Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Opony całoroczne

Moderatorzy: Ryba, Sajmooon, Zielkq, Maniek-ol

mrblack
nowy na forum
Posty: 12
Rejestracja: 2019-12-13, 07:19

Opony całoroczne

Post autor: mrblack » 2019-12-13, 07:21

Czy warto jest się pakować w opony całoroczne?
Pytam w kontekście takich modeli jak np:

- Nexen Npriz 4S
- DĘBICA NAVIGATOR 2
- Michelin Crossclimate

Występują w różnych cenach, o różnej specyfikacji. Zastanawiam się, jak sprawują się w praktyce?

ostr
nowy na forum
Posty: 22
Rejestracja: 2019-07-14, 09:01

Re: Opony całoroczne

Post autor: ostr » 2019-12-13, 10:48

Sprawdzam sobie prognozę pogody i na horyzoncie nie widać jakiegoś głębokiego spadku temperatury. Jak tak dalej pójdzie to wiele wskazuje na to, że będzie to jeden z łagodniejszych grudni w ostatnich latach.
Jak najbardziej warto zastanowić się nad możliwością zakupu opon całorocznych, bo widać ewidentnie, że klimat nam łagodnieje.
Na http://fiat-furious.pl/uncategorized/op ... czy-warto/ proponuję jeszcze doczytać na temat opon.

Gwafuki
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2019-12-18, 12:20

Re: Opony całoroczne

Post autor: Gwafuki » 2019-12-18, 12:23

NIe polecam opon całorocznych. Lepiej dołożyć kilka złoty i mieć pewność na czym jeździmy. Od siebie mogę polecić stronęhttps://ditopony.pl/opony/opony-terenowe/

driverjosik
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2020-01-15, 14:12

Re: Opony całoroczne

Post autor: driverjosik » 2020-01-15, 14:26

Ja jeżdżę na oponach całorocznych i jestem bardzo zadowolony. Głównych ich zaletą jest to, że nie muszę martwić o wymianę w trakcie zmiany sezonu. Jeśli dużo się nie jeździ, nie szaleje się na drodze oraz nie ma zbyt wiele śniegu w okolicy to jest jak najbardziej zakup godny polecenia. Ja w opony całoroczne zaopatrzyłem się w Andpol, który też jest świetnym serwisem samochodowym w Olsztynie.

Gabriel08J
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2023-09-07, 07:41

Re: Opony całoroczne

Post autor: Gabriel08J » 2023-09-07, 07:53

Nexen Npriz 4S to popularny wybór wśród kierowców, oferują kompromis pomiędzy oponami letnimi a zimowymi. Warto wziąć pod uwagę rodzaj klimatu. Jeśli mieszkasz w regionie o umiarkowanym klimacie to opony mogą być odpowiednie. Jednak w surowych warunkach zimowych, lepiej rozważyć dedykowane opony zimowe, które zapewnią lepszą przyczepność i bezpieczeństwo na śliskiej nawierzchni. Decyzja zależy od indywidualnych potrzeb jezdnych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Felgi, Opony i Nakrętki”