Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

GRUPA KUJAWSKO-POMORSKA

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2013-05-07, 18:05

Chemik pisze:sxp22 to zrobimy jeszcze raz jak będziesz wg mnie to nawet w mogilnie,u cb na podwórku hehd
Powiem Ci że to nie jest taki głupi pomysł...
El_Diablo pisze:sxp22 napisał/a:

To ja nie mam się odzywać do sierpnia, Bo dopiero wtedy będę w Polsce





To jakiś żart sytuacyjny
Coś w tym stylu...
niski pisze:
bad_gen pisze: posiedzimy czy postoimy, pogadamy i pojedziemy, sprawa załatwiona, temat zamknięty
Tak jak wczesniej pisal Zbyszek -CEL . Powinny byc rozstrzygniete wszystkie propozycje,uwagi dotyczace funkcjonowania grupy ,nawet te o ktorych sie nie mowi glosno na forum ;-)
Spoty są po coś, a nie żeby tylko były. Kiełbaska, pogaducha, i do domu. Nie o to do końca chodzi...
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-05-07, 23:38

sxp22 pisze:
niski pisze:
bad_gen pisze: posiedzimy czy postoimy, pogadamy i pojedziemy, sprawa załatwiona, temat zamknięty
Tak jak wczesniej pisal Zbyszek -CEL . Powinny byc rozstrzygniete wszystkie propozycje,uwagi dotyczace funkcjonowania grupy ,nawet te o ktorych sie nie mowi glosno na forum ;-)
Spoty są po coś, a nie żeby tylko były. Kiełbaska, pogaducha, i do domu. Nie o to do końca chodzi...
widzę że powinienem napisać "łopatologicznie", przecież to jasne, przynajmniej dla mnie że jak przyjedziemy i pogadamy to nie tylko o "d... Maryni" a właśnie głównie o sprawach klubowych i grupowych, grilla to ja mogę sobie zrobić sam we własnym ogródku i zjeść kiełbaskę lub coś innego, zwłaszcza że mogę wtedy bezpiecznie popić piwkiem którego na wyjeździe trzeba sobie odmówić, co myśleliście, że zależy mi tylko na pieczeniu? :evil: :-o jak zwykle- konstruktywnych pomysłów brak ale krytykować można zawsze. a zresztą kto powiedział że spoty muszą być tylko po coś a nie właśnie żeby tylko były? to już nie może być spotu tylko po to aby się poznać, właśnie spotkać raz na jakiś czas? pogadać nawet niezobowiązująco o różnych sprawach? tu już trochę przegiąłeś z powagą spotu kolego sxp22 :-P można by powiedzieć że chcesz być "bardziej święty od papieża" co nie, Diablo? a tak w ogóle to jest bezsensowne i nudne mieszanie wody patykiem, dużo słów a nic się nie dzieje i nic nie zmienia, jeszcze trochę a zaczniemy na spotach podpisywać listę obecności tylko nie wiem czy za najlepszą frekwencję jest przewidziana jakaś premia i kto ją wypłaci :hah:
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2013-05-08, 11:12

bad_gen pisze: tu już trochę przegiąłeś z powagą spotu kolego sxp22 można by powiedzieć że chcesz być "bardziej święty od papieża"
Skoro przegiołem, to odpuszczam... 3majcie się...
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
Chemik
fanatyk nissana
Posty: 844
Rejestracja: 2009-12-09, 14:32
Lokalizacja: Osieciny-Włocławek

Post autor: Chemik » 2013-05-08, 18:20

bad gen za poważnie z tym wszystkim podchodzisz,oczywiście wiem że chcesz dobrze :-) qale naprawde wydaję mi się że za poważnie.moim zdaniem nigdy nie będzie udanych spotów z paru powodów,ale to wytłumaczę wam na żywo,mogę tylko podpowiedzeć że wiem co lubi młode pokolenie na spotach i dlatego w moim miasteczku nie raz z 3 /2 razy na tydzień mamy spoty i jest nas naprawde duzo,wiadomo nie wszystkie nissany,nie mówiąc o innych autach klubach honda ,vw,ale wystarczy popatrzeć na łódzka grupe dlaczego im tak udają sie spot,bo spot nie polega na grilu i pogaduchach,ale... :mrgreen: niski był z dwa razy akurat trafił na małą grupe jakieś 8-10 aut i może potwierdzić jest dobrze <okok> <dresik>

Awatar użytkownika
niski
aktywny forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 2010-07-02, 23:19
Lokalizacja: kruszwica/Olsztyn

Post autor: niski » 2013-05-08, 18:54

Chemik pisze:niski był z dwa razy akurat trafił na małą grupe jakieś 8-10 aut i może potwierdzić jest dobrze
oj chyba więcej razy byłem ;) I już szykuje się na wakacje :lol:
Chemik pisze:nie mówiąc o innych autach klubach honda
No z tym to może przesadziłeś,bo tam zazwyczaj jeden po drugim ciśnie , aczkolwiek nie ukrywam że u nas powoli robi się podobna atmosfera ;-)

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-05-09, 00:57

czy ja wiem,czy za poważnie podchodzę, widzę że nikt nie pamięta że kiedyś również podsunąłem pomysł aby spoty odbywały się "na temat lub w sprawie..." podobny pomysł wyraził również Alfabox, co przypomniał sxp, ale nie było odzewu. czy o sprawach klubowych nie można podyskutować przy grillu? a jak nie przy grillu to zrobiliśmy ognisko. I nic, jak nikt nie porusza tego tematu to i nie ma dyskusji i żadnych efektów czy wniosków. tylko w małych grupkach toczą się rozmowy na tematy obojętne lub osobiste. wspomniano konflikt pokoleń- to raczej konflikty osobiste które psuja atmosferę i wprowadzają niepotrzebne emocje. zresztą czy na każdym spocie musimy wałkować ten sam temat? Nie myślałem że grupa jest taka skłócona i rozdarta. marzyły mi się wspólne wyjazdy, bliższe lub dalsze, całym peletonem Nissanów a tu nic takiego nie ma. Może wyjątkiem będzie wyjazd na zlot ogólnopolski ale tu ja akurat się nie piszę z powodów zawodowych niestety. Żałuję, może jeszcze będzie inna okazja. No a ten nieśmiertelny i nieszczęsny grill to przecież nie mój wymysł i pomysł. KLFSolec też kiedyś napisał" to jest klub miłośników i fanatyków nissana a nie przymusowe spotkania" SXP tez napisał"Pamiętam czasy jak na spoty przyjeżdżało po 10 aut, i to obojętne czy latem na grilla, czy zimą posiedzieć sobie w galerii, i po prostu pogadać, pośmiać się, spędzić wspólnie czas". Więc teraz zmienił zdanie? Teraz pisze: "Spoty są po coś, a nie żeby tylko były. Kiełbaska, pogaducha, i do domu. Nie o to do końca chodzi..." Ludzie, zastanówcie się czego chcecie i nie piszcie że za poważnie do tego podchodzę. Poważną sprawą może być wspólnota, scalenie czy nawet reaktywacja grupy, o czym wielu pisze ale prawie nic nie robi gdyż moim zdaniem miesiąc między spotami a nawet tylko dwa tygodnie powinny wystarczyć na zorganizowanie takiego spota ale jak widać to tylko mnie się tak zdawało że to tak można. Jak nie ma innych podgrup to pozostaje tylko bydgoska jako reprezentacja kujawsko-pomorskiej. Jeżeli ktoś uważa że jestem za stary i nie czuję potrzeb młodszych to ja dziękuję i się już nie odzywam, powiem tylko że nie zauważyłem tu konfliktu pokoleń ale kilka innych to widać, niestety. Pozdrawiam wszystkich, młodych i starych
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
Chemik
fanatyk nissana
Posty: 844
Rejestracja: 2009-12-09, 14:32
Lokalizacja: Osieciny-Włocławek

Post autor: Chemik » 2013-05-09, 05:36

Bad gen,nie níe o to chodzi,rozumiem Cię i popieram,ale nie chodzi o konflikt pokoleń,ja też nie jestem nastolatkiem,chodziło mi o to że musimy pogadać,zrobić coś żeby zachęcić młodych na spoty

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2013-05-09, 07:08

sxp22 pisze: Spoty są po coś, a nie żeby tylko były. Kiełbaska, pogaducha, i do domu. Nie o to do końca chodzi...
bad_gen pisze: a zresztą kto powiedział że spoty muszą być tylko po coś a nie właśnie żeby tylko były? to już nie może być spotu tylko po to aby się poznać, właśnie spotkać raz na jakiś czas? pogadać nawet niezobowiązująco o różnych sprawach? ... co nie, Diablo?
I tutaj zgadzam się w 100%. Właśnie Spoty są glównie po to by się spotkać raz na jakiś czas, pobyć ze Sobą poznać się bardziej i zintegrować, sprawy klubowe owszem jak najbardziej, ale nie zawsze są. Częstotliwość comiesięczna nie jest za duża, a nie będziemy organizować Spotów tylko jak ma być coś do załatwienia bo nagle się okaże, że każdy dla każego jest obcy. Są w Naszym Klubie grupy, które mają nawet cotygodniowe Spoty i głównie chodzi o to by Spotkać się przy grillu i pogadać o pierdołach.

sznikers99 akurat z Twoim stwierdzeniem, że pomiędzy nami a bad_genem jest konflikt pokoleń to ja nie mogę się zgodzić, podchodzi bardzo młodzieżowo.

sxp22 pisze:Skoro przegiołem, to odpuszczam... 3majcie się...

Przestańcie sobie już robić złośliwości, bo każdy ma na Swój sposób rację.

Ale do póki się nie wydarzy jakieś większe wydarzenie zorganizowane wspólnymi siłami to dalej będzie "woda na młyn", każdy daje propozycje a reszta milczy. Myślę, że ten Spot Majowy odbędzie się na Naszym podwórku bo już w 2 dni nic większego nie uda się zorganizowąć, ale do czerwcowego jest miesiąc i czas zamienić słowa w czyny.

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-05-09, 11:04

czyli rozumiem że ponownie ta sama godzina i to samo miejsce? bo żadnej zmiany nie zapowiedziano?
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2013-05-09, 11:35

bad_gen pisze:czyli rozumiem że ponownie ta sama godzina i to samo miejsce? bo żadnej zmiany nie zapowiedziano?
Tak, nie będziemy robić zamieszania tuż przed. :mrgreen:

[ Dodano: 2013-05-10, 08:18 ]
Mam propozycję:

Zróbmy zbiórkę przy Kauflandzie na Solskiego o 15:30 i zrobimy grupowy przejazd na Mokrą.

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-05-10, 22:54

jestem za :-D
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
Gibki
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-10, 21:46
Lokalizacja: Bydgoszcz wzg.w.

Post autor: Gibki » 2013-05-11, 22:10

Ja niestety na 90% odpadam ze spota :(
P11.144 2.0 16V :)
100NX 1.6 16V - był...
P12 1.9 diesel - ojca

Awatar użytkownika
Felipe
doświadczony forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 2010-02-07, 22:25
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Felipe » 2013-05-12, 11:35

Siema,
mnie i Ady dzisiaj nie bedzie. Niestety tydzien pracujacy rozpoczynam w niedziele.

Pozdro!

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-05-12, 11:45

Z przyczyn niezależnie ode mnie ,niestety nie pojawię się na dzisiejszym spocie,Miłej zabawy :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-05-12, 18:09

ale spot, super :-o :-> :cry: :evil: :-( dzięki :mrgreen:
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2013-05-12, 20:43

Dziękuję za Spota był bardzo kameralny.
Na spocie poruszono następujące tematy:
- Wyjazd na Spot Ogólnopolski,
- Spot Północny,
- Funkcjonowanie Grupy,
- Gadżety Klubowe.

Gadżetem Klubowym jest breloczek, który jest dostępny za 15zł, wygląda On jak poniżej na zdjęciach:

Obrazek

Obrazek

Zbieram zapisy na breloczek.
Lista chętnych:
- Bad_gen - szt. 1

Chętni na brelok proszeni są o dopisywanie się do listy.

[ Dodano: 2013-05-12, 22:21 ]
Na Spocie nie został poruszony temat Zdjęć do Kalendarza na rok 2014 :D
Jeśli ktoś chce zgłosić się ze zdjęciem do Kalendarza na kolejny rok poproszę o kontakt na PW :D

Awatar użytkownika
Felipe
doświadczony forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 2010-02-07, 22:25
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Felipe » 2013-05-15, 05:40

Siema, pisze w tym temacie bo tutaj kazdy zobaczy, a mianowicie:

Udalo mi sie zalatwic znizki na myjnie dla ludzi z NZ grupy kuj-pom. Myjnia mieści się na przy ulicy Nakielskiej 71A (teren PZMot.). Oferuje kompleksową kosmetykę samochodową, od zwykłego mycia zewnętrznego, poprzez pranie tapicerki, do polerowania mechanicznego pojazdu. Myjnia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20, oraz w soboty od 8 do 13. "Karta przetargową" do uzyskania zniżki w w/w myjni jest naklejka klubowa/koszulka/jakis przedmiot potwierdzajacy przynaleznosc do grupy kuj-pom.

Cennik bez znizki:
1. MYCIE PODSTAWOWE SAMOCHODU OSOBOWEGO (mycie z zewnątrz, suszenie, mycie szyb z zewnątrz) - 20zł
2. MYCIE PODSTAWOWE SAMOCHODU TYPU KOMBI, VAN, SUV, BUS, 4x4 (mycie z zewnątrz, suszenie, mycie szyb z zewnątrz) - od 25zł
3. MYCIE KOMPLETNE SAMOCHODU OSOBOWEGO (mycie z zewnątrz, suszenie, mycie szyb wewnątrz i zewnątrz, czyszczenie i konserwacja kokpitu, odkurzanie wewnątrz) - 35zł
4. MYCIE KOMPLETNE SAMOCHODU TYPU KOMBI, VAN, SUV, BUS, 4x4 (mycie z zewnątrz, suszenie, mycie szyb wewnątrz i zewnątrz, czyszczenie i konserwacja kokpitu, odkurzanie wewnątrz) - od 45zł
5. ODKURZANIE SAMOCHODU OSOBOWEGO - 10zł
6. ODKURZANIE SAMOCHODU TYPU KOMBI, VAN, SUV, BUS, 4x4 - 15zł
7. MYCIE SZYB Z ZEWNĄRZ I WEWNĄTRZ - 10zł
8. PRANIE TAPICERKI - od 150zł
(cena ustalana w zależności od wielkości samochodu i stanu zabrudzenia tapicerki)
9. POLEROWANIE LAKIERU + WOSKOWANIE RĘCZNE MLECZKIEM LAKIERNICZYM 3M - od 150zł (usługa wprowadzona będzie dopiero od 10 czerwca).

Umowiona ze mna znizka obejmuje rabat 20% na podstawowe zabiegi kosmetycznie. rabat ten zwieksza sie wraz z cenna wykonywanej uslugi lub jakas usluga jest dodawana extra gratis :)

Na moim przykladzie: kompleksowe mycie samochodu wewnątrz oraz zewnątrz 30zł + konserwacja i odświeżenie opon gratis:))

Pytania oraz umawianie sie na konkretna uslugie i godzinie od numerem telefonu 668472729.

Info od prowadzacego myjnie: "zalecam wcześniejsze umówienie się na dzień i godzinę w celu uniknięcia niepotrzebnego czekania itp."

Mysle, ze wszystko w temacie.
Serdecznie zapraszam!

Awatar użytkownika
Gibki
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-10, 21:46
Lokalizacja: Bydgoszcz wzg.w.

Post autor: Gibki » 2013-05-22, 21:07

Hmmm... Felipe, bardzo fajna oferta :) Jedyne czego mi brakuje, a myślę wykonać to mycie silnika :P



Zbieram zapisy na breloczek.
Lista chętnych:
- Bad_gen - szt. 1
- Gibki - szt. 1
P11.144 2.0 16V :)
100NX 1.6 16V - był...
P12 1.9 diesel - ojca

Gość

Post autor: Gość » 2013-05-22, 22:06

hey hej

witam wszystkich :)

mam nadziję, że się tu odnajdę :)

Awatar użytkownika
oki
wiem o czym pisze
Posty: 41
Rejestracja: 2010-03-01, 18:18
Lokalizacja: BDG

Post autor: oki » 2013-05-22, 23:14

witaj :)

aż tak dużo się tutaj nie dzieje żeby się nie odnaleźć :P
3.0 V6 i`m lovin`it! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2013-05-23, 06:25

dzasta89, Witam koleżankę.
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2013-05-23, 06:41

dzasta89 pisze:hey hej

witam wszystkich :)

mam nadziję, że się tu odnajdę :)
No to jeszcze raz witam :D teraz już w temacie :D
W razie jakichś problemów to służymy pomocą :hah:

Awatar użytkownika
Gibki
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-10, 21:46
Lokalizacja: Bydgoszcz wzg.w.

Post autor: Gibki » 2013-05-23, 12:57

dzasta89, Witam witam :)
P11.144 2.0 16V :)
100NX 1.6 16V - był...
P12 1.9 diesel - ojca

Awatar użytkownika
Felipe
doświadczony forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 2010-02-07, 22:25
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Felipe » 2013-05-23, 21:58

Czesc Justi :P
sznikers99 pisze:dzasta89, to niech koleżanka jeszcze nam się pochwali czy na spotach comiesięcznych będzie się pojawiała? :-D
Almera N16 QG18De ver. po lifcie :)

[EDIT] @Gibus Mycie silnika bedzie w opcji od czerwca, takze spokojnie- czekaja na chemikalia to silnikow :)

Awatar użytkownika
Gibki
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-10, 21:46
Lokalizacja: Bydgoszcz wzg.w.

Post autor: Gibki » 2013-05-25, 23:55

no to ładnie xD jak będzie znośna cena i trochę zapasu kaski to myślę, że będę chętny :P
P11.144 2.0 16V :)
100NX 1.6 16V - był...
P12 1.9 diesel - ojca

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2013-05-26, 19:55

sznikers99, Dobrze utrzymana to nie rdzewieje... :P :P :P
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
Gibki
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-10, 21:46
Lokalizacja: Bydgoszcz wzg.w.

Post autor: Gibki » 2013-05-26, 22:11

Hehe zapomniałem jakoś zmienić :P
P11.144 2.0 16V :)
100NX 1.6 16V - był...
P12 1.9 diesel - ojca

Awatar użytkownika
Wini217
stały bywalec
Posty: 94
Rejestracja: 2012-07-20, 21:35
Lokalizacja: Bydgoszcz/Nekla

Post autor: Wini217 » 2013-05-27, 07:59

sznikers99 pisze:Gibki, Model: 100NX widzę stara miłość nie rdzewieje :mrgreen:
oj powiem ze rdzewieje i to jak cholera. Gdyby nie moj znajomy to nie wiem czy by przetrwal jeszcze rok. w niektorych miejscach foilia z lakierem odlazila;(
100NX ga16ds>>>>sr20deh

viewtopic.php?t=14028
zrobione nie kupione

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2013-06-07, 19:09

Spot Czerwcowy 09.06.2013.
miejsce parking ul. Mokra
godzina 16:00

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-06-07, 23:31

El_Diablo pisze:Spot Czerwcowy 09.06.2013.
miejsce parking ul. Mokra
godzina 16:00
czesc, ja będę, czy jakiś grill w planach? kiełbaskę w drodze kupna już zapodałem :-D :papa:
lista obecności:
1. bad_gen

[ Dodano: 2013-06-08, 02:16 ]
Felipe pisze:Siema, pisze w tym temacie bo tutaj kazdy zobaczy, a mianowicie:

Udalo mi sie zalatwic znizki na myjnie dla ludzi z NZ grupy kuj-pom. Myjnia mieści się na przy ulicy Nakielskiej 71A (teren PZMot.). Oferuje kompleksową kosmetykę samochodową, od zwykłego mycia zewnętrznego, poprzez pranie tapicerki, do polerowania mechanicznego pojazdu. Myjnia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20, oraz w soboty od 8 do 13. "Karta przetargową" do uzyskania zniżki w w/w myjni jest naklejka klubowa/koszulka/jakis przedmiot potwierdzajacy przynaleznosc do grupy kuj-pom.

Cennik bez znizki:
1. MYCIE PODSTAWOWE SAMOCHODU OSOBOWEGO (mycie z zewnątrz, suszenie, mycie szyb z zewnątrz) - 20zł
2. MYCIE PODSTAWOWE SAMOCHODU TYPU KOMBI, VAN, SUV, BUS, 4x4 (mycie z zewnątrz, suszenie, mycie szyb z zewnątrz) - od 25zł
3. MYCIE KOMPLETNE SAMOCHODU OSOBOWEGO (mycie z zewnątrz, suszenie, mycie szyb wewnątrz i zewnątrz, czyszczenie i konserwacja kokpitu, odkurzanie wewnątrz) - 35zł
4. MYCIE KOMPLETNE SAMOCHODU TYPU KOMBI, VAN, SUV, BUS, 4x4 (mycie z zewnątrz, suszenie, mycie szyb wewnątrz i zewnątrz, czyszczenie i konserwacja kokpitu, odkurzanie wewnątrz) - od 45zł
5. ODKURZANIE SAMOCHODU OSOBOWEGO - 10zł
6. ODKURZANIE SAMOCHODU TYPU KOMBI, VAN, SUV, BUS, 4x4 - 15zł
7. MYCIE SZYB Z ZEWNĄRZ I WEWNĄTRZ - 10zł
8. PRANIE TAPICERKI - od 150zł
(cena ustalana w zależności od wielkości samochodu i stanu zabrudzenia tapicerki)
9. POLEROWANIE LAKIERU + WOSKOWANIE RĘCZNE MLECZKIEM LAKIERNICZYM 3M - od 150zł (usługa wprowadzona będzie dopiero od 10 czerwca).

Umowiona ze mna znizka obejmuje rabat 20% na podstawowe zabiegi kosmetycznie. rabat ten zwieksza sie wraz z cenna wykonywanej uslugi lub jakas usluga jest dodawana extra gratis :)

Na moim przykladzie: kompleksowe mycie samochodu wewnątrz oraz zewnątrz 30zł + konserwacja i odświeżenie opon gratis:))

Pytania oraz umawianie sie na konkretna uslugie i godzinie od numerem telefonu 668472729.

Info od prowadzacego myjnie: "zalecam wcześniejsze umówienie się na dzień i godzinę w celu uniknięcia niepotrzebnego czekania itp."

Mysle, ze wszystko w temacie.
Serdecznie zapraszam!
nie miej mi za złe, nie chciałbym być marudny i upierdliwy ale chociaż to informacja ważna i ciekawa to raczej do misz-masz, tam też czytają, nie mów że nie a jeżeli ktoś jest zainteresowany wpisami na forum to powinien sobie zaabonować odpowiednie temat i forum i niczego nie przegapi, nie chcę się chwalić ale ja tak mam i zawsze dostaję info o nowych wpisach. A tak poza tym to dzięki za info, mam pzmot o rzut beretem, będę mógł skorzystać
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Zablokowany

Wróć do „Spotkania / Grupy Regionalne”