Zlot 2016/2017 - opinie/pomysły

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
janusz
fanatyk nissana
Posty: 8403
Rejestracja: 2009-12-10, 17:44
Lokalizacja: .....

Zlot 2016/2017 - opinie/pomysły

Post autor: janusz » 2016-06-12, 10:31

Szanowni Klubowicze,
W imieniu Zarządu Stowarzyszenia i grupy Moderatorów proszę Was o wyrażenie swojej opinii o tegorocznym Zlocie. Chcielibyśmy się dowiedzieć co Wam się podobało, a co nie. Tylko prosimy o szczere opinie, bez owijania w bawełnę, i stwierdzeń - wszystko ok, nic nie zmieniać.
Również miło by było, gdybyście przedstawili swoje propozycje co do przyszłorocznego Zlotu - miejsce, forma, atrakcje, co dodać, czego nie robić - ogólnie co zmienić.
Może macie jakieś pomysły co do tego, aby frekwencja na zlocie była wyższa?
Opinię może wyrazić każdy.
Jeśli ktoś chciałby pomóc przy organizacji przyszłorocznego zlotu - to jesteśmy otwarci na współpracę.
Również jeśli ktoś chciałby nas wesprzeć finansowo - zostać sponsorem - to jesteśmy otwarci na takie propozycje.

Tak więc zachęcam każdego do dyskusji.
Ostatnio zmieniony 2016-06-12, 15:40 przez janusz, łącznie zmieniany 1 raz.
赤い 霊 czyli 日産プリメーラP11GT -> viewtopic.php?t=12560

pije by paść ...
... padam by wstać ...
... wstaje by pić ...
... pije by żyć

_

Awatar użytkownika
Ulus
fanatyk nissana
Posty: 418
Rejestracja: 2013-04-12, 17:28
Lokalizacja: Poznań / Środa WLKP

Post autor: Ulus » 2016-06-12, 11:49

O spoko temat można zacząć od sprawy zielonej nocy-> zakaz pod jakąś odpowiedzialnością po za tym dla mnie oki co prawda na lotniku auta nie miałem ale 1/4 jak zawsze dobrze zorganizowana podział niesprawiedliwy dla niższych pojemności ale rozumiem powody w końcu za mało uczestników, jeśli chodzi o OS to przydały by się mapki wcześniej+ jakieś obejście. Co do liczby uczestników proponował bym porozumienie z jakimś innym klubem niestety jest na co roku coraz mniej, może łączony zlot z np. Mazdą albo inną marką (nawet nie koniecznie z japońską)... Więcej aut, ludzi, kasy na organizację, zabaw itd itp.
Odnośnie miejsca, mam pewien pomysł, na początku lipca będę znał szczegóły to odezwę się do odpowiednich osób :)
Sprzedam graty do 100nx-a GTI i Primery P11.144

Awatar użytkownika
janusz
fanatyk nissana
Posty: 8403
Rejestracja: 2009-12-10, 17:44
Lokalizacja: .....

Post autor: janusz » 2016-06-12, 13:30

Ulus, dziękuję za opinię.
Sprawa zielonej nocy -> była już przez nas omawiana. Musimy tylko podjąć decyzję.
Co do zlotu z Mazdą - może być trochę ciężko, ponieważ MazdaSpeed ma swój kalendarz zlotów. Więcej na ten temat mógłby powiedzieć Daro.

Zachęcam Wszystkich do dyskusji.
赤い 霊 czyli 日産プリメーラP11GT -> viewtopic.php?t=12560

pije by paść ...
... padam by wstać ...
... wstaje by pić ...
... pije by żyć

_

Awatar użytkownika
majchrzok
fanatyk nissana
Posty: 2063
Rejestracja: 2010-01-18, 19:37
Lokalizacja: Wągrowiec

Post autor: majchrzok » 2016-06-12, 13:41

Co do organizacji na lotnisku w tym roku troche dlugo to trwalo. Moim zdaniem obydwie konkurencje mozna bylo ogarnąć równocześnie.
Przydaly by sie dodatkowe atrakcje jak byly kiedys, jakas jazda z pileczka na masce, troleje itp. Zawsze to jakas dodatkowa rozrywka:)
Dodatkowo, moze wartobyloby wziasc pod uwage zmianę lotniska i rezygnacje z 1/4 na rzecz np jakis torow. Jest kilka szkol jazdy, ktore maja swoje tory przystosowane do doskonalenia techniki jazdy, moze taka idea bylaby atrakcyjnieksza dla uczestników zlotu? Jako stowarzyszenie myślę ze mozna byloby dobrze wynegocjowac cene takich zabaw przy takiej ilosci uczestników , a i wszyscy bez wzgledu na auto mieliby szanse sie wykazac jak panują nad swoim wozidlem:)

lukahn
nowy na forum
Posty: 34
Rejestracja: 2015-10-21, 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lukahn » 2016-06-12, 15:46

Bardzo fajnie że powstał taki temat.
Choć przyjechałem pierwszy raz na zlot i nie wiem jak wszystko wyglądało w poprzednich latach (oprócz tego że było dużo więcej ludzi) to zlot uznaje ze bardzo udany.
z plusów (+)
- Superowy rajd i bardzo fajnie że rajd był wcześniej i w innym dniu niż lotnisko, ten kto chciał mógł wziąć udział i w rajdzie i w 1/4 / Os'ie
- Miejsce również fajne, cisza, spokój, można było się i zrelaksować i pobawić wieczorami :)
- Na duży plus pokaz pierwszej pomocy oraz udział w ratowaniu na zakończenie rajdu!!!
- Bardzo profesjonalnie zorganizowany wyścig na 1/4 mili! Duże brawa!
Z Minusów (-)
- Brak mapki do OS'a - na początek trochę trudno było zapamiętać trasę ale organizatorzy OS'a dali radę wszystkich pokierować :P
- Jak dla mnie (osoby która była pierwszy raz), trochę słabo wszystko rozplanowane niektóre elementy np. głosowanie na najlepsze auta - w ogóle nie wiedziałem do kiedy głos trzeba oddać i dokładnie komu go przekazać. Info o grilu i rozdaniu nagród nad jeziorkiem dostałem od NismoJoe (dzięki za info :P ) - wszystkie takie informacje mogłyby znaleźć się albo w 1 temacie na forum (może były a nie doczytałem), albo w miejscu zlotu w "planie zlotu" który w tym wypadku wisiał na drzewach/ ew na Fb.
- oczywiście zielona noc ale ten temat to odrębna sprawa.

Dodam że według mnie zloty powinny odbywać się w okolicach centrum polski(tegoroczne miejsce było dobre) aby każdy miał w miarę uczciwą ilość km do pokonania. Można również w przyszłości przedyskutować o długości zlotu aby wydłużyć chociaż o 1-2dni więcej oraz zorganizować np. grill'a powitalnego (nawet niech każdy kupi jedzenie dla siebie i %% a co druga osoba weźmie ze sobą grilla i razem usiąść w 1 miejscu i pobawić się w wielkim gronie :P ) lub inne fajne zabawy.

Aby powiększyło się Nam grono proponuje róbcie dzieci i kupujcie im Nissany! A tak na poważnie to każdy w swoim rejonie na pewno widuje fajne nissany. Czasem warto byłoby zatrzymać właściciela i zachęcić go do Forum!
Ostatnio zmieniony 2016-06-12, 15:53 przez lukahn, łącznie zmieniany 1 raz.
<Łuki...>

Awatar użytkownika
janusz
fanatyk nissana
Posty: 8403
Rejestracja: 2009-12-10, 17:44
Lokalizacja: .....

Post autor: janusz » 2016-06-12, 16:04

Dziękujemy za kolejne opinie. Przy organizacji zlotu 2k17 weźmiemy je pod uwagę. Zachęcam kolejne osoby do wyrażania swoich opinii.

Prosiłbym również o wypowiedzi osoby, które nie uczestniczyły w zlocie. Jeśli mogą to niech napiszą, co powinniśmy zrobić, żeby w przyszłym roku zdecydowały się przyjechać. Wasze zdanie też jest dla nas bardzo ważne.
赤い 霊 czyli 日産プリメーラP11GT -> viewtopic.php?t=12560

pije by paść ...
... padam by wstać ...
... wstaje by pić ...
... pije by żyć

_

Awatar użytkownika
Ulus
fanatyk nissana
Posty: 418
Rejestracja: 2013-04-12, 17:28
Lokalizacja: Poznań / Środa WLKP

Post autor: Ulus » 2016-06-12, 16:16

Dodam tylko, że moim zdaniem zlot powinien się odbywać w różnych miejscach Polski sam w tym roku czułem niedosyt po godzinnej trasie ^^ i odnośnie mazdy to tylko przykład może być jakakolwiek inna marka/marki
Sprzedam graty do 100nx-a GTI i Primery P11.144

Awatar użytkownika
janusz
fanatyk nissana
Posty: 8403
Rejestracja: 2009-12-10, 17:44
Lokalizacja: .....

Post autor: janusz » 2016-06-12, 21:37

Pierwsze postanowienie co do zlotu 2k17 już jest:

"Zielona noc zostaje zakazana"
赤い 霊 czyli 日産プリメーラP11GT -> viewtopic.php?t=12560

pije by paść ...
... padam by wstać ...
... wstaje by pić ...
... pije by żyć

_

DARO GTI
fanatyk nissana
Posty: 1342
Rejestracja: 2012-11-22, 20:47
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DARO GTI » 2016-06-14, 12:28

- tor pod KJS długi a nie pachołki i szykany ,
- wiecej safety ,
- tor ustawiony dzięń wczesniej aby były mapki nie wszystko na ostatnią chwile ,
- grupa podzielona na dwie po 20 aut lub po 30 w zalezności od liczby uczestników
- jedni 1/4 mili druga grupa KJS i wszyscu sie najeżdza a nie stoją po 20 min w kolejce

konkursy i zabawy na płycie

konkurs car-audio
konkurs przeciągania Nissana
konkurs na najładniejszego Nissana zlotu
konkurs na najgłośniejszy wydech
Pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników zlot
konkurs parkowania precyzyjnego

do tego potrzebni sa zgrani ludzie i pieniądze
Czerwone auta sa szybsze ...

Awatar użytkownika
Wiooreck
fanatyk nissana
Posty: 1468
Rejestracja: 2010-05-19, 23:24
Lokalizacja: Łódź/Przysucha

Post autor: Wiooreck » 2016-06-15, 09:03

- Zielona noc to pierwsze co powinno zostać przemyślane, ponieważ nie jesteśmy już dziećmi, nie jedziemy na kolonię i nie smarujemy klamek w ośrodku, do którego już pewnie nie wrócimy, tylko możemy zniszczyć innym samochód (o ile szybom pasty, musztardy, katchupy nie szkodzą tak bardzo, to lakier już na tym cierpi);
- kolejna sprawa to apel do uczestników, jeśli ktoś nie umie się zachowywać po alkoholu, to albo niech nie pijcie go wcale, albo nie przyjeżdża na zloty, ponieważ osobiście dotknęło to mój samochód i skończyło się wgniecionym tylnym błotnikiem;
- OS wydawał mi się osobiście lepszy niż na dwóch poprzednich zlotach, ponieważ można było przejechać go bez zastanawiania się w którą stronę mam jechać. Dzięki temu można było skupić się na samej jeździe;
- OS i 1/4 mili rzeczywiście można było zorganizować równocześnie, z tym, że trzeba byłoby postawić przy obsłudze OSu albo inne auto (kogoś kto nie uczestniczy w konkurencjach), albo jakiś parawan, baldachim, cokolwiek chroniącego przed słońcem;
- zdecydowanie brakowało innych konkurencji, w których mogłaby wziąć udział większa ilość osób, tak jak już wspominali koledzy wyżej;

Do reszty nie miałem zastrzeżeń i zlot uznaję za udany :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
johny_fellow
fanatyk nissana
Posty: 1837
Rejestracja: 2009-12-07, 12:57
Lokalizacja: CHOJNICE
Kontakt:

Post autor: johny_fellow » 2016-06-16, 14:47

Wiooreck pisze:Zielona noc to pierwsze co powinno zostać przemyślane
"Zielona noc zostaje zakazana"
Jak dla mnie koniec przemyśleń :mrgreen:
Wiooreck pisze:apel do uczestników, jeśli ktoś nie umie się zachowywać po alkoholu, to albo niech nie pijcie go wcale, albo nie przyjeżdża na zloty, ponieważ osobiście dotknęło to mój samochód i skończyło się wgniecionym tylnym błotnikiem
Ja miałem tylko urwaną podkładkę pod tablicę rejestracyjną i pogiętą tablicę. Jednak tu rodzi się pytanie - kto mógł to zrobić? W przypadku mojego samochodu zauważyłem to w sobotę rano. Jak wiadomo na ośrodku byli też "cywile". Nikogo nie złapałem na miejscu, więc nie wiem, czy to ktoś od Nas, czy od Nich. Chętnych chociażby do przyznania się nie było.
Dodam, że nie mam o to bólu. Uważam tylko, że trzeba mieć odwagę cywilną i się przyznać.
Znowu z NISSANem :cool:

Były:
- Micra K11, 2001 r., CG10DE;
- 100 NX B13, 1992 r., GA16DS;
- Primera P11, 1996 r., SR20DE;
- MAXIMA A33 QX, 2001 r., VQ30DEK.

http://www.agent-pzu.lukasz-ufnal.pl

Awatar użytkownika
Boro1989
fanatyk nissana
Posty: 1082
Rejestracja: 2011-01-16, 12:15
Lokalizacja: Kętrzyn/Giżycko

Post autor: Boro1989 » 2016-06-16, 15:45

nie było mnie więc nie mogę się wypowiedzieć na temat samego zlotu jak to się działo odbywało itp, patrząc po ilości konkurencji to wiem z własnego doświadczenia i organizacji rozpoczęcia sezonu Warmińskiego Moto Clubu że fajnie jest dodać właśnie coś takiego jak DARO GTI napisał, car audio, auto zlotu, najgłośniejszy wydech itp, i zaangażować w to całą publiczność, zawsze jest wtedy rozrywka dla ludzi którzy np się nudzą czekając na swoją kolej w 1/4 albo właśnie KJS


Mam nadzieje że w końcu uda i mi się zjawić na zlocie , odnośnie tego czemu np, mnie nie było, niestety praca mi na to nie pozwoliła :(

Ps. fajnie tylko by było ogarnąć miejsce zlotu w bardziej centralnej Polsce aby każdy miał podobną ilość kilometrów :)

pozdrawiam i gratuluje dla Organizatorów za ogarnięcie zlotu bo wiem ile to wymaga pracy i wysiłku i wiem jak łatwo jest siedzieć za klawiaturą i tylko komentować nic nie dając od siebie , służę pomocą i ew radami jakbyście potrzebowali :)

i ps2. Zlot udany jest wtedy kiedy nikomu nic się nie stało, żadnych stłuczek , strat w ludziach itp!
viewtopic.php?t=4676 - Moja Ruda <3 "Kiedyś będę piękna"

Awatar użytkownika
Bziuk
fanatyk nissana
Posty: 621
Rejestracja: 2012-12-13, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Bziuk » 2016-06-17, 13:07

Wiem, że temat zielonej nocy jest zamknięty, ale muszę o tym napisać coś od siebie również. Zielona noc jak tako nie jest złym pomysłem pod warunkiem, że robi się to nie jak w gimbazie tylko z głową, nikomu nie szkodząc i nie narażając aut o które wszyscy dbamy na zniszczenia większe lub mniejsze. Dwa przykłady: Mocna taśma dwustronna na masce setki pomalowanej lakierem za ciężki hajs i coś co mnie najbardziej rozwaliło - popiół z grilla na primerze. No Kierwa bez przesady ludzie, a raczej parapety ! I nie można tego przemilczeć i mówić, że jak się temat rozdmucha, to ludzie którzy się zastanawiają czy przyjechać popierniczą, bo takie rzeczy się dzieją i szkoda im auta, bo ktoś np wydał kilka tysięcy na lakierowanie auta.. Trzeba w regulaminie oficjalnie zakazać i tyle. A w kwestii udowodnienia winy mam już pomysł na przyszły rok. W sumie to tyle z minusów :)

Z plusów jak co roku szacun dla organizatorów za czas poświęcony na ogarnięcie wszystkiego. Trochę szkoda, że w tym roku nie było profi kamery i czegoś do wszamania na miejscu, ale jak mniemam poszło o kwestie finansowe :) Można w 2017 się pokusić o jakieś jajcarskie konkurencje na lotnisku, bo jednak tak jak co roku zauważam mnóstwo ludzi, którzy przyjechali np. jako osoby towarzyszące i w sumie przez większość swojego pobytu na lotnisku się nudziły. Jak będę miał natchnienie i troche więcej czasu to zrobię burzę mózgu i coś podrzucę :)

Fajnym pomysłem jest opcja połączenia się z innym klubem, najfajniej byłoby z jakąś japońską marką, ale wiadomo, że nie jest to warunek konieczny. Popytam znajomych z innych biegunów motoryzacji jak się zapatrują na to i będziemy działać :)

( btw gdzieś w okolicach tegorocznego zlotu swój organizują właściciele multipli! Przypadek? Nie sądzę :D )

Z mojej strony mogę również obiecać, że zrobie wszystko co w mojej mocy, żeby w przyszłym roku nie być rodzynkiem z południa i postaram się ogarnąć jakąś ekipę :)

Oczywiście służę pomocą przy organizacji NZ 17, także panowie prezesi jestem do Waszej dyspozycji !

Pozdrowienia z Krakowa - niechaj maczety nie będą z Wami !
Jest: N14 SSS style,Pulsar GTI-R i K11 SUPER CVT
Było: 2 x B13 , N15 sedan, Micra K11, P11 Si i P11.144 sport VE...

Awatar użytkownika
Wiooreck
fanatyk nissana
Posty: 1468
Rejestracja: 2010-05-19, 23:24
Lokalizacja: Łódź/Przysucha

Post autor: Wiooreck » 2016-06-17, 15:27

johny_fellow pisze: kto mógł to zrobić?
W moim przypadku to widzieliśmy ganiających się chłopaka i dziewczynę od nas ze zlotu, którzy odbili się od mojego auta. Zdążyłem tylko krzyknąć i pobiegli sobie dalej jak gdyby nigdy nic.

Awatar użytkownika
nismojoe
fanatyk nissana
Posty: 503
Rejestracja: 2010-01-25, 12:16
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nismojoe » 2016-06-18, 10:19

Ja na każdy zlot czekam z niecierpliwością.
Było spoko w tym roku, mimo problemów z wozem &#128522;

Zgadzam się, że fajnie jakby zlot był na torze, jest wtedy więcej frajdy.

Osoby, które były pierwszy raz powinny więcej wiedzieć.
Kilka osób nie wiedziało gdzie jest organizator, jak wygląda, jaki jest plan godzinowy wydarzeń, do tego krążyły plotki i każdy inna godzinę podpowiadal...
Także tu trzeba popracować.
Wyznaczyć juz wcześniej na forum godzinę rozpoczęcia zlotu - przywitania.


Zlot musimy wszyscy bardziej rozreklamować, połączyć np z turbokillers albo nissantech, a nie innymi markami &#128522;ale jak nie będzie innego wyjścia to można i tak.

Tak czy inaczej jeszcze raz dziękuję za organizację minionego zlotu !
Project: Midnight puprle Twin Turbo Z32 EU
Daily: Black g35 sedan US
Family car: Black Z50 EU

Awatar użytkownika
DubSon
fanatyk nissana
Posty: 2938
Rejestracja: 2011-07-14, 13:23
Lokalizacja: WLKP / St. Tuchorza

Post autor: DubSon » 2016-06-18, 13:41

nismojoe, tylko czy oni beda chcieli, nie ukrywajmy - mamy w wiekszosci typowo cywilne wozy, a oni slyna ze stricte sportowych furaczy ;)

Awatar użytkownika
brylant13
doświadczony forumowicz
Posty: 230
Rejestracja: 2015-04-08, 09:04
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: brylant13 » 2016-06-18, 14:17

Pisząc, że potrzebujecie połączyć sie w kwesti zlotu z innym klubem, sami przedstawiacie Nissanzone jako mały, nieporadny, zrzeszający małą liczbę użytkowników aut Nissana klub itd. Wydaje mi się, że jak już to powinniście się skupić na ulepszaniu tego co macie, bądź na obraniu innej drogi jesli ta jest zła a nie szukania na siłę zaprzyjaznionego klubu. Zawsze możecie w ten sposób zrobić zlocik z NKP :lol: :mrgreen:

Ja w sumie nie pomogę, bo nie bywałem na podobnych zlotach i nie będę tu się wymądrzał.
Jednak czytając wasze opowieści, na pewno narzuca się parę myśli. Nie można takiego zlotu robić jak kolonie z podstawówki z zabawami zielona noc itp bo to nie każdego bawi a wręcz nowych odstrasza. Czytając o tym z boku to smiech na sali.
Wydaje mi się, że pomimo każdy lubi popatrzeć, to nie każdy już widzi swój codzienny dupowóz na ćwiartce lub torze bo po zlocie musi nim do roboty śmignąć w jednym kawałku. Tu jakieś rozwiązania dla nie upalających swoich furaczy.
Następna kwestia, brak ogarniętej szamy, to lipa jak na koniec świata, nie chodzi tu o catering z najwyższej półki ale chyba każdy lubi coś w doborowym towarzystwie zjeść.
No i na koniec miejsce, nic nowego nie napisze ale spoko jak wszyscy maja spoko dystans a nie tylko organizatorzy.

Awatar użytkownika
azorek
fanatyk nissana
Posty: 1092
Rejestracja: 2009-11-30, 07:48
Lokalizacja: Tuchorza

Post autor: azorek » 2016-06-18, 17:04

brylant13 pisze: a nie tylko organizatorzy.
Ja to wolę mieć zlot daleko od domu, jeśli do mnie pijesz. Najlepiej bawił bym się w okolicach Sosnowca, podobno fajne miasto.

Awatar użytkownika
brylant13
doświadczony forumowicz
Posty: 230
Rejestracja: 2015-04-08, 09:04
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: brylant13 » 2016-06-18, 19:15

A ja azorek, juz nie jestem z gimnazjum ze musze sie od domu oddalic zeby sie spoko bawic. A z Sosnowca nie musisz sie nasmiewac bo bylbys zdziwiony, rzeczywiscie jest fajnie. Nie piłem do Ciebie bo nie wiem kto gdzie ma ile ale niektorzy pisali ze maja pod nosem.

Awatar użytkownika
DubSon
fanatyk nissana
Posty: 2938
Rejestracja: 2011-07-14, 13:23
Lokalizacja: WLKP / St. Tuchorza

Post autor: DubSon » 2016-06-18, 23:11

brylant13, zawsze ktos ma pod nosem, czy to dziwne? W tym roku akurat azorek i ja.
Konczac przepychanki dodam, ze tez wole jechac gdzies dalej ;)

Awatar użytkownika
azorek
fanatyk nissana
Posty: 1092
Rejestracja: 2009-11-30, 07:48
Lokalizacja: Tuchorza

Post autor: azorek » 2016-06-19, 10:20

brylant13 pisze:A z Sosnowca nie musisz sie nasmiewac
Nie wiem o czym mówisz, ja naprawdę chętnie pojechałbym na zlot w okolice Sosnowca.

Awatar użytkownika
majchrzok
fanatyk nissana
Posty: 2063
Rejestracja: 2010-01-18, 19:37
Lokalizacja: Wągrowiec

Post autor: majchrzok » 2016-06-19, 15:54

Tylko zeby komus sie tam chcialo cos zorganizowac...;)

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2016-06-19, 18:49

Osoby, które były pierwszy raz powinny więcej wiedzieć.
Kilka osób nie wiedziało gdzie jest organizator, jak wygląda, jaki jest plan godzinowy wydarzeń, do tego krążyły plotki i każdy inna godzinę podpowiadal...
Także tu trzeba popracować.
Wyznaczyć juz wcześniej na forum godzinę rozpoczęcia zlotu - przywitania.
W 20 miejscach był plan zlotu z dokładnymi godzinami wywieszony. Chyba muszę billboardy zrobić na za rok :D
Następna kwestia, brak ogarniętej szamy, to lipa jak na koniec świata, nie chodzi tu o catering z najwyższej półki ale chyba każdy lubi coś w doborowym towarzystwie zjeść.
NO niestety trafiliśmy akurat na sezon komunijny, wiec nie było kogo wziąć. Co roku jest. Zresztą w tym roku ludzie mieli swoje grille i nie słyszałem narzekań.
No i na koniec miejsce, nic nowego nie napisze ale spoko jak wszyscy maja spoko dystans a nie tylko organizatorzy.
Ja miałem 400 km, wiec faktycznie pod domem :) Poza tym organizatorami są zazwyczaj Ci co mają najbliżej. Dzwne, żeby ktoś z Krakowa jechał załatwiać zlot w Gdańsku

Awatar użytkownika
Pepe
stały bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 2014-03-15, 14:02
Lokalizacja: Grybów

Post autor: Pepe » 2016-06-24, 10:05

Co do km to jakoś nie narzekam z Oslo do wawy jest ponad 1000 a później z wawy na zlot :p w zeszłym roku na z Krk jechałem i też jakoś nie było źle to że 2 mandaty złapałem to też pikus:p.
A może by tak w przyszłym roku wymóg kasku ??
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

misiek-ol
fanatyk nissana
Posty: 814
Rejestracja: 2009-12-09, 04:14
Lokalizacja: Irlandia

Post autor: misiek-ol » 2016-08-08, 20:31

Pepe38 pisze:Co do km to jakoś nie narzekam z Oslo do wawy jest ponad 1000 a później z wawy na zlot
Ja w tym roku miałem ok 2000km na zlot i w przyszłym pewnie też coś w tych okolicach będzie :mrgreen:

Awatar użytkownika
MEFisto087
wiem o czym pisze
Posty: 89
Rejestracja: 2011-01-26, 12:35
Lokalizacja: MW_____

Post autor: MEFisto087 » 2016-08-17, 10:38

DubSon pisze: tylko czy oni beda chcieli, nie ukrywajmy - mamy w wiekszosci typowo cywilne wozy, a oni slyna ze stricte sportowych furaczy ;)
TK - od kilku lat robi 2 zloty + 1 tripa co roku, i połącznie 1 zlotu mogło by się udać, tylko faktycznie jak robimy zloty to jesteśmy mocno ukierunkowani na tory wyścigowe co by pojeździć/poślizgać się autami w miarę bezpiecznie i bez większego ryzyka uszkodzenia zawieszenia od nierównej nawierzchni która to niestety często jest spotykana na lotniskach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty”