Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Chrysler Stratus Cabrio 1998 - Burger

Moderatorzy: Seba WWA, Ryba, Sajmooon, janusz, Zielkq

Awatar użytkownika
matek_p
fanatyk nissana
Posty: 413
Rejestracja: 2016-07-06, 22:31
Lokalizacja: Gliwice

Chrysler Stratus Cabrio 1998 - Burger

Post autor: matek_p » 2018-02-28, 15:35

Pieniądze były - pieniędzy nie ma :D
Była kasa na robienie Almerki, wiecie -blacha, swapy, frukty.. w między czasie i po drodze wpadło mi coś ciekawego, bez rdzy i dość dobrze utrzymanego jak na 20 letni samochód - Chrysler Stratus w wersji cabrio. Samochód został sprowadzony do Polski i zarejestrowany w 2016r. Przybył z przebiegiem niecałych 160kkm. Odkupiłem go 12.01. tego roku od szefa ojca z przebiegiem 161500km. Przy przebiegu 160kkm wg książki miał robione całe zawieszenie + hamulce, regeneracja zacisków, końcówki drążków, łączniki, filtry oleje i takie tam. Generalnie pali od strzała silnik chodzi fajnie, nic nie kopci, wszystko działa jak należy. Do zrobienia... łożysko w skrzyni.

Marka: Chrysler
Model: Stratus Cabrio
Rocznik: 1998
Silnik: 2.0 spięte z 5 biegową manualną skrzynią
Wyposażenie: Skóra, el. szyby, el. i grzane lustra, el. składany dach, klima, koła 18" DBV Costano z oponkami 225/45, nagłośnienie Infiniti i kupa innych pierdół, elektryki i schowków. Generalnie Burger pełną japą :D

Fotka pokazowa z neta. Dodam swoją jak będzie cieplej i będziemy śmigać :D

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2018-06-19, 09:50 przez matek_p, łącznie zmieniany 3 razy.
Let the force be with you!

My EX. N15 GTi :arrow: N15 GTi SportLine

Aktualny projekt :arrow: BMW E60 Czarnulka

foo
fanatyk nissana
Posty: 1783
Rejestracja: 2009-12-09, 13:46
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: foo » 2018-02-28, 19:16

Cheees Burger :mrgreen: bo japa cieszy się sama w każdym wozidle bez dachu :D

Awatar użytkownika
matek_p
fanatyk nissana
Posty: 413
Rejestracja: 2016-07-06, 22:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: matek_p » 2018-02-28, 22:57

Dzisiaj zakupiłem sobie zmieniarkę do fabrycznego radia, nie chce wkładać czegoś innego niż Ori radio :D W planach troszkę obniżenie bo mimo 18" to koza dalej :D no i szkoda, że to wersja 2.0... ale na EU była tylko 2.0 z MT albo 2.4 v6 z AT. Szkoda, że nie 2.7 jak w wersji na USA.
Let the force be with you!

My EX. N15 GTi :arrow: N15 GTi SportLine

Aktualny projekt :arrow: BMW E60 Czarnulka

Awatar użytkownika
matek_p
fanatyk nissana
Posty: 413
Rejestracja: 2016-07-06, 22:31
Lokalizacja: Gliwice

Re: Chrysler Stratus Cabrio 1998 - Burger

Post autor: matek_p » 2018-06-07, 13:32

Ostatnimi czasy musiałem się troszkę zająć burgerem, bo sprzedana Almerka i musiałem przygotować się na przegląd :D Tylko burger mi w chwili obecnej dupkę wozi więc musi być sprawny. Musiałem naprawić hamulce tył bo pękł mi tłoczek O.o nie wiedzieć czemu.. Nic, kupiłem drugie zaciski, na stół, regeneracja, malowanko, na autko. Na podnośnik w firmie obadać czy coś jest nie tak moze jeszcze od spodu... Przegląd na nowych zasadach - śpiewająco poza uwagą, że jest odrobina smaru przy osłonie przegubu... Zaskakująco zdrowy od spodu jak na 20 lat. Wygląda jakby miał z 5-10 max. U mnie w zimę wyjechał tylko raz - od zakupu trasa do rodziców :D u poprzedniego właściciela ciągle w sumie stał... Zostało prysnąć tylko klapę tył i ... Będzie malinka :D
Let the force be with you!

My EX. N15 GTi :arrow: N15 GTi SportLine

Aktualny projekt :arrow: BMW E60 Czarnulka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Marki Aut”