Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Octavia narzeczonej.

Moderatorzy: Seba WWA, Ryba, Sajmooon, janusz, Zielkq

Popekx

Octavia narzeczonej.

Post autor: Popekx » 2010-05-08, 11:42

Obrazek

Rok 00, pierwszy wlasciciel, na full wypasie. Rok obecny to gruntowne prace nad samochodem i usuniecie najmniejszych nawet ubytkow, zadrapan, a takze najmniejszych nawet usterek - tak jak w almerze. Zatem i jedno i drugie autko - igla. Zrobione dla siebie. Octavia praktycznie poza dachem i tylna klapa, jest w calosci odmalowana (!!!) przez fachowca. Autko jest zrobione na glanz, ze wszystkimi wymianami eksploatacyjnymi na czas. Mankamentem jest spory przebieg - 286 kkm, ale u jednego wlasciciela, zawieszenie poprzez wymiany nie wykazuje tego przebiegu. Podobnie jak silnik, 90 KM, 1.9 TDi - smiga sobie spokojnie na Castrolu 10W40 i nie lyka grama oleju. Najwiekszym atutem tego auta jest spalanie. Moze nie jest to demon osiagow, ale wcale tez nie mul, ale jak pisze, ze w trasie do 100 km/h pali 3.7-3.9 litra, to nikt mi nie chce wierzyc. Nie musi ;)W miescie podczas ostrej jazdy spala do 6.2 litra. Pomiary wiarygodne, do pelna, jazda, znow do pelna.
Na dwoch kompletach kol. Letnie na alusach, z nowymi barumami, zimowe na stalowkach z nowymi frigo. Dolozone radio JVC - blizniacze jak mam w nismo, CB Sunker Elite One - kpl. - bardzo ladnie sie sprawuje.

ROKI
aktywny forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 2010-01-31, 11:19
Lokalizacja: W-WA BRD

Post autor: ROKI » 2010-05-08, 12:35

I wlasnie dlatego teraz bede chcial TDi - spalanie
tylko poszukam 110KM w cordobie sx :D
:D
190KM/245Nm w Lamusie i 125KM w 4x4 hr-v

Awatar użytkownika
EnDrIu
fanatyk nissana
Posty: 780
Rejestracja: 2009-12-08, 22:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EnDrIu » 2010-05-08, 13:20

286 kkm? Ten silnik przy takim przebiegu sie dopiero dociera :-). Ta wersja co macie moze jest mniej dynamiczna, ale pojedzie na wszystkim. Ja mam wersje z pompowtryskiwaczami, ladnie to lata, ale niestety mocno trzeba uwazac na paliwo co sie leje do baku.

Fajny niespotykany kolor tylko te nakladki na lampy sa malo ciekawe.

Awatar użytkownika
GRZECHu
fanatyk nissana
Posty: 2365
Rejestracja: 2009-12-06, 19:54
Lokalizacja: z internetu
Kontakt:

Post autor: GRZECHu » 2010-05-08, 18:50

Popekx pisze:Fajny niespotykany kolor tylko te nakladki na lampy sa malo ciekawe.
Delikatnie powiedziane :D

Kolor fajny, ogólnie fajna furka. Gratuluje spalania i oby się tak utrzymało!
100nx - sprzedany
MAXIMA A32 - sprzedana
Maxima A33 - sprzedana
rower - w użyciu ;)
--
"Taki ze mnie Maxi Gaz" :)

Awatar użytkownika
Limon
fanatyk nissana
Posty: 1010
Rejestracja: 2009-12-10, 23:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Limon » 2010-05-08, 22:44

Fajny wóz ;) 1.9 tdi najlepszy diesel ;)

Awatar użytkownika
IvanH
stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 2009-12-09, 10:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: IvanH » 2010-05-09, 01:23

Kolor rewelacyjny (dla mnie) , był kiedyś taki dla P11...ale "eyebrows" paskudne...
ObrazekObrazekObrazek

Popekx

Post autor: Popekx » 2010-05-09, 13:29

Dzieki za mile opinie ;)
Co ciekawe, te nakladki na lampy to taki fabryczny dodatek. Z tylu tez sa. Kwestia gustu :) W kazdym razie wyroznia sie i chyba macie racje, 286 kkm dla niego to jeszcze nic. Zdrowy jest, a kolor tez rzadkosc. Dlatego zal by bylo sprzedac, smigamy sobie dwoma starymi, ale fajnymi i niezawodnymi autkami. STaram sie jednak lac dobre paliwo, tak samo jak zawsze staram sie dawac najlepsze czesci eksploatacyjne, plyny itp. A jak cos mi tylko stuka, niepokoi, od razu sprawdzam i naprawiam, takze i jednym i drugim nie boje sie z miejsca wsiasc i pojechac w dluga trase. Faktycznie, 90 KM to nie demon, ale jak pisalem, tez nie mul. Natomiast z moich informacji odradzam koledze wersje 110 KM - pali o litr wiecej, wiekszej mocy zbytnio nie odczujesz i wrecz nagminna ich wada sa usterki turbiny.

Awatar użytkownika
sergiej
fanatyk nissana
Posty: 4155
Rejestracja: 2009-12-07, 20:01
Lokalizacja: Szczecin k.Kluczkowa

Post autor: sergiej » 2010-05-28, 10:44

octawia fajna tylko ta rejestacja z zielonej gory :P

Awatar użytkownika
hansior
doświadczony forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 2009-12-15, 00:24
Lokalizacja: Poręba k. Zawiercia

Post autor: hansior » 2010-05-29, 17:04

Bardzo fajny samochodzik i do tego w fajnym kolorze <ok> . Dobrze że nie lejeszdoniego jakichś siurów z niewiadomego pochodzenia, chociaż znam faceta który takim tdi w octavii ponad 3 lata jezdzi na oleju transformatorowym (!). W stosunku 2:1 miesza toto z ropą i...jezdzi :mrgreen:. Także silniki te są nie do zabicia i pojadą na wszystkim :-P . Środek masz po lifcie czy ten przed? :->
CENTO & NYSKA
SPRZEDAM 4 OPONKI 175/65r14 Dębica Furio

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Marki Aut”