Sprzedam Nissan Maxima A33 3.0 LPG

Moderatorzy: janusz, Zielkq, mimier

Awatar użytkownika
GRZECHu
fanatyk nissana
Kontakt:

Sprzedam Nissan Maxima A33 3.0 LPG

Post autor: GRZECHu » 2018-08-12, 21:07

Witam, przyszedł czas rozstać się z Maximą, nie będę opisywać jak fajne jest to auto i jak bardzo przywiązuje do siebie właścicieli.
Jest to moja 2ga maxima. Mam ją 6 lat. Auto wyjechało z salonu w Warszawie w 2005 roku w maju, data produkcji wg vin to 12.2004.
Aktualnie ma 287 tyś ale ciągle nią jeżdżę więc może się lekko zwiększyć.

Auto jest doinwestowane, wymieniałam wszystko co trzeba na czas, zrobiłem wszystkie ogniska korozji. Zrobiłem jej 3 lata temu konserwację spodu.
Z ciekawych rzeczy to ma oryginalny hak nissana demontowany (kupiony w ASO za 2450zł). CB radio zainstalowane w kokpicie zamiast półeczki.
LPG ja zakładałem jest to STAG 300 na hanah, podpięty pod ODBII dzięki czemu przez 100 tyś km nie było potrzeby regulacji bo mapy się nie rozjechały nigdy (sama się stroi)
Mam prawie pełną dokumentację napraw bo prawie wszystko robiłem w serwisie gdzie prowadzą taką dokumentację.
W tym roku założyłem nowe tarcze i klocki na tył oraz klocki na przód. Wymieniłem żarniki na oryginalne Osramy bo stare (też osramy) zaczęły świecić na niebiesko. Olej od początku jest lany pełen syntetyk. Starałem się wymieniać co 8-10 tyś. Nie trzeba dolewać między wymianami.

Po zakupie obszyłem kierownicę skórą, bo od pierścionka była z jednej strony zniszczona (mam zdjęcia przed obszywaniem). W fotelach z przodu wymieniłem paski po bokach siedzisk bo były popękane (to jest sztuczna skóra, tylko same siedziska są z prawdziwej). 2 lata temu wymieniałem chłodnicę, rok temu paski i rolkę napinacza bo hałasowała. Klima działa nie trzeba nic nabijać. Wymieniłem pozycjonowanie xeonów bo nie działało. Wydech jest zrobiony 2 lata temu (od plecionki do końca jest nowy)
Na wiosnę założyłem nowe opony Hankooki, na zimę komplet hankooków po 1 sezonie na felgach 16.

https://photos.app.goo.gl/YHcP8jqCefERTqHb8
Dla zainteresowanych więcej zdjęć.

Cena jaka mnie interesuje to 14500zł
tel 606644381
MAXIMA

--
"Taki ze mnie Maxi Gaz" :)

Sprzedam Maximę A33

ODPOWIEDZ

Wróć do „Auto Sprzedam / Zamienię”