Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[N16] Poszukiwany ktoś z Częstochowy z N16 1,5 benzyna na 30

Moderatorzy: Seba WWA, sergiej

Awatar użytkownika
vulture30
stały bywalec
Posty: 90
Rejestracja: 2009-12-09, 00:21
Lokalizacja: Kłobuck

[N16] Poszukiwany ktoś z Częstochowy z N16 1,5 benzyna na 30

Post autor: vulture30 » 2013-01-24, 11:03

Czesc :)

Szukam kogos kto ma N16 1,5 benzyna z okolic Częstochowy kto mógłby np. w sobote podjechać ze mną do serwisu CB-Radio na ul. Legionów i udostępnic swoje auto w celu dobrania anteny i radia.
Muszę kupic taki zestaw na prezent a auto docelowego nie mam dostępnego. Sprzedawca chciałby kilka zestawów wypróbować, bo chciałbym zeby sie nie okazało ze sprezentowałem szumofon.

Jakby co to jakis czteropak sie znajdzie :D

Awatar użytkownika
vincetti
fanatyk nissana
Posty: 516
Rejestracja: 2011-07-18, 22:38
Lokalizacja: Częstochowa/Londyn

Post autor: vincetti » 2013-01-26, 01:00

vulture30, Nie przesadzaj bo kombinujesz. Samochód to samochód a radio + antena to osobna kwestia. Radio może być najgorszym szmelcem, grunt żeby antena była dobra więc wszelkiego rodzaju "hustler(y)" i tym podobne kawałki drutu za kupę kasy odpadają. Najlepsza antena na samochód to 5/8 fali (sprzedawca powinien wiedzieć o co chodzi) i takiej bym szukał a co do radia to Ci nie pomogę bo ja wolę klasyki. Osobiście używam:


Obrazek :-P
Pomogłem? Kliknij POMÓGŁ. Dzięki :)
Obrazek

Awatar użytkownika
vulture30
stały bywalec
Posty: 90
Rejestracja: 2009-12-09, 00:21
Lokalizacja: Kłobuck

Post autor: vulture30 » 2013-01-26, 01:09

vincetti, nie do konca wiem o co Ci chodzisz. Twierdzisz ze kazdy w maire dobry zestaw bedzie chodził na kazdym aucie?
Ja mam tylko 500zł na całość i muszę dobrać taki zestaw w tej cenie co poradzi sobie z zakłoceniami N16.
Mam 520XL + 1,5m Lemm i w moje N15 działa tosąłbo chociaż SWR jest ok.
Jak przełożę do Ibizy od żony bez strojenia odbiór jest duzo lepszy. Także widac ze niektóre samochody zakłocają bardziej inne mniej.

Przeciez nie pójde do sklepu i powiem "daj mi Pan antene 5/8 fali i jakies radyjko za max 500zł", bo załoze to na uato i bedzie szumofon. Zestaw trzeba dobrac i wystroic na samochodzie.
Takie jest moje zdanie, ale od razu mówie ze ekspertem nie jestem.

Awatar użytkownika
vincetti
fanatyk nissana
Posty: 516
Rejestracja: 2011-07-18, 22:38
Lokalizacja: Częstochowa/Londyn

Post autor: vincetti » 2013-01-26, 01:33

Zestroić owszem, ale potem nie ruszać bo z tego strojenia wyjdzie d..., Podpowiem Ci tylko jeszcze że SINAD (bo zapewne do niego jedziesz) wie co robi i musisz się z chłopakami dogadać o co konkretnie Ci chodzi a samochód na pewno nie będzie potrzebny ;-) W razie W kupuj antenę montażową (nie magnes) i będzie wsio. polecam President Maryland. Na takim bacie z powodzeniem rozmawiam z kumplem z Lublińca (z Przystajni) i nie ma problemów z niepotrzebnym hałasem. W razie potrzeby strojenia daleko do mnie nie masz ;-)
Pomogłem? Kliknij POMÓGŁ. Dzięki :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Medall
doświadczony forumowicz
Posty: 229
Rejestracja: 2013-01-07, 21:37
Lokalizacja: SC

Post autor: Medall » 2013-01-28, 08:54

Ja w swojej Almerce mam radio president teddy + antena MIDLAND ML-145 ;) Nie narzekam na taki zestaw i zmieścisz się w 500 zł ;)
"Nie założysz mi kagańca, nie próbuj zakładać smyczy..."
eN 16

Awatar użytkownika
vulture30
stały bywalec
Posty: 90
Rejestracja: 2009-12-09, 00:21
Lokalizacja: Kłobuck

Post autor: vulture30 » 2013-01-28, 14:34

vincetti pisze:Zestroić owszem, ale potem nie ruszać bo z tego strojenia wyjdzie d..., Podpowiem Ci tylko jeszcze że SINAD (bo zapewne do niego jedziesz) wie co robi i musisz się z chłopakami dogadać o co konkretnie Ci chodzi a samochód na pewno nie będzie potrzebny ;-) W razie W kupuj antenę montażową (nie magnes) i będzie wsio. polecam President Maryland. Na takim bacie z powodzeniem rozmawiam z kumplem z Lublińca (z Przystajni) i nie ma problemów z niepotrzebnym hałasem. W razie potrzeby strojenia daleko do mnie nie masz ;-)
No to własnie koles z SINADu mówił ze jak Nissan to trzeba podjechac i próbowac rózne zestawy az do skutku, bo kupic i potem wystroic to moze nie zdac egzaminu.
Najwiekszy problem z tym ze musze kupic radio do auta do którego nie mam dostepu :)
Dobra, dzieki, jakoś bede sobie radził :)

PS
Ja u siebie w N15 mam 520XL + Lemm (bodaj 1200) i z odbiorem jest dupa (delikatnie mówiąc). Niby SWR jest ok ale ciągle szumy, a mocne sygnały mi wycina. Sprawdzałem rózne antenty, rózne radia i brak poprawy.

PS2.
Przez PRzystajń codzienne przejeżdam w drodze do pracy :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Almera”