Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Grupa Kujawsko-Pomorska

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2014-01-01, 12:44

rosiuq, Jestem podobnego zdania. Im więcej ludzi i im więcej faktów związanych ze spotem napisanych na forum, tym lepiej. Więcej ludzi napisze na forum że przyjedzie, tym więcej ludzi się skusi na przyjazd. Bo jeśli 10 osób napisze że przyjedzie, to bardziej zachęca do spota, niż jeśli tylko 2 lub 3 osoby napiszą że będą.
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
rosiuq
doświadczony forumowicz
Posty: 223
Rejestracja: 2013-05-22, 09:30
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: rosiuq » 2014-01-02, 17:56

sznikers99, masz racje wspominałem o sobocie i alkoholu na spocie urodzinowym ,że można by się umówić gdzieś w pubie czy nawet iść na nocną imprezę, racją też jest ,że nikt się nie wypowiedział ,ale jak inni mieli się na ten temat wypowiedzieć skoro rozmawiałem o tym bezpośrednio z Tobą dodając ,iż można by zrobić takiego ostatniego spota tego sezonu a termin proponowałem między świętami. Niestety na forum o temacie była cisza i dla tego twierdze ,że terminy kolejnych spotów i propozycje powinny być przedstawiane odpowiednio wcześniej a nie po spocie cisza na forum i dopiero praktycznie tydzień prędzej temat się rozwija a decyzja podejmowana jest praktycznie od razu,nie wszyscy są jak mówisz alfą i omegą aby cały czas siedzieć na forum i z minuty na minutę odpisywać na posty. jesteś moderatorem i do Ciebie należy ostateczna decyzja ,ale myślałem ,że skoro spx zaproponował przeniesienie spota urodzinowego z pierwszej niedzieli na druga i nie było z tym problemu to zastanawiam się czemu ten jeden raz nie można było zamienić niedzieli na sobotę. Wstępując do klubu od razu zaznaczałem ,że nie zawsze będzie mi pasowało i rozumiem że ze mną czy beze mnie spot się odbędzie ale skoro napisałeś mi że termin miejsce itp. zostały uzgodnione ,to zastanawiam się z kim skoro na ogólnym forum nie było żadnej informacji na ten temat. Morał wg.mnie jest prosty albo uzgadniamy coś wspólnie na forum dajemy szanse wypowiedzieć się każdemu, albo ustalamy coś za tzw. zamkniętymi drzwiami

Awatar użytkownika
rosiuq
doświadczony forumowicz
Posty: 223
Rejestracja: 2013-05-22, 09:30
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: rosiuq » 2014-01-02, 19:40

W kwestii wyjaśnień, to nie mam protensji czy coś podobnego, o to że ten spot nie został przeniesiony, wystosowałem tylko prośbę o zmianę z niedzieli na sobotę bo bardziej odpowiadał by mi np dojazd/powrót i nie potrzebuje akurat do tego kierowcy chyba że busa. Faktem jest ,że w niedziele nie do końca mi pasuje choć na upartego mógł bym dać radę. Czytając Twoją odpowiedz wnioskuje ,że pierw zarezerwowałeś loże a później wszystkich poinformowałeś o miejscu rezerwacji itp. cofając się do spota urodzinowego ,którego sam zaproponowałem ,a zrobiłem to tuż po spocie listopadowym (9listopada) to do momentu zarezerwowaniu miejsca czekałem na wypowiedzi innych użytkowników forum i dopiero po akceptacji daty ,która z resztą nie była jak piszesz ustaloną pierwszą niedzielą miesiąca, ale uważam ,że chyba w ten sposób powinno się to odbywać:
-propozycja-e
-wypowiedzi
-akceptacja

Myślę ,że może też dobrym rozwiązaniem było by zniesienie zasady pierwszej niedzieli na np pierwszy weekend miesiąca TAKA MOJA PROPOZYCJA może będzie to lepsze rozwiązanie niż sztywna niedziela i skupi większą ilość członków na kolejnych spotach

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2014-01-02, 19:55

rosiuq pisze:cofając się do spota urodzinowego ,którego sam zaproponowałem
sxp22 pisze:Jako że grudniowy spot przypada 1, a tydzień później 8 przypadają 4 urodziny klubu. Proponuję przenieś termin spota właśnie na 8, i zorganizować jakąś huczną imprezkę urodzinową.
Kto zaproponował ?? :D

Ale mniejsza z tym?
Proponujesz pierwszy weekend miesiąca. Tylko wtedy również pojawiać się będą pytania, sobota czy niedziela. 10 będzie chciało sobotę, 11 niedzielę, I co wtedy? Olewamy 10 i robimy w niedzielę. Myślę że sztywna data jest ok. Oczywiście wszystko do dogadania w odpowiednio wcześniejszym terminie. Pod warunkiem że ktoś się tu będzie wypowiadał...
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
rosiuq
doświadczony forumowicz
Posty: 223
Rejestracja: 2013-05-22, 09:30
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: rosiuq » 2014-01-02, 19:58

sxp22, chodziło mi o propozycje miejsca nie daty

[ Dodano: 2014-01-02, 20:00 ]
Własnie dobre stwierdzenie, wszytko do obgadania byle by się ludziska chcieli wypowiadać

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2014-01-02, 20:11

Siemanko żeby nie było że siedzę cicho bo zawsze rozrabiałem to powiem skromnie dajemy sobie spokój i nie przekrzykujmy się rozumiem jednego i drugiego .Moje zdanie jest takie
po 1 co do propozycji spotów procentowych to byłbym za robieniem ich poza spotami cyklicznymi
po 2 chodzi o pierwszy weekend zamiast niedzieli to jest dobry pomysł ale znając ekipę to i tak to nie wypali ale propozycja dobra
po 3 GDZIE SĄ WSZYSCY
Ostatnio zmieniony 2014-01-02, 20:21 przez klfsolec, łącznie zmieniany 6 razy.
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
rosiuq
doświadczony forumowicz
Posty: 223
Rejestracja: 2013-05-22, 09:30
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: rosiuq » 2014-01-02, 20:16

dla tego dobre dla grupy było by ,żeby informacja o spocie była odpowiednio wcześniej i tak jak sznikers99, piszesz, w grupie jest coś koło 40os a tylko nie liczni potrafią być aktywni czy się wypowiedzieć

[ Dodano: 2014-01-02, 20:22 ]
klfsolec, zgadzam się z Tobą dodatkowo można dorzucić stałe miejsce spotów cyklicznych (np.oficjalnie parking galerii) gdzie w razie braku propozycji się spotykamy a z którego zawsze i wszędzie można się przemieścić

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2014-01-02, 20:28

rosiuq, Od zawsze stałym miejscem była Galeria i Pierwsza niedziela miesiąca (czasowo zmieniona na drugą).
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
rosiuq
doświadczony forumowicz
Posty: 223
Rejestracja: 2013-05-22, 09:30
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: rosiuq » 2014-01-02, 20:38

sxp22, dla tego dobrym rozwiązaniem było by wrzucenie takiej informacji na pierwszą stronę, przykładowo nowi członkowie nie mają takich informacji a będąc w klubie od lipca tylko 1 spot odbył się pod galerią nie wliczając przejazdu spod tesco na kawę

[ Dodano: 2014-01-02, 20:42 ]
choć w obliczu nie korzystnej aury dobrym rozwiązaniem był by parking pod tesco

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2014-01-04, 23:27

Uważajcie bo będę dzwonił na spocie. I sprawdzę obecność. :D :D :D
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2014-01-05, 20:25

Siedzicie w tej piwnicy... Ni chu chu nie idzie się do Was dodzwonić :P
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2014-01-06, 18:22

Wszystko wszystkim ale przepraszam że nie dojechaliśmy na spota % ale praca ważniejsza . Z tego co widzę to część grupy mysli tylko o % a grupa składa się z maniaków i ich rodzin są też dzieci i jak tu przyjeżdżać na spota jak tu tylko się polewa nieładnie pisałem że można robić normalnego spota z wszystkimi i dodatkowo % a nie wszystkie od nowego roku %
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2014-01-06, 18:25

widziałem ale jeśli pierwszy był % bez dzieci to następny znów % bez dzieci to przecież są nasi następcy pomyślmy też o nich
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2014-01-06, 19:01

Rozumiem ale jeśli chodzi o spota nastepnego % w Bydzi to mi się nie uśmiecha i zapewne wielu innym z poza Bydgoszczy tez nie. Spotykamy sie raz w miesiącu żeby pogadać pośmiać się i to w wielu miejscach żeby każdy miał jakieś przywileje kilometrowe jeśli twierdzisz że 2 spoty w miesiącu i to % są w Bydzi to jest równouprawnienie w grupie to się mylisz bo ja mam tylko około 20km do Bydzi i jakoś z reszta Solca bysmy się dokulali ale sa jeszcze osoby które maja trochę dalej od nas kilometrowo trzeba mysleć też o tej dalszej części grupy. Może zrobić jakiś % spot w Toruniu albo jeszcze dalej ciekawy wtedy bym był ilu z Bydzi by pojechało .Macie blisko do domów i możecie iść z buta a reszta z buta nie pójdzie nawet paredziesiąt kilometrów
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2014-01-06, 19:07

klfsolec pisze: Z tego co widzę to część grupy mysli tylko o % a grupa składa się z maniaków i ich rodzin
Robciu nie ma tragedii ;-) ,"my abstynenci" musimy też sobie jakoś radzić, w sumie Daniel też był z dziećmi i jakoś tam było :-P
Wiem że to nie sprzyja wychowaniu w trzeźwości ale to w końcu nasi następcy to czemu mają później doznać szoku w stycznością z szara rzeczywistością ,niech widzą że nawet przy piwie można się dobrze bawić

ps.Maxsiu dzięki za dzisiaj :mrgreen:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2014-01-06, 19:12

Zbyniu lubie to
Max ja nie mam pretensji tylko jeśli zrobiliśmy spota % (nie byliśmy :( ) to mozna było tego ponadplanowego zrobić juz bez procentów a jeśli chodzi o przyjazd na % z dziećmi to nie dostałem odpowiedzi czy można z dziećmi przyjechać
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
rosiuq
doświadczony forumowicz
Posty: 223
Rejestracja: 2013-05-22, 09:30
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: rosiuq » 2014-01-06, 19:37

sznikers99, zgodzę się z klfsolec, ,że powinno być brane dobro wszystkich członków grupy.Cieszę się też ,ze informacja o spocie 18stycznia jest wrzucona na forum odpowiednio prędzej i po uzgodnieniu z członkami grupy bez różnicy czy jest to na spocie czy też na forum ważnie ,że wspólnie.Piszesz
sznikers99 pisze:Sam nie do końca wiedziałem w razie co to byłem nastawiony na negocjacje.
, to może na takie negocjacje i dogadanie szczegółów na forum powinniśmy dać sobie ze 2,3 dni w końcu jeszcze się taki nie urodził co by wszystkich dogodził, a w takim przypadku mogli byśmy ustalić tak szczegóły aby pasowało jak największemu gronu członków. Co do poprzednich spotów w solcu to w ramach wyjaśnienia i przypomnienia nie wliczając spota spontana klf-a odbyły się jeszcze tylko dwa lipcowy i grudniowy (urodzinowy) reszta była poza solcem na które z resztą Solec się licznie stawiał, a z tego co napisałeś
sznikers99 pisze: Poprzednie spoty były u was w Solcu i było okej, teraz znowu są w Bydgoszczy i dym jest :roll:
można wywnioskować że zawsze mamy jakieś ale jeśli spot nie jest u nas.

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2014-01-06, 19:57

Pogratulować udanego spota. Niestety też nie dałem rady dojechać :P
A teraz narobię sobie wrogów :D
sznikers99 pisze: żeby ustalać coś z resztą użytkowników to ona musi być bo jak na razie to tu mało osób sie wypowiada
No właśnie...
Ludziska widać że do klubu lgną, na spoty przyjeżdżają, a na forum jakoś tej aktywności nie widać.
Czy przyczyną jest to, że na forum (przed kompem) nikt nie polewa, a na spotach tak ??
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
rosiuq
doświadczony forumowicz
Posty: 223
Rejestracja: 2013-05-22, 09:30
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: rosiuq » 2014-01-06, 20:07

ale czemu od razu na priva w końcu od czego jest forum?i po to właśnie proponuje te 2 ,3 dni ( do ustalenia) aby takie sprawy dogadać a nie podejmować decyzje z dnia na dzień czy po wypowiedzi jednego czy dwóch członków, bo zdaje sobie sprawE ,że nie każdy sprawdza forum z godziny na godzinę a jeśli komuś zależy to myślę ,że co te 2,3 dni wejdzie na forum

Co do tego że pierw ja ,to głównie chodziło mi o to aby spoty ustalać wcześniej czy jak to było teraz na spocie , pracuje w systemie gdzie praktycznie nie mam wolnych typowych weekendów i dla tego zaproponowałem zamianę niedzieli na sobotę na co okazało sie za późno, trudno. Teraz kiedy Monika rzuciła propozycje ,Ty zaakceptowałeś, dodałeś na pierwsza stronę jest OK tylko dajmy troszkę czasu użytkownikom na wypowiedzi i dobranie terminu który odpowiada większości ,bo nie można zakładać z góry ,że skoro nikt do tej pory się nie wypowiadał czy uczestniczył w spocie akurat się nie obudzi.

Fakt pytanie gdzie są wszyscy może lepiej pójść na jakość a nie ilość z akceptacją nowych członków i członka grupy dodawać dopiero po obecności na ustalonej ilości spotów

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2014-01-06, 20:07

zgadzam się z wami mamy forum żeby rozmawiać na temat spotów i mamy temat na głupoty a tu się ostatnio zrobiło cicho po to są te tematy żeby rozmawiać i dyskutować i rzucać propozycje a nie z ni gruszki ni z pietruszki jest spot tu i tu mamy cały miesiąc na dyskusję a tu cisza jest nas tylu że każdy by tylko napisał jednego posta i by było wiadomo a tak każdy ( z tych co jeszcze cos tu piszą) ma potem obiekcje wiadomo że wszystkim nie dogodzi przepraszam za stylistykę ale właśnie lapek mi odmawia posłuszeństwa
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2014-01-06, 20:11

sxp22 pisze: Czy przyczyną jest to, że na forum (przed kompem) nikt nie polewa, a na spotach tak ??
A nieprawda Marcinku :-P ,my sobie ostatnio i nie tylko przy skypie podrinkowaliśmy i też było zaje............ :mrgreen:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2014-01-06, 20:15

Zbyniu. To taka przenośnia była. Bo ludzie na forum zaglądają, a nic nie piszą.
A ta rozmowa na Skypie, jest nie do zapomnienia :D :D :D
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
rosiuq
doświadczony forumowicz
Posty: 223
Rejestracja: 2013-05-22, 09:30
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: rosiuq » 2014-01-06, 20:25

sznikers99 pisze: Oprócz ciebie Rosiuq mam jeszcze Quattro więc trzeba się zastanowić co zrobić z tym fantem.
mógłbyś to bardziej rozrysować bo nie za bardzo rozumiem

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2014-01-06, 20:30

Chłopaki,w czym problem?
Pamiętasz Robciu jak przyjeżdżaliśmy do Łuczniczki,z dziećmi można tam jak najbardziej ,a czy ktoś przyjedzie żeby się spotkać i pogadać ,czy też wypić sobie piwo (oczywiście wtedy bez bryki ,albo z kierowcą) to już chyba nie ma aż takiego znaczenia,ważne że się spotkamy,pogadamy sobie i będzie jak zwykle miło :mrgreen:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2014-01-06, 20:38

pewnie że pamiętam stare dobre czasy kiedy zesmy sie spotykali w kilku i z dziećmi no ale w tym przypadku jak jest spot nocny to chyba dzieci nie wypada brać ze sobą
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
rosiuq
doświadczony forumowicz
Posty: 223
Rejestracja: 2013-05-22, 09:30
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: rosiuq » 2014-01-06, 20:44

alfabox, W 100% się z Tobą zgodzę

sznikers99, dla tego zostają członkiem od razu zaznaczałem taką ewentualność, ale za każdym razem staram się uczestniczyć w spotach dla tego zaproponowałem przeniesienie tego na sobotę czy nawet spoty nie w pierwsza (sztywną) niedzielę na np pierwszy weekend miesiąca, a i podejrzewam że i nawet w niejeden piątek nawet o pózniejszej godzinie udało by się coś zorganizować
Przerwa świąteczno-sylwestrowa okej, bo każdy był u rodziny na imprezach itd i nie był w stanie. No ale wcześniej też nie było za zielono :roll:
bo jak piszesz wyżej , nie tylko w święta odwiedzamy rodzine spotykamy się ze znajomymi czy chodzimy na imprezy, chodzi o to aby dobrać tak by pasowało jak najwiekszej liczbie członków.

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2014-01-07, 19:04

czekamy za śniegiem jeśli będzie śnieg to można zorganizować kulig :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
rosiuq
doświadczony forumowicz
Posty: 223
Rejestracja: 2013-05-22, 09:30
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: rosiuq » 2014-01-07, 20:00

sznikers99, a może by tak zmienić godzinę z 20 na powiedzmy 18, wtedy może być większa frekwencja, osoby którym nie do kończ pasuje nocna impreza przyjadą,posiedzą np do 22/23 a ci bardziej wytrwali zabalują dłużej.

klfsolec, po i na kuligu trzeba się rozgrzać, czyżby kolejny spot z % Jak tak dalej pójdzie to i moja żona zaproponuję spota, tyle że w Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych :-D Ale jestem za :mrgreen:

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2014-01-07, 21:07

sorki ale nawet o tym nie myślałem hahaha głodnemu chleb na myśli a ja mam najbliżej :evil: :evil: :evil:
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
Daniu
nowy na forum
Posty: 22
Rejestracja: 2013-08-27, 19:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Daniu » 2014-01-08, 11:31

Sorki jesli tym pomyslem co do spotkania 18 stycznia kogos urazilam ale pomyslalam ze moglibysmy sie pobawic razem. :cry:
Daniu viewtopic.php?p=309751#309751]Moja zielona żabka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania / Grupy Regionalne”