Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

GRUPA KUJAWSKO-POMORSKA

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
Wini217
stały bywalec
Posty: 94
Rejestracja: 2012-07-20, 21:35
Lokalizacja: Bydgoszcz/Nekla

Post autor: Wini217 » 2013-07-09, 19:03

ja jestem w grupie od moze roku nie miałem żadnego w sumie kontaktu z modem ze Zbyszkiem nie ma problemu aby cos doradził pomógł czy cos w tym stylu ja osobiście jestem za tym aby to On byl modem naszej grupy
100NX ga16ds>>>>sr20deh

viewtopic.php?t=14028
zrobione nie kupione

Awatar użytkownika
Gibki
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-10, 21:46
Lokalizacja: Bydgoszcz wzg.w.

Post autor: Gibki » 2013-07-09, 19:15

Chcę tylko, żeby było jak kiedyś, że wszyscy byli dla siebie pomocni i mili. Alfa idź na wodza.
P11.144 2.0 16V :)
100NX 1.6 16V - był...
P12 1.9 diesel - ojca

Awatar użytkownika
Maniek-ol
fanatyk nissana
Posty: 1283
Rejestracja: 2009-12-04, 16:35
Lokalizacja: Siemianice/GSL

Post autor: Maniek-ol » 2013-07-09, 19:28

Sadząc po historii grupy to jestem ciekaw ile czasu Alfa będzie modem grupy (oczywiście o ile będzie). Ja widziałbym Bad_gena , on jeden jest neutralny , ale to jest moje zdanie.
BYŁA - PRAWDOPODOBNIE NAJSTARSZA P10 W POLSCE
JEST - Saab 9-5 , 2.0t , 1997 rok , na wypasie , wydech 2,75 " na razie tylko , będzie więcej :)


Z Klubem Nissana od czerwca 2005 i tak zostanie

Awatar użytkownika
niski
aktywny forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 2010-07-02, 23:19
Lokalizacja: kruszwica/Olsztyn

Post autor: niski » 2013-07-09, 20:23

Maniek-ol pisze: Ja widziałbym Bad_gena , on jeden jest neutralny , ale to jest moje zdanie.
tylko wtedy odpadaja spoty plenerowe :mrgreen:

alfabox ;-)

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2013-07-09, 20:42

ze wzgledu na to że nie jestem lubiany podobno przez część grupy to ALFA ciągnij grupę dalej według planu nikogo więcej nie widzę na tym stanowisku chociaż ekipie nie potrzeba moda bo wszyscy razem jesteśmy sobie modami
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
Felipe
doświadczony forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 2010-02-07, 22:25
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Felipe » 2013-07-09, 20:58

Maniek-ol pisze:Sadząc po historii grupy to jestem ciekaw ile czasu Alfa będzie modem grupy (oczywiście o ile będzie).
Roznie sie dzialo w naszej grupie- fakt, ale jakby sie cofnac lata wstecz to pamietamy jak Zbyszek byl modem grupy, organizowal spoty u siebie na dzialce, latal po parkingach z wizytowkami organizujac nowe znajomosci, zdazalo sie, ze sam jeden byl na spocie, ogolnie mowiac duze zainteresowanie oraz entuzjazm. Poza tym modowal, nie tylko na forum o "innej nazwie niz nz" (tu bez reklam)- ma doswiadczenie.

Osobiscie mile wspominam czasy jego modowania (nie chce obrazac innych modow- poprosu kazdy mial inne podejscie). Mi pasowaly jego czasy.

Bez wazeliny- jestem za Alfaboxem.

Awatar użytkownika
Chemik
fanatyk nissana
Posty: 844
Rejestracja: 2009-12-09, 14:32
Lokalizacja: Osieciny-Włocławek

Post autor: Chemik » 2013-07-09, 21:05

Dla mnie nie ważne kto, i nie jestem za tym czy za tamtym,byle było bez kłótni i można się porozumieć,a więc alfa

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-07-09, 22:02

Witam. Skoro zostałem wywołany to czuję się w obowiązku odpowiedzieć. Dziękuję Mańkowi za zaufanie ale sądzę że obecna sytuacja w Grupie jest dla mnie nie do zaakceptowania. Dużo musiałbym napisać wskazując nielogiczne, bzdurne i czasami bardzo złośliwe i obraźliwe wypowiedzi kilku członków i nie członków grupy, (nie będę wskazywał palcem). Złość i wręcz nienawiść w niektórych ludziach była widoczna w ich postach. Moim zdaniem dawno powinni być zbanowani. Nie wiem dlaczego niski twierdzi że jestem przeciwny spotom plenerowym- kilkakrotnie coś takiego proponowałem ale bez odzewu więc odpuść sobie kolego niski i zejdź ze mnie. Nie jestem taki stary żeby bać się jakiegokolwiek wyjazdu, przejeździsz tyle km co ja to wtedy porozmawiamy. I tu również KLF się mija z prawdą gdyż zarzucił Diablo że to on był temu przeciwny. Powtarzam- nie było odzewu na to co pisałem a jak teraz cichcem powstała "Ekipa" (Wzajemnej Adoracji) to nagle pełen sukces, ochy i achy jak to na spocie było fajnie bo przecież byli tylko sami swoi. Ja również jestem w grupie od ponad roku, można powiedzieć że w tym czasie byłem prawie na wszystkich spotach ale wielu członków grupy nie widziałem nigdy a teraz oni się wypowiadają na temat wyboru nowego moda- jakim prawem? Jeżeli Wini nie był na spotach to niech nie narzeka że nie ma kontaktu z modem. Info o ostatnim spocie dostałem już po fakcie, może dlatego że jestem dla kogoś właśnie niewygodny i lepiej żebym na tym sławetnym wspaniałym spocie nie był. O ile pamiętam to KLF sam się zdeklarował że ma ciekawe miejsce na spota a teraz pisze że został poproszony o wyszukanie takowego no i wielkim nakładem sił udało mu się temat ogarnąć. :-o Tylko kto go o to prosił i dlaczego w takiej tajemnicy? Kto tu robił krecią robotę? Mieliśmy ze Zbyszkiem pojechać na obejrzenie zaproponowanej przez niego miejscówki i co? czekałem na info a Ty mnie olałeś :-> (brzydko mówiąc). A już te Twoje przykłady na temat: czy wyjście z Felipe na wódkę albo spotkanie Radży na spacerze z psem to już spot czy nie- wybacz, to dziecinne i śmieszne. Nie znam Cię może na tyle co inni ale takie posty do Ciebie nie pasują. :evil: Ale pisać każdy może... Informuję że ta wasza E.(W.A.) mnie nie interesuje i nie zamierzam się do niej dopisywać. A ponieważ sądzę że to co napisałem wam się nie spodoba- bo prawda w oczy kole, więc na moda się nie zgłaszam i nie interesuje mnie kto nim zostanie. Oczywiście rozumiem że jedyny i słuszny kandydat będzie z waszej E. więc przynajmniej nie będziecie mu robić pod górkę bo to swojak. I niech wam będzie na zdrowie :-> :-P :mrgreen:
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-07-09, 22:17

Jeśli ostra ale nie wulgarna polemika jest Tobie obca ,to jak można udowadniać swoje racje inaczej.
Każdy miał jakiś swój powód żeby w ten sposób wyrazić swoje zdanie w niektórych kwestiach.
Może nie były one do końca zrozumiałe dla wszystkich,ale osoby których się to tyczyło doskonale zdają sobie sprawę o co chodzi.
Więc jeśli mnie nie dotyczy dyskusja ,to po prostu nie zabieram zdania.
Wolę 10-cio niż 2-u osobowe bractwo wzajemnej adoracji ,zawsze to raźniej ;-)
Nie miałem zabierać głosu ,ale niektóre stwierdzenia mnie zirytowały.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-07-09, 22:29

bardzo proszę o wskazanie w którym miejscu moja wypowiedź była wulgarna, bo ja o innych wypowiedziach tak nie twierdziłem
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-07-09, 22:34

Czytamy ze zrozumieniem ;-)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-07-09, 22:38

no właśnie, przyganiał kocioł garnkowi...
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-07-09, 22:40

Bez komentarza .
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-07-09, 22:42

mógłbym skomentować ale po co, i tak do niczego nie dojdziemy
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-07-09, 22:46

Dokładnie,masz rację ,jest zbyt późno żeby rozwiązywać takie trudne tematy,więc wstrzymajmy się i dokończymy jak będziemy juz rześcy i wyspani.
Dobranoc :-D
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2013-07-09, 22:49

Kolego bad_gen, jeśli mogę cie tak nazwać, rozumiem ciebie co piszesz i że masz żal może i masz rację może nie nie wnikam, ale tak jak ty mam nieraz pewne sugestie . Jesli chodzi o miejscówke którą to zaproponowałem to była miejscówka do zrobienia spota ale procentowego żeby rozłożyć namioty posiedzieć na tak zwana nockę.EL diablo napisał że to się nie uda i tak nie będzie frekfencji bo podgrupy są nieaktywne czyli martwe i nie ma z nimi kontaktu bo próbował pisać z osobami z grupy . Postanowiliśmy spróbować i tu nie tylko JA ALFA I jeszcze kilku chłopaków jakoś udało nam się z kontaktować ze stara ekipą z województwa i jakoś to ogarnęliśmy z tego co wiem to też dostałeś propozycję rozmowy ale niestety nie byłeś osiągalny. Udało nam sie to zrobić powrót grupy czy ekipy jak kto woli . Ekipa powstała ze względu na to że tu nikt nikomu nie moderuje wszyscy są równi wszyscy są panami nikt się nie pcha do koryta jak świnia tak jak w rządzie albo gdzie indziej jeśli trzeba to się odchodzi z honorem a nie siedzi przy korycie i tu znowu jak świnia . Jestem dumny z tego co mogłem wnieść do grupy kiedy byłem modem i co mogę teraz pomóc a jednak są jeszcze osoby które nie mogą na mnie patrzec i pytam się tych osób za co ,niech mi powiedzą to w oczy albo na pw a nie robia to za plecami a w oczy sie ślinią
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-07-09, 22:56

tak, dostałem propozycję rozmowy w nowym temacie ale nie udziału w spocie ani informacji o nim, propozycja przyszła dzień po spocie, czy uważasz że to było ok? jak miałem to zrozumieć i przyjąć? a osiągalny jestem wtedy gdy jestem w domu a nie w pracy, czyli praktycznie codziennie ale w określonych godzinach, jeżeli ktoś twierdzi że nie byłem osiągalny to niestety mija się z prawdą
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2013-07-09, 23:06

Terminarz spotów jest jasno ustalony przez moderatora grupy ,a spotkanie nasze miało charakter typowo spotkania Ekipy FB na którym to trudno Ciebie znaleźć a dopiero potem został załozony temat na forum i dostałeś zaproszenie nie bedziemy każdemu zdawać relacji co robimy na FB czy nawet na Naszej Klasie założyliśmy społeczność na FB i wybacz ,ale Ciebie nie ma tam
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-07-09, 23:13

bad_gen pisze: a osiągalny jestem wtedy gdy jestem w domu a nie w pracy
Czyli się ładnie uzupełnialiście z ]:->
Sorki,miałem spać ,ale mnie to rozbawiło :hah:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2013-07-09, 23:20

alfabox pisze:bad_gen napisał/a:
a osiągalny jestem wtedy gdy jestem w domu a nie w pracy

Czyli się ładnie uzupełnialiście z ]:->
no niestety ja siedzę też tylko w domu a co niektórzy tylko w pracy albo na ukrytym, nie chcą się wypowiadać bo prawda w oczy kole
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2013-07-09, 23:37

Ja mam Pytanie z trochę innej beczki.
W niedzielę przypada termin spotu grupy kujawsko-pomorskiej, a Moderator ostatni post w tym temacie miał 5 stron temu (dokładnie 2013-06-10, o 21:22)
Gdzie on się podziewa ?? Bo chyba nie tutaj...
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
oki
wiem o czym pisze
Posty: 41
Rejestracja: 2010-03-01, 18:18
Lokalizacja: BDG

Post autor: oki » 2013-07-10, 02:01

Im więcej czytam bad-gen`a tym mniej kminie o co lotto, wszystko nie tak według Ciebie... Też nie dostałem żadnego info o spocie "kółka wzajemnej adoracji" jak to nazwałeś, miałem wolne i mogłem się pojawić ale nie robię afery i nie szukam winnych, cieszę się że coś ruszyło i było więcej osób na spocie. Na tyle znam alfabox`a by zrozumieć, że nie dostałem info bo miał za dużo na głowie niż to że byłem nie wygodny :P
3.0 V6 i`m lovin`it! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Niewinna
fanatyk nissana
Posty: 972
Rejestracja: 2009-12-09, 17:02
Lokalizacja: Izabelin, k/Warszawy

Post autor: Niewinna » 2013-07-10, 11:25

Przepraszam, że biorę udział w rozmowie, ale wiadomo, że dyskusja jest na forum, i każdy ma do niej dostęp...
Nie wszyscy znają sytuację w Grupie Stołecznej...
- Są co miesięczne spoty - w 1 -szy piątek miesiąca- i tak było po prostu od zawsze... Którym przewodnicze ja- jako moderatorka Grupy...
- I jest spot WARSAW EAST SIDE SPOT -Każda trzecia środa miesiąca. - po prostu pojawiło się parę nowych osób w klubie+ doszło parę starych klubowiczów, i oni chcą się spotykać częściej... Oczywiście zapraszają wszystkich zainteresowanych.

Mi się te spoty nie podobają, bo np. jak organizuje spoty % , to w większości te osoby nie są zainteresowane...

Co Waszym zdaniem powinnam zrobić? Zakazać im częstszych spotkań ? Wyrzucić z Grupy? I kłócić się z nimi??
Przecież to nie o to chodzi :!:
Jesteśmy klubem- jednością, i pomimo tego że nie przepadam za tym, że te spoty East Side się odbywają, to będę to tolerować, bo nie chce rozbijać Grupy, nie chcę kłótni i złościć.

Może czasami po prostu trzeba wyluzować ?! I nie brać wszystko personalnie...
AGNIESZKA-imię pochodzenia greckiego: hagne, agne "czysta, NIEWINNA" !!!

viewtopic.php?p=149915#149915 , viewtopic.php?t=9836

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2013-07-10, 11:28

Również przepraszam , że się wtryniam , ale u nas w łódzkiej też są "zgrzyty" .. co do pomysłu Niewinnej odnośnie dwóch różnych terminów .. uważam pomysł za genialny .. Sprzedam to u siebie w grupie ..
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2013-07-10, 13:52

Niewinna pisze: I jest spot WARSAW EAST SIDE SPOT -Każda trzecia środa miesiąca.
Trzeci piątek i częściej :)
Niewinna pisze:Mi się te spoty nie podobają, bo np. jak organizuje spoty % , to w większości te osoby nie są zainteresowane...
Oj nie mów, bo się pojawiają. NIe każdy po prostu chodzi na disco lub termin nie zawsze pasuje

Awatar użytkownika
Niewinna
fanatyk nissana
Posty: 972
Rejestracja: 2009-12-09, 17:02
Lokalizacja: Izabelin, k/Warszawy

Post autor: Niewinna » 2013-07-10, 13:56

bombel pisze:
Niewinna pisze: I jest spot WARSAW EAST SIDE SPOT -Każda trzecia środa miesiąca.
Trzeci piątek i częściej :)
Niewinna pisze:Mi się te spoty nie podobają, bo np. jak organizuje spoty % , to w większości te osoby nie są zainteresowane...
Oj nie mów, bo się pojawiają. NIe każdy po prostu chodzi na disco lub termin nie zawsze pasuje
Wybacz Bombel, ale jakie disco?? Chyba mylisz Pub z disco- nie ważne, to nie odpowiednie miejsce na "nasze" sprzeczki :mrgreen: Pozdrawiam! :hah:
AGNIESZKA-imię pochodzenia greckiego: hagne, agne "czysta, NIEWINNA" !!!

viewtopic.php?p=149915#149915 , viewtopic.php?t=9836

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-07-10, 15:19

Niewinna pisze: Wyrzucić z Grupy? I kłócić się z nimi??
Przecież to nie o to chodzi :!:
Jesteśmy klubem- jednością, i pomimo tego że nie przepadam za tym, że te spoty East Side się odbywają, to będę to tolerować, bo nie chce rozbijać Grupy, nie chcę kłótni i złościć.

Może czasami po prostu trzeba wyluzować ?! I nie brać wszystko personalnie...
Dokładnie jesteśmy w jednym klubie ,a że jedne charaktery lepiej pasują do jednych a do innych mniej to nie męczmy się jakimś narzucaniem stylu,
każdy ma prawo spędzać czas z tymi z którymi się najlepiej czuje.
Żadnych przymusów bo z tego nic dobrego nie wychodzi. :-?
Nie próbujmy innych naginać do siebie,a popracujmy nad sobą ,
żeby inni się z nami dobrze czuli :mrgreen:


Wiadomo ,wszystkim się nie dogodzi :-| ,ale sądzę że to już problem mentalności takich osób.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2013-07-10, 18:02

Założyliśmy Ekipę kujawską Bo nie chcieliśmy się kłócić, W kuj-pom.
Ja jestem w kuj-pom prawie do początku jej istnienia. I utożsamiam się z nią. Ale ostatnimi czasy za dużo tu zgrzytów. A w Ekipie dogadujemy się bez trudu. Przykładem może być pierwszy spot. Wystarczyło napisać do kilku, osób kilka dni wcześniej. A Zjawiło się prawie 10 aut.
Ostatnio zmieniony 2013-07-10, 18:13 przez sxp22, łącznie zmieniany 1 raz.
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-07-10, 18:09

O to chodzi Marcin,a nie robienie czegoś na siłę od niechcenia,a to ludzie czuja.
"Bractwo wzajemnej adoracji" dobre ,jak zwał tak zwał ,niech się nawet nazywa "kółko moherowe",ważne że nikt się z nikim nie kłóci i że nie ma niepotrzebnych insynuacji,które nie wiadomo do czego prowadzą.

[ Dodano: 2013-07-10, 19:20 ]
sxp22 pisze: A Zjawiło się prawie 10 aut.
To ze się zjawiło prawie 10 to nie takie ważne aż,bo osób było więcej ,ale ważniejsze jest to jaka panowała atmosfera :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2013-07-11, 23:15 przez alfabox, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Sajmooon
fanatyk nissana
Posty: 2623
Rejestracja: 2009-12-09, 07:23
Lokalizacja: Gdynia, Rotmanka

Post autor: Sajmooon » 2013-07-10, 22:58

znowu zgrzyty znowu coś... alfa i kfc no znamy się nie da się ukryć ze zlotów z Diablo to samo, i panowie powiedzcie o co tak naprawdę chodzi tak bez owijania w bawełnę...
że się nie da dogadać.... wybaczcie bzdura...
że ten jest taki a ten inny.... wybaczcie bzdura...
mówicie że nie potrzebujecie "władzy" poprzez osobę moderatora... a właśnie może nie jako władza a rozjemca takowa osoba jest potrzebna w grupie, zobaczcie każdy kiedyś pierwszy raz przyjechał na spot i coś musiało powstać jakaś wieź, że wrócił i wraca dalej.
Organizujcie spoty wyjazdy itp itd jak najwięcej róbcie to wspólnie i odłóżcie wzajemne niesnaski, nie po to mamy tą pasję i zamiłowanie do Nissanów przez które wszyscy się poznaliśmy żeby to psuć jakimiś szczegółami.
Pamiętajcie o nowych klubowiczach przyjdzie będzie chciał się przywitać a w temacie zobaczy same zgrzyty to od razu zrezygnuje bo nie będzie chciał wybierać strony albo stawać między młotem a kowadłem.
Wybierzcie sobie takiego moda który z każdy się bez problemów dogaduje, wiem że czasami ciężko o taką osobę ale zawsze ktoś taki się znajdzie, a jego funkcja będzie reprezentatywna czyli dbanie o Wasz temat uaktualnianie 1 postu o zdjęcia a ważne rzeczy dogadujcie wspólnie.
Tyle ode mnie może to coś da.
Była Padlina:
Sajmooon'owa "Padlina"
Była Gruzz Operacyjna:
Sentra B15 Gruzz in da Haułs :D
Nissan jeszcze będzie... coming soon [2022]

Zablokowany

Wróć do „Spotkania / Grupy Regionalne”