Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Saab 9-3 Sport Sedan 1.9 TiD

Moderatorzy: Seba WWA, Ryba, Sajmooon, janusz, Zielkq

Awatar użytkownika
mały v8
fanatyk nissana
Posty: 505
Rejestracja: 2016-03-21, 19:35
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: mały v8 » 2016-04-10, 17:06

Dawno temu jak to były nowe wozy, zaje..liśmy z ziomeczkami takim w słup. Siedziałem z tyłu w pasach, a i tak wjechałem zębami w zagłówek . Jedynki ruszały mi się ze trzy miesiące :-) Tamto była jakaś benzyna turbo. Słup wlazł w silnik , ale żadna poduszka nie zadziałała :-/ , coś było modelowane widocznie wcześniej. Kumpel go potem poskładał i jeździł jeszcze parę lat nie wiem po co. Gdzieś w spiżarni mam absorber zderzaka przedniego styropianowy jak byś potrzebował.Gdzieś na szrocie mi dołożyli z innymi częściami, i tak leży szkoda wywalić.

Awatar użytkownika
Ad@mus
fanatyk nissana
Posty: 4155
Rejestracja: 2012-12-13, 19:28
Lokalizacja: Orzesze

Post autor: Ad@mus » 2016-04-10, 18:17

mały v8, przebojem na forum się wbiłeś... szacun bo w każdym temacie się umiesz udzielić ;)
Powiedz mi co wnosi twój post do tematu? Że te zagłówki są twarde? Że poduszki niewypały? czy może giełdę z tematu robisz?
Sprzedam głowicę do SR20DE lowport po remoncie power up tuning madafaka

450zł-info w giełdzie i na PW

Awatar użytkownika
Toudi1995
doświadczony forumowicz
Posty: 259
Rejestracja: 2013-12-12, 15:50
Lokalizacja: Niżatyce

Post autor: Toudi1995 » 2016-04-10, 19:36

Sorki za ot ;)
mały v8,
To masz takie małe ostrzeżenie :D od Ad@mus-a także uważaj :hah:

Awatar użytkownika
mały v8
fanatyk nissana
Posty: 505
Rejestracja: 2016-03-21, 19:35
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: mały v8 » 2016-04-11, 06:16

Ad@mus pisze:mały v8, przebojem na forum się wbiłeś... szacun bo w każdym temacie się umiesz udzielić ;)
Powiedz mi co wnosi twój post do tematu? Że te zagłówki są twarde? Że poduszki niewypały? czy może giełdę z tematu robisz?
No tak, myślałem ze to forum dyskusyjne, ale zauważyłem też że tu "wacek nocuje" raz na tydzień spokojnie można przeczytać wszystkie posty w ciągu 5-iu minut , więc i moderacja nie ma za bardzo co robić ,a przyczepić się trzeba co najmniej jak straż miejska :-D . Dobrze przepraszam , od dziś zaczynam tylko czytać, i to tylko to co będzie mi niezbędne w tematyce technicznej. Pozdrawiam i przepraszam ze chciałem oddać koledze piankę pod zderzak.

P.S Zamieszczam wypowiedź akceptowalna przez moderacje , i jak najbardziej na miejscu:

Ładny Sabik , dbaj o niego.

Awatar użytkownika
Ad@mus
fanatyk nissana
Posty: 4155
Rejestracja: 2012-12-13, 19:28
Lokalizacja: Orzesze

Post autor: Ad@mus » 2016-04-11, 12:07

mały v8, daj się poznać. Pokaż swoje samochody. Powiedz czym się zajmujesz. W opisie profilu masz ciekawe samochody, którymi możesz zapewne się pochwalić.

Gdybys tak zrobił to czytanie nowych postów wydłużyło by się znacząco i może by było ciekawiej ;) Bo ten post powyżej to tak śrdnio 10s czytałem ;) A np. temat golca już dużo dłużej ;) i tam jest historia dopiero-poczytaj, polecam ;) a jak już czytałeś to porównaj jego topic do twojej aktywności na forum ...
Sprzedam głowicę do SR20DE lowport po remoncie power up tuning madafaka

450zł-info w giełdzie i na PW

Awatar użytkownika
Zielkq
fanatyk nissana
Posty: 3591
Rejestracja: 2012-05-31, 09:31
Lokalizacja: Vratislavia
Kontakt:

Post autor: Zielkq » 2016-04-11, 14:08

Ad@mus, sami walimy straszne offtopy, także nie płosz innych :->

mały v8, my tu wiele akceptujemy, don't worry :P
Podróże małe i duże
Pomoc prawna: Adwokat Wrocław
Z YT: "JDM wants to be USDM, Euro wants to be USDM and USDM wants to be Euro."

Awatar użytkownika
Rysiu83
fanatyk nissana
Posty: 2197
Rejestracja: 2009-12-09, 05:39
Lokalizacja: WWL

Post autor: Rysiu83 » 2017-01-20, 14:37

Nic się nie pisało w temacie to aktualizacja lekka - pakiet zima dziś zagościł.

Obrazek
Jeszcze taka rurka do wymiany pomiędzy kolektorem wydechowym a chłodnicą spalin bo pękła,druga w przeciągu 3 lat. Ciekawostka,koszt nowej,kompletnej chłodnicy spalin z dwiema takimi rurkami (gdzie tylko pierwsza się przepala) - 800 zeta,koszty używki,kosmiczne :mrgreen:
Obrazek
Po kolei..N14 GA14DE,P10 SRi,P11GT SportLine ----> :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Marki Aut”