Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

"Podtematy w grupach lokalnych"

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
hEx
stały bywalec
Posty: 96
Rejestracja: 2009-12-22, 00:30
Lokalizacja: Częstochowa

"Podtematy w grupach lokalnych"

Post autor: hEx » 2010-01-15, 13:25

Witam. Taka moja swobodna myśl i propozycja. Może by tak rozdzielić troszkę grupy umożliwiając większy porządek na pod forach. Tak, żeby każda grupa miała swój dział gdzie mogła by zakładać do woli tematów bo na razie wszyscy "gnieździmy" się w jednym temacie z wieloma postami i ciężko cokolwiek znaleźć a tak umożliwili byśmy wewnętrzne rozmowy, sprzedaże, spotkania itp. To patent z innych "for" i tam jak widziałem się sprawdzał.
Ostatnio zmieniony 2010-01-17, 00:24 przez hEx, łącznie zmieniany 1 raz.
..." nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż "...

Obrazek

rafaela
wiem o czym pisze
Posty: 60
Rejestracja: 2009-12-25, 00:46
Lokalizacja: ze świata

Post autor: rafaela » 2010-01-15, 22:54

moze jaks propozycja, przykłady, jak by to miało wyglądać?
jakie grupy nasz na mysli?

Awatar użytkownika
SnowLady
fanatyk nissana
Posty: 986
Rejestracja: 2009-11-30, 18:28
Lokalizacja: Kobylnica/k.Slupska

Post autor: SnowLady » 2010-01-15, 23:18

hEx, nie ma możliwości rozdzielenia grup ;-) Właśnie tu rozmawia się o spotkaniach i innych ważnych (mniej ważnych) sprawach (wspólnie-integracja).

Jesli chcesz coś sprzedać jest dział giełdy.
Konkrety ;-)
Pozdrawiam
SnowLady ...

Z nissanem od sierpnia 2005 :D

Ważne sprawy i nie tylko: 504619604 ;)

Awatar użytkownika
Kreyzol WPR
fanatyk nissana
Posty: 614
Rejestracja: 2009-12-08, 23:57
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Kreyzol WPR » 2010-01-16, 01:11

to ze z innych for zaciagniete to sie zgodze, domyslam sie ze chodzi Ci o cos takiego co jest zrobione w "warsztaty" czyli podzial na woj z czego zrobic bardziej szczegolnie na grupy. owszem, inne fora czesto tak maja ale z drugiej strony? ja np czesto udzielam sie w spotkaniach regionalnych, plany padają rozne ale spokojnie daje rade ogarnac te tematy w tym co jest. majac taki podzial mysle ze bedzie balagan typu nowe denne tematy, zbedne itd, a tak jest jeden temat, kto ma sledzic ten sledzi i juz ;)
P.U.H. Rybak
Przewóz Osób 604-564-355

Awatar użytkownika
hEx
stały bywalec
Posty: 96
Rejestracja: 2009-12-22, 00:30
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: hEx » 2010-01-16, 01:59

Z integracją to ma mało wspólnego skoro w jednym temacie są posty od a-z. Mnie to bardziej przypomina "archiwum" na komunikatorach ;-)
Jeśli każdy uważa, że to nie potrzebne to ok ale na wielu forach to zdało egzamin... ;-)
..." nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż "...

Obrazek

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2010-01-16, 08:10

hEx robiac taki podział to sie kazda grupa zamknie na swoim podwórku i tyle. To klub ogólnopolski a nie zlepek grup lokalnych

Awatar użytkownika
hEx
stały bywalec
Posty: 96
Rejestracja: 2009-12-22, 00:30
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: hEx » 2010-01-16, 11:40

Ja wysunąłem propozycje. Nie zgadzam się z tymi zamknięciami bo wiele for to przechodzi i nie ma problemów tylko jest "czyściej" lecz nie mnie decydować. Pozdrawiam ;)
..." nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż "...

Obrazek

Awatar użytkownika
merid
fanatyk nissana
Posty: 1281
Rejestracja: 2009-12-06, 18:55
Lokalizacja: Katowice

Post autor: merid » 2010-01-16, 18:35

To moze zrobcie wlasne oddzielne forum.

Forum nic nie kosztuje a macie swoje inne :P

Z tego co pamietam to lodzka miala a czy ma to nie wiem
blabla przyjedź na najbliższy spot comiesięczny o 19:00. Info w naszym TEMACIE
Posiadam części do N14.

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2010-01-16, 23:16

bombel pisze:hEx robiac taki podział to sie kazda grupa zamknie na swoim podwórku i tyle. To klub ogólnopolski a nie zlepek grup lokalnych
Dokładnie,to jest troszkę niepotrzebny podział,bo zamiast się integrować,będziemy się od siebie oddalać:"no bo ja jestem z Torunia a nie z Bydgoszczy" to tylko przykład chociaż nie najlepszy bo akurat my z Toruniem mamy jak najlepsze stosunki.Ale to takie moje własne zdanie a i tak się spotykamy na ogólnopolskich,ale,ale można by się spotykać w większych grupach lokalnych i to ze względu na siłę klubu jest bardziej na miejscu.
No bo co robi wróg na froncie żeby nas pokonać?Rozbija nas na mniejsze grupy,a tutaj my sami to byśmy robili całkiem niepotrzebnie.

Inna sprawa jest podział na przykład :
Bydgoszcz
1) spotkania
2)warsztaty
3)tuning
4)gdzie części
lub coś w ty rodzaju :mrgreen:
I to podtematy dotyczące właśnie zagadnień związanych z tym co możemy załatwić w sprawie swoich samochodów lub innych ważnych w swoim miejscu zamieszkania.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
hEx
stały bywalec
Posty: 96
Rejestracja: 2009-12-22, 00:30
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: hEx » 2010-01-16, 23:26

alfabox pisze:
bombel pisze:hEx robiac taki podział to sie kazda grupa zamknie na swoim podwórku i tyle. To klub ogólnopolski a nie zlepek grup lokalnych
Dokładnie,to jest troszkę niepotrzebny podział,bo zamiast się integrować,będziemy się od siebie oddalać:"no bo ja jestem z Torunia a nie z Bydgoszczy" to tylko przykład chociaż nie najlepszy bo akurat my z Toruniem mamy jak najlepsze stosunki.Ale to takie moje własne zdanie a i tak się spotykamy na ogólnopolskich,ale,ale można by się spotykać w większych grupach lokalnych i to ze względu na siłę klubu jest bardziej na miejscu.
No bo co robi wróg na froncie żeby nas pokonać?Rozbija nas na mniejsze grupy,a tutaj my sami to byśmy robili całkiem niepotrzebnie.

[ Dodano: 2010-01-16, 23:22 ]
Inna sprawa jest podział na przykład :
Bydgoszcz
1) spotkania
2)warsztaty
3)tuning
4)gdzie części
lub coś w ty rodzaju :mrgreen:

No i właśnie o coś w tym stylu chodzi... Nie znam korzeni forum nissana ale wieje mi tu jakimś strachem przed rozdzielaniem czegokolwiek...
..." nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż "...

Obrazek

Awatar użytkownika
alfabox
fanatyk nissana
Posty: 1023
Rejestracja: 2009-12-04, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz-Kapy
Kontakt:

Post autor: alfabox » 2010-01-16, 23:39

hEx, może taki szum ze względu na trochę mylący tytuł postu :mrgreen:
No bo się wystraszyłem,a nie było by takiej reakcji gdyby było na przykład"Podtematy w grupach lokalnych" lub coś podobnego ;-)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
hEx
stały bywalec
Posty: 96
Rejestracja: 2009-12-22, 00:30
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: hEx » 2010-01-17, 00:23

Może i masz rację... Tylko, że dopiero Ty pomyślałeś o temacie zamiast go krytykować i panikowac... ;) Ja napisałem na samym początku "Taka moja swobodna myśl i propozycja." więc nie sądziłem, że wywoła to taki stres... ;)
Niechaj będą "Podtematy w grupach lokalnych" ;-)
..." nóż przy szyi skruszy nawet najtwardszy imidż "...

Obrazek

finger
wiem o czym pisze
Posty: 52
Rejestracja: 2009-12-09, 08:49
Lokalizacja: Z kąta w kąt

Post autor: finger » 2010-01-19, 22:48

hex poruszałem tą funkcjonalność w temacie: viewtopic.php?p=14508#14508
ale cóż tzw. grupa trzymająca władze, jeśli w tym dziale piszemy o grupach, ma inne zdanie.

Wracając do tematu i wzorując się na niektórych działach dotyczących modeli np.: Almera, Primera jest tam podział na np.: Silnik, Karoseria, Elektryka, Zrób To Sam
rozumiem popularne modele, jest duży ruch w tych działach: Almera 84 tematy 438 postów,
Primera 145 tematów 984 posty
. Dział : Spotkania / Grupy Regionalne 37 tematów 6170 postów.

Panowie zbierzmy ilość postów z pozostałych części forum : Strefa Modeli Nissana + Strefa Techniczna + Strefa Nissan - Sprzedam / Kupię / Zamienię gdzie jest to bardzo dobrze posegregowane suma wszystkich postów nie przekroczy liczby postów z działu Spotkania / Grupy Regionalne.

Mamy również podział na modele samochodów - dlaczego się nie integrujemy w jednym dziale używając tylko tagów?

hex - krótko mówiąc popieram Twoje argumenty :) może założymy sobie jakąś grupę? ;>

Aha i pozdrawiam bota NissanManiak :)
"Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch... za moją kase"
Strachy na lachy - "Żyję w kraju"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania / Grupy Regionalne”