Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

DOLNOŚLĄSKA Grupa NissanZone

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
misiek82
aktywny forumowicz
Posty: 142
Rejestracja: 2010-01-14, 09:59
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: misiek82 » 2010-03-20, 11:02

Nam 15 wtepnie pasuje, tylko jest jedno ale bo zostawiliśmy Honde do poprawek i nie wiem czy ją zdążymy odebrac przed 15 a trzeba to zrobić jak bedzie jeszcze jasno, no ale w kazym razie trzymamy kciuki ze nam sie uda :) pozdrawiamy

Awatar użytkownika
NadiR
fanatyk nissana
Posty: 692
Rejestracja: 2009-12-09, 11:47
Lokalizacja: stamtąd

Post autor: NadiR » 2010-03-20, 13:15

Gonia pisze:
Risto pisze:Gonia daj znać na którą w TGG
Kurcze z Wami to tak zawsze...nikt godziną nie "rzucił" konkretną, NadiR tylko że na 18-tą w Środzie ale to chyba za późno, no chyba że faktycznie niektórzy się "zresetują" to nawet może i za wcześnie ta 18-ta :-P ale do rzeczy, proponowałam południe, żeby spokojnie pojechać i wrócić o normalnej porze, ale widze tu jakies niecne plany co niektórzy mają więc może wypośrodkujmy i w TGG na 15-tą? Ja co prawda głos straciłam, ale najwyżej zabiorę blok i marker, i gwizdek :lol:
To co? Niedziela,15-ta TGG, na parkingu poziom +1?
No to konkretnie, ustawiacie się na TGG i co dalej? Chwila słownego relaksu i uderzacie na Środę czy jak? To zaklepie rezerwację loży.

Szefowa proszę o konkrety :)

ps. napisz mi smsa bo nie wiem czy dzis będę na necie.

Awatar użytkownika
IvanH
stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 2009-12-09, 10:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: IvanH » 2010-03-20, 14:11

A co jest konkretnie w tej Środzie - to jest pub, bar, restaurant?
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
p'xxl
fanatyk nissana
Posty: 593
Rejestracja: 2009-12-09, 17:42
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych

Post autor: p'xxl » 2010-03-20, 16:54

Ivan ja też próbowałem sie dopytać. Jakieś tabu. Może to taka staropolska knajpa a'la Bar przykopalniany "Pyrlik" i jak wchodzisz drzwiami to zaraz lecą w Ciebie oldschoolowe kufle musztardówki.
Primera P11 GT do kupienia w dobrych pieniądzach. Info na PW

Risto
fanatyk nissana
Posty: 309
Rejestracja: 2009-12-09, 09:06
Lokalizacja: Wroclove

Post autor: Risto » 2010-03-20, 18:12

I o co tyle krzyku? Pojedziemy,zobaczymy. Janek się ucieszy :mrgreen:

Awatar użytkownika
p'xxl
fanatyk nissana
Posty: 593
Rejestracja: 2009-12-09, 17:42
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych

Post autor: p'xxl » 2010-03-20, 18:18

Risto pisze:I o co tyle krzyku? Pojedziemy,zobaczymy. Janek się ucieszy :mrgreen:
Nie mamy nic innego do roboty. Pewnie się jutro stawię. Ostatecznie 15:00 TGG poziom +1. I basta. Chwila na pierduchy pogaduchy i jedziemy zwiedzać Cocacoland.
Primera P11 GT do kupienia w dobrych pieniądzach. Info na PW

Awatar użytkownika
Gonia
aktywny forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 2009-12-04, 21:59
Lokalizacja: OkołoWro

Post autor: Gonia » 2010-03-20, 20:05

NadiR pisze:
No to konkretnie, ustawiacie się na TGG i co dalej? Chwila słownego relaksu i uderzacie na Środę czy jak? To zaklepie rezerwację loży.

Szefowa proszę o konkrety :)

ps. napisz mi smsa bo nie wiem czy dzis będę na necie.
Tak właśnie ustawiamy się o 15-tej na TGG i w drogę, zaraz wpisze na 1 stronę info, może jeszcze ktoś zauważy... ja z wielkim żalem niestety odpadam :-( myślałam że do niedzieli się wykuruję, że to zwykłe przeziębienie ale niestety jest coraz gorzej...mam nadzieję, że uda Wam się wyjazd, sprawujcie się (nie)grzecznie ;-) i pozdrówcie Janka.
Co do rodzaju lokalu, myślę Janek Was nie rozczaruje :-)

Awatar użytkownika
p'xxl
fanatyk nissana
Posty: 593
Rejestracja: 2009-12-09, 17:42
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych

Post autor: p'xxl » 2010-03-20, 20:18

Co do rodzaju lokalu, myślę Janek Was nie rozczaruje :-)
Czyli "Pyrlik".
Gonia pisze:ja z wielkim żalem niestety odpadam :-(
Nie przyjmuję tego do wiadomości. Ja też jestem podziębiony. Najwyżej L4. Gosiu wrzuć dzisiaj jakieś theraflu albo gripexa i jutro będziesz jak nowa. Poza tym nie będę długo i pewnie napiję się herbatki.
Primera P11 GT do kupienia w dobrych pieniądzach. Info na PW

Awatar użytkownika
NadiR
fanatyk nissana
Posty: 692
Rejestracja: 2009-12-09, 11:47
Lokalizacja: stamtąd

Post autor: NadiR » 2010-03-21, 10:03

p'xxl pisze:
Czyli "Pyrlik".

Pytałeś co jest w środzie a nie co to za lokal. Trzeba było konkretnie: lokal jak lokal, restauracja w sumie, % też są ;) , atmosfera też jest. Ogólnie ok :)
Gonia pisze:ja z wielkim żalem niestety odpadam :-(



Theraflu działa od razu. A jak nie to ćwiartczka żołądkowej gorzkiej może być miętowa i mówię Tobie, lepszego odkażalnika nie ma :mrgreen:


ps. o 16 meldujecie się w Środzie czy ?? żeby się nie okazało, że sam będę musiał się napić.
Lokal jest przy ul. Pl. Wolności 22, centrum miasta przy gł. ulicy.
Jak nie wiecie gdzie, to mogę wyjechać na Orlen po Was, moją czerwonką.

Awatar użytkownika
p'xxl
fanatyk nissana
Posty: 593
Rejestracja: 2009-12-09, 17:42
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych

Post autor: p'xxl » 2010-03-21, 10:39

NadiR pisze:Jak nie wiecie gdzie, to mogę wyjechać na Orlen po Was, moją czerwonką.
Spoko trafimy. Oszczędzaj wachę na ogólnopolski :-P
Primera P11 GT do kupienia w dobrych pieniądzach. Info na PW

Awatar użytkownika
NadiR
fanatyk nissana
Posty: 692
Rejestracja: 2009-12-09, 11:47
Lokalizacja: stamtąd

Post autor: NadiR » 2010-03-21, 11:48

p'xxl pisze:
NadiR pisze:Jak nie wiecie gdzie, to mogę wyjechać na Orlen po Was, moją czerwonką.
Spoko trafimy. Oszczędzaj wachę na ogólnopolski :-P
Wacha wachą, ale zbroić się trzeba, aby w klasie 1.6 trochę pomieszać na torowych pojeżdżawkach no i na zlocie też :mrgreen:

ps(Tylko ja wchodzę na grubo od razu nie mal ze wszystkim aby dobić do ok. 130-135km,ale to koniec maja bedzie finisch)

Awatar użytkownika
Gonia
aktywny forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 2009-12-04, 21:59
Lokalizacja: OkołoWro

Post autor: Gonia » 2010-03-21, 13:55

NadiR pisze:
Theraflu działa od razu. A jak nie to ćwiartczka żołądkowej gorzkiej może być miętowa i mówię Tobie, lepszego odkażalnika nie ma :mrgreen:
Gripex i inne takie testuję od wtorku od pierwszych objawów i naprawde myślałam ze dam radę bo jeszcze nigdy mnie tak nie "siekło" :-( tak ze niestety...wybaczcie, ale jutro musze iść do pracy na 12h i żeby nie "zejść" muszę dzisiaj siły nabrać....bawcie się dobrze...

Awatar użytkownika
NadiR
fanatyk nissana
Posty: 692
Rejestracja: 2009-12-09, 11:47
Lokalizacja: stamtąd

Post autor: NadiR » 2010-03-21, 20:37

No to po spociku :)

Dobrze było, okazało się, że świat mniejszy niż się wydaję ;), dobra szama i bro.

Do następnego.

Pozdro

ps. dzięki Piotrek za podwózkę ;) działaj działaj z Almą, to coś się pościgamy jak projekty ukończymy ;)

Awatar użytkownika
IvanH
stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 2009-12-09, 10:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: IvanH » 2010-03-21, 22:09

:)

Dobre było <obiad>


W ogóle fajny wyjazdowy spot, fajnie było wszystkich zobaczyć i jednocześnie zrobić niespodziankę Jankowi.

:>
ObrazekObrazekObrazek

bali_82
nowy na forum
Posty: 17
Rejestracja: 2009-12-08, 23:41
Lokalizacja: Z nienacka...Wrocław

Post autor: bali_82 » 2010-03-21, 22:52

Mi również było się z Wami spotkać przed odjazdem do Środy.
Muszę niestety powiadomić, że moja przygoda z nissanem dobiegła dziś w najmniej oczekiwanym momencie końca. Mieliście okazje zobaczenia "niebieskiej strzały" w całości po raz ostatni. Została niestety bardzo poniszczona w wyniku dzwona jakiego dziś miałem możliwość zaznać. Pani w Toyocie bardzo była zaaferowana rozmową przez telefon, że zapomniała włączając się do ruchu spojrzeć, czy nie przecina komuś toru jazdy.
W wyniku uderzenia jej w bok uszkodziłem: światła, zderzak, maska, błotniki, nadkola, chłodnica, pas przedni, obie poduszki wystrzelone, napinacze pasów pozrywane, połamane plastiki w środku, połamane wszystkie plastiki pod maską, szyba zbita w wyniku wystrzelenia poduszki pasażera..... ;( Aż mi się płakać chce..... ;( teraz będę się ścierał z Liberty Direct odnośnie ubezpieczenia. Może macie jakieś doświadczenie? Niedługo dorzucę foto....

Awatar użytkownika
IvanH
stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 2009-12-09, 10:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: IvanH » 2010-03-21, 23:04

<beczy>

masakra bali, dobrze, że Tobie się nic nie stało, niebieskiej szkoda...


(PS: toyota...wymusiła...pewnie pedał gazu się zablokował...nie lubię toyot)
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
p'xxl
fanatyk nissana
Posty: 593
Rejestracja: 2009-12-09, 17:42
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych

Post autor: p'xxl » 2010-03-22, 00:24

Nie no k!@wa! Gdyby nie moja przeszłość z tym autem to nie byłbym tak rozżalony jak jestem. Chyba sie dzisiaj potnę. Bali ktoś nałożył na Ciebie klątwę? Nie dotykaj, nie wsiadaj i nawet nie patrz na moja Alę!!! :-P :-P :->

A spotkanie było super! Dzięki Wam wszystkim za spędzony czas. NadiR polecam sie z podwózką na przyszłość.
Primera P11 GT do kupienia w dobrych pieniądzach. Info na PW

Risto
fanatyk nissana
Posty: 309
Rejestracja: 2009-12-09, 09:06
Lokalizacja: Wroclove

Post autor: Risto » 2010-03-22, 10:19

było fajorsko,szkoda że nie dał się Bali namówić na wyjazd,obyło by sie tej nieszczęsnej kraksy,ale to już widać tak miało być :-(

Awatar użytkownika
misiek82
aktywny forumowicz
Posty: 142
Rejestracja: 2010-01-14, 09:59
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: misiek82 » 2010-03-22, 18:07

Hejka! Nam tez się podobało super zabawa i mile spędzony czas ;-) Iwan musimy kiedys się pościgać tylko sam na sam bo miałem w aucie radar ;-) Ale za to bardzo KOCHANY :mrgreen: BALI może przesiądz się na rower?? ;-) Dobrze że Ty jesteś cały!!! Pozdrawiam...

Awatar użytkownika
Gonia
aktywny forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 2009-12-04, 21:59
Lokalizacja: OkołoWro

Post autor: Gonia » 2010-03-22, 22:03

Widzę że spot się udał, szkoda że nie mogłam być z Wami ;( ;(
Bali dobrze że Tobie i Iwonie nic się nie stało...masakra jakaś :-o nie kupuj Almery na przyszłość ;-) chociaż trzeba przyznać dobrze Cię ochroniła, przeżyć w jednym kawałku czołówkę to naprawdę szczęście...

bali_82
nowy na forum
Posty: 17
Rejestracja: 2009-12-08, 23:41
Lokalizacja: Z nienacka...Wrocław

Post autor: bali_82 » 2010-03-22, 23:57

Oj tam - wyklepie się - tragedii nie ma ;)
Dziękuję wszystkim za troskę, ale tak łatwo mnie się nie pozbędziecie.
Czekam teraz na rzeczoznawcę. Co on na to wszystko powie i najważniejsze.... ILE? Może będę go sprzedawał. Jacyś chętni? ;)

Awatar użytkownika
NadiR
fanatyk nissana
Posty: 692
Rejestracja: 2009-12-09, 11:47
Lokalizacja: stamtąd

Post autor: NadiR » 2010-03-23, 11:45

bali_82 pisze:Oj tam - wyklepie się - tragedii nie ma ;)
Dziękuję wszystkim za troskę, ale tak łatwo mnie się nie pozbędziecie.
Czekam teraz na rzeczoznawcę. Co on na to wszystko powie i najważniejsze.... ILE? Może będę go sprzedawał. Jacyś chętni? ;)

Ogólnie patrząc na foty to będzie raczej total.
Ja miałem niemalże podobnie z Primą - wym. zderzak, błotnik, maskę, lampę+kierunek i belkę zderzaka i wsio. Geomoetria nic nie ruszona była i wyszedł mi total.
Pamiętaj, że jak Ci za mało wg Ciebie wyceni to od razu pisz, że się nie zgadzasz i takie oświadczenie piszesz z prośbą o bardziej kompetentnego rzeczoznawcę.
To działa ;)

powodzenia w reanimacji lub sprzedaży.

[ Dodano: 2010-03-23, 12:03 ]
Gonia pisze:Widzę że spot się udał, szkoda że nie mogłam być z Wami ;( ;(

Luzik, następnym razem ponoć brygada wynajmuje busa :mrgreen: , więc jeszcze zdążysz ;-)

bali_82
nowy na forum
Posty: 17
Rejestracja: 2009-12-08, 23:41
Lokalizacja: Z nienacka...Wrocław

Post autor: bali_82 » 2010-03-23, 15:04

NadiR: dziś był u mnie rzeczoznawca i odbyły się oględziny auta. Gość mówił, że wygląda mu to na stratę całkowitą. ma mi za jakieś 2-3 dni przysłać pismo z kosztorysem naprawczym. boję się właśnie bo poczytałem troszkę na forach, że generalnie zaniżają wartości auta. Nie wiem co mam zrobić. Poczekam na te wyliczenie i wtedy będę myślał. Sorry grupo za offtopic ale sami rozumiecie....

Awatar użytkownika
NadiR
fanatyk nissana
Posty: 692
Rejestracja: 2009-12-09, 11:47
Lokalizacja: stamtąd

Post autor: NadiR » 2010-03-23, 19:12

bali_82 pisze:NadiR: dziś był u mnie rzeczoznawca i odbyły się oględziny auta. Gość mówił, że wygląda mu to na stratę całkowitą. ma mi za jakieś 2-3 dni przysłać pismo z kosztorysem naprawczym. boję się właśnie bo poczytałem troszkę na forach, że generalnie zaniżają wartości auta. Nie wiem co mam zrobić. Poczekam na te wyliczenie i wtedy będę myślał. Sorry grupo za offtopic ale sami rozumiecie....
Luzik, czekaj i się nie denerwuj ;) jak Ci się wyda za mało to wtedy piszesz to co napisałem powyżej. Przyjeżdża ktoś inny z dużej mieściny i powinno być ok, u nas tak było.

Awatar użytkownika
misiek82
aktywny forumowicz
Posty: 142
Rejestracja: 2010-01-14, 09:59
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: misiek82 » 2010-03-24, 17:16

BALI! Szkoda całkowita to 70%wartości auta więc policz sobie z ceny rynkowej ;-) co do auta to nie wyglada tak tragicznie a swoje widziałem i przezyłem :-P troche szpachli i jak nowy :lol: a tak na powaznie to dało by się to zrobić kupić pare elementów z anglika i będzie jeżdzic ale lepiej dla Ciebie było by go sprzedac bo jakiegoś pecha masz w tym aucie...

bali_82
nowy na forum
Posty: 17
Rejestracja: 2009-12-08, 23:41
Lokalizacja: Z nienacka...Wrocław

Post autor: bali_82 » 2010-03-24, 21:33

Oj tam zaraz pech.... tylko raz w rowie i raz rozwalony troszkę przód... no i raz rozwalone koło o krawężnik... i pęknięty zderzak na głowie kota.... cholercia... troszkę tego jest ;)
No zobaczymy co z tego wyjdzie. Już się w sumie rozglądam za nową furą.

Awatar użytkownika
Gonia
aktywny forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 2009-12-04, 21:59
Lokalizacja: OkołoWro

Post autor: Gonia » 2010-03-24, 22:27

bali_82 pisze: No zobaczymy co z tego wyjdzie. Już się w sumie rozglądam za nową furą.
Za Jaguarem? :cool: :-P

Co do wyceny; jeśli nie będziesz zgadzał się na wycenę rzeczoznawcy z LD możesz powołać własnego, zapłacić mu za wycenę co oczywiście jest zawsze opłacalne :)

A kiedy spota robimy? Jak pogoda będzie dopisywać to może jakaś wycieczka za miasto albo gril??

Awatar użytkownika
monika
nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: 2009-12-10, 00:00
Lokalizacja: Polska

Post autor: monika » 2010-03-25, 19:48

bali_82 pisze:Oj tam zaraz pech.... pęknięty zderzak na głowie kota.... cholercia... troszkę tego jest ;)
No zobaczymy co z tego wyjdzie. Już się w sumie rozglądam za nową furą.

Hello wszystkim :)

Jaki to był kot ?
Latający ? Pancerny ?
Współczuję Piotrze z powodu ostatnich wydarzeń, ale... nowy wóz będzie lepszy :)


.

Awatar użytkownika
NadiR
fanatyk nissana
Posty: 692
Rejestracja: 2009-12-09, 11:47
Lokalizacja: stamtąd

Post autor: NadiR » 2010-03-26, 13:22

Gonia pisze:

A kiedy spota robimy? Jak pogoda będzie dopisywać to może jakaś wycieczka za miasto albo gril??

Ja jestem za przyszłym weekiem :) grill bro dziewczynki :-P


ps. Małgo zamawiasz jakieś naklejki nowego klubu?

Awatar użytkownika
Gonia
aktywny forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 2009-12-04, 21:59
Lokalizacja: OkołoWro

Post autor: Gonia » 2010-03-26, 20:24

NadiR pisze:
Gonia pisze:

A kiedy spota robimy? Jak pogoda będzie dopisywać to może jakaś wycieczka za miasto albo gril??

Ja jestem za przyszłym weekiem :) grill bro dziewczynki :-P


ps. Małgo zamawiasz jakieś naklejki nowego klubu?
Hehe, NadiR i jajka też do bro i dziewczynek :D za tydzień Święta, wiec nawet jak nie obchodzisz to większość pewnie tak i nici ze spota.

Co do naklejek...zaraz sprawdzę czy już coś jest, jeśli tak to jak zawsze zamówienia na priv z opisem jakie i ile.


Monika!!! Ty żyjesz kobieto??!!Witam Cię serdecznie :) Kiedy pojawisz się na jakimś spotkaniu?

edit: NadiR wkręcasz a jeszcze nie 1 kwietnia :-> <pokazal jezyk> nic jeszcze nie wiadomo, nawet wzoru nie ma...trzeba poczekać.

Zablokowany

Wróć do „Spotkania / Grupy Regionalne”