie. :)

Awatar użytkownika
wronek
fanatyk nissana
Posty: 938
Rejestracja: 2009-12-09, 18:43
Lokalizacja: Łódź

Post autor: wronek » 2012-05-26, 11:33

Tak chyba było poprzednio, albo coś sobie ubzdurałem :mrgreen:
K10 GA16DE + Madzia 323 :)

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-05-26, 12:09

Za pierwszym razem za kasiorę koszulkowo-flagową, resztę oczywiście mam na myśli kupiliśmy alco na zlot (może coś ja mylę, ale tak mi się wydaje, tu sunniak musi mnie wspomóc, ale wystwialiśmy jakieś flaszki) troszkę daliśmy za paliwko i czas serwisesowi, bo to on wspomagał wtedy nas swoim czasem i paliwem :) oczywiście zrobiliśmy to na spocie i za zgodą wszystkich. :) Za drugim razem koszulki wyszły drożej niż obecnie z racji tego, że droższe koszulki kupiłam, teraz znalazłam tańszego sprzedawcę. I chyba po 2 zł reszty było (tu młodzieniec musi mnie wspomóc, bo tez nie pamiętam, za to pamiętam, że po koszulkę przybył i mówił, że reszta na browar będzie :D ) teraz cieszy mnie fakt, że koszulki są wg mnie super i wyszły najtaniej jak dotąd udało mi się załatwić, mój czas i paliwko to gift for you, nie potrzebuję rekompensaty, wystarczy mi, że będziecie zadowoleni :) Tyle w tym temacie. Niech się dobrze noszą i Was cieszą :) :) :)
Kwietas pisze:Ja jestem jak najbardziej za z calego serca i wdziecznosci do pracy wykonanej przez Anie
aaaa Kwiatuszek , dziękuję za miłe słowo, choć jak wiesz, radochę sprawia mi to, że mogę Wam jakś pomóc, coś załatwić, a tak na serio to ja po prostu uwielbiam widzieć, że taka koszulka Was cieszy, tego się nie da uzyskać za żadną kasiurę i żadna kasiura nie sprawi mi tyle radości, co uśmiech na Waszych "pyskach" :) :) :)

Awatar użytkownika
MlodyLDZ
fanatyk nissana
Posty: 998
Rejestracja: 2010-08-19, 20:49
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlodyLDZ » 2012-05-26, 16:56

ainkaa pisze:I chyba po 2 zł reszty było (tu młodzieniec musi mnie wspomóc, bo tez nie pamiętam, za to pamiętam, że po koszulkę przybył i mówił, że reszta na browar będzie :D
Jakoś tak wyszło. 2 czy 3 zł. :P Co auto miałem myte i do połowy woskowane, bo padać zaczęło, a i tak brudnym dojechałem. :))

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-05-26, 19:34

I pod ariadną mnie szukałeś :D Koniec OT. :)

Awatar użytkownika
Serwises
fanatyk nissana
Posty: 504
Rejestracja: 2009-12-11, 16:22
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Serwises » 2012-05-26, 20:29

Kwietas pisze:Jesli mozna to chcialbym wyrazic swoje zdanie odnosnie ceny koszulek (o flagach sie nie wypowiadam, bo dla siebie jej nie zamawialem). Skoro udalo sie Wam zalatwic to taniej to uwazam, ze za te pare zlotych, ktore zostaly, powinniscie wziac na koszty transportu oraz poswieconego czasu na zalatwienie tego wszystkiego. Wiadomo, ze jest to bardzo malo i na pewno nie zrekompensuje wydanej $ na paliwko, ale przynajmniej troche by sie Wam zwrocilo. ;)
Kto z ekipy jest za? Ja jestem jak najbardziej za z calego serca i wdziecznosci do pracy wykonanej przez Anie. :)
Ja też jestem za :-D

Awatar użytkownika
*Kazik*
fanatyk nissana
Posty: 440
Rejestracja: 2010-03-09, 10:26
Lokalizacja: Łódź

Post autor: *Kazik* » 2012-05-26, 20:52

jak coś to ja mam zamówione 2 flagi i chętnie komuś za darmo!!!!! je użyczę ze względu na fakt iż ich nie złożę jeśli pojadę z przyczyn osobistych. Pozdrawiam
Patrol GR Y61 2.8TDI
Primera P11 2.0SLX
Primera P11 2.0 SLX+T(spalona)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Życie Klubowe”