Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Grupa Toruń i okolice

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

arkady

Post autor: arkady » 2010-03-23, 17:14

bede bede ;] dopisac do listy blizej terminu vinci qatro sms by z glowki nie wypadlo..

vinci
wiem o czym pisze
Posty: 74
Rejestracja: 2009-12-12, 22:32
Lokalizacja: Toruń

Post autor: vinci » 2010-03-23, 20:04

nawet ci gołębia pocztowego wysle:)......
nie ma złych dróg...są źli kierowcy
Obrazek

Awatar użytkownika
siutek
wiem o czym pisze
Posty: 46
Rejestracja: 2009-12-18, 13:38
Lokalizacja: toruń/chełmża
Kontakt:

Post autor: siutek » 2010-03-25, 09:41

no to zeby byl porzadek kopiuje ostatnia liste, kto sie nie dopisal, ma szanse :P

Lista:
1. Senior
2. vinci
3. Quattro
4. siutek
5. ...
Obrazek

Sob
stały bywalec
Posty: 130
Rejestracja: 2010-01-03, 11:38
Lokalizacja: www

Post autor: Sob » 2010-03-25, 22:56

1. Senior
2. vinci
3. Quattro
4. siutek
5. Sob
6. gosc z grafitowego 100nxGTI z wakdarami (nie wiem jak go i naczej wpisac ale rozmawialem i mowil ze da rade sie pojawic)

A gdzie spot w ogóle bedzie? wloclawek czy toruniewo?

arkady

Post autor: arkady » 2010-03-26, 07:24

1. Senior
2. vinci
3. Quattro
4. siutek
5. Sob
6. gosc z grafitowego 100nxGTI z wakdarami (nie wiem jak go i naczej wpisac ale rozmawialem i mowil ze da rade sie pojawic)
7. arkady

juszczak_8901
nowy na forum
Posty: 32
Rejestracja: 2010-02-08, 12:15
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: juszczak_8901 » 2010-03-30, 21:13

O i arkady sie znalaz fajnie fajnie pogadamy 11,04 pozdro
juszczak

Awatar użytkownika
Szymeq
fanatyk nissana
Posty: 3068
Rejestracja: 2009-11-29, 19:47
Lokalizacja: Wawa Zachód
Kontakt:

Post autor: Szymeq » 2010-04-01, 10:42

Zapraszam do zamówień grupowych naklejek klubowych:
viewtopic.php?p=43894#43894
Z nissanem od 2005 roku :)

arkady

Post autor: arkady » 2010-04-01, 14:52

znalazl sie znalazl;]

Awatar użytkownika
filtron
stały bywalec
Posty: 124
Rejestracja: 2009-12-10, 17:16
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: filtron » 2010-04-06, 14:44

1. Senior
2. vinci
3. Quattro
4. siutek
5. Sob
6. gosc z grafitowego 100nxGTI z wakdarami (nie wiem jak go i naczej wpisac ale rozmawialem i mowil ze da rade sie pojawic)
7. arkady
8. gosc z war-maz grupy
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Nis ... mera/52351 LPG BLOS STOZEK K&N 2.0 16V tlumik mungena BORSK 2007 USTKA 2007 SYLWESTER 2007/2008 USTKA BORSK 2008 OSTRÓDA 2008 KARPICKO 2009 OSTRÓDA 2009

Sob
stały bywalec
Posty: 130
Rejestracja: 2010-01-03, 11:38
Lokalizacja: www

Post autor: Sob » 2010-04-07, 00:47

Bedzie ktos rozprowadzal naklejki czy cus?

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2010-04-07, 18:21

Sob pisze:Bedzie ktos rozprowadzal naklejki czy cus?
I to jest właśnie to,za przeproszeniem rozpiepszanie się na podgrupy.Jest Grupa Bydgoszcz i okolice,a wszyscy pozakładali sobie: Grypa Toruń ,Grupa Włocławek,Grupa Inowrocław itd.
A nikt nie zagląda do tematów gdzie było napisane o naklejkach,a grupy macierzyste są nad kreską i tam są ważne tematy poruszane przez moderatorów grup i to oni się zajmują tymi sprawami.Jeszcze dobrze że oki i dariusz23 nie założyli sobie grupy Fordon i okolice,a moderator nie uciekł sobie do grupy Solec Kujawski i okolice :lol:

[ Dodano: 2010-04-07, 19:28 ]
I zamiast trzymać się razem i tworzyć silną grupę,to tworzymy jakieś sztuczne podziały w których każdy chce "rządzić" w swoim mieście i organizować spoty na własną rękę.
Jak każde miasto w tym kraju chciało by mieć swoją grupę to zabrakło by serwera na listę grup.
ObrazekObrazek

Sob
stały bywalec
Posty: 130
Rejestracja: 2010-01-03, 11:38
Lokalizacja: www

Post autor: Sob » 2010-04-07, 22:14

alfabox no niestety... Powinna byc rowniez wedlug mnie Grupa Kujawsko-Pomorska zamiast wloclawka torunia bydzi i inowroclawia. Mozna o tym pomyslec zeby tak zrobic. Ale na chwile obecna to wiem tyle, ze w niedziele jade do Torunia na spot o! ;] Mozna to na spocie obgadac. Do zobaczenia.

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2010-04-08, 06:51

są i takie plany nad zmianą nazwy ale co z tego jeśli zapraszam was do rozmowy o spotkaniach wspólnych to się wypinacie że jest was mało i macie swoje spoty to o czym tu rozmawiać
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
siutek
wiem o czym pisze
Posty: 46
Rejestracja: 2009-12-18, 13:38
Lokalizacja: toruń/chełmża
Kontakt:

Post autor: siutek » 2010-04-08, 07:23

lekki OT nie zwiazany ze spotem.
kwestia wielu podgrup to efekt nazewnictwa grupy nadrzednej.

wchodzac do tego dzialu zobaczylem dwie grupy:
- BDG i okolice,
- oraz Torun i okolice (nie wnikam kto ją założył)

mimo ze mieszkam w chelmzy utozsamiam sie z Toruniem, wiec chyba oczywiste jaka grupe wybralem. Jesli chcecie jednej duzej grupy to zrobcie grupe kuj-pom (albo BDG, INO, TOR, WŁ, SOL - jak zwał tak zwał, byle z sensem) a te mniejsze niech idą w smietnik. Bo skakac po 4 grupach (bdg, ino, włoc., tor.) i szukac informacji o spotach to dla mnie strata czasu.

Mało mnie interesuje kto jest koordynatorem grupy, wazne zeby nie bylo zamieszania. Tyle na ten temat, licze na konkretne kroki, a nie narzekanie ze cos tu nie pasi ;)
===========================================================
przygotowani psychicznie na 11.04?? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2010-04-08, 18:13

Koledzy,pragnę Was wyprowadzić z błędu.Grupy są nad kreską.
Nie ma grup Toruń,Włocławek,Inowrocław,to są "tematy"
Grupą powołaną przez administratorów forum jest Grupa Bydgoszcz i rzeczywiście można pomyśleć nad zmiana nazwy,ale to od nas nie do końca zależy.
W kraju jest 897 miast i nie jest realne to aby każde miasto miało swoją grupę.
Moim zdaniem grupą w naszej okolicy jest tylko G.B.i okolice ,a pozostałe to są tylko tematy założone przez poszczególne osoby.
Temat założyła rafaela i zapraszała do spotkań klubowiczów z Torunia i okolic.
rafaela pisze:witam! :)
Byliby chętni na spotkania z Torunia i okolic?
To był pierwszy post w tym temacie,ale ktoś źle zinterpretował to zaproszenie do spotkań jako powołanie nowej grupy.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
siutek
wiem o czym pisze
Posty: 46
Rejestracja: 2009-12-18, 13:38
Lokalizacja: toruń/chełmża
Kontakt:

Post autor: siutek » 2010-04-08, 18:36

alfabox, masz racje, jest istotna roznica miedzy grupą, a tematem.
w tym rzecz, ze jakoś w ogóle nie zagladam do grupy BDG, skupiam sie tylko na temacie Torun i okolice.

jednoczesnie widze ze w tym temacie rozmawia duzo osob z innych pobliskich miast, (Ino, Włocławek) - wiec to nie jest temat tylko dla ludzi z torunia.

jestem daleki wprowadzania zamętu i podziałów (to ostatnia rzecz jaką chciałbym czynić), ale pod pojeciem Bydgoszcz i okolice rozumiem samo miasto, oraz znacznie mniejsze miejscowosci leżące w jakimś promieniu od BDG. jako mieszkaniec Torunia nie czuję, że jestem mieszkańcem okolicy Bydgoszczy. Nie zrozumcie mnie źle, poprostu w mojej ocenie wina leży tylko w nazewnictwie i coś z tym trzeba zrobić.

nie widze osobnych grup dla grudziadza, torunia, inowrocławia, świecia... a wszystkie te miasta leżą na terenie kuj-pom, dlaczego więc nie utworzyć grupy Kuj-Pom, wzorem grup Warmińsko-mazurskiej, Małopolskiej...

(jessooo, ale OT. może mod przeniesie te rozważania do jakiegoś osobnego wątku?)
Obrazek

Awatar użytkownika
Chemik
fanatyk nissana
Posty: 844
Rejestracja: 2009-12-09, 14:32
Lokalizacja: Osieciny-Włocławek

Post autor: Chemik » 2010-04-09, 16:30

no i bezsensu zamieszanie.alfabox jak Cie lubie i szanuje to dlaczego mam nie miec swojej grupy???? nierozumie tu czegos.załozyłem temat spotkań Włocławski juz w nkp prawie dwa lata temu poto ażeby miec fajny klimat i miejsce spotkan naszej marki w swoim mieście,i jakios w nkp problemu nikt z tego nie robił ani nikt nie robi,a temat jest nad kreską,mam do bydzi 100km i moze niemam ochoty zawsze tam jezdzic ,a moze ktos ma małe fundusze i nie zawsze dojezdzie,a tak jak mam grupe w swoim miescie jest fajnie mozna nawet co drugi tydzien a nawet czesciej spotykac sie,bo w koncu ma sie blisko,tak maja inne kluby.
Mom zdaniem beznadziejna gadanina i jakies sprzeczki,zanim załozyłem grupe tu czy tzw jak mówicie podgrupe pytałem admina,i modów powiedzieli niema problemu,cieszy ich to ze tworze i namawiam do wsóplnych spotkan naszej marki.
kurcze dziwne ze niektórym to nie podoba sie,ale jesli tak dalej pójdzie i bedzie to ok moge rozłozycz rece.Na szczescie jestem jescze w dwóch innyych klubach w naszym miescie w których baardzo cxzesto sa spotkanie,wiec spotykac sie mam gdzie,choc smutno by było zeby nie było nissana.pozdrawiam

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2010-04-09, 17:42

Chemik pisze:no i bezsensu zamieszanie.alfabox jak Cie lubie i szanuje to dlaczego mam nie miec swojej grupy???? nierozumie tu czegos.załozyłem temat spotkań Włocławski juz w nkp prawie dwa lata temu poto ażeby miec fajny klimat i miejsce spotkan naszej marki w swoim mieście,i jakios w nkp problemu nikt z tego nie robił ani nikt nie robi,a temat jest nad kreską,mam do bydzi 100km i moze niemam ochoty zawsze tam jezdzic ,a moze ktos ma małe fundusze i nie zawsze dojezdzie,a tak jak mam grupe w swoim miescie jest fajnie mozna nawet co drugi tydzien a nawet czesciej spotykac sie,bo w koncu ma sie blisko,tak maja inne kluby.
Mom zdaniem beznadziejna gadanina i jakies sprzeczki,zanim załozyłem grupe tu czy tzw jak mówicie podgrupe pytałem admina,i modów powiedzieli niema problemu,cieszy ich to ze tworze i namawiam do wsóplnych spotkan naszej marki.
kurcze dziwne ze niektórym to nie podoba sie,ale jesli tak dalej pójdzie i bedzie to ok moge rozłozycz rece.Na szczescie jestem jescze w dwóch innyych klubach w naszym miescie w których baardzo cxzesto sa spotkanie,wiec spotykac sie mam gdzie,choc smutno by było zeby nie było nissana.pozdrawiam
Chemik,spoko,nikt nie zabrania się organizować i spotykać i nikomu to nie przeszkadza,ale chodzi tutaj o kwestię formalna i nazewnictwo grupy.Czy nie lepiej jak grupa będzie większa "Kujawsko Pomorska",będziemy wtedy mieli więcej do powiedzenia jako duża grupa,i o to mi chodzi :mrgreen: Na NKP bydgoska była jako "temat" a moderatora mieliśmy też 100 km w Chojnicach i wsio grało ;-)

[ Dodano: 2010-04-09, 18:46 ]
Jak najbardziej możesz prowadzić temat Włocławka,przecież to fajnie że ludzie z twojego rejonu mają kogoś takiego i mogą się zwracać do Ciebie w różnych sprawach i że się spotykacie.A chodzi wiesz o co,o zwiększenie grupy,bo w wielkości siła :mrgreen:
ObrazekObrazek

rafaela
wiem o czym pisze
Posty: 60
Rejestracja: 2009-12-25, 00:46
Lokalizacja: ze świata

Post autor: rafaela » 2010-04-09, 19:14

siutek pisze: oraz Torun i okolice (nie wnikam kto ją założył)
siutek, nie czuję się założycielem grupy Toruń, a tym bardziej jej koordynatorem :-P to była tylko propozycja spotkania :lol: w środku zimy gdzieś bliżej środka województwa.
Chemik pisze:do bydzi 100km i moze niemam ochoty zawsze tam jezdzic ,a moze ktos ma małe fundusze i nie zawsze dojezdzie,a tak jak mam grupe w swoim miescie jest fajnie mozna nawet co drugi tydzien a nawet czesciej spotykac
właśnie o cos takiego mi chodziło :)

a tak przy okazji o której to spotkanie?

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2010-04-09, 20:59

rafaela pisze:
właśnie o cos takiego mi chodziło :)

a tak przy okazji o której to spotkanie?
Senior pisze:
Data: 11.04.2010 (niedziela) - Zamawiam ładna pogode :D
Mijesce: Toruń - REAL "KOMETA"
Godz. 13.00 13.30
Ale to napisał na Grupie Bydgoszcz !! !!
I właśnie chodzi mi o ten bałagan .Nie mogłaś znaleźć gdzie to było,bo trzeba skakać po tematach itd,a tak by było wiadomo.Swoje małe spoty sobie ustalacie w swoich tematach a większe regionalne odnośnikiem są tylko podawane w tematach a ogólne kwestie związane z nimi są zamieszczane na głównej zakładce grupy.Bardzo dobry miałaś pomysł,no bo wiadomo nie będziecie ciągle jeździć do Bydzi zeby się spotkać,każdy rozsądny klubowicz ,któremu zależy na tym by sie częściej spotykać tak by zrobił :mrgreen:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Senior
nowy na forum
Posty: 33
Rejestracja: 2009-12-30, 16:28
Lokalizacja: Włocławek/Bydgoszcz

Post autor: Senior » 2010-04-09, 23:56

Ponieważ cieżko jest zrobić konkretna listę skłdu na spot z 4 -5 grup i z 2 forum. Podane listy są orientacyjne i prognozujące ilość uczestników.
Pewnie bedzie nas wiecej niz jest na liscie.

Data: 11.04.2010 (niedziela)
Mijesce: Toruń - REAL "KOMETA" (arkady podaj ulice :!:)
Godz.:[/b] 13.30 (ostatecznie :!:)


Lista:
1. Senior
2. chemik ?
3. robinson85 ?
4. Sob
6. __________

Bydgoszcz - Inowrocław (NZ):
1.klfsolec +FireWomen
2.alfabox + pysia
3.juszczak_8901
4.Ania 21 + dariusz23

Płock:
1. ambro.... (przy dobrym wietrze więcej)


Co do nazwy jestem na tak: Grupa Kujawsko - Pomorska. Tu organizowane są spoty ogólno wojewódzkie.
Co do Grup regionalnych typu Toruń i okolice jestem również na tak: organizowane sa małe spoty.

Jeżeli ktoś chce zorganizować spot wojewodzki niech napisze w kazdej grupie date i miejsce reszta bedzie dogadywana w grupie kujawsko - pomorskiej. Tak to sobie wyobrażam. Duże spoty Gr. Kuj. - Pom., małe Gr. regionalne (miastowe)

Można o tym porozmawiać w Toruniu na spocie. TYLE :!:

Pozdro
Senior
100 NX GTi - 95'
Grafitowy Pocisk :P

Awatar użytkownika
Ryath
Administrator
Posty: 383
Rejestracja: 2009-11-21, 20:50
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Ryath » 2010-04-10, 07:18

Witam,

Jak widzę, chcecie mieć grupę Kujawsko - Pomorską. Jak dla mnie żaden problem, pod warunkiem, że spełnione zostaną warunki:

1. Wybierzecie moda grupy, który się ze mną skontaktuje
2. Jak widzicie temat potkań całej grupy? Obecnie są dwa osobne spotkania Włocławka i Torunia. Macie do siebie jakoś z 50km. Czy zrobicie spota ogólnego raz w miesiącu?

Proszę śmiało pisać do mnie na gg.
Pozdrawiam
Ryath

Awatar użytkownika
Quattro
fanatyk nissana
Posty: 446
Rejestracja: 2009-12-09, 12:26
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Quattro » 2010-04-10, 08:33

Ponieważ nie będzie mnie w tą niedzielę to tylko tutaj spisze swoją opinię. Powinna być jedna wojewódzka "silna grupa pod wezwaniem". Ze spotami nawet rotującymi po całym województwie na zmianę. I tak nie chodzi tu o auta - ja przyjeżdżam czym taniej mi jest, po prostu po to żeby z wami być, bo grupa to przede wszystkim ludzie a nie auta.

Uważam po prostu tylko, że nazwa nie powinna być "Bydgoszcz i okolice", bo tak naprawdę nasze miasta nie potrafią się dogadać (vide ESK), a ja nie zaryzykuje dostania po twarzy czy wybicia szyb za naklejki i koszulkę klubową... Można wymyślić jakąś "Strefę K-P" czy cos w tym stylu.

A jeśli chodzi o tematy Torunia, Włocławka itp, to mgą zostać bo tak po prawdzie nic nie stoi na przeszkodzie by się spotykać nawet co tydzień we własnym gronie.

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2010-04-10, 10:43

Quattro pisze:Ponieważ nie będzie mnie w tą niedzielę to tylko tutaj spisze swoją opinię. Powinna być jedna wojewódzka "silna grupa pod wezwaniem". Ze spotami nawet rotującymi po całym województwie na zmianę. I tak nie chodzi tu o auta - ja przyjeżdżam czym taniej mi jest, po prostu po to żeby z wami być, bo grupa to przede wszystkim ludzie a nie auta.

Uważam po prostu tylko, że nazwa nie powinna być "Bydgoszcz i okolice", bo tak naprawdę nasze miasta nie potrafią się dogadać (vide ESK), a ja nie zaryzykuje dostania po twarzy czy wybicia szyb za naklejki i koszulkę klubową... Można wymyślić jakąś "Strefę K-P" czy cos w tym stylu.

A jeśli chodzi o tematy Torunia, Włocławka itp, to mgą zostać bo tak po prawdzie nic nie stoi na przeszkodzie by się spotykać nawet co tydzień we własnym gronie.
Właśnie Quatro,o tym pisałem 5 postów wyżej,chodziło głównie o zmianę nazwy na bardziej wojewódzką,a przecież tematy są tematami i każdy wiadomo moze się spotykać w swoim gronie,a nie jeździć 100 kilasów żeby się zobaczyć i pogadać.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Chemik
fanatyk nissana
Posty: 844
Rejestracja: 2009-12-09, 14:32
Lokalizacja: Osieciny-Włocławek

Post autor: Chemik » 2010-04-10, 13:58

no i teraz wszystko rozumiem,w sumie bardzo podoba mi sie ten pomysł ;-) ,i oczywiscie jezeli dam rade przyjechac jutro to nawiniemy ten temat,bo na razie mój przyjazd jest 50/50 i jestem bardzo wk.....y.pozdrawiam.
heheh a tak do zartu,a co Ty Qattro tak sie obawiasz ze odrazu wybija szybe za naklejki albo pobija,mnie sie jescze nie zdazyło,tymbardziej w klubach z japonskimi furmanami nie było mowy o takim czyms,no moze jakis klub niemieckich dupowozów lub innych,moga miec pretensje hehehe :mrgreen:

Awatar użytkownika
Senior
nowy na forum
Posty: 33
Rejestracja: 2009-12-30, 16:28
Lokalizacja: Włocławek/Bydgoszcz

Post autor: Senior » 2010-04-10, 14:36

Kondolencje dla wszystkich rodzin tragicznie zmarłych w katastrofie samolotu prezydenckiego w Smoleńsku!
Łączymy się w bólu. [*] [*] [*]

Pomimo najnowszych i szokujących wydarzeń SPOT AKTUALNY :!:


Data: 11.04.2010 (niedziela)
Mijesce: Toruń - REAL "KOMETA" ul. Grudziądzka 152 (wylot na Gdańsk)
Godz.: 13.30 :!:

Do zobaczenia
Senior
100 NX GTi - 95'
Grafitowy Pocisk :P

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2010-04-10, 18:54

ze względu tak jak pisał alfabox na grupie Bydgoszcz macie jakieś lokum zastępcze bo co niektórzy maja zamiar przyjechać z rodzinami i nikt nie będzie stał 2-3 godziny na dworze w taka pogodę
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

rafaela
wiem o czym pisze
Posty: 60
Rejestracja: 2009-12-25, 00:46
Lokalizacja: ze świata

Post autor: rafaela » 2010-04-10, 19:02

info dla znawigowanych :-P N 53*02'09.59" E 18*36'49.64"

W Realu jest taka mała chińska knajpka, można coś zamówic, posiedziec lub na miejscu ustalic jakieś inne miejsce pod dachem...

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2010-04-10, 19:10

ale wszystkie hipermarkety są jutro zamknięte galerie reale tesca i inne
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

rafaela
wiem o czym pisze
Posty: 60
Rejestracja: 2009-12-25, 00:46
Lokalizacja: ze świata

Post autor: rafaela » 2010-04-10, 19:21

na ul. kościuszi 47 są 2 knajpy Mediterian i Herbowa z parkingiem. One są doś duże, jak dobrze policzyłam to będzie około 16 osób więc żeby nie było problemu z miejscem i parkowaniem. W centrum oczywiście też są knajpy, ale by trzeba poszukać parkingu, bo z tym może być troche problem. Nie wiem czy knajpy bedą czynne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania / Grupy Regionalne”