Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

GRUPA KUJAWSKO-POMORSKA

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
rosiuq
doświadczony forumowicz
Posty: 223
Rejestracja: 2013-05-22, 09:30
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: rosiuq » 2013-07-11, 13:16

Jestem nowy na forum , uczestniczyłem w spocie organizowanym przez EKIPĘ i złego słowa nie mogę powiedzieć. Prawdę mówiąc nie chce oceniać osób których nie znam ,ale czytając post o frekwencji na poprzednich spotach i ,że spot w którym uczestniczyłem miał rekordową frekwencje, to swój głos oddaje na ALFABOX-a.

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2013-07-12, 14:08

Skoro ktoś uważał, że sposób w jaki była prowadzona Grupa przez Moją Osobę nie był dobry, to dlaczego nikt nigdy wprost nie powiedział: "Słuchaj Seba ja mam kilka nowych pomysłów, chciałbym je wprowadzić w życie klubowe" bądź "może ktoś inny poprowadzi grupę lepiej niż Ty" to chętnie bym się usunął z funkcji Moderatora. Może rzeczywiście komuś szło by lepiej. Nie chce przytaczać teraz prywatnych postów różnych osób, które wprost powiedziały, że w życiu nie chciałyby być na moim miejscu i być w roli moderatora.
Nazywacie się "Ekipą porozumiewania się" więc ja się pytam gdzie tu jest porozumienie skoro zrobiliście na mnie nagonkę jakbym komuś wyrządził jakąś krzywdę tylko szkoda, że ta nagonka odbywała się wyłącznie na forum, a osobiście na spotach było wszystko w porządku. Podtekstami mnie wyśmiewacie czekając aż dam się sprowokować. To ja się pytam: To jest "Ekipa", która chce się dogadywać i nie chce się kłócić ?? Czy po prostu dla kogoś się już zrobiło nudno ?? Jak widać historia kołem się toczy i widać, że co niektórym sprawia przyjemność robienie nagonek na moderatorów.
sxp22 pisze:Założyliśmy Ekipę kujawską Bo nie chcieliśmy się kłócić, W kuj-pom.
sxp22 nie chcieliście się kłócić ?? A kto z kim się chce kłócić, ja pisałem już wielokrotnie, że nie. Sami stworzyliście chorą atmosferę. Ale to jest atmosfera na forum.

Apropo Spotów, nie będę nickami wymieniał kto po wcześniejszym odzywaniu się klfsolca na forum, na spotach mówił, "że on znowu miesza i trzeba coś z tym zrobić", a teraz nagle okazuje się, że tym samym osobom, już osoba klfsolca odpowiada.

To wszystko co piszecie samo sobie zaprzecza na przestrzeni kilkunastu postów, więc nie wiem może co niektórzy mają rozdwojenie jaźni?? a może ktoś za nich pisze, mnie to już nie interesuje. Bawcie się sami, zresztą widać kto sieje największy ferment. Tyle ode mnie.

Jako jeszcze członek grupy mam prawo głosu na nowego moderatora i swój głos oddaję na Pysię. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-07-12, 14:32

El_Diablo pisze:
Jako jeszcze członek grupy mam prawo głosu na nowego moderatora i swój głos oddaję na Pysię. Pozdrawiam
Ja osobiście jako jedna ze stron konfliktu ,poprosiłem bombla o pozwolenie niegłosowania.
Każdy ma prawo oddać głos ,ale czy nie sadzisz że zakrawa na farsę oddanie głosu na moją żonę :lol:
I kto sobie tu robi jaja na forum :-P
A kto kilka miesięcy temu powiedział że myśli poważnie o podaniu się do dymisji i zamiast to zrobić zanim uszła para, to postanowił dać sobie luz i oto są efekty.
Spójrz na historię Twojej aktywności w tematach :-| ,smutno mi się robi jak patrzę.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Seboo991
fanatyk nissana
Posty: 861
Rejestracja: 2011-01-30, 21:18
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Seboo991 » 2013-07-12, 16:28

Wybaczcie offa:

Co się ostatnio dzieje, tu na forum, że gdzie nie spojrzeć to "spiny" ?
~~->Usługi Transportowe<-~~
Wysyłka paczek już od 20.00zł na terenie całego kraju :) Zagadaj do mnie na PW bądź pod numer telefonu 0-666-039-376:) pozdrawiam!!
Tico turbo soooooon :D

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-07-12, 17:34

Seboo991, Wszystko jest OK,po prostu Polaków rozmowy,
a wyjaśnić niektóre kwestie trzeba ,bo tak jest zdrowiej niż udawać że wsio jest jak powinno ;-)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2013-07-12, 19:45

El Diablo Oczywiście jak zawsze ja jestem tym najgorszym tylko że ja nikogo przeciwko tobie nie buntowałem nawet nowych którzy zaczęli przyjeżdżać na spoty. Jak robiłem "zadymę" to tylko po to żeby coś zrobić bo tobie to można przypisać zasługi nic nierobienia.Jeśli poruszyłem temat zrobienia spotu całej grupy kujawsko pomorskiej oczywiście wziąłeś to na swoje barki i zacząłeś prowadzić temat do końca na forum i miało być obgadane reszta szczegółów na spocie a ty co zrobiłeś dosyć że temat urwał się na forum to jeszcze przyjechałeś na spota postałeś znalazłeś wymówkę chorobą tematu nie poruszyłeś tylko wziąłeś dupę w troki i pojechałeś czyli kto tu miesza. Chciałem zrobić spota porozmawiałem z kim trzeba a że dostałem propozycję pomocy z chęcią pomogłem i jestem z tego dumny. Jeśli chodzi ci o sprawy osobiste w grupie to można to załatwić normalnie ale nie z toba bo z toba to sie nic nie da a starych brudów to już nie wyciągaj bo to nie jest dobra obrona dla ratowania swojego wizerunku i mnie i wielu innych nie interesuje kto i na kogo się droczył i obrażał ci co chcieli to sobie wyjaśnili kilka spraw i myślę że na tym rzecz polega
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2013-07-12, 20:30

Wg mnie ani klfsolec, ani el_diablo ani też alfa nie powini być modami grupy. Zaproponujcie neutralnego kandydata

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2013-07-12, 20:35

A czy ja napisałem, że jesteś "tym najgorszym". Nie obrażam Cię i to że robisz zadymę to cytat słów, które ktoś powiedział. I skończ z tym wizerunkiem, nie mam z czego się bronić tylko należałoby ukazać prawdę jak ludzie potrafią być fałszywi i zbesztać Cię z błotem za nic. Po raz kolejny powtarzam skoro niektórzy uważali, że źle pełnię funkcję moderatora mogli powiedzieć wprost, chętnie odstąpiłbym funkcji, ale lepiej jest zrobić to w taki sposób jaki dzieję się w grupie kujawsko-pomorskiej. Chore.

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-07-12, 20:40

bombel pisze:. Zaproponujcie neutralnego kandydata
Seba zaproponował i co z tego jak to bez sensu było.
A poza tym co to ,atak z ukrycia ?? :lol:
Jak byś nie zauważył to cały czas jesteś na ukrytym,czyżbyś miał coś do ukrycia :mrgreen:

[ Dodano: 2013-07-12, 21:48 ]
El_Diablo, bez sensu te rzucawki ,przecież widzisz ze z nas trzech nikt nie będzie modem ,więc po co te nerwy.
Tutaj nam chodzi o los ekipy ,gdziekolwiek bedzie.
Poproszę o bana ,ale zostawcie moje posty bo niektóre mogą się komuś przydać :-D
Ostatnio zmieniony 2013-07-12, 20:56 przez alfabox, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2013-07-12, 20:54

Skoro najlepszy kandydat (zdaniem grupy) nie może być modem to kogo bombel, proponujesz ??
Myślałem że to ma być wspólna decyzja grupy. Tzn głosowanie...
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-07-12, 20:54

dlaczego GTW pozwala na kontynuowanie tak żenującego tematu na forum? szlag mnie trafia jak wciąż muszę to czytać :shock: :-o od kiedy jestem w grupie ten temat wciąż wraca jak bumerang i wystarczy poczytać aby zobaczyć kto to wciąż rozdmuchuje, kto żyje przeszłością i nie może tych złych emocji opanować, wylewa żale na forum mając w nosie to że nie wszystkich to musi interesować, jak już kiedyś pisałem, ta dyskusja sięga wręcz dna
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-07-12, 20:58

bad_gen pisze:dlaczego GTW pozwala na kontynuowanie tak żenującego tematu na forum? szlag mnie trafia jak wciąż muszę to czytać
Nie że GTW pozwala , miała się ta dyskusja odbywać na forum ,a jak kogoś trafia szlag to nikt nie zmusza do czytania ,to nie podstawówka że jest przymus czytania .
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-07-12, 21:17

pewnie, ty uważasz to za istotne ale takie brudy nikogo nie zachęcą do przystąpienia do grupy, a jeszcze nie widziałem nikogo oprócz oczywiście niewidomego, aby czytał z zamkniętymi oczami lub jakoś wybiórczo pomiędzy wierszami
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-07-12, 21:19

El_Diablo pisze: Po raz kolejny powtarzam skoro niektórzy uważali, że źle pełnię funkcję moderatora mogli powiedzieć wprost, chętnie odstąpiłbym funkcji, ale lepiej jest zrobić to w taki sposób jaki dzieję się w grupie kujawsko-pomorskiej. Chore.
Po raz kolejny "widzisz świat swoimi oczami",niejednokrotnie Asia Ci mówiła "Seba co ty robisz??" i nie chodziło o oddawanie funkcji komukolwiek a o akceptację na działanie .
Poza tym teoria spisku jest dość popularna w naszej grupie,o ile mnie pamięć nie myli.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2013-07-12, 21:25

alfabox ja osobiście nie ma nic do Ciebie ani do nikogo innego. Chodzi o to, że mod nie powinien wzbudzać w nikim negatywnych uczuć. Dziwi mnie tylko, że tak mało osób się udziela...

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-07-12, 21:26

bad_gen, dopoki się z diablo nie odezwaliście ,była debata na temat wyboru nowego moderatora i tak miało być.Miał być wyznaczony nowy reprezentant naszej grupy,ale Wam sie znowu przypomnialy jakieś odruchy obronne i zaczęła się lawina (sorki lawina ;-) )
Czy nie można zrobić tak jak to powinno być? Czy trzeba w jakimś dziwnym odruchu wyrzygać to ze dyskutujemy nad tym zeby dojść do porozumienia?

[ Dodano: 2013-07-12, 22:29 ]
bombel, to moze być efekt postępującej stagnacji w grupie ,ale nad tym próbujemy pracować,a wiadomo że w przeciągu paru tygodni da się przekonać kogoś kto był zniechęcany miesiącami.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-07-12, 21:31

ależ proszę bardzo, dyskusja jak najbardziej ale czy koniecznie na tym otwartym forum? a poza tym mam prawo się wypowiadać kiedy i o czym chcę
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-07-12, 21:35

Tak bad_gen, właśnie tu ,oto komentarz na Ekipie na FB
Obrazek

[ Dodano: 2013-07-12, 22:37 ]
bad_gen pisze: a poza tym mam prawo się wypowiadać kiedy i o czym chcę
Oczywiście ale w temacie wyboru nowego moda ,a nie wtórowania staremu w jego żalach.
Może to będzie nauczką dla innych żeby poważnie podchodzili do swoich obowiązków ,dlatego to tez między innymi odbywa się tutaj,gdzie każdy klubowicz ma dostęp i moze się zdażyc że ktoś będzie miał dla nas tą "złotą myśl" ,która pomoże w rozwiązaniu tego dylematu.
Ostatnio zmieniony 2013-07-12, 21:43 przez alfabox, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-07-12, 21:41

a czy ja muszę mieć konto i czytać FB?, na pierwszej stronie tego tematu napisano że ma służyć tylko do spraw spotowych a inne mają być w miszmaszu, nazwa jak nazwa, może śmieszna ale właśnie o wszystkich innych sprawach, ale ty uznałeś że to wszystko trzeba wcisnąć właśnie tu i zrobiło się bagno i nie wmawiaj mi że wtóruję staremu modowi w jego żalach, to tak jak ty wtórujesz kfs w jego
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2013-07-12, 21:47

bombel pisze:alfabox ja osobiście nie ma nic do Ciebie ani do nikogo innego. Chodzi o to, że mod nie powinien wzbudzać w nikim negatywnych uczuć. Dziwi mnie tylko, że tak mało osób się udziela...
To pozwólcie nam mieć swoją grupę. W której nie ma sporów, ani nieporozumień.
Skoro nikt nie jest odpowiedni na stanowisko moda, bo ktoś jest po innej stronie niż ktoś inny. To nie potrzebny nam moderator. Bo zawsze znajdzie się osoba której ta proponowana osoba nie będzie odpowiadać.
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-07-12, 21:47

bad_gen pisze:a czy ja muszę mieć konto i czytać FB?,
Niekoniecznie,to była informacja stricte dla Ekipy,ale dwie strony predzej bombel wyraził się ,że czeka na konstruktywną dyskusję w temacie,
.Dobrze się zaczynało ,ale jak zwykle żale wzięły górę nad rozsądkiem.
Założeniem Ekipy jest ratowanie tego co pozostało po grupie Kuj-Pom a nie konkurowanie z grupą,
że niby co "spalić ,zaorać i posiać na tym"??
Ktoś źle pojmuje to po co Ekipa była załozona.

[ Dodano: 2013-07-12, 23:05 ]
Z góry przepraszam za styl wypowiedzi !!
bad_gen ,jesteś sympatycznym człowiekiem i nie ma miedzy nami wcale dużej różnicy wieku,ale mam wrażenie jak by nas dzieliła epoka w postrzeganiu niektórych rzeczy. Ja osobiście mam w dupie żale Roberta ,tak samo jak on ma moje ,ale potrafiliśmy połączyć siły tylko dlatego że łączy nas wspólna pasja ,nie tylko samochody,ale naszą pasją są ludzie z którymi wspólnie potrafimy się dogadywać w sprawach grupy.
Oszczaj konwenanse ,nie musisz się silić na kogoś kim nie jesteś .U nas fizol z magistrem żyją jak brat z bratem,potrafi z nim wypić ,pogrzebać pod maską,pogadać o dupach i nie ma żadnych szablonów .Staraliśmy się w takiej atmosferze tworzyć Ekipę,może to "komunistycznie" zabrzmi ale każdy jest równy i jest sobą ,a poza tym każdemu zależy żeby tego nie popsuć.

[ Dodano: 2013-07-12, 23:20 ]
Wiecie co ,może nie będę się już produkował ,mam nadzieję że wszyscy ,a przynajmniej ci co powinni odczytali jasno to co chciałem przekazać,a jeśli nie to trudno.
Nie będę zaśmiecał tematu i tak nadaje się do posprzątania z tego gruzowiska.
Powodzenia w wyborze,a my się spotykamy ,wiecie gdzie ;-)
nie nie w piekle ,tam zajęte :lol:

[ Dodano: 2013-07-12, 23:22 ]
A i nie prowokujcie mnie i tak nic juz nie napisze :-P
Ostatnio zmieniony 2013-07-13, 07:29 przez alfabox, łącznie zmieniany 2 razy.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Chemik
fanatyk nissana
Posty: 844
Rejestracja: 2009-12-09, 14:32
Lokalizacja: Osieciny-Włocławek

Post autor: Chemik » 2013-07-12, 22:42

Ja pier...sory chłopaki ale brak mi słów,wszyscy którzy byli w tamtym tygodniu na spocie i Ci którzy nie byli,powiem dostając info o spocie że ma być dużo osób itp itd ucieszyłem się,pomyślalem kurna zaczyna sie dobrze dziać w grupie,ale nie myślałem że to spot ekipy,a myślałem że wszyscy dostali info,a widzę że tak nie było,kurna chłopaki czy nie można naprawde już nic nie kombinować,tylko normalnie ciągnąć dalej grupę ?dobra zróbmy za tydzień dwa w d mam kiedy spot taki i tym samym míejscu i to spot grupy i zobaczymy ile osob będzie,czy specjalnie teraz nikt nie przyjedzie bo to spot grupy?!kurka wodna ja zaczynam głupieć teraz i nic nie rozumiem powoli,dla mnie to jeden h czy to ekipa czy grupa,i tak ci sami ludzie i ta sama pasja,więc nikt nikomu z rodziny nie wyrżnął nikogo i niema co fochać i gniewać się tylko może spotkać grupą i podać ręke,zapomnieć o przeszłości?bo to naprawde odpycha,mam nadzieję że tak się stanie wkońcu :!:

Awatar użytkownika
oki
wiem o czym pisze
Posty: 41
Rejestracja: 2010-03-01, 18:18
Lokalizacja: BDG

Post autor: oki » 2013-07-12, 23:40

buahah :P śmieszna sytuacja... grupa upada, nikt nie pisze na forum, na spoty przyjeżdża coraz mniej osób - pojawia się ktoś kto chce to zmienić i jest afera :P powstaje Ekipa coś się zaczyna dziać, wpada bombel - ciach, zamykam <lol> no to w starym temacie zaczynamy od nowa głosowanie na wodza - po sporej liczbie głosów wpada bombel - ciach, ta osoba nie powinna być modem <rotfl>
3.0 V6 i`m lovin`it! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2013-07-13, 06:38

oki ja reprezentuje tzw. GTW i moje wypowiedzi są wynikiem dyskusji zarządu.

Ja jakbym mógł decydować to wybrałbym Chemika

Awatar użytkownika
Chemik
fanatyk nissana
Posty: 844
Rejestracja: 2009-12-09, 14:32
Lokalizacja: Osieciny-Włocławek

Post autor: Chemik » 2013-07-13, 09:40

Bombel nigdy o tym nie myślałem i tak czy tak to powiedział bym NIE,a dlatego że mieszkam ponad stówka od bydgoszczy,nie zawsze mógł bym być i chcę być neutralny dla wszystkich,a tak jeszcze jakaś kłótnia by wynikła,zresztą gdybym w bydzi mieszkał to raz w miechu spot to mało mi bylo by hehe,:-) tak u mnie mamy w małym miasteczku spoty aut z jp i nie tylko i jest ok. :-)

Awatar użytkownika
Boro1989
fanatyk nissana
Posty: 1082
Rejestracja: 2011-01-16, 12:15
Lokalizacja: Kętrzyn/Giżycko

Post autor: Boro1989 » 2013-07-14, 02:14

Patrze że u was dzieje się to samo co kiedyś u nas w rejonie... a wojna jest do dzisiaj ale czy to wszystko ma sens ? skoro pasja jest jedna nie kminie, u nas na WM są 4? 5 klubów? i jakoś wszystkie no oprócz jednego potrafią się dogadać miedzy sobą zrobić wspólną impreze spota poganiać się itp.. ja też jestem w WMMC , i jestem w NZ , i jestem zadowolony z tego i jakoś wojen nie ma ani nic.. kurde ludzie dogadajcie się , bo pasja powinna łączyć a nie dzielić Make Peace not WAR ! :)
viewtopic.php?t=4676 - Moja Ruda <3 "Kiedyś będę piękna"

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2013-07-14, 17:04

Jako że Poprzednie głosowanie nie przyniosło żadnego skutku. Pozwolę sobie zacząć nowe.
Moim kolejnym kandydatem jest sznikers99. Jest w grupie od niecałego roku. Lecz jest aktywnym i próbującym dużo wnieść w życie klubu i grupy członkiem.

Może tym razem zrobimy listę? Będzie bardziej przejrzyście.

sznikers99 - 1
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-07-14, 17:05

Mówiłem że nie zabiorę tutaj głosu ,ale głosowanie jest rzeczą ważną .
Nie wolno być biernym !!!!

Ja również oddaję swój głos na sznikersa99

sznikers99-2
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
niski
aktywny forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 2010-07-02, 23:19
Lokalizacja: kruszwica/Olsztyn

Post autor: niski » 2013-07-14, 19:13

To i ja zaglosuje - rabbit79 osoba dobrze znana po ogolnoposkim rok temu :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Gibki
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-10, 21:46
Lokalizacja: Bydgoszcz wzg.w.

Post autor: Gibki » 2013-07-14, 21:11

Tia... jak dla mnie robi się tu komedia z tego wszystkiego. Teraz będą pytania kto co i jak. Z tego co mi wiadomo kiedyś nie było moderatora i grupa funkcjonowała. Czy nie możemy spróbować czegoś takiego? Powiedzmy okres próbny 2 miesiące i po prostu 1 osoba będzie aktualizowała zdjęcia w pierwszym poście ktoś inny kontaktować się z adminami, a inny coś jeszcze itp. Wtedy grupa będzie nawet wg. mnie bardziej zgrana i będzie nawet zmuszona do współpracy. Patrząc co się dzieje uważam, że nie za szybko dojdziemy do porozumienia. Podejrzewam, że niektórzy nie chcą by być moderatorami z racji co się działo w poprzednich dwóch przypadkach w sensie, że później coś nie pasowało i kolejna afera. Przy podziale ról w razie draki to tylko 1 ogniwo będzie winne gdzie pozostali pomogą, a nie, że coś nie pasuje i wszyscy na jedną osobę. Taka jest moja propozycja.
P11.144 2.0 16V :)
100NX 1.6 16V - był...
P12 1.9 diesel - ojca

Zablokowany

Wróć do „Spotkania / Grupy Regionalne”