Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Spoty PÓŁNOCNO-WSCHODNIE - kiedyś może grupa

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Andrzej330

Spoty PÓŁNOCNO-WSCHODNIE - kiedyś może grupa

Post autor: Andrzej330 » 2009-12-09, 22:53

Witam wszystkich.
Proponuję utworzenie grupy Północno-Wschodniej. Ale to w przyszłości. Nam daleko i do Olsztyna i do Białegostoku, dlatego wspólnie spróbujmy stworzyć swoją grupę.
Serdecznie zapraszam do dopisywania się.
Ostatnio zmieniony 2009-12-12, 09:43 przez Andrzej330, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SnowLady
fanatyk nissana
Posty: 986
Rejestracja: 2009-11-30, 18:28
Lokalizacja: Kobylnica/k.Slupska

Post autor: SnowLady » 2009-12-09, 23:22

Proponuje temat: Spoty Giżycko i okolice ;-) nie grupa ;-)
Ostatnio zmieniony 2009-12-09, 23:23 przez SnowLady, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
SnowLady ...

Z nissanem od sierpnia 2005 :D

Ważne sprawy i nie tylko: 504619604 ;)

Awatar użytkownika
Maniek-ol
fanatyk nissana
Posty: 1283
Rejestracja: 2009-12-04, 16:35
Lokalizacja: Siemianice/GSL

Post autor: Maniek-ol » 2009-12-09, 23:22

Andrzej330, uważam , że utworzenie nowej grupy powinieneś przedyskutować najpierw z Ryathem. A tak na marginesie to nie pamiętam , aby ktoś z Twoich rejonów był jeszcze w grupie warmińsko-mazurskiej czy północnej.
BYŁA - PRAWDOPODOBNIE NAJSTARSZA P10 W POLSCE
JEST - Saab 9-5 , 2.0t , 1997 rok , na wypasie , wydech 2,75 " na razie tylko , będzie więcej :)


Z Klubem Nissana od czerwca 2005 i tak zostanie

Andrzej330

Post autor: Andrzej330 » 2009-12-10, 19:57

Ja tylko zaproponowałem. :-) No właśnie Maniek-ol. A dlaczego prawie nikogo z moich rejonów nie ma. Jest wprawdzie Mięso, skull czy august200 i kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu zarejestrowanych na starym forum, ale zauważ, że np. z Suwałk, Ełku do Olsztyna czy Białegostoku to spory kawałek i nikt - tylko ja i to czasami :lol: -do Was czy Białego nie przyjedzie. Poprostu za daleko. Ja mam kontakt z wieloma i wiem co mówią, że za daleko aby jechać. Bardzo dużo osób wybrało inny klub zrzeszający właścicieli aut japońskich, bo jest w Suwałkach i spoty są nawet w tygodniu popołudniu, bo dojazd z Augustowa czy Ełku to rzut beretem.
Tak jak pisałem to tylko propozycja, aby klubowiczów z regionu płn-wsch było więcej. :-D

[ Dodano: 2009-12-12, 09:44 ]
Zmieniłem na spoty PÓŁNOCNO-WSCHODNIE, może kiedyś grupa powstanie. :mrgreen:

august
nowy na forum
Posty: 25
Rejestracja: 2010-01-19, 14:05
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: august » 2010-01-19, 14:40

Witam serdecznie to ja (August200) .

Pomysł założenia własnego klubu zrodził się stosunkowo niedawno (2 lipca 2008), to właśnie wtedy powstało nasze forum dyskusyjne dostępne na stronie:

www.japanese-fanatics.pl.tl

2 tygodnie później został zorganizowany pierwszy zlot na którym pojawiło się już 8 aut!!!

Nasz klub bazuje na Suwalskiej grupie MS (Mazdaspeed).

Najpierw były zloty samych Mazd ale z czasem doszliśmy do wniosku że robienie zlotów jednej marki lub modelu w tak małym mieście jak Suwałki nie ma sensu no i wpadliśmy na pomysł aby zebrać do kupy fanów japońskich aut z Suwałk i okolic.

Tu fotki na dowód że coś się dzieje w tych biednych Suwałkach i okolicach.

http://www.japanese-fanatics.pl.tl/Galeria/index.htm
Chciałbym zostać w przyszłości Św. Mikołajem no bo Św. Mikołaj zna wszystkie adresy niegrzecznych dziewczynek.

Andrzej330

Post autor: Andrzej330 » 2010-01-24, 22:42

W najbliższym czasie postaram się zajechać do Was. :-D

august
nowy na forum
Posty: 25
Rejestracja: 2010-01-19, 14:05
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: august » 2010-01-27, 12:13

Andrzej330 pisze:W najbliższym czasie postaram się zajechać do Was. :-D
Witam witam jako że zimę w tym roku mamy z prawdziwego zdarzenia postanowiliśmy zrobić
zimowego mini-zlot w Olecku.Wybraliśmy Olecko dlatego że jest mniej więcej po środku drogi dla nas i tych którzy mają przybyć czyli :chłopaki z Kętrzyna Giżycka Ełku itd.

Data konkretna nie jest jeszcze znana !!!

Raczej na pewno będzie to któryś weekend Lutego !!!

Mogę obiecać że konkretną datę miejsce i czas podam z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

Pozdrawiam August
Chciałbym zostać w przyszłości Św. Mikołajem no bo Św. Mikołaj zna wszystkie adresy niegrzecznych dziewczynek.

Andrzej330

Post autor: Andrzej330 » 2010-01-31, 16:04

Czekam na termin. :-D

august
nowy na forum
Posty: 25
Rejestracja: 2010-01-19, 14:05
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: august » 2010-02-10, 14:30

Andrzej330 pisze:Czekam na termin. :-D
Dokładny termin !!!

Miejsce: Olecko, parking przy Markecie LIDL

Czas: Niedziela, 21.02.2010 r. Godzina 13:00
Chciałbym zostać w przyszłości Św. Mikołajem no bo Św. Mikołaj zna wszystkie adresy niegrzecznych dziewczynek.

Devil

Post autor: Devil » 2010-02-12, 00:03

A coś planujecie ciekawego? :-D

august
nowy na forum
Posty: 25
Rejestracja: 2010-01-19, 14:05
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: august » 2010-02-12, 08:33

Devil pisze:A coś planujecie ciekawego? :-D
Zwykłe spotkanie integracyjne w olecku nie ma niestety placu żeby sobie polatać bokami . :sad:
Chciałbym zostać w przyszłości Św. Mikołajem no bo Św. Mikołaj zna wszystkie adresy niegrzecznych dziewczynek.

Andrzej330

Post autor: Andrzej330 » 2010-02-21, 18:38

Dziękuję bardzo za spotkanie. Nie spodziewałem się, jak zresztą i Wy że frekwencja dopisze aż tak. :-D

mushroom
fanatyk nissana
Posty: 345
Rejestracja: 2009-12-11, 00:12
Lokalizacja: czasem Gdańsk

Post autor: mushroom » 2010-02-21, 18:43

O to może, kiedyś jak mi będzie pasował termin to też was odwiedzę. Bywam czasem w Augustowie w weekendy, ale teraz byłem tydzień wcześniej.
Pozdrawiam klubowiczów z północno-wschodniej Polski i może rozruszacie coś tam. :-P
"Mistrzów świata uprasza się o spokój"

august
nowy na forum
Posty: 25
Rejestracja: 2010-01-19, 14:05
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: august » 2010-02-21, 18:59

Andrzej330 pisze:Dziękuję bardzo za spotkanie. Nie spodziewałem się, jak zresztą i Wy że frekwencja dopisze aż tak. :-D
Zgadza się jak na możliwości naszego regionu to spot udał się i to bardzo dzięki za przybycie i do zobaczenia. :-D
Chciałbym zostać w przyszłości Św. Mikołajem no bo Św. Mikołaj zna wszystkie adresy niegrzecznych dziewczynek.

Awatar użytkownika
Rayan
doświadczony forumowicz
Posty: 242
Rejestracja: 2009-12-10, 13:34
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Rayan » 2010-03-14, 21:34

august pisze:Tu fotki na dowód że coś się dzieje w tych biednych Suwałkach i okolicach.
tak potwierdzam... rzeczywiście dzieje się :)
w zeszłym roku byłem na I urodzinach klubu Japanese Fanatics. Przybyłem tam az z Olsztyna i z tego co wiem chyba mialem najwiekszy dystans do pokonania. (Czerwona Primera P10... na starym forum mialem nick HrrobRy)
Impreza byla super, polecam wszystkim :-D mam nadzieje ze beda zorganizowane w tym roku II urodziny klubu... bardzo chetnie sie pojawie jezeli tylko zezwolicie ;p

BTW august, probowalem sie z Toba skontaktowac na GG ale chyba zmieniles numer albo cos... w kazdym razie chcialem zapytac o film z imprezy czy juz zostal zmontowany?
Prawdopodobnie bede w Suwalkach na swieta wielkanocne wiec moze by zorganizowac jakąs ustawkę na browarek? :roll:

august
nowy na forum
Posty: 25
Rejestracja: 2010-01-19, 14:05
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Post autor: august » 2010-03-15, 18:22

Rayan pisze:
august pisze:Tu fotki na dowód że coś się dzieje w tych biednych

BTW august, probowalem sie z Toba skontaktowac na GG ale chyba zmieniles numer albo cos... w kazdym razie chcialem zapytac o film z imprezy czy juz zostal zmontowany?
Prawdopodobnie bede w Suwalkach na swieta wielkanocne wiec moze by zorganizowac jakąs ustawkę na browarek? :roll:
Witam nie miałem jakiś czas dostępu do neta po czym musiałem zmienić nr gg.

II urodziny klubu będą. Tym razem będzie większe nastawienie na próby sprawnościowe nisz lans na mieście :mrgreen:

UWAGA NAJBLIŻSZY ZLOT !!!!!!


A więc ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA ZLOT W GIŻYCKU 28.03.2010

Plan spotkania
-zbiórka pod KAUFLANDEM godz.13.00
- przejazd przez miasto ( lans ;> ) w kierunku lotniska na PERKUNOWIE
- zabawa na lotnisku

Na lotnisku poza konkurencjami ( coś się ogarnie na miejscu )
przewidziany GRILL ( jedzonko w własnym zakresie ) Grill zorganizujemy
ewentualnie ognisko ( jest miejscuwa nad jeziorem parę metrów obok ;> )



No i po zlocie w Giżycku fotki odpowiedzą na wszystkie pytania.

Fotki -> http://sp4ubw.fotosik.pl/slideshow.php? ... dd1=sp4ubw
Chciałbym zostać w przyszłości Św. Mikołajem no bo Św. Mikołaj zna wszystkie adresy niegrzecznych dziewczynek.

Awatar użytkownika
Rayan
doświadczony forumowicz
Posty: 242
Rejestracja: 2009-12-10, 13:34
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Rayan » 2010-04-01, 19:27

siemano
jak byscie przyuwazyli czerwona primere p10 na olsztynskich blachach to to ja ;D pozdro dla JAPANESE FANATICS jak byscie chcieli jakas ustawke zorganizowac to kontakt na kom. pozdro ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania / Grupy Regionalne”