Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Antena od CB, Gdzie najlepiej zamontować?

Moderatorzy: janusz, Zielkq

Awatar użytkownika
vincetti
fanatyk nissana
Posty: 516
Rejestracja: 2011-07-18, 22:38
Lokalizacja: Częstochowa/Londyn

Antena od CB, Gdzie najlepiej zamontować?

Post autor: vincetti » 2011-11-16, 17:24

Witajcie, skoro rozwiązujemy już temat CB na forum to może podpowiedzcie gdzie najlepiej umieścić antenę? w moim P11.144 sedan mam z tym mega problem bo chciałbym zamontować na stałe mojego President Maryland ale jest on nieco za długi na dach a klapa bagażnika też odpada bo walił bym cewką bezpośrednio w szybę, ponieważ tylna klapa się na nią "kładzie". Możecie mi podrzucić jakieś rozwiązania? najlepiej w wersji Foto. Obecnie mam antene na dachu na magnesie ale okropnie to wygląda. Podejrzewam również że takie sprawy powinny przydać się dla potomnych a na forum cisza i spokój o zamontowaniu naszych "batów" ;-)

Posiadam 3 wersje montażowe: magnes, uchwyt boczny i bezpośredni dziurą :mrgreen:
Pomogłem? Kliknij POMÓGŁ. Dzięki :)
Obrazek

Awatar użytkownika
nowak
fanatyk nissana
Posty: 479
Rejestracja: 2010-11-07, 21:17
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: nowak » 2011-11-16, 19:23

Też mam sedana i jedyne miejsce gdzie bym założył antenkę na stałe to tylny błotnik. Od góry obok klapy bagażnika.
Ostatnio zmieniony 2014-02-09, 10:56 przez nowak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
vincetti
fanatyk nissana
Posty: 516
Rejestracja: 2011-07-18, 22:38
Lokalizacja: Częstochowa/Londyn

Post autor: vincetti » 2011-11-17, 21:16

Po kilku przemyśleniach i 2 godzinnym szukaniu kompromisu zdecydowałem dać antenę na dole klapy bagażnika. Jest to co najmniej kompromis, ponieważ w tym akurat modelu montaż anteny bez wywiercenia dziury lub magnesu jest wręcz niemożliwy z powodu szerokiego otwierania kufra. W obecnej pozycji antena tylko delikatnie haczy o bok samochodu i raczej na krótką metę szkód nie narobi. Pozdrawiam.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pomogłem? Kliknij POMÓGŁ. Dzięki :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „CB Radio”