Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Summer Cars Party 2010 + impreza integracyjna

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
merid
fanatyk nissana
Posty: 1281
Rejestracja: 2009-12-06, 18:55
Lokalizacja: Katowice

Summer Cars Party 2010 + impreza integracyjna

Post autor: merid » 2010-06-09, 11:25

Witam chciałbym zaprosić wszystkich użytkowników nissana na największą impreze motoryzacyjną w Polsce.

Obrazek



Z racji tego, że dobrze znam organizatorów tej imprezy, dlatego sam z nissan zone i ekipą hondy śląsk pomagam w organizowaniu.

W tym roku chce zmienić widzenie naszego klubu i załatwiłem miejsca na płycie lotniska dla naszego klubu, jak również logo naszego forum na stronie.

Oczywiście na płycie będzie mnóstwo atrakcji od car audio do pokazów ochrony. Samochody amerykańskie, motory, tuningowane itd. Każdy kto przyjedzie na płyte lotniska ma możliwość startu na 1/4 mili nie tylko z nissanami, a także z innymi markami. Wszystkie informacje na temat atrakcji można zobaczyć na www.summercarsparty.pl , która wystartuje lada moment

Na imprezie mamy także zamówionych kilka gwiazd które będą nam umilać, życie przy oglądaniu zmagań na 1/4 czy też przy spacerowaniu i oglądaniu innych aut.(wtedy będą grać didżeje :lol: . Główni artyści zaczynają około 16)

:arrow: Afromental
:arrow: Mrozu
:arrow: Sylwia Grzeszczak & Liber
:arrow: East Clubbers
:arrow: Max Farenhthide

Więcej o artystach znajdziedziecie na www.summermusicparty.pl

Impreza rozpoczyna się o 11, ale o 10 miło by było gdyby się już wszyscy zjeżdżali. Nic nie szkodzi jak ktoś będzie wcześniej ponieważ najprwdopodobnie będe siedział tam od 5

To jest nasza przepustka dalej, abyśmy zaistnieli w młodzieżowym środowisku, powiększyli klub, dlatego z waszej strony potrzebuje kilku rzeczy m.in. rozwieszeniu kilku plakatów na terenie swojego miasta. Kto wie może w następnych latach i nas będą drukować na plakatach.

Nocleg będe ogarniał napewno tylko muszę wiedzieć ilu was przyjedzie (najlepiej do końca czerwca), bo wiem, że niektórzy będą mieli daleko do katowic. Nocleg przewiduje nad zalewem nakło - chechło gdzie są domki w atrakcyjnych cenach. Napewno info o naszych faworytach poznacie już niebawem.

Do noclegów przewiduje 2 grupy:
:arrow: przyjeżdżający w piatek i zostają do niedzieli (osoby z tej grupy będą proszeni o pomoc w imprezie. Oczywiście jeżeli wyrażom na to chęć)
:arrow: przyjeżdżający w sobote na impreze i zostają do niedzieli

Co do całej organizacji na lotnisku też potrzebuje kilka istotnych informacji. Ile osób będzie wjeżdzało na teren lotniska, ponieważ na płycie, będą raczej stały odpicowane furki, które nie muszą być super tuningowane, ale ładnie wyglądające. Tutaj też będą dwie grupy (muszę wiedzieć kto, gdzie do końca lipca):
:arrow: auta na płycie lotniska (ważne bo musze powiedzieć ile osób będzie tam stało bo jest naprawdę mało miejsca)
:arrow: auto stojące po drugiej stronie na trawce gdzie postaram się wydzielić nam też sektor. (Tutaj może przyjechać i postawić swoje auto każdy)

Oczywiście po całej imprezie (około 21) przewiduje integracje nad zalewem.

Zaliczki za nocleg będe zbierał do końca lipca.
Będe też zbierał zamówienia na darmowe naklejki z logiem SCP
Ceny imprezy raczej was nie interesują z racji, że będziemy mieli wjazd za darmo.
Wszystkie chętne osoby proszę o dopisywanie się do noclegów i parkingu na lotnisku.

*Pytanie do modów czy moge sobia przykleic temat ?
Ostatnio zmieniony 2010-06-14, 22:34 przez merid, łącznie zmieniany 3 razy.
blabla przyjedź na najbliższy spot comiesięczny o 19:00. Info w naszym TEMACIE
Posiadam części do N14.

Awatar użytkownika
SnowLady
fanatyk nissana
Posty: 986
Rejestracja: 2009-11-30, 18:28
Lokalizacja: Kobylnica/k.Slupska

Post autor: SnowLady » 2010-06-09, 18:00

merid pisze:jak również logo naszego forum na stronie.
Czy zapytałeś się nas czy my wyrażamy na to zgodę???
Pozdrawiam
SnowLady ...

Z nissanem od sierpnia 2005 :D

Ważne sprawy i nie tylko: 504619604 ;)

Awatar użytkownika
Michalllo
fanatyk nissana
Posty: 2156
Rejestracja: 2009-12-09, 00:24
Lokalizacja: Płock

Post autor: Michalllo » 2010-06-09, 18:06

Tylko proszę nie zaczynajmy znów kłótni. Uważam że nasze logo pojawiające się na większych imprezach motoryzacyjnych to dla nas powód do dumy :) i do wzrostu liczebności naszego klubu :)
Nasze Nisma
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Nissan/Sunny/60133
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Nis ... ima/105105
Pozdrawiamy Wszystkich.
MICHAŁ Z ZOSIĄ oraz KAMILKIEM i MARCINKIEM :)

Awatar użytkownika
SnowLady
fanatyk nissana
Posty: 986
Rejestracja: 2009-11-30, 18:28
Lokalizacja: Kobylnica/k.Slupska

Post autor: SnowLady » 2010-06-09, 18:12

Michalllo, Ja nie mam nic przeciwko promowaniu klubu ;) chodzi tylko i wyłącznie o to, że my nie wiedzieliśmy o tym, że nasze logo ma tam być a tu nagle się dowiadujemy, że będzie...
Pozdrawiam
SnowLady ...

Z nissanem od sierpnia 2005 :D

Ważne sprawy i nie tylko: 504619604 ;)

Awatar użytkownika
Michalllo
fanatyk nissana
Posty: 2156
Rejestracja: 2009-12-09, 00:24
Lokalizacja: Płock

Post autor: Michalllo » 2010-06-09, 18:14

A to co innego merid, brzydalu ja wiem gdzie Ty mieszkasz ;) Powinieneś się zapytać. :cry:
Nasze Nisma
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Nissan/Sunny/60133
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Nis ... ima/105105
Pozdrawiamy Wszystkich.
MICHAŁ Z ZOSIĄ oraz KAMILKIEM i MARCINKIEM :)

Awatar użytkownika
p'xxl
fanatyk nissana
Posty: 593
Rejestracja: 2009-12-09, 17:42
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych

Post autor: p'xxl » 2010-06-09, 19:39

No najsampierw trzeba się zapytać czy logo klubu ma być na imprezie pojawić. Oczywiście każdy jako klubowicz może się pojawić jedynie nieoficjalnie. Oficjalnie dobrze by było gdyby marud wszystko uzgodnił. Ja w chwili obecnej jestem 50% na tak w kwestii wyjazdu.
Primera P11 GT do kupienia w dobrych pieniądzach. Info na PW

Awatar użytkownika
anderman
doświadczony forumowicz
Posty: 209
Rejestracja: 2009-12-09, 09:21
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Post autor: anderman » 2010-06-09, 23:12

Ale to jest tak.Jak by Merid rzucił temat to byłaby ciężka dyskusja na którą może nie było czasu.Jestem zwykłym członkiem klubu i popieram decyzję Merida.Sam może tam będę.Z autem na trawce :D

Awatar użytkownika
merid
fanatyk nissana
Posty: 1281
Rejestracja: 2009-12-06, 18:55
Lokalizacja: Katowice

Post autor: merid » 2010-06-10, 01:29

SnowLady ja tego logo jeszcze nigdzie nie wysłałem tylko na razie wynegocjonowałem, że nasze logo może tam być i po to jest ten temat założony abyście napisali czy chcecie jeżeli nie to go nie będzie. Co innego jak bym wrzucił to logo tam bez pytania, a tak nie było. Po drugie mam pytanie czy to logo jest tylko wasze i nie mogę go użyć bo z tego co się orientuje to nie, ponieważ to forum miało być inne i można by było tak do nieskończoności się kłócić, ale czy jest sens negować wszystko na co troche poświęciłem czasu. Nie jest to tak jak się niektórym może wydawać hop i jest.

P.S. Możecie odrazu pisać czy interesował by was nocleg i miejsce to w pierwszym poście odrazu bym to zmieniał, a z tego co pamietam bielsko chciało zrobić impreze integracyjną, a ty piotruś myśle, że staniesz na płycie swoim n15
blabla przyjedź na najbliższy spot comiesięczny o 19:00. Info w naszym TEMACIE
Posiadam części do N14.

Awatar użytkownika
johny_fellow
fanatyk nissana
Posty: 1837
Rejestracja: 2009-12-07, 12:57
Lokalizacja: CHOJNICE
Kontakt:

Post autor: johny_fellow » 2010-06-10, 06:51

Wg mnie logo na stronie może się pojawić. Zawsze jest to jakaś promocja Naszego klubu.
Znowu z NISSANem :cool:

Były:
- Micra K11, 2001 r., CG10DE;
- 100 NX B13, 1992 r., GA16DS;
- Primera P11, 1996 r., SR20DE;
- MAXIMA A33 QX, 2001 r., VQ30DEK.

http://www.agent-pzu.lukasz-ufnal.pl

Awatar użytkownika
hansior
doświadczony forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 2009-12-15, 00:24
Lokalizacja: Poręba k. Zawiercia

Post autor: hansior » 2010-06-10, 09:08

Zna ktoś termin imprezy? Bo nie mogę znalezć info ;-).
Osobiście nie gustuję za specjalnie w tego typu imprezach ale na SCP nudzić się nie można, co roku jestem pełen podziwu dla chłopaków z Hondy Śląsk za organizację i zaangażowanie :-). Co do wspomnianej trawy koło lotniska, to tak jak było napisane jest tam totalna samowolka, niby były wcześniejsze rezerwacje ale np w tamtym roku poutykani byliśmy tam strasznie :mrgreen:.
CENTO & NYSKA
SPRZEDAM 4 OPONKI 175/65r14 Dębica Furio

bioder

Post autor: bioder » 2010-06-10, 09:27

Napisano na zdjęciu sobota 04.09.2010

Awatar użytkownika
hansior
doświadczony forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 2009-12-15, 00:24
Lokalizacja: Poręba k. Zawiercia

Post autor: hansior » 2010-06-10, 09:32

bioder pisze:Napisano na zdjęciu sobota 04.09.2010
Wszystko czytałem a na zdjęcie nie spojrzałem <idiota> . Pytałem bo doszły mnie słuchy że ma być 25.09 a ten termin wyjątkowo mi nie pasuje :-P
CENTO & NYSKA
SPRZEDAM 4 OPONKI 175/65r14 Dębica Furio

Awatar użytkownika
merid
fanatyk nissana
Posty: 1281
Rejestracja: 2009-12-06, 18:55
Lokalizacja: Katowice

Post autor: merid » 2010-06-10, 09:58

GHOSTRIDER nie będziemy rozmawiać tutaj o twojeich zasadach i czy wypali czy nie, ale tak się zapytam ciebie czy prócz wielkiej gadki i jazdy na mnie potrafisz cos sam zoorganizować :?:

Hansior impreza jest 4 września, ale myśle, że zostaniesz na wspólną integracje.

Co do innych paru klubów nie bedę mówił, że jest prawie każdy i moge wymieniać te które obiją mi się o pamięć: fiat, opel, bmw, VW, lancia, audi, cento mania, fso, honda slask.

P.S. Jeżeli już mowa o trwce to tak naprawedę tak do konca nie jest, ponieważ hond jest naprawde duzo i zazwyczaj te które się juz nie zmiesciły na lotnisku stoją tam. Wy chyba nie wiece o której trwce mówie, dlatego spokojnie wszyscy nas zauważą. Jeżeli przyjedzie od nas dużo aut zapewne zoorganizuje specjalny parking na tej trawce gdzie wszyscy będą stać koło siebie.





Dałem nowy leyout co powinno wytłumaczyć osobom kompletnie nie znających tematów, że jest to zlot samochodów sportowych, modyfikowanych i oryginalnych
blabla przyjedź na najbliższy spot comiesięczny o 19:00. Info w naszym TEMACIE
Posiadam części do N14.

Awatar użytkownika
hansior
doświadczony forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 2009-12-15, 00:24
Lokalizacja: Poręba k. Zawiercia

Post autor: hansior » 2010-06-10, 11:15

merid pisze:Hansior impreza jest 4 września, ale myśle, że zostaniesz na wspólną integracje.
To w takim razie jesli impreza jest 4 września to pewnie tam zawitam...zobaczę jak sie sprawa rozwinie z naszym wjazdem ;-). Tak czy inaczej czy cento czy nysą to raczej napewno tam zawitam :mrgreen:
A co do wieczornej integracji to do rana raczej nie będe bo to się wiąże z kosztami a mam parę innych wydatków ;-), tymbardziej że do domu mam jakieś 25 km. Ale pomysł z imprą wieczorem <piwo> bardzo trafiony, tym bardziej że Chechło to bardzo fajne jeziorko :-)
CENTO & NYSKA
SPRZEDAM 4 OPONKI 175/65r14 Dębica Furio

Awatar użytkownika
SiwoL
fanatyk nissana
Posty: 1254
Rejestracja: 2009-12-09, 00:18
Lokalizacja: :))
Kontakt:

Post autor: SiwoL » 2010-06-10, 20:21

Jedna z proponowanych baz noclegowych. http://www.zajazdlesny.pl/ Z meridem jedziemy dopinac. Ja swego czasu często tam siedziałem:)
Octavia 3RS 2.0TSI 250km
BMW F30 316i 136 mods 210/320

Awatar użytkownika
Michalllo
fanatyk nissana
Posty: 2156
Rejestracja: 2009-12-09, 00:24
Lokalizacja: Płock

Post autor: Michalllo » 2010-06-10, 20:30

Chłopaki i Panie też oczywiście dajcie spokój kłótniom. To czy ktoś Merida lubi czy nie, czy komuś się ta impreza podoba czy nie to jest nieważne. Chłopak się stara chce zorganizować promocje naszego klubu i zabawę dla członków którym się będzie chciało na to wybrać wiec dajmy na luz i piszmy konkretnie na temat. To czy tam jest miejsce dla naszych Nissanów czy nie to zostawmy w ocenie osób się tam wybierających :) (poza tym kto nie lubi popatrzeć na dobrze "zrobione" auto nawet jeśli jest to auto marki której generalnie nie lubimy) Chociaż my Nissanowcy lubimy wszystkie marki Aut (poza Oplami Joke oczywiście)
Nasze Nisma
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Nissan/Sunny/60133
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Nis ... ima/105105
Pozdrawiamy Wszystkich.
MICHAŁ Z ZOSIĄ oraz KAMILKIEM i MARCINKIEM :)

Awatar użytkownika
SnowLady
fanatyk nissana
Posty: 986
Rejestracja: 2009-11-30, 18:28
Lokalizacja: Kobylnica/k.Slupska

Post autor: SnowLady » 2010-06-10, 21:48

Michalllo pisze:poza Oplami Joke oczywiście)
Masz coś do sropla ?? :D ciii bo sprzedałam szmelcvagena i na sropla się przesiadłam rodzinnie :D

Ale do rzeczy... Kochani nikt nikogo nie nyguje tylko się grzecznie pyta... :D Ja niestety odpadam z tak "zacnej" imprezy... powód - tydzień wcześniej będę po swoim zlocie północnym i finanse mi nie pozwolą na przyjazd....
Pozdrawiam
SnowLady ...

Z nissanem od sierpnia 2005 :D

Ważne sprawy i nie tylko: 504619604 ;)

Awatar użytkownika
merid
fanatyk nissana
Posty: 1281
Rejestracja: 2009-12-06, 18:55
Lokalizacja: Katowice

Post autor: merid » 2010-06-10, 22:45

Agusiu to szkoda bo akurat twoje autko to miło by zobaczyć na płycie :D

Ja ci w portfel nie będę zaglądał, ale może jak się pojedzie jednym autem w 4 to nie będzie tragedii. Poza tym ten twoj jest bardzo blisko, gdzie ja mam za to daleko nawet bardzo, a nawet nie pracuje :D
blabla przyjedź na najbliższy spot comiesięczny o 19:00. Info w naszym TEMACIE
Posiadam części do N14.

Awatar użytkownika
SnowLady
fanatyk nissana
Posty: 986
Rejestracja: 2009-11-30, 18:28
Lokalizacja: Kobylnica/k.Slupska

Post autor: SnowLady » 2010-06-10, 22:56

merid pisze:Agusiu to szkoda bo akurat twoje autko to miło by zobaczyć na płycie
Dziękuje za uznanie ;) ale niestety po północnym moje autko jedzie do Wawy na małe co nieco ;)
Może w przyszłym roku o ile nas wszystkich poinformujesz wcześniej bo jak zauważyłeś mamy dużo rzeczy zaplanowanych ;)
Pozdrawiam
SnowLady ...

Z nissanem od sierpnia 2005 :D

Ważne sprawy i nie tylko: 504619604 ;)

Awatar użytkownika
merid
fanatyk nissana
Posty: 1281
Rejestracja: 2009-12-06, 18:55
Lokalizacja: Katowice

Post autor: merid » 2010-06-10, 23:00

Za rok to już chce na plakat znaczek dlatego w tym roku trzeba popracować na tym :D
blabla przyjedź na najbliższy spot comiesięczny o 19:00. Info w naszym TEMACIE
Posiadam części do N14.

Awatar użytkownika
obserVator
wiem o czym pisze
Posty: 61
Rejestracja: 2010-02-21, 18:29
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: obserVator » 2010-06-11, 23:48

SiwoL pisze:Jedna z proponowanych baz noclegowych. http://www.zajazdlesny.pl/ Z meridem jedziemy dopinac. Ja swego czasu często tam siedziałem:)
Domki są przyzwoite. Wiadomo są te o mniejszym jak i o większym standardzie ale nikt nie jedzie tam na miesiąc lecz na jedną noc. Miałem okazję trochę pobalować w tym ośrodku i wg mnie jest godny uwagi.

Awatar użytkownika
merid
fanatyk nissana
Posty: 1281
Rejestracja: 2009-12-06, 18:55
Lokalizacja: Katowice

Post autor: merid » 2010-06-13, 18:10

Widze małe zainteresowanie to chyba nie będzi trzeba dużego ośrodka zamawiać :-P
blabla przyjedź na najbliższy spot comiesięczny o 19:00. Info w naszym TEMACIE
Posiadam części do N14.

Awatar użytkownika
Sony
wiem o czym pisze
Posty: 88
Rejestracja: 2009-12-09, 13:50
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Sony » 2010-06-15, 10:04

A ja się mogę załapać na imprezę?

Awatar użytkownika
merid
fanatyk nissana
Posty: 1281
Rejestracja: 2009-12-06, 18:55
Lokalizacja: Katowice

Post autor: merid » 2010-06-15, 10:05

Ty dobrze wiesz co ty mozesz :D
blabla przyjedź na najbliższy spot comiesięczny o 19:00. Info w naszym TEMACIE
Posiadam części do N14.

Awatar użytkownika
Sony
wiem o czym pisze
Posty: 88
Rejestracja: 2009-12-09, 13:50
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Sony » 2010-06-15, 10:09

Hmmmmmmmmmmmmmmmm. Nie wiem. :oops:


LUDZISKA WYPOWIADAĆ SIĘ I WPISYWAĆ NA IMPREZKĘ.

Awatar użytkownika
p'xxl
fanatyk nissana
Posty: 593
Rejestracja: 2009-12-09, 17:42
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych

Post autor: p'xxl » 2010-06-15, 21:52

Kurde no merid wie przecież, że tylko wyjątkowe okoliczności mogą sprawić, że mnie nie będzie. :-)
Primera P11 GT do kupienia w dobrych pieniądzach. Info na PW

Awatar użytkownika
merid
fanatyk nissana
Posty: 1281
Rejestracja: 2009-12-06, 18:55
Lokalizacja: Katowice

Post autor: merid » 2010-07-05, 15:56

impreza zbliza sie wielkimi krokami, a tu cisza ? Przyznam ze myslalem ze bedzie inny odzew, no ale trudno. Do konca lipca chciałbym poznać ile osób przyjedzie, aby uregulować sprawy organizacyjne. Wszystkie inne osoby zainteresowane wjazdem beda zmuszeni zapłacić z własnej kieszeni za wjazd plus osoby w samochodzie. Nocleg będzie załatwiany na dniach oczywiście postaramy sie aby nie przekraczał 40 zł za dobe.

Z moich informacji osoby które są chetne wypisze na dole, a w razie jakiegos nie porozumienia moge zawsze kogos skreslic :)


- MERID
- SIWOL
- DILGT
- OBSERVATOR
- HANSIOR
- SONY
- ANDERMAN
- MACIEKJ
- SADZAK
- P'XXL
- 2 rajdowe micry

Myśle, że nikogo nie pominołem, a jak tak to siędopisywać ;-)
blabla przyjedź na najbliższy spot comiesięczny o 19:00. Info w naszym TEMACIE
Posiadam części do N14.

Awatar użytkownika
Patogen
stały bywalec
Posty: 109
Rejestracja: 2009-12-11, 13:06
Lokalizacja: Zielonka/Wołomin

Post autor: Patogen » 2010-07-15, 10:04

Witam, to i może ja wpadnę, ale jeszcze dam znać do końca lipca bo różne plany mam na wrzesień i nie wiem czy będę wtedy dostępny, jeżeli bym był to pewnie na sobotę tylko więc się nie "zintegrujemy" za bardzo ale chociaż was poznam i pogadamy.

Pytanko czy darmowy wjazd na imprezę jest przewidziany tylko dla klubowicza czy również dla osoby towarzyszącej (żony lub kolegi)?

Pozdrawiam
Play fair no matter when or where

Awatar użytkownika
merid
fanatyk nissana
Posty: 1281
Rejestracja: 2009-12-06, 18:55
Lokalizacja: Katowice

Post autor: merid » 2010-07-18, 10:16

GHOSTRIDER nie zapomnialem o tobie tylko dla ciebie nie ma sensu ta impreza jak juz wczesniej napisales dlatego chyba nie musze pisac dlaczego.


Patogen również dla osoby towarzyszącej

Odswieżenie listy:

- MERID
- SIWOL
- DILGT
- OBSERVATOR
- HANSIOR
- SONY
- ANDERMAN
- MACIEKJ
- SADZAK
- P'XXL
- 2 rajdowe micry
- Patogen + osoba towarzyszaca
blabla przyjedź na najbliższy spot comiesięczny o 19:00. Info w naszym TEMACIE
Posiadam części do N14.

Awatar użytkownika
Elmer
fanatyk nissana
Posty: 360
Rejestracja: 2009-12-11, 18:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elmer » 2010-07-23, 09:34

Być może ja się wybiorę ale jeszcze wolę się nie wpisywać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania / Grupy Regionalne”