Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Pomoc dla powodzian

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
jaca V6
fanatyk nissana
Posty: 1519
Rejestracja: 2009-12-01, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jaca V6 » 2010-06-25, 21:12

Auta zapakowane więc rano ruszamy :)
Z Klubem Nissana od 2004 roku - ( NKP - NZ )

Awatar użytkownika
Grisha
fanatyk nissana
Posty: 860
Rejestracja: 2009-12-09, 05:52
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post autor: Grisha » 2010-06-25, 21:35

Szerowiej Drogi Grupie poranno-pomocowej ;)
ja już też w Domku, Szymeq odwieziony w 1 kawałku ;)

do zobaczyska jutro na miejscu :)
Radca Prawny, Mediator
z Klubem Nissana od III.MMIX

Awatar użytkownika
Tomasz WPR
fanatyk nissana
Posty: 278
Rejestracja: 2009-12-08, 17:36
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Tomasz WPR » 2010-06-25, 21:35

Autka pełne, gotowi do akcji, tylko spakować mi się już nie chce

Awatar użytkownika
polszad
doświadczony forumowicz
Posty: 215
Rejestracja: 2009-12-09, 11:27
Lokalizacja: REDA

Post autor: polszad » 2010-06-27, 09:39

już większość zrobioną brygada zwartą i gotowa do dalszej akcji pozdrawiamy miejsca pracy :)
Obrazek

START Z KLUBEM 2006r.

Awatar użytkownika
Andrzej
fanatyk nissana
Posty: 478
Rejestracja: 2009-12-09, 06:55
Lokalizacja: Bolechowo k/Poznania

Post autor: Andrzej » 2010-06-27, 10:06

Szacun dla przodowników pracy. <brawo>

Awatar użytkownika
Misiek
fanatyk nissana
Posty: 1360
Rejestracja: 2009-12-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Misiek » 2010-06-27, 15:08

Melduję się pierwszy. Kawał dobrej roboty panie i panowie :-) No i otrzymaliśmy mega prezent w podziękowaniu ;-) Czekam na foty, filmy i idę odpocząć.
169 KM/ 183 Nm i rośnie: http://tinyurl.com/omxvb66
z klubem Nissana od grudnia 2005

Awatar użytkownika
jaca V6
fanatyk nissana
Posty: 1519
Rejestracja: 2009-12-01, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jaca V6 » 2010-06-27, 16:14

Jestem i ja, ciężko było ale to co zrobiliśmy wynagradza cały wysiłek jaki włożyliśmy :)

Również czekam na zdjęcia :)

Michalllo, Zosia i Kamilek :) dziękuje za przyjęcie nas w swoje progi :)
Z Klubem Nissana od 2004 roku - ( NKP - NZ )

Awatar użytkownika
Rokfor WPR
aktywny forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: 2009-12-12, 14:31
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Rokfor WPR » 2010-06-27, 16:28

No to i ja się melduję, wielkie dzięki i gratulacje dla nas wszystkich obecnych i tych, którzy nie mogli za kawał dobrej roboty.
Ludzie, którzy próbują uczynić ten Świat gorszym, nigdy nie biorą dnia wolnego....jakże ja mógłbym...

Awatar użytkownika
GRZECHu
fanatyk nissana
Posty: 2365
Rejestracja: 2009-12-06, 19:54
Lokalizacja: z internetu
Kontakt:

Post autor: GRZECHu » 2010-06-27, 17:03

I ja dotarłem, a Safi będzie o 22:00 w Szczecinie.

Dzieki Michalllo za gościnę!
100nx - sprzedany
MAXIMA A32 - sprzedana
Maxima A33 - sprzedana
rower - w użyciu ;)
--
"Taki ze mnie Maxi Gaz" :)

Awatar użytkownika
Tomasz WPR
fanatyk nissana
Posty: 278
Rejestracja: 2009-12-08, 17:36
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Tomasz WPR » 2010-06-27, 17:09

Zmęczony ale jest ok :) Jesteśmy fajni :)

Awatar użytkownika
Rokfor WPR
aktywny forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: 2009-12-12, 14:31
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Rokfor WPR » 2010-06-27, 17:16

Tomasz WPR pisze: Jesteśmy fajni :)
mało powiedziane
Ludzie, którzy próbują uczynić ten Świat gorszym, nigdy nie biorą dnia wolnego....jakże ja mógłbym...

Awatar użytkownika
bonzo
fanatyk nissana
Posty: 4005
Rejestracja: 2009-11-29, 12:58
Lokalizacja: Bolechowo Osiedle
Kontakt:

Post autor: bonzo » 2010-06-27, 17:31

My tez na miejscu
Kawał dobrej roboty odstawiliśmy, Pan Kaziu i pozostali na pewno długo będą nas pamiętać
Podziękowania dla Michała i Michalowej za gościne
Datsun280Z
Przyszła pora na Patrola
był Z31 Y60 N14 gti, gti-r,C23M



SCHODY DREWNIANE

Awatar użytkownika
GRZECHu
fanatyk nissana
Posty: 2365
Rejestracja: 2009-12-06, 19:54
Lokalizacja: z internetu
Kontakt:

Post autor: GRZECHu » 2010-06-27, 17:44

Tomasz WPR pisze:Zmęczony ale jest ok :) Jesteśmy fajni :)
Szkoda tylko tych spodni... Ale trzymaj się Tomasz, jesteśmy z Tobą! :D
100nx - sprzedany
MAXIMA A32 - sprzedana
Maxima A33 - sprzedana
rower - w użyciu ;)
--
"Taki ze mnie Maxi Gaz" :)

Awatar użytkownika
Tomasz WPR
fanatyk nissana
Posty: 278
Rejestracja: 2009-12-08, 17:36
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Tomasz WPR » 2010-06-27, 17:48

Ja jeszcze je znajdę, nie poddaje się.

Awatar użytkownika
Szymeq
fanatyk nissana
Posty: 3068
Rejestracja: 2009-11-29, 19:47
Lokalizacja: Wawa Zachód
Kontakt:

Post autor: Szymeq » 2010-06-27, 18:07

Ja już trochę się ogarnąłem i postaram się napisać kilka słów.
Może to nie ładnie się tak chwalić ale nie możemy tego pominąć bez echa.
Z relacji osób postronnych wiem, że ludzie są pod ogromnym wrażeniem zasięgu naszego działania. Pomoc materialna jak i fizyczna którą tam zostawiliśmy na długo wryje się w pamięci mieszkańców ...a zapewne jeszcze nie raz nasze koła będą turlały się po tamtejszych drogach ;-) . Panie i panowie odwaliliśmy naprawdę kawał porządnej roboty - Wielkie dzięki dla wszystkich czynnych uczestników naszego wypadu jak i również dla tych którzy nas wsparli czy to duchowo czy materialnie przekazując rzeczy dla poszkodowanych.
Zacznę może wyliczankę :mrgreen: :
- wg mnie największe wyrazy szacunku i uznania należą się Saffirze - przyjechała pociągiem targając ze sobą walizy różności ;-) oraz dzielnie walczyła z grzybem na ścianie przy pomocy .... siekiery :mrgreen:
- Michalllo z Zośką i ich pociesznym bajtlem :mrgreen: za ogarnięcie wypasionego sadu w którym mogliśmy pokimać, pogadać i wziąć "leczniczy " prysznic po dniu uczciwej pracy,
- Namibii, Adexowi, Sajmonowi i Polszadowi za przytarganie góry gratów z Trójmiasta i grupy Północnej do rozdania oraz za ciężką pracę włożoną w sprzątaniu tego bałaganu, Namibia została "ochrzczona" klubowym lekarzem ;-) a Adex dostał tajną misję od pana Kazia - niech sam napisze o co kaman :mrgreen:
- Agnieszce i bonzowi za przekazanie darów od grupy Wielkopolskiej oraz dzielną walkę z gorą śmieci u pana Kazia,
- nie znanej dotąd u nas w klubie Ma- Rysi z KNJ - za serce do pracy i wielkie czyszczenie ścian z grzyba,
- Grupie Stołecznej w składzie - JacaV6, Tomek-WPR, Jasiek_WPR, Rokfor_WPR, Grzechu, Grisza, Misiek, Ewelina, Sebo, Agnieszka, ja oraz również nieznany Kudłaty Warkocz zwany wcześniej Harrym. :mrgreen:
Na wyróżnienie zasługuje Sebo który po raz pierwszy w życiu działał na drzewie wycinając konary.
Chciałbym podziękować również Łukaszowi ( nasz "operacyjny" na miejscu) za wszystko bo to dzięki niemu wiedzieliśmy gdzie trzeba pomóc. :-)
mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem.
Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za wspólna pracę.
Ostatnio zmieniony 2010-06-27, 18:25 przez Szymeq, łącznie zmieniany 2 razy.
Z nissanem od 2005 roku :)

Awatar użytkownika
Karol WPR
stały bywalec
Posty: 133
Rejestracja: 2009-12-09, 06:57
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Karol WPR » 2010-06-27, 18:13

szacun :) pozdr :-)

Awatar użytkownika
bonzo
fanatyk nissana
Posty: 4005
Rejestracja: 2009-11-29, 12:58
Lokalizacja: Bolechowo Osiedle
Kontakt:

Post autor: bonzo » 2010-06-27, 19:43

Szymeq pisze:Chciałbym podziękować również Łukaszowi ( nasz "operacyjny" na miejscu) za wszystko bo to dzięki niemu wiedzieliśmy gdzie trzeba pomóc. :-)
To fakt Łukasz okazał sie bardzo pomocny fanty które zebraliśmy trafiły we właściwe miejsca, chociaż wszystkiego było tyle że i inni sie załapali.Wszystkie artykuły żywnościowe zostały rozdane, chemia w większości, trochę zostało ale może w drugiej turze uda sie rozdać.Konkretne rzeczy jak kuchenka, pralka, tv, łózko kołdry koce pościele rozdzieliliśmy według uznania i potrzeb lub zostaną dostarczone za tydzień jak ludzi będą mogli już mieszkać
Najwięcej było szmateksów różnej maści i tego zostało sporo ale myślę że i to uda sie rozprowadzić mimo tego ze ludziska wybredne :-/
Na chwile obecną mamy już rozeznanie i myślimy już o konkretnej pomocy w postaci jakiegoś agd lub pomocy w remontach, chociaż częściowo, bo środki ograniczone.
Więcej info na pewno będzie podawane na bieżąco osoby zainteresowane pomocą proszę śledzić ten wątek :!:
Datsun280Z
Przyszła pora na Patrola
był Z31 Y60 N14 gti, gti-r,C23M



SCHODY DREWNIANE

Awatar użytkownika
Michalllo
fanatyk nissana
Posty: 2156
Rejestracja: 2009-12-09, 00:24
Lokalizacja: Płock

Post autor: Michalllo » 2010-06-27, 20:02

Hejka hejka meldujemy się i my :)
Dzięki wszystkim za podziękowania :) Polecamy się na przyszłość. :)
Jesteście wszyscy wspaniali i trudno było by wam odmówić gościny :) w tym szczytnym celu :)
Czekamy na zdjęcia :)
bonzo, Nie wszystko zostało rozdane Zostały jakieś konserwy chyba wojskowe i sporo innych rzeczy :)
Jak tylko uda mi się zebrać jakieś siły (tak koło środy :D ) to postaram się poukładać posegregować i zrobić jakąś listę tego co zostało u mnie w garażu :) będzie nam łatwiej podzielić resztę następnym razem :).
Nasze Nisma
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Nissan/Sunny/60133
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Nis ... ima/105105
Pozdrawiamy Wszystkich.
MICHAŁ Z ZOSIĄ oraz KAMILKIEM i MARCINKIEM :)

misiek-ol
fanatyk nissana
Posty: 814
Rejestracja: 2009-12-09, 04:14
Lokalizacja: Irlandia

Post autor: misiek-ol » 2010-06-27, 20:04

Wielki szacun dla WAS ;-)

Awatar użytkownika
NaMiBiA
fanatyk nissana
Posty: 495
Rejestracja: 2009-12-08, 22:40
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: NaMiBiA » 2010-06-27, 20:27

Po trasie meldujemy się i my. Sajmooon już do domku odstawiony, ja również. ADEX zakotwiczył się przy tesco bo równocześnie obie żarówki mu poszły ale kilka minut i będzie w domu. Polszad również skierował się do domu więc chwila moment będzie na miejscu.

Dziękujemy za gościnę, ogólną mobilizację i pomoc wszystkich, tych którzy byli i tych, którzy nie mogli przybyć a się włączyli do akcji.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sajmooon
fanatyk nissana
Posty: 2623
Rejestracja: 2009-12-09, 07:23
Lokalizacja: Gdynia, Rotmanka

Post autor: Sajmooon » 2010-06-27, 20:43

Wypadałoby by się zameldować :) więc się melduję. Ja chciałbym wyrazić wielkie wyrazy szacunku dla każdego z osobna bo było widać wczoraj wieczorem że każdy włożył całą możliwą siłę fizyczną w ten dom i to co się działo w około. A szczególne wyraz szacunku dla Saffiry za to jak i z czym przyjechała i od razu po przyjeździe wzięła się ostro do pracy. Podziękować natomiast chciałbym Michałowi jego Małżonce oraz ich brzdącowi za miłe przyjęcie i za udostępnienie świetnej bazy wypadowo-noclegowej, oraz Polszadowi bo gdyby nie przygarnąłby mnie do swojego auta to nie było by mnie tam. I jeszcze raz wielki szacun dla każdego z osobna którzy tam byli i pokazali że jak się tylko chce to można naprawde wiele.
Była Padlina:
Sajmooon'owa "Padlina"
Była Gruzz Operacyjna:
Sentra B15 Gruzz in da Haułs :D
Nissan jeszcze będzie... coming soon [2022]

Awatar użytkownika
Grisha
fanatyk nissana
Posty: 860
Rejestracja: 2009-12-09, 05:52
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post autor: Grisha » 2010-06-27, 20:44

dotarłem do własnego domu i ja ;)
sporo już zostało napisane, nic dodać nic ująć,
proste Dziękuję odda chyba nakład pracy jaki tam włożyliśmy, było warto.

a Pan Kazio chyba został nieświadomym sypatykiem NZ :)
Grzech`owi
dzięki za to że poczekał a i uświadomił mnie :shock: gdzie leży dworzec ... ;) koło Pl. Z. no nie?
idę coś oszamać :)
Radca Prawny, Mediator
z Klubem Nissana od III.MMIX

ADEX
wiem o czym pisze
Posty: 60
Rejestracja: 2009-12-12, 17:19
Lokalizacja: GDYNIA

Post autor: ADEX » 2010-06-27, 21:12

no i ja się melduje z dwiema nowymi żaróweczkami H7 MEGA WHITE :)
było super i choć wiem ze 700 km to nie mało to już się zapisuje na wypad za miesiąc (bo i tak będzie trzeba ;) )

co do tajnej misji = podziękowania od Pana Kazia ... NISSAN ZONE wzbogacił się o nową lotniskową atrakcję ... MOTORYNKĘ :)
zostanie poddana gruntownemu remontowi i decyzją większości głosów zostanie wybrane nowe ubarwienie dla niej (liczę ze klubowe) ale to tym kiedy indziej i w innym poście.



przed wyjazdem Pan Kaziu wykonał dla nas wspaniały pokaz gry na harmonijce oraz opowiedział bardzo interesujące historie związane z Troszynem Polskim.
od jutra zaczynam poszukiwania MEBLI (szafy, komody...) - bo one właśnie najbardziej ucierpiały i wymaga wymiany. Po tym wyjeździe większość z nas teraz bardzo do brze wie co potrzeba by "PAŁAC PANA KAZIMIERZA" doprowadzić do porządku.

Ps. Pan Kaziu powiedział ze zaprasza na kawę o każdej porze roku i mamy przyjeżdżać nawet bez zapowiedzi ;) ;)
Ostatnio zmieniony 2010-06-28, 18:24 przez ADEX, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Szyman
doświadczony forumowicz
Posty: 211
Rejestracja: 2009-12-09, 12:53
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów

Post autor: Szyman » 2010-06-27, 21:40

byłem na zbiórce. jestem pod wielki wrażeniem dla was, chłopaki i dziewczęta, odstawiliście mega robotę. brawo, chylę czoła. w przyszłym tygodniu już będę u siebie w domu to i ja coś przywiozę od siebie.
Obrazek

ADEX
wiem o czym pisze
Posty: 60
Rejestracja: 2009-12-12, 17:19
Lokalizacja: GDYNIA

Post autor: ADEX » 2010-06-27, 22:04

aaa nop i bym zapomniał !
ze wzgledu na fakt iż stan lodówki Pana Kazimierza równy jest określeniu "ZŁOM" w dniu jutrzejszym bede kontaktował się z kierownictwem w firmie i załatwiał lodówkę ;>
CHARZYKOWY KONARZYNY >> 2010, 2011
BORSK >> 2007, 2008
KARPICKO > 2009, 2012
OSTRÓDA >> 2008, 2009
TROSZYN POLSKI >> 2010
USTKA >> 2006, 2007, 2010
WYSPA SOBIESZEWSKA ?? 2012

Saffira

Post autor: Saffira » 2010-06-27, 23:33

Michalllo, Zosia i Kamilek :) dziękuję bardzo za gościnę i ten cudny niepełnozębny usmiech maluchu ;)

Grzechu dziękuje mocno za pomoc, wożenie kimanie itd

dziękuje Szymeq i Sajmon za miłe słowo :) <zawstydzony>

i wszystkim dziękuję za bycie tak niesamowicie sympatyczną i zgrabnie współpracującą ekipą <uścisk>

Awatar użytkownika
polszad
doświadczony forumowicz
Posty: 215
Rejestracja: 2009-12-09, 11:27
Lokalizacja: REDA

Post autor: polszad » 2010-06-28, 00:26

I ja się melduje dopiero teraz, jednak nie zrobiłem pauzy w domu.....
Jutro może napisze więcej .....
DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM Michalllo, wraz z rodzinką za przygarnięcie do swego sadu i dobrą kawę ;)
To ja już idę kimać ;) Dzisiaj jeszcze może się ogarnę i będę powoli działał ;) :)
Obrazek

START Z KLUBEM 2006r.

Awatar użytkownika
Szymeq
fanatyk nissana
Posty: 3068
Rejestracja: 2009-11-29, 19:47
Lokalizacja: Wawa Zachód
Kontakt:

Post autor: Szymeq » 2010-06-28, 13:55

Jak już niektórzy wiedzą w tą sobotę tj. 3 lipca jedziemy znów na miejsce działań :-).
Tym razem jedziemy na samą sobotę - wyjazd rano :arrow: powrót wieczorem.
Głównie skupimy się na rozdzielaniu tego co już mamy i tego co uda nam się uzbierać przez tydzień - przydadzą się poszewki, firany zasłony, wyposażenie kuchni czy łazienki oraz chemia do czyszczenia czy dezynfekcji.
Być może ktoś dysponuje dmuchawą na gorące powietrze - pomoże to szybciej wysuszyć dom. Choć prądu długo jeszcze nie będzie więc w grę wchodzą jedynie ogrzewacze/ piecyki gazowe lub spalinowe.

Zdaję sobie sprawę, że dla niektórych to może być daleka wyprawa więc po cichu liczę znów na Grupę Stołeczną oraz grupy okoliczne jak Płocka czy Łódzka 8-) - oczywiście nie nalegam, kto będzie chciał/ mógł przyjechać to serdecznie zapraszam.
Będziemy także chcieli kończyć to co zaczęliśmy teraz- czyli czyszczenie ścian i podłóg w domu pana Kazia. Gruba robota polegająca na sprzątaniu ciężkich rzeczy jest w 90 % wykonana. Jeśli będzie silna ekipa pójdziemy do innych domów ;-) .
Na grubsze sprawy remontowe będziemy musieli poczekać aż dom wyschnie. Wtedy też będziemy zbierać siły i materiały a wtedy może uda się zrobić dłuższy wypad do Troszyna - może jakieś kilka dni 8-) ? Zobaczymy.

Na dzień dzisiejszy z większych rzeczy poszukujemy mebli oraz szukamy materiałów remontowych. Może komuś zalega w domu jakiś dobry klej do płytek, płytki, szpachla, cekol ... poszukajcie w zakamarkach i zróbcie wietrzenie piwnic :lol: .
Może komuś uda się nawiązać współpracę z hurtownią czy firmą remontową, budowlaną chętną wspomóc nasze działania. Za jakiś miesiąc na pewno będą potrzebne.
Gwarantuję, że praca jest wesoła ( jak to w grupie NISSANZONE zawsze jest :evil: ) dla każdego coś się znajdzie do ogarnięcia i najważniejsze - wdzięczność mieszkańców :-)

Jeśli są osoby z daleka chętne na przyjazd proszę o info a na pewno znajdzie się ciepły kąt do spania.
Ostatnio zmieniony 2010-06-28, 16:57 przez Szymeq, łącznie zmieniany 1 raz.
Z nissanem od 2005 roku :)

Saffira

Post autor: Saffira » 2010-06-28, 14:07

poszewki, firany zasłony ja już dawałam całą reklamówkę, wzieła część ta kobieta co ma dziecko w przedszkolnym wieku (takie jasne włosy nieproste)

ja chce przyjechać jak bedzie robota na pare dni, na 1 dzien nie jade, bo sam pociag to 5h...
mam kołdrę jeszcze do oddania i pare prześcieradeł - może przywiozę to później jak bedziecie na pare dni jechac? (na pewno w miedzyczasie cos jeszcze znajde...)

Awatar użytkownika
Grisha
fanatyk nissana
Posty: 860
Rejestracja: 2009-12-09, 05:52
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post autor: Grisha » 2010-06-28, 14:26

firanki już dałem w 1-szym rzucie, teraz jeszcze coś sie pozbiera zobaczymy, akcja zbierania trwa... :)
Radca Prawny, Mediator
z Klubem Nissana od III.MMIX

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania / Grupy Regionalne”