Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

GRUPA TRÓJMIASTO

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
Sajmooon
fanatyk nissana
Posty: 2623
Rejestracja: 2009-12-09, 07:23
Lokalizacja: Gdynia, Rotmanka

Post autor: Sajmooon » 2010-08-03, 14:57

Co do parkingów to może ten co jest na granicy Sopotu i Gdyni przy tej starej stacji benzynowej albo ta stacja :D
Była Padlina:
Sajmooon'owa "Padlina"
Była Gruzz Operacyjna:
Sentra B15 Gruzz in da Haułs :D
Nissan jeszcze będzie... coming soon [2022]

Awatar użytkownika
NaMiBiA
fanatyk nissana
Posty: 495
Rejestracja: 2009-12-08, 22:40
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: NaMiBiA » 2010-08-03, 18:48

Moi drodzy PARAFIANIE ! ! !

O odwoływaniu/ zawieszaniu nie ma mowy. Na taką opcję znajdzie się BOJKOT !
Jednakże zmiana terminu na 2 niedzielę miesiąca może się opłacić, gdyż w te pierwsze wypadały, albo jakieś święta albo majówki itp.

Chciałabym dodać, iż nie musi być to sztywny termin... Dlaczego nie porobimy spontanów? Z ADEX'em z wiadomych powodów od 1,5 miesiąca jeździmy na loty ASTRY, które odbywają się na zasadzie "chce ktoś spotkać się we wtorek o 20. Jeżeli są chętni to odbywa się spotkano jak nie to kiedy indziej... W przeciągu tego czasu zawitaliśmy już na 3 czy 4 spontanach, gdzie było miło i długo... Nie chcę tu robić drugiej ASTRY ale chciałabym abyście przemyśleli taką, ów opcję. Nie wszystkim pasują niedziele, kiedy się chce spotkać i spędzić czas z rodzinką... Zresztą spontany już były i to niejedne, kiedy to np: Misiek z Olsztyna wpadł do 3city i z biegu się zorganizowaliśmy i spotkaliśmy... Czas pokaże...

Buziaki!
Obrazek

prezes_
stały bywalec
Posty: 137
Rejestracja: 2009-12-22, 19:56
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: prezes_ » 2010-08-03, 18:59

no dziewczyny mialyscie sie odezwac jak przyjedziecie (mowa o uli i magdzie) my sie tu martwimy a wy co ?? no nie wierze ula nas niedawno opucila i juz dla 3 city robi projekty :-| zdrada !!!!!!! a jesli mozna sie wypowiedziec to ten drugi projekt mega :->

Awatar użytkownika
hochoł
fanatyk nissana
Posty: 815
Rejestracja: 2009-12-08, 22:36
Lokalizacja: 3 City

Post autor: hochoł » 2010-08-03, 19:18

NaMiBiA, oto lista ludzi z okolic 3miasta
ADEX GDYNIA
AdiS Gdańsk-Borkowo
chester Kartuzy
daras46 Gdynia
gray5 gdynia
hochoł kaszubownia
jar Gdańsk
kodi koło trójmiasta
lewy Gdynia
lossos WEJHEROWO
mentos-nx Gdynia
Montana Gdynia
NaMiBiA Gdynia
noucamp Gdańsk
piomal Gdynia
pitex Gdańsk
polszad REDA
ryba290 Gdynia
Sajmooon Rotmanka
Swietłan Rumia/Hel
ulisses Gdańsk
Ile osób z tej listy było na przynajmniej jednym spocie :?: :->
NaMiBiA pisze: zmiana terminu na 2 niedzielę miesiąca może się opłacić, gdyż w te pierwsze wypadały, albo jakieś święta albo majówki itp. Nie wszystkim pasują niedziele, kiedy się chce spotkać i spędzić czas z rodzinką...
Rozmawialiśmy już że przekładamy i zobaczymy jak teraz będzie z frekwencją.Zawsze tez możemy zamiast w niedziele spotykać się w sobotę w godzinach popołudniowych.Może to jest powód tak małej liczby osób na spotach,ze niedziele jak sama zauważyłaś ludzie chcą spędzić z rodziną po całotygodniowej "pogoni" w pracy :?:
Ostatnio zmieniony 2010-08-04, 15:31 przez hochoł, łącznie zmieniany 1 raz.
micra K10 1,0 lx 89r R.I.P.
Primera P11.144 2,0 TD kombi 2000r R.I.P.
Primera P11 2.0 TD hb 1997 R.I.P.
http://www.drezyny.pl/
W TRASIE ZAWSZE NA "DZIEWIĘTNASTCE"

Awatar użytkownika
NaMiBiA
fanatyk nissana
Posty: 495
Rejestracja: 2009-12-08, 22:40
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: NaMiBiA » 2010-08-03, 21:19

hochołku nie rób z igły widły... Nie zmusisz nikogo do tego aby przyjeżdżał na spoty, to jest każdej osoby indywidualna sprawa. Najwyraźniej nie odczuwają takiej potrzeby jak my. Nie rozumiem po co kierujesz do mnie tego typu zapytanie, nie jestem alfą i omegą a poza tym nie widzę głębszego sensu- może dlatego, iż jestem blondynką... Moim zdaniem jest dobrze jak jest, jak będzie inaczej będzie również ok... A najbardziej prawdopodobne jest to, iż nie jesteśmy NIESTETY zżyci ze sobą, skoro tak już tu sobie dyskutujemy o tym. Dlaczego wychodzą spontany jak są goście i to nieliczne osoby? Bo jest sentyment może przyjaźń- jak to woli to nazywać. Nikogo do "uczuć" też nie zmusimy więc jesteśmy skazani na takie a nie inne warunki. Gdynając: byśmy się spotkykali tak przypadkowo jak ostatnio w Gdańsku i wybrali się od czasu do czasu na przysłowiowe piwko, też nic nie stało by się. Szczerze, to poza spotami ja osobiście wraz z ADEX'em mamy kontakt (spotkania) z Dragusiami, Gray'ami i Polszadkami, Miśkami, Mańkami, Agusiami i przepraszam za skrócenie (itd...).

Sądzę, iż jest możliwość aby to wszystko zaczęło tak funkcjonować... Wystarczy inicjatywa, hasło czy coś w tym stylu. W końcu nie ma u nas konfliktów, obgadywanek czy dwulicowości. Jesteśmy moim zdaniem tak czy siak fajną paczką nissan maniaków, których ogranicza niestety czas- ale wspólnymi siłami możemy go "pokonać"... Mam nadzieję, że część zrozumiała o co mi chodzi...

Ja się dostosuję do SZEFA i całej reszty... Kurczę trochę sentymentalnie się zrobiło... Zajmijmy się projektem nalepki, od czegoś zacznijmy =)

Buziaki!
Obrazek

Awatar użytkownika
SnowLady
fanatyk nissana
Posty: 986
Rejestracja: 2009-11-30, 18:28
Lokalizacja: Kobylnica/k.Slupska

Post autor: SnowLady » 2010-08-03, 21:46

No widzę, że coś nie możecie się zgadać ze spotami regularnymi itd... Proponuje aby zrobić ankietę kiedy komu pasuje, aczkolwiek jestem za tym powrócić do tradycji 1 niedziela miesiąca .... Ja wiem, że żadko bywam u Was, ale mając 2 firmy na głowie czasu mało... A co chodzi o spontany... przecież nikt nikogo nie zmusza sami chcą i jakoś tak wychodzi :D, a że spontany też sa i u mnie wystarczy tylko zadzwonić !!!! zawsze mówiłam i mówię, że wystarczy fon "Aguśka jadę do Ciebie" i jakoś wszystkich mogę pomieścić...

Hochoł wyluzuj trochę :D zawsze możesz wsiąść w auto z żoną i dziećmi i do mnie wpaść na weekend ;)

[ Dodano: 2010-08-03, 22:48 ]
jak zreszta wszyscy z PL :D już sie przyzwyczaiłam do takich wizyt :D wiec spoko :D

Madzia a kiedy Wy wpadniecie na popijawe???
Pozdrawiam
SnowLady ...

Z nissanem od sierpnia 2005 :D

Ważne sprawy i nie tylko: 504619604 ;)

Awatar użytkownika
Sajmooon
fanatyk nissana
Posty: 2623
Rejestracja: 2009-12-09, 07:23
Lokalizacja: Gdynia, Rotmanka

Post autor: Sajmooon » 2010-08-04, 00:53

Ja chciałbym wtrącić swoje "trzy grosze" jestem osobą która od niedawna ( prawie że roku) jeździ na spoty od pierwszego spotu gdzie przyjechałem jako świeżak nie znałem nikogo ale zostałem przyjęty z otwartymi ramionami ( za co jestem wdzięczny :) ). Kwestia przyjeżdżania na spoty to kwestia indywidualna.

Co dnia tygodnia to ja oponowałbym za sobotą o godzinie 15-16 bo jest to taki dzień i godzina że sporo osób ma wolne a poza tym nawet jak by się spot przedłużył a ktoś miał "mocniejsze" plany na wieczór to można dojechać spóźnionym a i tak się zabawi ;)

"Matka" :D co do zżycia... jest bardzooooo zgrana ekipa :D przynajmniej w moim osobistym odczuciu, a potwierdzić to mogę tylko tym że pomimo alko we krwi da się sobie nawzajem pomóc :D

Agusia co do popijaw to może północny zacznie się wcześniej albo skończy później ? :> :)

A co do logo naszej grupy to projekt kodiego według mnie jest fantastyczny. A poza tym myślałem czy jeżeli już wybierzemy ( stworzy ktoś ) logo to czy nie walnąć tak jak grupy północnej dużej naklejki na tylną szybę bo to mogło by przyciągnąć nowych klubowiczów w końcu codziennie mija się sporo Nissanów na drodze, miejscu zamieszkania.

Z tego co mogę jeszcze powiedzieć to to że paru znajomym pokazałem co to znaczy spotkać odpowiednich ludzi, chodzi mi o nasz zlot gdzie po zdjęciach ludzie jeżdżący na spoty innych klubów powiedzieli że tam zabawa była rzadko spotykana w porównaniu do "ich" zlotów, to poza tym u nas posiadanie Nissana to jedynie tak naprawdę pretekst do spotkań, bo z moich odczuć wiem że nie ważne czym bym przyjechał na następnym spot czy zlot zostałbym tak samo przyjęty.

Także ja jestem zawsze na wszystko otwarty, zawsze pod telefonem, i teraz tylko czekam na okazje :D

P.S. Mama :D po przeczytaniu grypy Szczecińskiej to jak byś chciała pokazać tam moc grupy 3 miejskiej to ja byłbym chętny ;) :D
Ostatnio zmieniony 2010-08-04, 16:25 przez Sajmooon, łącznie zmieniany 1 raz.
Była Padlina:
Sajmooon'owa "Padlina"
Była Gruzz Operacyjna:
Sentra B15 Gruzz in da Haułs :D
Nissan jeszcze będzie... coming soon [2022]

Awatar użytkownika
lewy
fanatyk nissana
Posty: 495
Rejestracja: 2010-05-12, 21:09
Lokalizacja: gdynia

Post autor: lewy » 2010-08-04, 09:57

a mnie to już na liście nie ma no ładnie ładnie
Byle by do przodu

Awatar użytkownika
hochoł
fanatyk nissana
Posty: 815
Rejestracja: 2009-12-08, 22:36
Lokalizacja: 3 City

Post autor: hochoł » 2010-08-04, 15:30

lewy pisze:a mnie to już na liście nie ma no ładnie ładnie
Przepraszam lewy, juz cię dopisuję :mrgreen:

NaMiBiA, sorki,może trochę mnie poniosło z tą listą ale musiałem to z siebie "wyrzucić" na forum :-/
Macie racje że jesteśmy zgraną paczka,nie kłócimy sie nie obgadujemy i niech tak dalej pozostanie :) a co do spotów to mimo wszystko jestem optymistą i mam nadzięję że po wakacjach na spoty będzie przyjeżdżać więcej ludzi :)
micra K10 1,0 lx 89r R.I.P.
Primera P11.144 2,0 TD kombi 2000r R.I.P.
Primera P11 2.0 TD hb 1997 R.I.P.
http://www.drezyny.pl/
W TRASIE ZAWSZE NA "DZIEWIĘTNASTCE"

Awatar użytkownika
Kubcia
wiem o czym pisze
Posty: 56
Rejestracja: 2009-12-16, 23:06
Lokalizacja: Sopot

Post autor: Kubcia » 2010-08-04, 19:17

I o mnie zapomnieliscie ;D heh bylem raz:P hehe

Awatar użytkownika
hochoł
fanatyk nissana
Posty: 815
Rejestracja: 2009-12-08, 22:36
Lokalizacja: 3 City

Post autor: hochoł » 2010-08-04, 20:16

Kubcia, sorki ze ciebie pominąłem ale listę ta spisałem z Strefy 3miasto a ciebie tam niestety nie ma :-/ Ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyś do niej dołączył do czego zresztą ciebie namawiam :) groupcp.php?g=27 no i rzecz jasna zapraszam na najbliższy spot i na każdy następny :) Im więcej nas na spotach tym jest weselej :)
micra K10 1,0 lx 89r R.I.P.
Primera P11.144 2,0 TD kombi 2000r R.I.P.
Primera P11 2.0 TD hb 1997 R.I.P.
http://www.drezyny.pl/
W TRASIE ZAWSZE NA "DZIEWIĘTNASTCE"

Awatar użytkownika
Dragomir
fanatyk nissana
Posty: 499
Rejestracja: 2009-12-06, 08:32
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dragomir » 2010-08-04, 20:44

OK.
1. Spoty.
Stworzenie ankiety to nie problem, ale muszę od czegoś najpierw zacząć.
Więc myślę że możemy zrobić tak:
Najpierw ustalamy jeden dzień w miesiącu na spoty stałe, i tu - wybieramy dzień w tygodniu, sobota, niedziela ... inny.
Potem wybieramy tydzień, pierwszy, drugi, ostatni ... itp

A spontany, :roll:
Jak ktoś nie ma czasu w terminie spotów stałych to nie widzę problemu zrobić spontana w dowolnym terminie dnia tygodnia, miesiąca, rano czy wieczorem.
Na pewno będą chętni, ja się spokojnie więcej razy spotkam z wami niż jeden raz w miesiącu.

2. Naklejka.
Głównie chodzi mi o to aby zastąpić naklejkę NZ taką z naszym logo z 3miasta.
Dlatego chciałbym aby ona znacząco nie odbiegała od oryginalnej.
Logo kodiego jest super i też mi się podoba :D
Tylko pytanie czy nie będziemy mieć za bardzo pooklejanych autek, jak dołożymy jeszcze jedną :?:

3. Gadżety - ramki , naklejki itp.
Gadżety przede wszystkim są dla klubowiczów udzielających się na spotach lokalnych lub zlotach, ogólnych, pomorskich itp. - nie jest to mój wymysł.
Parę porozdawałem na zachętę i w zasadzie to tylko jedna osoba pokazała się na "ogólnopolskim" i tyle jak na razie.
Chcecie mieć gadżety to pokażcie że wam zależy ;)

4. NZ kontra inne kluby.
Miałem swego czasu plan na powiązanie spotów NZ z innymi klubami na zasadzie jakiejś konfrontacji np. pokazówki, wymiana opinii na tema technologi różniącej nasze auta.
Być może stworzenie jakiś konkurencji typu sprawnościówki itp
Ale jak nas zaczęło pojawiać się tylko garstka to padł od razu.
Jaki był by sens spotkać się z "Klubem Fiata Seicento" jak ich było by z 15-20 autek a naszych 3 :?:

Jest dużo do zrobienia w naszym klubie, i dużo można mieć pomysłów żeby urozmaicić nasze spoty. Sam tego nie ogarnę więc czekam na wasze pomysły. Najlepsze okazje żeby o tym porozmawiać są właśnie spoty i tu jest ważna wasza obecność, bo od razu wiadomo na kogo można liczyć.
Chcecie mieć klub z prawdziwego zdarzenia :?:
To go stwórzmy RAZEM Panowie i Panie :)
Ostatnio zmieniony 2010-08-04, 21:18 przez Dragomir, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kubcia
wiem o czym pisze
Posty: 56
Rejestracja: 2009-12-16, 23:06
Lokalizacja: Sopot

Post autor: Kubcia » 2010-08-04, 20:51

Dolaczylem do grupy ;) jak bede w Polsce to zawitam na spota... :)

Awatar użytkownika
Sajmooon
fanatyk nissana
Posty: 2623
Rejestracja: 2009-12-09, 07:23
Lokalizacja: Gdynia, Rotmanka

Post autor: Sajmooon » 2010-08-04, 23:21

Dragomir, na mnie możesz liczyć z chęcią i przyjemnością zrobię wszystko co możliwe żeby klub i nasza grupa się rozwijały.

Co do dnia to jak mówiłem jestem za sobotą, drugą w miesiącu i w godzinach 15-16.

Co do poobklejanych aut naklejkami to faktycznie sprawa osobista, a co do naszej grupowej naklejki wyobrażałem ją jako kontynuację grupy pomorskiej.

A taka myśl mnie naszła jeszcze część z nas jedzie na północny a część nie, jest to okazja do spotkania i głębszego przedyskutowania wszystkich spraw związanych z trójmiastem ale nie jadą wszyscy może byśmy uzgodnili jakiś termin bliższy usiedli i przedyskutowali te parę spraw związanych z naszą grypą co Wy na to? A dzień i godzina taka żeby wszystkim pasowała więc najlepiej jak by każdy określił kilka dni i godzin w jakich mógłby poświęcić na sprawy organizacyjne i wybrało by się termin pasujący wszystkim.
Była Padlina:
Sajmooon'owa "Padlina"
Była Gruzz Operacyjna:
Sentra B15 Gruzz in da Haułs :D
Nissan jeszcze będzie... coming soon [2022]

Awatar użytkownika
hochoł
fanatyk nissana
Posty: 815
Rejestracja: 2009-12-08, 22:36
Lokalizacja: 3 City

Post autor: hochoł » 2010-08-05, 18:33

Sajmooon pisze: A taka myśl mnie naszła jeszcze część z nas jedzie na północny a część nie, jest to okazja do spotkania i głębszego przedyskutowania wszystkich spraw związanych z trójmiastem ale nie jadą wszyscy może byśmy uzgodnili jakiś termin bliższy usiedli i przedyskutowali te parę spraw związanych z naszą grypą co Wy na to?
Sajmooon, może dobry byłby weekend przed zlotem Północnym czyli 21-22 sierpnia i może spróbowalibyśmy się spotkać właśnie w sobotę czyli 21 sierpnia w godzinach popołudniowych a co do miejsca to może od razu Chata Góralska w Sopocie :?: :) I wtedy byśmy mogli porozmawiać o tym wszystkim o czym teraz tutaj rozmawiamy a resztę już ustalilibyście tydzień później :?:

Obiecane fotki z niedzielnego spotu http://hochol.fotosik.pl/albumy/777081.html
micra K10 1,0 lx 89r R.I.P.
Primera P11.144 2,0 TD kombi 2000r R.I.P.
Primera P11 2.0 TD hb 1997 R.I.P.
http://www.drezyny.pl/
W TRASIE ZAWSZE NA "DZIEWIĘTNASTCE"

Awatar użytkownika
Sajmooon
fanatyk nissana
Posty: 2623
Rejestracja: 2009-12-09, 07:23
Lokalizacja: Gdynia, Rotmanka

Post autor: Sajmooon » 2010-08-05, 18:45

hochoł, jestem jak najbaaardziej za, termin w sam raz, niech reszta się wypowie co do terminu i jak pasuje to tak zrobimy
Była Padlina:
Sajmooon'owa "Padlina"
Była Gruzz Operacyjna:
Sentra B15 Gruzz in da Haułs :D
Nissan jeszcze będzie... coming soon [2022]

Awatar użytkownika
Dragomir
fanatyk nissana
Posty: 499
Rejestracja: 2009-12-06, 08:32
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dragomir » 2010-08-05, 19:21

A reszta co ma ciekawego do powiedzenia :?:

Awatar użytkownika
NaMiBiA
fanatyk nissana
Posty: 495
Rejestracja: 2009-12-08, 22:40
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: NaMiBiA » 2010-08-06, 10:42

Nam niestety nie pasuje, mamy urlop na MAUSZU (co jest stety, przyda się wypoczynek nad jeziorkiem)...
Obrazek

Awatar użytkownika
hochoł
fanatyk nissana
Posty: 815
Rejestracja: 2009-12-08, 22:36
Lokalizacja: 3 City

Post autor: hochoł » 2010-08-09, 10:17

To jak z tym spotem,robimy go żeby zrobić "burzę mózgów" czy tez nie :?:
micra K10 1,0 lx 89r R.I.P.
Primera P11.144 2,0 TD kombi 2000r R.I.P.
Primera P11 2.0 TD hb 1997 R.I.P.
http://www.drezyny.pl/
W TRASIE ZAWSZE NA "DZIEWIĘTNASTCE"

Awatar użytkownika
Dragomir
fanatyk nissana
Posty: 499
Rejestracja: 2009-12-06, 08:32
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dragomir » 2010-08-09, 10:20

A może w tygodniu jakoś zrobić tego spota :?:

Awatar użytkownika
hochoł
fanatyk nissana
Posty: 815
Rejestracja: 2009-12-08, 22:36
Lokalizacja: 3 City

Post autor: hochoł » 2010-08-09, 10:23

w tym tygodniu mam II zmianę a w przyszłym tygodniu mam chatę wolną bo Kuba z Amelką jadą do dziadków :mrgreen:
micra K10 1,0 lx 89r R.I.P.
Primera P11.144 2,0 TD kombi 2000r R.I.P.
Primera P11 2.0 TD hb 1997 R.I.P.
http://www.drezyny.pl/
W TRASIE ZAWSZE NA "DZIEWIĘTNASTCE"

Awatar użytkownika
NaMiBiA
fanatyk nissana
Posty: 495
Rejestracja: 2009-12-08, 22:40
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: NaMiBiA » 2010-08-09, 12:20

hochoł pisze:w tym tygodniu mam II zmianę a w przyszłym tygodniu mam chatę wolną bo Kuba z Amelką jadą do dziadków :mrgreen:
No to byłaby świetna bibka u hochołka :D
Aczkolwiek jak już pisałam, my jesteśmy na urlopie 13-27 aż do ZLOTU PÓŁNOCNEGO ^^ Ale reszta niech się spotka i obgada- jeżeli ma czas... W sumie wakacje, wyjazdy, rozjazdy, przyjazdy (rodzin itp) więc też ciężko coś "Zrobić".... Choć dla chcącego nic trudnego... Ja w ostatnim czasie, muszę się wam pochwalić "ZALICZYŁAM" spotka 3miasta, Szczecina, niestety Stołecznej nie ale z Mi i Bombelkiem widzieliśmy się :D

Buziaki!
Obrazek

Awatar użytkownika
Sajmooon
fanatyk nissana
Posty: 2623
Rejestracja: 2009-12-09, 07:23
Lokalizacja: Gdynia, Rotmanka

Post autor: Sajmooon » 2010-08-09, 15:37

Co do terminu to ja się dostosuję do większości znaczy się każdy termin w tej chwili mi pasuje :)
Była Padlina:
Sajmooon'owa "Padlina"
Była Gruzz Operacyjna:
Sentra B15 Gruzz in da Haułs :D
Nissan jeszcze będzie... coming soon [2022]

Awatar użytkownika
Kubcia
wiem o czym pisze
Posty: 56
Rejestracja: 2009-12-16, 23:06
Lokalizacja: Sopot

Post autor: Kubcia » 2010-08-13, 14:09

Ja to bym zrobil spoty jakis godzinach wieczornych ,albo po poludniowych, aby wszyscy byli po pracy i wolni, a miejsce i dzien do ugadania tak zeby wszystkim pasowalo bo godzina. np 12 w niedziele to ja zawsze spie po pracy ;D heh pozdroo

Awatar użytkownika
Sajmooon
fanatyk nissana
Posty: 2623
Rejestracja: 2009-12-09, 07:23
Lokalizacja: Gdynia, Rotmanka

Post autor: Sajmooon » 2010-08-15, 12:26

Gadałem z kumplem z A3 klubu i jeżeli byśmy byli chętni to można by zorganizować wspólny spot z miejscem i godziną do dogadania ale to pewnie jak już to we wrześniu.
Była Padlina:
Sajmooon'owa "Padlina"
Była Gruzz Operacyjna:
Sentra B15 Gruzz in da Haułs :D
Nissan jeszcze będzie... coming soon [2022]

Awatar użytkownika
Dragomir
fanatyk nissana
Posty: 499
Rejestracja: 2009-12-06, 08:32
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dragomir » 2010-08-15, 22:20

To raczej zostaje nam wrzesień :(

Ja mam teraz pilny remont mieszkania na głowie a w następnym tygodniu jak się wyrobię to wybywam na wczasy i zlot.

[ Dodano: 2010-08-22, 21:56 ]
Remont zbliża się już ku końcowi ;
Jeszcze tylko pownosić meble i kuchnię złożyć :)

Ale...
...ale...
...ale...

...najważniejsze że...
...w końcu odebrałem moja primkę <dresik>
Śmiga już na nowym silniku, i jak zwykle pojawiają się kolejne ale :-/
Progi do roboty i nowa butla na gaz potrzebna :(

[ Dodano: 2010-08-30, 11:17 ]
A więc po pewnych ustaleniach na zlocie północnym z naszą grupą, spota lokalnego planujemy 12 września, w niedzielę o godz. 17.00 na Polance Redłowskiej w Gdyni.
Wszystkich chętnych zapraszam :)


Jeżeli są jakieś uwagi co do terminów spotów to pisać śmiało - zawsze można się dopasować ;)

Awatar użytkownika
hochoł
fanatyk nissana
Posty: 815
Rejestracja: 2009-12-08, 22:36
Lokalizacja: 3 City

Post autor: hochoł » 2010-08-31, 09:39

Jak dla mnie może być :)
micra K10 1,0 lx 89r R.I.P.
Primera P11.144 2,0 TD kombi 2000r R.I.P.
Primera P11 2.0 TD hb 1997 R.I.P.
http://www.drezyny.pl/
W TRASIE ZAWSZE NA "DZIEWIĘTNASTCE"

qbaty
nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: 2010-08-06, 09:35
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: qbaty » 2010-08-31, 12:38

Dragomir pisze:A więc po pewnych ustaleniach na zlocie północnym z naszą grupą, spota lokalnego planujemy 12 września, w niedzielę o godz. 17.00 na Polance Redłowskiej w Gdyni.
Wszystkich chętnych zapraszam :)
W ostatni piątek odebrałem mojego X-traila :hah: , więc jeśli nic mi nie wypadnie to podjadę przywitać się.

Awatar użytkownika
hochoł
fanatyk nissana
Posty: 815
Rejestracja: 2009-12-08, 22:36
Lokalizacja: 3 City

Post autor: hochoł » 2010-08-31, 19:16

Miło bedzie poznać nowego klubowicza :)
micra K10 1,0 lx 89r R.I.P.
Primera P11.144 2,0 TD kombi 2000r R.I.P.
Primera P11 2.0 TD hb 1997 R.I.P.
http://www.drezyny.pl/
W TRASIE ZAWSZE NA "DZIEWIĘTNASTCE"

Awatar użytkownika
NaMiBiA
fanatyk nissana
Posty: 495
Rejestracja: 2009-12-08, 22:40
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: NaMiBiA » 2010-08-31, 22:35

Dokładnie! Będzie nam bardzo miło :) Ja na forum Almer ogłosiłam, że tego dnia mamy spota- gdyż ostatnio coś się poruszyło w sprawie naszych Almerowych spotkań. Więc pomyślałam, że możemy to połączyć (fakt faktem po raz kolejny, ale może tym razem dojdzie to do skutku) ^^
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania / Grupy Regionalne”