Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

GRUPA KUJAWSKO-POMORSKA

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
Chemik
fanatyk nissana
Posty: 844
Rejestracja: 2009-12-09, 14:32
Lokalizacja: Osieciny-Włocławek

Post autor: Chemik » 2013-04-22, 22:01

Ja tak jak mówiłem cały maj do zlotu bez nissana jestem,a vag-iem to byle do pracy dojechać,nigdzie więcej,więc mi to pasuje po zlocie

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2013-04-22, 22:09

Chemik pisze:Ja tak jak mówiłem cały maj do zlotu bez nissana jestem,a vag-iem to byle do pracy dojechać,nigdzie więcej,więc mi to pasuje po zlocie
Jakby więcej z Włocławka niż z Torunia osób było to i we Włocławku można zrobić :) byle jakiś oddzwięk był :hah:

Awatar użytkownika
Chemik
fanatyk nissana
Posty: 844
Rejestracja: 2009-12-09, 14:32
Lokalizacja: Osieciny-Włocławek

Post autor: Chemik » 2013-04-22, 22:13

Mi to obojętnie gdzie byle choc raz miał z 50km max,włocek,toruń,inowrocław,kruszwica,obojętnie,we włocku ciężko z ludkami teraz niestety,:-(ale ktoś tu jest chyba 100nx em zalogowany i odzywał się w misz masz co.

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-04-22, 23:10

żadnego odzewu na mojego "pomysła" :-o :shock: :-> czyżbym przedobrzył :?:
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2013-04-23, 06:54

bad_gen pisze:żadnego odzewu na mojego "pomysła" :-o :shock: :-> czyżbym przedobrzył :?:
Ja jestem za.


Album z otwarcia sezonu :mrgreen:
http://imageshack.us/g/1/10118842/

Awatar użytkownika
niski
aktywny forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 2010-07-02, 23:19
Lokalizacja: kruszwica/Olsztyn

Post autor: niski » 2013-04-23, 19:31

alfabox pisze:Czekamy na wypowiedzi pozostałych członków ,ale jakiś punkt zaczepienia mamy i fajnie by było żeby reszta się wypowiedziała a na pewno dojdziemy do porozumienia co do czasu i miejsca Mega Spotu
Jezeli o mnie chodzi to najlepszym terminem na taki spot ,to czas wakacyjny . Z racji ze mieszkam w roku akademickim w Olsztynie i niedziele odpadaja z kalendarza spotkan w bydgoszczy ,wrocilbym do tematu ktory nie tak dawno byl proponowany : sobotnie spoty ... tym bardziej ze sporo osob w naszym kraju niedzieli nie uznaja jako dnia wolnego od pracy :-/

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-04-23, 23:52

zdjęcia ze spotu, te które już znacie... i jeszcze trochę
https://www.box.com/s/5wwg9ywrw0gpi8l7dbuq

[ Dodano: 2013-04-24, 01:04 ]
niski pisze: Jezeli o mnie chodzi to najlepszym terminem na taki spot ,to czas wakacyjny . Z racji ze mieszkam w roku akademickim w Olsztynie i niedziele odpadaja z kalendarza spotkan w bydgoszczy ,wrocilbym do tematu ktory nie tak dawno byl proponowany : sobotnie spoty ... tym bardziej ze sporo osob w naszym kraju niedzieli nie uznaja jako dnia wolnego od pracy :-/
no właśnie, a niestety sporo ludzi w naszym kraju również w soboty musi iść do pracy co stawia pod znakiem zapytania obecność na jakimś wyjazdowym spocie, który siłą rzeczy musiałby rozpoczynać się w godzinach około- lub nawet przedpołudniowych. Jak na razie tylko Tobie pasuje sobota, a jak innym? niech się wypowiadają co wolą, sobotę czy niedzielę
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
oki
wiem o czym pisze
Posty: 41
Rejestracja: 2010-03-01, 18:18
Lokalizacja: BDG

Post autor: oki » 2013-04-24, 06:31

bad_gen pisze:niech się wypowiadają co wolą, sobotę czy niedzielę
u mnie z weekendami ogólnie ciężko, ale 3ostatnie miesiące z rzędu w 1szą sobotę miesiąca miałem czas i bym zawitał, a w niedzielę już niestety nie było takiej szansy

w 1szym tygodniu maja zapowiada się podobnie - sobota (4.V) na dzień dzisiejszy mi pasuje, niedziela już odpada
3.0 V6 i`m lovin`it! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2013-04-24, 06:34

bad_gen pisze: musi iść do pracy
Prawdę mówiąc jest zmuszona ;(

Jeśli chodzi o wybór: sobota czy niedziela jest to na chwilę obecną obojętne.

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-04-24, 16:50

mnie raczej pasuje tylko niedziela, ale w sezonie letnim jak będzie pogoda to raczej w soboty i niedziele będę gdzieś na wyjazdach w plener. ale jak będę na miejscu to zawitamy. co do soboty- jak powyżej: będziemy to przyjedziemy
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2013-04-24, 19:36

Już jedna zmiana była. Z Pierwszej niedzieli na drugą. Jak widać nie polepszyła się frekfencja spotowa. Więc moim zdaniem nie ma sensu wprowadzać następnych zmian terminu. Bo nigdy nie da rady wszystkim dogodzić. Jeden chciał by w niedziele, drugi w sobotę, a jeszcze inny w środku tygodnia i najlepiej rano.
Mi pasuje każdy termin i miejsce. Pod warunkiem że jestem w Polsce. :-D
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-04-24, 23:50

no i dobrze, popieram przedmówcę-żadnych zmian bo i tak się wszystkim nie dopasuje, amen, tak trzymać :-> ;-) :evil:
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2013-04-25, 06:17

bad_gen pisze:mnie raczej pasuje tylko niedziela, ale w sezonie letnim jak będzie pogoda to raczej w soboty i niedziele będę gdzieś na wyjazdach w plener. ale jak będę na miejscu to zawitamy. co do soboty- jak powyżej: będziemy to przyjedziemy
Teraz określamy Spot Wyjazdowy :mrgreen:
A zmian na razie nie będzie co do dnia Spotu Miesięcznego :mrgreen:

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2013-04-27, 20:50

Teraz określamy Spot Wyjazdowy
Jak tak dalej się będzie grupa organizować. To spot reaktywacyjny na gwiazdkę będzie...
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-04-28, 21:09

a czy spota reaktywacyjnego-uf, co za nazwa, nie można połączyć ze spotem miesięcznym, jak proponowałem i zrobić wyjazdowo?
hurra, mój setny post :-D
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2013-04-28, 21:30

bad_gen pisze:a czy spota reaktywacyjnego-uf, co za nazwa, nie można połączyć ze spotem miesięcznym
Jak najbardziej można. Tylko zwróć uwagę na to , że do spotu 2 tygodnie zostały. A tu głucha cisza.
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2013-04-29, 06:48

bad_gen pisze:a czy spota reaktywacyjnego-uf, co za nazwa, nie można połączyć ze spotem miesięcznym, jak proponowałem i zrobić wyjazdowo?
hurra, mój setny post :-D
No ja byłem święcie przekonany, że tak właśnie jest. Po propozycjach zastanawiamy się tylko nad tym czy ma być w sobotę czy też w niedzielę, ale po wypowiedziać i deklaracjach większości myślę, że to będzie jednak niedziela.

Poza tym trzeba by było wyznaczyć sobie termin (jeśli ma to być comiesięczny to 12.05.), zrobić listę osób na wyjazd i organizować to w taki sposób, aby wypaliło. Bo po gorących wypowiedziach teraz chwila zastoju :D

Awatar użytkownika
Chemik
fanatyk nissana
Posty: 844
Rejestracja: 2009-12-09, 14:32
Lokalizacja: Osieciny-Włocławek

Post autor: Chemik » 2013-04-29, 08:01

teraz tak jak mówiłem jestem bez auta i przygotowanía do ogolnopolskiego i pare jeszcze innych tam,więc po terminie zlotowym lecimy z jakas propozycją,datą,miejscem i gitara,zorientujemy ile osób bedzie z torunia,bo cienko to widze,to wtedy nie musimy w toruniu tylko np kruszwica,inowrocław itp,

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2013-04-29, 11:20

sznikers99 pisze:No to ja zacznę, jeśli sprzegło się nie rozsypie jestem :mrgreen:

1. sznikers99 ??%
Eeee miało być od terminu :-> No i nie popsuj sprzęgła, a gdyby to, żebyśmy zdążyli naprawić :->

Może tak jak pisał Chemik myślę, że to bardzo dobra sugestia, bo teraz do 12 zostały raptem 2 tygodnie z ogromem wolnego, ustalmy Spot wyjazdowy na 09.06. i według tej daty ustawiajmy wszystko :hah:

1. sznikers99 ??%
2. El_Diablo

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-04-29, 11:29

właśnie, zostały dwa tygodnie, nie jest to tak mało ale żadna z podgrup się nie zadeklarowała i nie odpowiedziała oprócz Chemika, ja proponowałem aby termin ustalał zawsze organizujący- niekoniecznie musi być stały, zależy od możliwości, rozumiem że będzie to dalej w niedzielę ale jak tak dalej będzie to znowu zostanie to co było czyli bez zmian :-> i cała para pójdzie w gwizdek. a na listę obecności to chyba za wcześnie ale dzięki sznikers za zgłoszenie(warunkowe ;-) ). i to by było na tyle :-P :-|

[ Dodano: 2013-05-04, 21:45 ]
no i nastała cisza, :-> czy wszyscy wyjechali na majówkę :?: a w sprawie spotu albo ciało jest ochotne a duch mdły albo odwrotnie :-o :cry: , jak sxp napisał: <<spot reaktywacyjny na gwiazdkę będzie>> bo teraz przyjdzie lato, wakacje, wyjazdy, znowu nie będzie komu i dla kogo spota robić
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2013-05-05, 22:13

Mam nadzieję że już wszyscy wrócili z długiego weekendu majowego. I temat się w końcu ruszy...
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2013-05-06, 06:37

sxp22 pisze:Mam nadzieję że już wszyscy wrócili z długiego weekendu majowego. I temat się w końcu ruszy...
Jak widać to chyba tylko na zapale się skończyło.
W sumie jeszcze parę dni zostało, udałoby się zdążyć :hah:

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2013-05-06, 17:38

sznikers99, jak widać cisza w podgrupach...
Inowrocław
Toruń
Włocławek
W kujawsko-pomorskiej zresztą też. :-? :-? :-?
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
Chemik
fanatyk nissana
Posty: 844
Rejestracja: 2009-12-09, 14:32
Lokalizacja: Osieciny-Włocławek

Post autor: Chemik » 2013-05-06, 18:33

kurcze ile razy mam powtarzać :mrgreen: :-/ we włocławku to chyba nikt nie istnieje dlatego odzywam się tu,i na razie nie będe się odzywał bo nie mam auta,a wole je mieć gotowe i dopiero mówić że przyjadę i tak na styk wyrobię się z nim do zlotu,po zlocie pomyslimy z miejscem i terminem wtedy na szybko z dwa tygodnie 3 na przód lecimy z listą porozsyłamy pw itp i kto bedzię to będzie i finał :-)

Awatar użytkownika
niski
aktywny forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 2010-07-02, 23:19
Lokalizacja: kruszwica/Olsztyn

Post autor: niski » 2013-05-06, 21:06

Chemik pisze:po zlocie pomyslimy z miejscem i terminem wtedy na szybko z dwa tygodnie 3 na przód lecimy z listą porozsyłamy pw itp i kto bedzię to będzie i finał
Popieram w 100% :-)

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2013-05-06, 21:52

Chemik pisze:na razie nie będe się odzywał bo nie mam auta
To ja nie mam się odzywać do sierpnia, Bo dopiero wtedy będę w Polsce ?? ?? ??
Nikt nie zabrania Ci bycia aktywnym na forum. Brak auta to nie jest powód do nie odzywania się. Widzę że chcesz jak najlepiej do grupy. A to się chwali. :-)
Chemik pisze:po zlocie pomyslimy z miejscem i terminem wtedy na szybko z dwa tygodnie 3 na przód lecimy z listą porozsyłamy pw itp i kto bedzię to będzie i finał
Mi to jest obojętne, kiedy i gdzie. Ważne tylko, żeby w grupie w końcu zaczęło się dobrze dziać. Bo pomału już zaczynam tracić siły...
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-05-06, 22:49

Chemik, nie pień się, przecież cały czas mówimy o innych grupach też, nie tylko o Włocku, a poza tym to co chcesz wyszykować, chcesz nas powitać z orkiestrą dętą, fanfarami i fajerwerkami? :-o jak już to umawiasz miejsce gdzie ci wygodnie nawet dojść, grilla przywozimy ze sobą, nawet jak nie masz wózka to przecież z kimś się zabierzesz jeżeli trzeba gdzieś dojechać z miejsca zbiórki, posiedzimy czy postoimy, pogadamy i pojedziemy, sprawa załatwiona, temat zamknięty ;-) :lol:
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
Chemik
fanatyk nissana
Posty: 844
Rejestracja: 2009-12-09, 14:32
Lokalizacja: Osieciny-Włocławek

Post autor: Chemik » 2013-05-06, 23:07

Nie no nie pienię się hehe taki żarcik,ale poprostu chcę jak najlepiej,i chcę nissanem,po zlocie będzie,czas wakacji,niski zjedzie z olsztyna już jedna osóbka więcej,;-) sxp22 to zrobimy jeszcze raz jak będziesz wg mnie to nawet w mogilnie,u cb na podwórku hehd bo i tak czesto bywam w inie w jti

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2013-05-07, 06:49

sznikers99 pisze:El_Diablo, a ktoś się odezwał z pozostałych grup czy zostaliśmy sami na placu boju? ;-)
Rozsyłałem PW i kompletna cisza, nikt prawie się nie loguje na forum.

[ Dodano: 2013-05-07, 07:51 ]
Chemik pisze:kurcze ile razy mam powtarzać :mrgreen: :-/ we włocławku to chyba nikt nie istnieje dlatego odzywam się tu
Istnieją ludzie ale brak z nimi kontaktu, np. Senior, z nim miałem kontakt ale na formu dawno nie wchodził, a kontakty na GG mi przepadły.

A to że zaglądasz tu to się cieszymy :D

[ Dodano: 2013-05-07, 07:54 ]
sxp22 pisze: To ja nie mam się odzywać do sierpnia, Bo dopiero wtedy będę w Polsce ?? ?? ??
To jakiś żart sytuacyjny :hah: :hah:

Awatar użytkownika
niski
aktywny forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 2010-07-02, 23:19
Lokalizacja: kruszwica/Olsztyn

Post autor: niski » 2013-05-07, 11:04

Chemik pisze:niski zjedzie z olsztyna już jedna osóbka więcej,;

<spoko>
bad_gen pisze: posiedzimy czy postoimy, pogadamy i pojedziemy, sprawa załatwiona, temat zamknięty
Tak jak wczesniej pisal Zbyszek -CEL . Powinny byc rozstrzygniete wszystkie propozycje,uwagi dotyczace funkcjonowania grupy ,nawet te o ktorych sie nie mowi glosno na forum ;-)

Zablokowany

Wróć do „Spotkania / Grupy Regionalne”