Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Glosniki seryjne w p11 jaki rozmiar

Moderatorzy: janusz, Zielkq, sergiej

Awatar użytkownika
Beliar
aktywny forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 2012-07-18, 21:27
Lokalizacja: Poznań

Glosniki seryjne w p11 jaki rozmiar

Post autor: Beliar » 2012-11-23, 13:10

Witam posiadam primere p11 gt z 97' sedana chodzi mi o przednie glosniki poniewaz chce wymienic na cos takiego : http://allegro.pl/li...łośniki clarion wyczytalem tylko, ze srednice oryginalne maja 165mm ale nie wiem jaka maja glebokosc... te ktore chce kupic maja 165mm srednice a glebokosc 52,5mm. Bardzo prosze o porade czy beda pasowaly oraz o dokladne rozmiary tych seryjnych i jak samodzielnie je wymienic aby nie popekaly plastiki przy drzwiach .

Kwiecien
wiem o czym pisze
Posty: 41
Rejestracja: 2012-10-28, 08:07
Lokalizacja: Ożarów

Post autor: Kwiecien » 2012-11-23, 16:05

Na początek polecam solidne wytłumienie drzwi, montaż pierścieni dystansowych, nowe okablowanie i wtedy możesz myśleć o zmianie głośników. Nawet najlepsze głośniki nie zagrają dobrze bez odpowiedniego przygotowania drzwi.

Awatar użytkownika
DubSon
fanatyk nissana
Posty: 2938
Rejestracja: 2011-07-14, 13:23
Lokalizacja: WLKP / St. Tuchorza

Post autor: DubSon » 2012-11-23, 16:12

Bez przesady, do głośników w miare dobrych ~400zł takie coś już się przyda.
Ale do zwykłych głosników, które w każdym wypadku będa lepsze od serii nie trzeba robić trakich rzeczy ;)

Awatar użytkownika
Beliar
aktywny forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 2012-07-18, 21:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Beliar » 2012-11-23, 16:58

Kwiecien nie jestem imbecylem zebym mial kupowac glosniki w pierwszej kolejnosci a tak w ogóle moje pytanie dotyczy czegos innego. Mam clarion dxz958 RMC plus wzmacniacz Sony nawet nie wiem jaki model wiem ze dobry bo badziewi nie kupuje. Teraz czas na glosniki Clariona o wygluszaniu jeszcze nie myslalem ma tam grac nie jak w kinie tylko jak w samochodzie na dobrym poziomie nie chce rozbudowywac car audio do takiego stopnia. Wie ktos jakie maja ta glebokosc seryjne glosniki z przodu w P11?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”