Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

GRUPA KUJAWSKO-POMORSKA

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2013-04-04, 18:15

To może i ja też się wypowiem.
bad_gen, Istnieje grupa Kuj-pom, ale i podgrupy. Inowrocław, Toruń, Włocławek. Więc każdy ma wybór gdzie jedzie na spota. Fakt że w podgrupach ostatnimi czasy, głucha cisza.
W następną sobotę mijają 3 lata jak jestem w klubie. Akurat w następny dzień przypada spot. Chciał bym się z wami spotkać. Ale niestety jak napisał bad_gen, niektórzy pracują za granicą.
Pamiętam czasy jak na spoty przyjeżdżało po 10 aut, i to obojętne czy latem na grilla, czy zimą posiedzieć sobie w galerii, i po prostu pogadać, pośmiać się, spędzić wspólnie czas.
Faktem, jest fakt iż coś faktycznie jest nie tak. I coś się niedobrego z grupą dzieje. Z naszego tematu nic nie wiadomo. Może na spotach są podejmowane jakieś tematy o których nie pisze się na forum. Z przyczyn niestety niezależnych ode mnie, nie mogę za często w nich uczestniczyć.
Może faktycznie zorganizowanie jakiegoś większego spota. Którego zadaniem było by (uratowanie) naszej Grupy. To ostatnio naprawdę cieńko przeńdzie...
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2013-04-04, 19:42

Chemik pozdrówki .
Panowie bez żadnej spiny była cisza macie hałas grupa Kuj Pom to nie grupa Bydgoska moderator jest modem całej grupy a nie tylko bydgoskiej od samego początku dążyliśmy do zebrania wszystkich w jedną dużą grupę żeby można było się spotykać w licznym gronie mialy być spoty to w Bydzi Toruniu a jak by trzeba było to we Włocku i był zorganizowany ogólny spot i podgrupy się połaczyły a tu co się dzieje zostaję opluwany za to że chcę coś zrobić większość ludzi która brała aktywny udział w spotach przestała przyjeżdżać bez powodu pytam dlaczego bo się nic nie robi oprócz spotkań w Bydzi . Toruń zaproponowałem ze względu że jest po środku województwa i można by było potraktować mniej więcej wszystkich równo ze stratami na paliwo ale jeśli ktoś jeździ w koło komina i ma pretensje to Bad Gen wybacz .Jestem w klubie od początku istnienia a nawet dłużej i jestem aktywnym klubowiczem wypisałem się z grupy bo nie lubię obłudy chamstwa i oczerniania. Kłótnie między sobą powinny być załatwiane poza forum . Ja jak chcę to jadę do innej grupy na spota i nie zależy mi czy zrobię 20 100 czy 200 km najważniejsze co jest to atmosfera a u was tego nie ma .Jeśli twierdzisz że chcę zostać modem to się mylisz grupę mogę sobie założyć bez problemowo ale nie oto chodzi żeby było tyle podgrup tylko jedna wielka grupa KUJAWSKO POMORSKA i mogli się wszyscy wspólnie spotykać to tu to tam ale po co lepiej wymyślać jakieś regulaminy i robić ludziom pod górkę
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-04-04, 22:30

no nareszcie dowiedziałem się kilku faktów z historii. Chemik, nie obrażam się za bezpośredniość, nie musisz mi tu "panować", w większości przypadków w takich grupach panuje koleżeństwo i bezpośredniość w zwracaniu się do siebie, nawet niezależnie od wieku, no chyba że ktoś sobie tego nie życzy, wtedy trzeba to uszanować. Gdyby KLF zaproponował zwykły spot, nawet w Toruniu, nie miałbym nic przeciwko, tylko żeby nas było więcej, byłaby okazja do poznania nowych znajomych. A jeżeli przy okazji poruszylibyśmy tematy związane z lepszym funkcjonowaniem i zgraniem grupy to tym lepiej. Zabrakło mi tego motywu i dlatego byłem przeciw. Poza tym znając nasze obecne realia obawiałem się że będzie nas tak mało że żadnych ważnych tematów nie poruszymy. Absolutnie nie myślałem o tym abyś na każdy spot walił do nas, to przecież bez sensu :lol: raczej rzadko wypowiadałeś się na tej stronie więc nie brałem Cię "pod uwagę", przepraszam, może i trochę szkoda że spoty nie odbywają się w innych miastach, mogłoby to być jakoś wcześniej ustalone, nie mówię że nie jeździłbym tam, skoro sxp mógł jeździć do Bydg to i można by odwiedzić np. Mogilno, tylko żeby było nas więcej a nie jak ostatnio, 1-2-3 samochody, cześć cześć, w zasadzie nie ma o czym rozmawiać, byliśmy, spadamy do domów. Dlatego proponowałem spoty "na temat" aby coś obgadać, zobaczyć, żeby nie było nudno. i nie musi to być co miesiąc jeżeli nic się nie dzieje. ale jeżeli już to żeby przyjechało nas więcej, zapowiedzieć się i być a nie najpierw patrzeć kto będzie i jak towarzystwo nie odpowiada to sobie odpuścić, wręcz olać innych którzy jednak ten swój czas poświęcają na przyjazd. i niezależnie czy jest to Toruń, Włocławek czy Bydgoszcz.
Cześć SXP, nic się nie pisze na forum bo na spotach w zasadzie o niczym się nie mówi, ostatnim tematem były naklejki ale o tym Diablo przecież pisał. Zresztą miałeś przykład- zaproponowałeś spot noworoczny i co? ilu było zainteresowanych? szkoda. a tak nawiasem spot jest za tydzień a nie dzień, drobna literówka, zresztą w postach Diablo zawsze wcześniej podaje nowy termin (czasami nawet miejsce :mrgreen: ) chyba że się pomyli :-D ;-)
KLF, nie stawiałem znaku równości między grupą kuj-pom a bydgoską, zapisywałem się do k-p, zresztą dzięki zachęcie w podpisie Twoich postów dowiedziałem się że coś takiego w ogóle istnieje, dziękuję Ci za to info <ok> jak się kiedyś spotkamy to z przyjemnością wypiję z Tobą jakieś piwo albo niewielkiego kielicha bo ja raczej mało trunkowy jestem. a tak poza tym chyba nie gniewasz się że skracam Twojego nicka- to z lenistwa ;-) no i wcale nie miałem zamiaru Ciebie opluwać- jak napisałeś, po prostu może źle to ująłeś albo ja to źle zrozumiałem, sorki. Skoro ludzie przestali przyjeżdżać na spoty to raczej nie bez powodu- coś w tym jest ale to już każdego indywidualna decyzja, Czy nic się nie robi? moim zdaniem raczej trudno żeby jedna osoba myślała i robiła wciąż dla- i za innych. kiedyś pisałem że propozycje mile widziane, żeby nie było że "jak ten coś proponuje to ja nie jadę" ale sam nic nie zaproponuje i wtedy mamy to co mamy. A powiedz czy znasz jakąś grupę czy forum bez regulaminów ustalających pewne zasady?, jasne, czasem się wydaje że są pod górkę ale wprowadzają jakiś porządek. I raczej ustala je zarząd klubu a nie moderator grupy. Zgłos te uwagi np. do bombla albo Ryatha. napisałeś "jeśli ktoś jeździ w koło komina i ma pretensje to Bad Gen wybacz", ja raczej nie jeżdżę tylko wkoło komina, nie było dla mnie problemem jechać na spot do 3miasta a jakoś nikomu innemu się nie chciało i dlatego nie mów że mam jakieś pretensje do tego aby spot był właśnie np. w Toruniu. Jak napisałem, jeżeli jest coś ciekawego czy ważnego to mogę jechać nawet do Włocławka. Skoro wypisałeś się z grupy to na własne życzenie, więc nie żądaj aby robić co Ty chcesz. przyjedź kiedyś, pogadaj, wszyscy pomyślimy co jest źle i co zrobić żeby było lepiej, wtedy nie będziesz pisał: "u was" a będzie "u nas". i może ta atmosfera będzie w końcu lepsza, czego Tobie i nam wszystkim życzę. Amen.
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2013-04-04, 22:48

bad_gen pisze:Cześć SXP, nic się nie pisze na forum bo na spotach w zasadzie o niczym się nie mówi, ostatnim tematem były naklejki ale o tym Diablo przecież pisał. Zresztą miałeś przykład- zaproponowałeś spot noworoczny i co? ilu było zainteresowanych? szkoda. a tak nawiasem spot jest za tydzień a nie dzień, drobna literówka, zresztą w postach Diablo zawsze wcześniej podaje nowy termin (czasami nawet miejsce ) chyba że się pomyli
bad_gen, Wiem że spot jest 14. A mi chodziło że dzień po 3 rocznicy mojej przynależności do klubu. A Ten dzień przypada 13. Więc to nie literówka, tylko Twoje drobne niedopatrzenie :)
Pozdrawiam :))
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-04-05, 00:21

sxp22 pisze:bad_gen, Wiem że spot jest 14. A mi chodziło że dzień po 3 rocznicy mojej przynależności do klubu. A Ten dzień przypada 13. Więc to nie literówka, tylko Twoje drobne niedopatrzenie :)
Pozdrawiam :))
ok, nie zajarzyłem, fakt moje niedopatrzenie ;(
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
Gibki
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-10, 21:46
Lokalizacja: Bydgoszcz wzg.w.

Post autor: Gibki » 2013-04-05, 11:11

Ehh... Znowu spory... patrząc na to, to aż mi się nie chce przyjeżdżać , a co ma powiedzieć osoba która pierwszy raz tu zajrzy.
Co do Torunia , to jak tylko podpasuje termin mógłbym jechać, ale z Torunia jedynie Quattro się odezwie czasem, a inni nic. Kiedyś nie było jakoś takich problemów Z dojazdem.
Ja proponuję, aby teraz na spocie pojawiły się osoby (albo napisały coś chociaż, że ich nie będzie), aby wiadomo było, kogo jeszcze interesuje los grupy. Wtedy zdecydować gdzie co jak i kiedy.
P11.144 2.0 16V :)
100NX 1.6 16V - był...
P12 1.9 diesel - ojca

Awatar użytkownika
Chemik
fanatyk nissana
Posty: 844
Rejestracja: 2009-12-09, 14:32
Lokalizacja: Osieciny-Włocławek

Post autor: Chemik » 2013-04-05, 16:41

i już lepiej :-) w miarę można sie spokojnie dogadać :-D teraz taka mała propozycja,można by pomysleć o jakimś chociaż raz większym spocie "meetengu"kuj pom grupy,ale proponował bym zrobić taką odskocznie czasem od zwykłych spotów i zrobić listę tak jak kiedyś z seniorem to robiłem(patrz str 22 i23) i nie w tydzień w dwa ale z miesiecznym conajmniej a nawet dłużej wyprzedzeniem aby każdy,lub chociaż większość zarezerwowała ten dzień na to spotkanko,miejsce hm myśle kwestia dogadania,wg mnie mi to obojętnie byle np bliżej w moją stronę np inowrocław,toruń u niskiego w kruszwicy,obojetnie,i może coś w końcu wypali i będzie jak kiedyś kiedy pod c.h kometa toruń,hala mistrzów nawet 20 aut było,niektórzy pamiętają pewnie,tu fotki jak było kolegi z płocka http://img441.imageshack.us/gal.php?g=dsc0449w.jpg ;-) no ale to kwestia dogadania to tylko taka propozycja,bo mogło by być fajnie gdzieś w innej miejscówce,chociaż raz na jakiś czas,byle nie blisko terminu ani w termin zlotu :mrgreen:

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2013-04-05, 17:42

Siemanko człowiek tylko grzecznie zaproponuje coś zostanie zjechany obelżywie a jednak coś się ruszyło . Bad gen ja nie mam nic do ciebie i się nie obrażam . Sam zauważyłeś że jest was coraz mniej na spotach i stwierdzileś że przyjeżdża teraz tylko 1 2 lub trzy auta bo reszta olewa a ja dalej się pytam dlaczego ta reszta olewa może wina leży włąśnie po stronie jednej albo dwóch osób które zostały i przyjeżdżają na spoty tego nie wiem tylko się domyślam a może te osoby spotykają się we własnym gronie bez was tego też nie wiem .Kiedy grupa powstawała początkowo Alfa przyjeżdżał sam nieraz ktoś dojechał potem w troje się spotykaliśmy wpadliśmy na pewien pomysł i to zaowocowało grupa urosła w siłę aż do pewnego momentu kiedy przestano coś robić

Diabeł co do regulaminu to wiem że jest siedziałem w tym to wiem i to co jest w grupie KUJ POM to śmiech na sali bo przy utworzeniu grupy regulamin był inny jeśli chodzi o gadżety tak raz przyjeżdżasz i za drugim masz gadżety a nie tak jak podobno ustalałeś z ekipą regulamin nikt nikogo z grupy nie wywala w innych grupach o ile wiem nie ma takich rygorów .Co do spotów to było 1 niedziela miesiąca od samego początku zgadywaliśmy sie prędzej że jeśli większości nie pasuje to przekładamy tak żeby większości pasowało a nie że tego i tego i czemu ciebie nie było. Może czas pomyśleć nad zmianami bo poprostu tymi groźbami i straszeniem to właśnie ty odstraszasz nowych i nic nie robisz żeby ta grupa trzymała się w ;;kupie;; czas przyznać się że nie dajesz rady i nic nie robisz żeby grupa się rozrastała . Czepiasz się mnie że nie przyjeżdżam na spoty bo to właśnie przez ciebie i twoje zachowanie przestałem przyjeżdżać a jak się juz wzmogłem to ciebie nie było na spocie i kilka po kolei też ciebie nie było atmosfera była super

Chemik dobrze pamiętam jak się zorganizowaliśmy w Toruniu szkoda była tylko że Kometa była zamknięta ale jazda przez Toruń na kilkanaście aut bezcenna :mrgreen:
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
Chemik
fanatyk nissana
Posty: 844
Rejestracja: 2009-12-09, 14:32
Lokalizacja: Osieciny-Włocławek

Post autor: Chemik » 2013-04-05, 17:55

Było dobrze i mam nadzieję,że wszyscy będą w zgodzie i będzie tak fajnie wiele razy.pozdrówki

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2013-04-05, 17:57

Chemik na zlocie flaszkę spijamy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-04-05, 18:48

Witajcie .Tak sobie czytam i próbuję zrozumieć jak to właściwie działa,a raczej "dlaczego to nie działa".
Wydaje mi się że błąd jest w formie tego tematu.Temat dotyczy spotów,ale pytanie ,i co w związku z tym??
Spotykać się ,bo tak jest ustalone??
Raczej powinniśmy się spotykać w jakimś określonym celu,żeby sobie coś dla grupy zorganizować,jakieś gadżety lub zaoferować sobie wzajemną pomoc w jakiejś sprawie.Musi być "CEL",a spotykać się po to żeby tylko spotkać ,też fajnie ,ale nie na dłuższą metę.
Temat "Grupa Kujawsko-Pomorska nie powinien się ograniczać tylko do ustalania terminów spotkań ,ale także do nadania tym spotkaniom konkretnej treści.
Mam zajebistą ochotę spotkać się z całą ekipą naszego województwa,bo dawno nie widziałem się z wieloma z Was i wydaje mi się że pomysł który poddał Robert klfsolec,poparł Chemik, jest bardzo dobry i myślę że kwestia zorganizowania tego spotkania powinno być dla nas na dzień dzisiejszy najważniejszym celem :mrgreen:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Radża
wiem o czym pisze
Posty: 49
Rejestracja: 2010-07-17, 19:28
Lokalizacja: z Bydzi

Post autor: Radża » 2013-04-05, 19:32

Zbyniu. Popieram w 100%. Celem, różnego rodzaju spotkania, jest "jakiś" cel! W Naszej grupie to zanikło. Można przyjechać, postać na mrozie lub zjeść kiełbaskę (bardzo przyjemna rzecz), ale co poza tym? Wiem, że nigdy nie posiadałem nissana, ale w grupie czułem się fantastycznie, super ludzie i atmosfera.
Mam tylko nadzieję, że "to se wrati".
Pozdrowienia dla Wszystkich.

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2013-04-05, 19:44

witaj Radża i Alfa próbowałem juz kilka razy na tej grupie coś napisać ale zawsze zostawałem zbywany przez moda może nieraz mi juz puszczały nerwy i może za duzo pisałem ale jak czytałem forum na bierząco to mnie krew zalewała jak było tak dobrze a jak zaczeło się robić cały czas chodziło mi o to żeby grupa rosła w siłę cały czas mam opis w podpisie o przyłączeniu do grupy jeżdżę na imprezy w koszulkach i zachęcam chociaż z niej się wypisałem bo miałęm już dość pozdrówki i do miłego zobaczenia

[ Dodano: 2013-04-05, 20:47 ]
myślę że uda się w końcu zrobić spota giganta z moderatorem czy bez niego
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
Radża
wiem o czym pisze
Posty: 49
Rejestracja: 2010-07-17, 19:28
Lokalizacja: z Bydzi

Post autor: Radża » 2013-04-05, 20:09

klfsolec. Dla mnie, nie ma znaczenia KTO, tylko JAK. Może narobię sobie wrogów (mam nadzieję, że nie), ale biorąc pod uwagę zaangażowanie w życie klubowiczów (nie tylko grupy k-p), Alfa jest THE BEST (szacunek !!!).
LUDZISKA, porozmawiajmy !!!

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2013-04-05, 20:23

Radża pisze:klfsolec. Dla mnie, nie ma znaczenia KTO, tylko JAK. !
jestem jak najbardziej za tym co napisałeś chociaż mało się widzieliśmy to tak wielki szacun dla ciebie i innych weteranów grupowych ALFA jest moim nauczycielem i mnie ściągnął do nissana
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-04-05, 22:35

no nareszcie jakieś konstruktywne i spokojne słowa wyczytałem :-D cieszę się :lol: żeby tylko jeszcze nie było tych wycieczek osobistych to już całkiem ok. jak widzę jesteśmy podobnego zdania, Chemik, Radża, Alfabox (witaj, dawno Cię nie widziałem, cieszę się że się odezwałeś, czy mi się wydaje czy mówisz to co i ja mówiłem?), Twoje słowa to oliwa na wzburzone emocje. mam nadzieję że w końcu dojdziemy-wszyscy- do porozumienia.
z góry przepraszam ale jeszcze nie wiem czy uda mi się być teraz na spocie, w sobotę jedziemy na targi do 3miasta i nie wiem na 1 czy na 2 dni.
spot wyjazdowy- jestem za, żeby nie było że kulam się tylko wokoło komina ;-) Kruszwica-ok :-D mam nadzieję że Gopło jeszcze nie wyschło, wieża stoi a myszy po rynku nie hulają ;-) <lol> <okok> pogłaszczę <kot> robię kanapki na jutro do pracy, potem <wanna> i <śpioch> <heej>
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2013-04-05, 22:46

KLFSOLEC powrócę trochę do tego co napisałeś na samym początku o klubie miłośników i fanatyków Nissana, że chciałbyś aby Grupa była liczna i duże grono ludzi uczestniczyło w spotkaniach i brało udział w życiu Grupy czy też klubu, od samego początku jak dokonana była zmiana moderatora cały czas uprzykrzasz swoimi wypowiedziami wycelowanymi ewidentnie tylko we Mnie, po co ?? żeby rozwalić Grupę i pokazać jaki to Ja jestem nieudolny. Cały czas jakieś kłótnie. Po co komu to jest potrzebne, Mnie na pewno nie. Zapraszałem Ciebie wielokrotnie na Spota, brak jakiegokolwiek odzewu to Ty, a nie ja przestałem przyjeżdżać. Więc tym bardziej jak nie uczestniczysz w życiu Grupy to nie wiesz co się dzieje, ale chętnie teraz to opiszę: jest kilka osób, które ewidentnie dlatego odeszły z Grupy i przestały się odzywać właśnie ze względu na to, że regularnie rozpętujesz kłótnie (zresztą same mi to powiedziały). Są osoby, które nie przyjeżdżają na Spoty, ale napiszą prywatnie, że nie mogą i jakiś czas nie będą uczestniczyły w Spotach i na forum i nie ma problemu, chodzi o sam fakt zainteresowania się tym co się dzieje. Inni z kolei rozjechali się po świecie i to też uszczupliło skład Grupy. Jeśli chodzi o odległości to dla mnie nie ma problemu żadnego przejechać 10km czy też 100km. Grupa Nasza nie składa się tylko z części &#8222;bydgoskiej&#8221; ale są jeszcze podgrupy: Inowrocław i okolice &#8211; ostatni post 2011-02-16, Toruń i okolice &#8211; ostatni post 2011-11-01, Włocławek i okolice &#8211; ostatni post 2012-05-11, to jakie jest zainteresowanie ludzi, jest problem zebrać nawet dwóch członków, świetnym przykładem była próba reanimacji Grupy Włocławek i okolice wraz z osobą z tamtych rejonów &#8211; po prostu nic. To nie zależy od Moderatora to zależy od ludzi i chęci, zresztą podobne chęci i Ty wykazujesz nie pojawiając się na Spotach i nie mówię tu o konkretnym ustalonym terminie Spotów, napisz kiedy chcesz zawitać to zorganizujemy Spota. Opiszę sytuację gdy pojechałem do Szczecina &#8211; jeden telefon i w ciągu godziny odbył się Spot w środku tygodnia w popołudniowych godzinach bo przyjechałem i nie było na nim 2-3 samochodów tylko kilkanaście, ludzie przyjechali nawet tylko po to by się przywitać i jechać dalej. A u Nas ciężko jest zebrać ludzi na comiesięczny Spot, a co dopiero jakaś spontaniczna akcja. Zresztą z ogromnym wyprzedzeniem było organizowane Ognisko i po wielkich trudach zostało zorganizowane w lesie i ile osób przyjechało ?? To chyba jakaś odskocznia od normalnych Spotów. Więc jak się pojawia jakiś cel to wszyscy nagle milczą.
Apropo jeszcze regulaminów, każda Grupa ma wewnętrzny regulamin, który odzwierciedla regulamin ogólny oraz zalecenia odgórne &#8211; no ale chyba to, to powinieneś wiedzieć jako były moderator. A nie z tego teraz robić wielki problem, zresztą jak regulamin, który mówi o tym, żeby chociaż raz na pół roku pojawić się na Spocie i uczestniczyć w rozmowach na forum jest dla ciebie regulaminem &#8222;robiącym ludziom pod górkę&#8221; to chyba chcesz dwóch sprzecznych rzeczy na raz. Mimo ustalonego regulaminu nikogo za brak uczestnictwa, czy też za nieudzielanie się nie &#8222;wyrzuciłem&#8221; z grupy jak ładnie to napisałeś.

Nawiązując do terminu Spotów była to pierwsza niedziela od samego początku, ale jak to pisałem na przełomie końcówka 2011 do połowy 2012 zostałem poinformowany przez pewną część członków, żeby w końcu z tym zrobić jakiś porządek ponieważ w większość pierwszych niedziel wypada w święta i nie wiadomo kiedy jest Spot a kiedy jest Spot przełożony tylko dlatego został Spot przełożony na taki termin, aby wypadał w miarę bezkolizyjnie. Gdyż jak są święta ludzie zazwyczaj wyjeżdżają do rodzin i nawet nie myślą o spotkaniach grupowych.

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2013-04-06, 20:24

sznikers99 pisze:Będąc neutralnym nie skomentuje tego co tutaj sie dzieje ale w związku z tym że dzisiaj w końcu mogłem wyjść z odpiętą kurtką na dwór to proponuje do tego co pisał alfabox, dołożyć grilla. Z 3-4 krzesła jestem w stanie zorganizować a pogoda oby sprzyjała :mrgreen:
Też mnie zakorcił grill w związku z tym dzisiejszym słoneczkiem :mrgreen:
Grill stolik i węgiel jest u mnie na stanie jak by co :-P
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2013-04-06, 21:29

El Diablo cały czas byłem i jestem za grupą a ty znowu swoje robisz zamieszanie .Twoje wypociny są nie na temat ale dobrze nie przyjeżdzam na spoty ze względu na ciebie nie na grupę ja oszczerczych donosów nie pisałem i nielubię fałszystwa dlatego.Co do gosci przyjeżdżających do bydzi nigdy nikt nie został olany zawsze ktoś przyjechał i się przywitał wiadomo nie każdy z nienacka może przyjechać wiadomo czasy takie i praca a wiadomo że ktos z Włocka czy Torunia z grupy nie przyjedzie się przywitać tak jakbyś chciał . Mam kontakt prawie ze wszystkimi stałymi klubowiczami i tymi co kiedyś przyjeżdżali a nie mają już nissana i nikt na mnie nie narzeka czyli co twoje słowa przeciwko wielu znajomym z grupy .Podaj osoby które wypisały się z grupy i narzekają na mnie zobaczymy może ja czegoś nie wiem i przestań siać już ta nienawiść do mnie bo ja za to co zrobiłes i robisz napewno ręki ci pierwszy nie podam

[ Dodano: 2013-04-06, 22:31 ]
alfabox pisze:
sznikers99 pisze:Będąc neutralnym nie skomentuje tego co tutaj sie dzieje ale w związku z tym że dzisiaj w końcu mogłem wyjść z odpiętą kurtką na dwór to proponuje do tego co pisał alfabox, dołożyć grilla. Z 3-4 krzesła jestem w stanie zorganizować a pogoda oby sprzyjała :mrgreen:
Też mnie zakorcił grill w związku z tym dzisiejszym słoneczkiem :mrgreen:
Grill stolik i węgiel jest u mnie na stanie jak by co :-P
chłopaki a ja juz miałem ognisko i kiełbaski :mrgreen:
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
Felipe
doświadczony forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 2010-02-07, 22:25
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Felipe » 2013-04-06, 23:36

Siemaaaaa, zmieniajac temat- wybieram sie na najblizszego spota, kto ze mna? :)

Pozdro.

Awatar użytkownika
Gibki
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-10, 21:46
Lokalizacja: Bydgoszcz wzg.w.

Post autor: Gibki » 2013-04-07, 07:38

Felipe pisze:Siemaaaaa, zmieniajac temat- wybieram sie na najblizszego spota, kto ze mna? :)

Pozdro.
No ja też mam zamiar być :-) w sumie pomysł grilla nie jest zły :-)
P11.144 2.0 16V :)
100NX 1.6 16V - był...
P12 1.9 diesel - ojca

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2013-04-07, 11:19

sznikers99, pod Galerią chciałeś grilla zobić??
Jak grill, to na ul. Mokrej.
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
Gibki
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-10, 21:46
Lokalizacja: Bydgoszcz wzg.w.

Post autor: Gibki » 2013-04-07, 12:26

Grill pod galerią? Coś w stylu jestem hardecorem :-)
P11.144 2.0 16V :)
100NX 1.6 16V - był...
P12 1.9 diesel - ojca

Awatar użytkownika
Radża
wiem o czym pisze
Posty: 49
Rejestracja: 2010-07-17, 19:28
Lokalizacja: z Bydzi

Post autor: Radża » 2013-04-07, 17:03

W niedzielę jestem. Może faktycznie uda się usmażyć kiełbaskę. Do zobaczenia. :-P

Awatar użytkownika
bad_gen
aktywny forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2012-04-07, 20:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: bad_gen » 2013-04-08, 09:02

cześć, to co, robimy listę obecności na Mokrą? no chyba że Diablo ma inną metę
1 bad_gen 50%
Nie pytaj co Twój Nissan może zrobić dla Ciebie-pomyśl co Ty możesz zrobić dla niego
Nie jesteś sam na drodze, pomyśl o innych kierujących... a czasami za nich...

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2013-04-09, 07:03

Naklejki zamówione, miejmy nadzieję, że na Spota dojdą :D


1. bad_gen 50%
2. sznikers99 100%
3. EL_Diablo 100%

Awatar użytkownika
Gibki
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-10, 21:46
Lokalizacja: Bydgoszcz wzg.w.

Post autor: Gibki » 2013-04-10, 08:11

1. bad_gen 50%
2. sznikers99 100%
3. EL_Diablo 100%
4. Gibki (aktualnie leżę chory, ale powinienem dojść do siebie :) )
P11.144 2.0 16V :)
100NX 1.6 16V - był...
P12 1.9 diesel - ojca

Awatar użytkownika
Radża
wiem o czym pisze
Posty: 49
Rejestracja: 2010-07-17, 19:28
Lokalizacja: z Bydzi

Post autor: Radża » 2013-04-10, 16:31

Ja jestem.

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2013-04-12, 12:18

1. bad_gen 50%
2. sznikers99 100%
3. EL_Diablo 100%
4. Gibki (aktualnie leżę chory, ale powinienem dojść do siebie )
5. Radża

Spot Niedziela ul. Mokra godz. 16:00 - próba odpalenia grilla, no chyba, że pogoda popsuje szyki.

Nalepki klubowe już dotarły :mrgreen:

Awatar użytkownika
Felipe
doświadczony forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 2010-02-07, 22:25
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Felipe » 2013-04-12, 15:08

Ja tez bede.

Diabel tylko na razie deszcze sa :(

Zablokowany

Wróć do „Spotkania / Grupy Regionalne”