Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[ 100NX] Kolejny 100nx GA16DE troche JDM troche USDM :-)

Moderatorzy: Seba WWA, Ryba, Sajmooon, janusz, Zielkq

Awatar użytkownika
dextus
wiem o czym pisze
Posty: 72
Rejestracja: 2012-02-28, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

[ 100NX] Kolejny 100nx GA16DE troche JDM troche USDM :-)

Post autor: dextus » 2015-02-03, 10:25

Witam,

Mam chwile czasu, więc może przedstawię Wam moją kolejną setkę. Tym razem wypadło na 100nx –a z 1994 roku z silnikiem GA16DE z twardym dachem.
Tak więc trochę o samochodzie:

Data zakupu 27.05.2013

Auto przywiezione z Niemiec od pierwszego właściciela
Silnik: GA16DE z kolektorem 73C czyli wersja 102KM
Rok jak już wspominałem końcówka 1994
Przebieg przy zakupie 134tys km i stan na to wskazywał
Kolor ciemnoszary, nie pamiętam kodu
Wnętrze jasnoszare

Teraz trochę o zmianach:
Samochód tak jak moja wcześniejsza setka nie miał nic po za elektryczną regulacją świateł i lusterek. Deska rozdzielcza była w kilku miejscach oblana super-glue więc poszła do wymiany, dopadłem boczki w jasnoszarym kolorze pod elektryczne szyby więc wleciały one z mojego czerwonego nissana który niestety posłużył za dawce ze względu, iż stan blacharski był w tak opłakanym stanie, że nie opłacało się go reanimować. Tak samo cały zestaw zawieszenia który został zakupiony do czerwonego wylądował w tym nissanie. Dołożona została rozpórka przednia z almery n15 pasowała prawie p&p wystarczyło przedłużyć jedną śrubę w górnym mocowaniu. Wpadły też na przód czerwone jamexy -35mm. Wymieniona została miska olejowa bo stara była skorodowana i motorownia została zalana Motulem SAE 6100 10w40 i wsadzony został filtr Knechta. Wcześniej zalewany był Motulem 2100 ale nigdzie nie mogłem go dostać. Car Audio zostało przełożone także z wcześniejszego nissana założone zostały tylko głośniki z kompletu JVC na przód i tył. Buszując którego razu na necie znalazłem sportową kierownicę Luisi z ręcznie malowanym znaczkiem nissana, gdzieś mi się obiło o uszy że to z rajdowej wersji GTI-Ra, ale nie wiem czy to prawda w każdym bądź razie świetnie pasuje do tego auta. Tak samo było z zegarami digital które znalazłem na jednym z portali aukcyjnych i jak się okazało jeszcze niedaleko mnie w Warszawie wiec pojechałem wziąłem, zamontowałem i jakież było moje zdziwienie, gdy po podłączeniu okazało się, że zegary nie przekłamują. Nie wiem od czego ta zależność, że niektórym pokazują połowę prędkości niektórym +- 10km a mi tak jak być powinno. Także wleciały felgi 15” które fajnie pasują do tego auta. Tak więc była masa innych rzeczy które zrobiłem ale przez prawie rok wyleciała mi z głowy. Blacharka w samochodzie jest w stanie bardzo dobrym. Kielichy całe, jedynie czego można się doczepić to końcówek progów, ale w związku z tym auto obecnie stoi u blacharza który to ogarnia.
Trochę z planów które ze względu na prace bardzo powoli realizuję:

-Zakupiony został kolektor 4-2-1 został owinięty niebieskim bandażem termoizolacyjnym i czeka cierpliwie na montaż
- Posiadam także skórzane wnętrze z Sunnego GTI 5d które zostanie odnowione i powędruje do auta
- Przeszczep hamulców z GTI (zaciski przód, tył, pompa) którego jeszcze nie miałem czasu zrealizować ale wszystkie elementy są gotowe jedynie czekają na montaż
- Założenie i nabicie Klimy która też czeka i doczekać się nie może
- Włożenie short shiftera


Teraz zostało go utrzymać w ładnym stanie i tylko dopieszczeć

Kilka fotek:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2016-01-11, 13:25 przez dextus, łącznie zmieniany 2 razy.
Piotrek

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2015-02-03, 10:28

Z tą dokładką, to nawet nieźle wygląda

Awatar użytkownika
dextus
wiem o czym pisze
Posty: 72
Rejestracja: 2012-02-28, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dextus » 2015-02-03, 11:09

Co jeszcze mi się przypomniało

Z rzeczy jakie ogarnąłem w ostatnim czasie to jeszcze:

Odnowienie ori alusów z gti na zimę:
Obrazek

Do tego oponki:
Obrazek

Tarcze klocki i short które czekają na montaż:
Obrazek

No i to co udało mi się dorwać to elektrycznie składane lusterka z Sunnego GTI-R które wymagają przeróbki żeby pasowały do 100nx, ale przełącznik i instalacja już siedzi:)
Obrazek

Buszując po allegro udało mi się znaleźć sentrę b13 SE-R na części więc wydarłem z niej:

Fotele:
Obrazek

Cup holder z ramką i półeczką:
Obrazek

Ramkę licznika:
Obrazek
Piotrek

Awatar użytkownika
Andrzej.
fanatyk nissana
Posty: 738
Rejestracja: 2012-10-19, 08:51
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Andrzej. » 2015-02-03, 12:48

Gratki auta, bezawaryjnosci życzę :)
Audi A4 B6 '01 automat
VW Polo 6n '98 automat - sold
Nissan Sunny n14 '95 automat - sold
Zestaw CB :arrow: Teddy ASC + AT 71 &
Johnny II ASC + Omega Sirio 27 // Alan 38 <okok>

Oskr5
doświadczony forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 2013-12-24, 20:41
Lokalizacja: Choszczno

Post autor: Oskr5 » 2015-02-03, 19:23

Ładna setka. Powodzenia w pracach!

Awatar użytkownika
dextus
wiem o czym pisze
Posty: 72
Rejestracja: 2012-02-28, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dextus » 2015-08-07, 09:50

Dawno mnie nie było, ale to z braku czasu. Przy aucie trochę się podziało. Ale to zrobię fotorelację i dodam na forum. A tak na początek na zachętę dodam, że w końcu wpadły elektrycznie składane lusterka :)
Dodaje link do filmu z zakończonej pracy:

https://www.youtube.com/watch?v=N-q71l8zITA

Z rzeczy które jeszcze udało mi się w końcu domknąć to:

- wpadło nowe sprzęgło i przeguby
- klima została w końcu założona i nabita śmiga aż miło
- w końcu założyłem hamulce z gti
- kolektor 4-2-1 wylądował na swoim miejscu
- podłoga została wyciszona

Było jeszcze kila rzeczy o których na pewno zapomniałem :) jak sobie przypomnę to napiszę.

[ Dodano: 2015-10-06, 19:50 ]
Witam,

W końcu znalazłem chwilę, żeby opisać co przez ostatnie kilka miesięcy działo się z setką.

Zacznę od tego że na początek postanowiłem zająć się od czasu do czasu falującymi obrotami. Na pierwszy rzut poszły przewody zapłonowe - wpadły NGK, kopułka i palec z EPS-a no i nowe świeczki. Wybór padł na NGK:
Obrazek

Następnie padło na czyszczenie przepustnicy i przepływomierza w tym celu uzbroiłem się w komplet uszczelek:
Obrazek


Po wyżej wymienionej operacji kłopoty ustąpiły :)

Następnie wziąłem się za coś z czym zwlekałem od dłuższego czasu, a mianowicie: hamulce :P

Całość poszła w piach i palowanie proszkowe, wpadły nowe tłoczki, reperaturki i łożyska osi ręcznego. Całość została poskładana i wrzucona na auto i zalana płynem ATE.
A oto efekty:

Obrazek

Zacisk przód:
Obrazek

Zacisk tył:
Obrazek

W międzyczasie setka wylądowała u blacharza, ponieważ ruda zaczynała się do niej dobierać postanowiłem otworzyć progi zakonserwować wszystko i wspawać nowe. Po zakończeniu jego prac postanowiłem wykleić podłogę matami.
Na początek wszystkie fabryczne maty zostały usunięte następnie podłoga została pomalowana:

Obrazek

Następnie na to położone zostały złote maty STP:
Obrazek

A na to pianka wyciszająca:
Obrazek

Trochę trzeba było się nagimnastykować, żeby położyć na to wykładzinę, ale dałem radę :))

Następną rzeczą którą zrobiłem to wymiana sprzęgła, ponieważ łożysko oporowe zaczęło wydawać niepokojące dźwięki postanowiłem wymienić cały komplet. Wybór padł po raz kolejny na aisina:
Obrazek

Niestety stare śruby docisku odmówiły posłuszeństwa więc wleciały nowe:
Obrazek

Przy okazji postanowiłem wymienić przeguby:
Obrazek

No i wlać nowy olej do skrzyni i wymienić w niej uszczelniacze:
Obrazek

Obrazek

Mając już wszystko rozbebeszone postanowiłem w końcu wrzucić kolektor 4-2-1:

Obrazek

Oraz wymienić tylną poduszkę:
Obrazek

I małe spy foto:

Obrazek

Oraz w końcu jak już wcześniej pisałem mogę się cieszyć elektrycznie składanymi lusterkami :D:D
Piotrek

Nissanmaniak
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-06, 18:57
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: Nissanmaniak » 2015-10-06, 19:00

Setka widziana kilka razy na żywo. W realu robi mega wrażenie. Oby tak dalej :-) Pozdro

Awatar użytkownika
Pawel18PL
fanatyk nissana
Posty: 2592
Rejestracja: 2009-12-09, 07:22
Lokalizacja: ObywatelŚwiata

Post autor: Pawel18PL » 2015-10-06, 19:41

Bardzo ładna setka, dbaj o nią :) gdybyś mógł założyć jakis temat - tutorial co i jak z tymi lusterkami to byłbym wdzięczny :).
Do zabawy
SR20DE N/A+
SR20DE + SUPERCHARGER
SR20VE + jakieś dmuchanie
DailyCar
1.2 TSI
viewtopic.php?t=474 -> Odbudowa 100 nx

Awatar użytkownika
bolek_WL
doświadczony forumowicz
Posty: 210
Rejestracja: 2015-01-30, 09:50
Lokalizacja: LEGIONOWO

Post autor: bolek_WL » 2015-10-06, 20:44

Dobrze działasz. Fajne autko.
Mój Sunny N14 GTi -> viewtopic.php?t=18906

Awatar użytkownika
majchrzok
fanatyk nissana
Posty: 2063
Rejestracja: 2010-01-18, 19:37
Lokalizacja: Wągrowiec

Post autor: majchrzok » 2015-10-06, 21:06

Do tej pory sni mi sie po nocach ta setka i wizja, a wlasciwie wyrzut ze nie pojechalem po nią gdy byla wystawiona na sprzedaż. Świetne auto!

Awatar użytkownika
dextus
wiem o czym pisze
Posty: 72
Rejestracja: 2012-02-28, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dextus » 2016-01-11, 13:15

Dawno nic nie pisałem więc odświeżę trochę temat.

Nissan ma się bardzo dobrze. Przed zimą została odnowiona powłoka zabezpieczająca podwozie.

Z rzeczy jakie zostały jeszcze zrobione to:

- Wpadły poligumki na magiel:

Obrazek

- Wpadła poligumka na drążek:

Obrazek

- Poliuretan pod wybierak leży i czeka, będzie zamontowany razem z short shifterem:

Obrazek

-Chłodnica klimy odmówiła posłuszeństwa, nie nadawała się do naprawy więc uruchomiłem kontakty, ponad miesiąc czekania i jest paczucha z Korei:

Obrazek

Obrazek

Niby do sunnego, ale średnice przewodów itp takie same. Jedyna różnica to mocowania krótsze o centymetr ale to nie problem wystarczyło dać tulejkę i dłuższą śrubę, już siedzi na miejscu i wszystko gra.

Jeżdżąc po Warszawie, szczególnie po parkingach można mieć niespodziewanego gościa w aucie (np. rumuna który pcha się do auta chcąc sprzedać Ci perfumy :D) Na tę okoliczność zamontowałem sobie guzik do centralnego zamka który ładnie się wkomponował (okazało się że w p10 takie były) Dzięki niemu kierowca jak i pasażer może bez problemu otworzyć drzwi:
Obrazek

Dodatkowo nudząc się zimowymi wieczorami postanowiłem przeszczepić elektryczny panel sterowania nawiewami. Myślałem że pójdzie szybko i sprawnie lecz okazało się, że trzeba ściągnąć deskę. Wszystko pasuje p&p przygotowane są otwory pod montaż wszystkich elementów:

Obrazek

W międzyczasie wymieniłem wieszaki tłumika, stare były tak wyciągnięte, że nie obeszło się bez obcierki przejeżdżając przez progi zwalniające:

Obrazek

Na koniec jeden z japońskich smaczków który udało mi się dorwać, a mianowicie schowek na parasolkę. Niestety sam schowek, ale poszukiwania parasolki trwają. Na wiosnę pewnie zawita w aucie:)

Obrazek

Obrazek
Piotrek

Awatar użytkownika
majchrzok
fanatyk nissana
Posty: 2063
Rejestracja: 2010-01-18, 19:37
Lokalizacja: Wągrowiec

Post autor: majchrzok » 2016-01-11, 13:55

Schowek jest ale otworu fabrycznie chyba brak?
Fajnie ze auto caly czas smiga:)

Awatar użytkownika
dextus
wiem o czym pisze
Posty: 72
Rejestracja: 2012-02-28, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dextus » 2016-01-11, 14:01

Otworu brak, ale to nie problem :) Blacha jest wyprofilowana po obu stronach pod taki schowek. Narysować, wyciąć małym dremelem i gotowe :)
Piotrek

DARO GTI
fanatyk nissana
Posty: 1342
Rejestracja: 2012-11-22, 20:47
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DARO GTI » 2016-01-11, 14:26

to teraz szukać 25 letniej parasolki w dobrym stanie
a fotele przednie prałeś bo takie jakieś brudne na foto ?
Czerwone auta sa szybsze ...

Awatar użytkownika
dextus
wiem o czym pisze
Posty: 72
Rejestracja: 2012-02-28, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dextus » 2016-01-11, 14:38

Przednie fotele te z sentry były wyprane zaraz po zakupie, na zdjęciach wychodzą jakby były brudne, ale w rzeczywistości tak nie jest :) Chyba że mówisz o tych fotelach na których leżą poliuretany to te fotele to takie warsztatowe :D To te służą do siedzenia i picia piwka w garażu :-D

Co do parasolki nieraz można trafić nówkę sztukę w folii na zagranicznych portalach. Poczekam może się coś trafi :-D
Piotrek

Awatar użytkownika
Andrzej.
fanatyk nissana
Posty: 738
Rejestracja: 2012-10-19, 08:51
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Andrzej. » 2016-01-12, 15:58

miło popatrzeć na to, że coś robisz przy autku :D
Audi A4 B6 '01 automat
VW Polo 6n '98 automat - sold
Nissan Sunny n14 '95 automat - sold
Zestaw CB :arrow: Teddy ASC + AT 71 &
Johnny II ASC + Omega Sirio 27 // Alan 38 <okok>

foo
fanatyk nissana
Posty: 1783
Rejestracja: 2009-12-09, 13:46
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: foo » 2016-01-12, 16:05

Sporo tych modów, dobrze ma setunia u Ciebie :]

Awatar użytkownika
garygary
fanatyk nissana
Posty: 724
Rejestracja: 2012-05-07, 11:33
Lokalizacja: WPR

Post autor: garygary » 2016-01-12, 20:50

Bardzo ładna setka, najlepszy niej... Hartop <okok> <okok>

Awatar użytkownika
dextus
wiem o czym pisze
Posty: 72
Rejestracja: 2012-02-28, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dextus » 2016-02-23, 13:56

Przyszła pora na wymianę oliwy. W związku z tym że leżało jeszcze 4 litry Motula, a zawsze go stosuję wlałem go z tym wyjątkiem, że postanowiłem zastosować płukankę. Wybór padł na Motula Engine Clean. Po zlaniu oleju wypłynęła dosłownie maź. Po dokładnym ścieknięciu zalałem świeży olej i mam wrażenie że silnik lepiej wkręca się na obroty, ale to może tylko wrażenie :)

To co zleciało z silnika:
Obrazek

To co wleciało:
Obrazek

W międzyczasie wpadła jeszcze odnowiona skórzana kierownica z GTI:

Obrazek
Piotrek

Awatar użytkownika
Ad@mus
fanatyk nissana
Posty: 4155
Rejestracja: 2012-12-13, 19:28
Lokalizacja: Orzesze

Post autor: Ad@mus » 2016-02-24, 08:44

ładna ta kierka
kojarzysz czy poli pod wybierak będzie taki sam jak do p11?
skąd masz te poli? może firma już zrobila do primery takie :)
Sprzedam głowicę do SR20DE lowport po remoncie power up tuning madafaka

450zł-info w giełdzie i na PW

Awatar użytkownika
dextus
wiem o czym pisze
Posty: 72
Rejestracja: 2012-02-28, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dextus » 2016-02-25, 21:54

Wydaje mi się, że powinna pasować do p11. Poli kupiłem od foo. Co do firmy to nie pamiętam. Może foo ma info czy pasuje ;-)
Piotrek

Nissanmaniak
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-06, 18:57
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: Nissanmaniak » 2016-11-25, 18:19

Co tam słychać w temacie? Jak auto? Żyje?

Awatar użytkownika
dextus
wiem o czym pisze
Posty: 72
Rejestracja: 2012-02-28, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dextus » 2016-11-25, 19:06

Dawno nic się nie działo w temacie, człowiek zapracowany, nie ma czasu nawet usiąść i zrobić UP-a.
W aucie ciągle coś się dzieje, ale jak na razie w tą dobrą stronę, nie złą.
Z usterek jakie miałem to tylko zatarł się silniczek od spryskiwaczy i został wymieniony na nowy za całe 20zł :-)
Obrazek
W międzyczasie udało mi się nabyć nowe amortyzatorki KYB na tył. Kamoki po przejechaniu 10 tys km powiedziały dość i się wylały, czym jestem bardzo rozczarowany, ponieważ słyszałem wiele pozytywnych opinii na ich temat. Nowe amortyzatory wlecą na wiosnę, razem z wypiaskowanymi sprężynami i mocowaniami.
Obrazek
Udało mi się dorwać oryginalny wydech remusa z nierdzewki, dedykowany do 100nx-a, auto bardzo przyjemnie pracuje na tym wydechu, nie wydaje uciążliwych dźwięków i można spokojnie jeździć w trasę :mrgreen:
Obrazek
Wleciała też pomalowana dokładka z MS-design na tył, zastanawiam się nad montażem całego pakietu, bo takowy posiadam, ale ciągle biję się z myślami &#8211; zostawić tak jak jest czy jednak MS. Wiadomo, kwestia gustu. Do wiosny może przemyślę :D
Obrazek
Obrazek
Kupiłem też zestaw poliuretanów na całe zawieszenie, też czekają na cieplejsze dni kiedy to wlecą do auta z wypiaskowanymi i pomalowanym wahaczami.
Obrazek
W weekend znalazłem chwilę więc wymieniłem olej, wleciało to co zawsze czyli płukanka i olej motula.
Obrazek
Obrazek

Pewnie o kilku rzeczach zapomniałem, ale napiszę jak sobie przypomnę ;-)
Piotrek

Awatar użytkownika
majchrzok
fanatyk nissana
Posty: 2063
Rejestracja: 2010-01-18, 19:37
Lokalizacja: Wągrowiec

Post autor: majchrzok » 2016-11-25, 21:24

Super! Auto jedne z najfajniejszych dodatkowo w odpowiednich rękach!

Awatar użytkownika
dextus
wiem o czym pisze
Posty: 72
Rejestracja: 2012-02-28, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dextus » 2017-05-07, 11:20

Mały Up. W związku z brakiem czasu, prace przy aucie idą bardzo powoli. Ostatnio auto miało problem z zapalaniem, winowajcą okazał się czujnik temperatury, po wymianie jak ręką odjął. Znalazłem w końcu chwilę na założenie poduszki poliuretanowej pod wybierak, na szczęście pasowała p&p. Razem z poduszką wpadł short shifter. Udało mi się znaleźć czas na wymianę amorków z tyłu, oraz oddać przednie zawieszenie do piaskowania i malowania.

Kilka fotek:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Piotrek

Awatar użytkownika
dextus
wiem o czym pisze
Posty: 72
Rejestracja: 2012-02-28, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: [ 100NX] Kolejny 100nx GA16DE troche JDM troche USDM :-)

Post autor: dextus » 2020-03-23, 18:41

Cześć wszystkim, bardzo dawno nie aktualizowałem tego tematu, a wszystko przez totalny brak czasu na cokolwiek.
Setka żyje, ma się bardzo dobrze i odpoczywa sobie w ciepłym garażu. Wrzucę kilka fotek co się działo w ostatnim czasie.
W związku z tym, że prace wykonane przez "blacharza" z polecenia który "odrestaurowuje" zabytki okazały się totalnym niewypałem. Nie życzę nikomu żeby trafił na tego pana. Musiałem wymienić ponownie progi. Razem z kolegą Łukaszem wykonaliśmy kawał świetnej roboty i wspawaliśmy je na nowo. Mam nadzieję, że przez kilka najbliższych lat będzie spokój.
Następnie setka trafiła do zaprzyjaźnionego lakiernika który w całości malował moją sentrę i nie bałem mu się powierzyć setki.
Po 10 latach leżenia na strychu postanowiłem w końcu założyć na nią pakiet MS-design.
Na ten moment z powodu braku czasu prace stoją w miejscu. Zostały zrobione wstępne przymiarki progów MS i zderzaków. Docelowo jest już zamontowany spojler.
W chwili obecnej setka prezentuje się tak:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Piotrek

foo
fanatyk nissana
Posty: 1783
Rejestracja: 2009-12-09, 13:46
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: [ 100NX] Kolejny 100nx GA16DE troche JDM troche USDM :-)

Post autor: foo » 2020-03-24, 11:32

:medit:

Pięknota ❤️

Awatar użytkownika
majchrzok
fanatyk nissana
Posty: 2063
Rejestracja: 2010-01-18, 19:37
Lokalizacja: Wągrowiec

Re: [ 100NX] Kolejny 100nx GA16DE troche JDM troche USDM :-)

Post autor: majchrzok » 2020-03-26, 15:51

Sliczna!!!

Awatar użytkownika
dextus
wiem o czym pisze
Posty: 72
Rejestracja: 2012-02-28, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: [ 100NX] Kolejny 100nx GA16DE troche JDM troche USDM :-)

Post autor: dextus » 2020-07-02, 15:00

Cześć wszystkim,
W końcu udało mi się znaleźć czas i dokończyć składanie setki z zewnątrz. MS został spasowany i auto zostało nawoskowane :D
Poniżej zdjęcia jak w chwili obecnej się prezentuje. Jedyne co zostało do ogarnięcia z wyglądu zewnętrznego to koła. Tylne przy tym pakiecie po prostu zniknęły w nadkolach. Poniżej kilka zdjęć:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdro!
Piotrek

Awatar użytkownika
majchrzok
fanatyk nissana
Posty: 2063
Rejestracja: 2010-01-18, 19:37
Lokalizacja: Wągrowiec

Re: [ 100NX] Kolejny 100nx GA16DE troche JDM troche USDM :-)

Post autor: majchrzok » 2020-07-09, 11:29

Świetny wóz!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaprezentuj Swoje Nismo”