Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

montaz wyciaqgarki

Moderatorzy: Seba WWA, Ryba, Sajmooon

zaq
nowy na forum
Posty: 33
Rejestracja: 2014-02-03, 22:53
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

montaz wyciaqgarki

Post autor: zaq » 2014-04-18, 19:07

Witam kolegów

zakupiłem dziś wyciągarkę dla swojego Tyrana..
http://escape4x4.pl/produkt/wyciagarka- ... nowy-model

ale mam do was pytanie odnośnie je montażu, bo szukałem na forum w google i nie ma nic o tym jak krok po kroku takie cudo zamontować. s jakies zdjecia krótkie komentarze ale nie ma dokładnych informacji...

Może ktoś z was montował takie coś i zechciałby się podzielić tą wiedzą..
począwszy od tego jak rozebrać przód po sam montaż.

napewno wielu z was ma wyciagarke i jestem pewien ze coś wrzuci do tego koszyka i podpowie mi.

nie chcę wydawać kasy bo i tak już na wyciągarkę sporo jej wydałem a kazdy zakład pewnie z 500zł skasuje mnie.

dzieki i pozdro

Paweł84
aktywny forumowicz
Posty: 162
Rejestracja: 2012-11-12, 15:13
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Paweł84 » 2014-04-18, 19:26

A masz do niej płyte montażową? Jak nie to czeka Cię jeszcze kolejny wydatek.
W terano nie mam wyciągary ,ale w samuraju miałem i sam montowałem,a płyte dorabiał mi znajomy,to tylko koszty materiału ponisłem.
W terano jest o tyle problem z wyciągarą że swoje waży i auto będziesz miał niżej,bo na drążkach już nie podkręcisz.
Chyba że masz jakieś mocniejsze? No i line możesz na syntetyka wymienić,zawsze to parę kg mniej ;-) .
Nie lepiej było kase w jakieś oponki MT zainwestować? A Pózniej wyciągarka?
Nie to żebym się czepiał,ale terano na At to nie jedzie w terenie,za to na mt nawet ładnie daje radę ;-) .

zaq
nowy na forum
Posty: 33
Rejestracja: 2014-02-03, 22:53
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Post autor: zaq » 2014-04-19, 07:33

Paweł ojciec spawacz brat ma zakład Tokarski wiec myśle ze dam radę. Pytanie brzmi jak ? Krok po kroku. Wiem ze do ramy ale na jakimś ceowniku. Czy ramę przewiercic czy cus...

Paweł84
aktywny forumowicz
Posty: 162
Rejestracja: 2012-11-12, 15:13
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Paweł84 » 2014-04-19, 13:45

No w terano nie wiem jak jest rama skonstruowana z przodu,w samurajku wszystko było jak trzeba,a na forum była zwymiarowana płyta także sprawa była prosta. Tutaj musisz trochę pogrzebać w necie żeby zobaczyć jak ta płyta wygląda,może to ci pomoże?; http://forum.nissanklub.pl/index.php/to ... ark%C4%99/
Jest tu parę zdjęć. Daj znać jak idą prace ;-)

zaq
nowy na forum
Posty: 33
Rejestracja: 2014-02-03, 22:53
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Post autor: zaq » 2014-04-19, 20:19

dziwne to forum wogóle tych fotek nie da sie pobrac.. jakby komus sie udało daje emila.. zak-krzysztof@o2.pl aby ktos je przesłał. mi wyskakuje ze nie mam uprawnien do tego typu plików

[ Dodano: 2014-06-03, 14:44 ]
witam kolegów

w linku ponizej przesyłam adres stronki na youtuba gdzie zamiesciłek kilka fotek odnosnie istalacji wincha...

sprawuje sie znakomicie i juz kilka razy pomógł a co za tym idzie zaoszczedziłem km w nogach po ciągnik :)

https://www.youtube.com/watch?v=vKS79dB5hlQ

[ Dodano: 2014-06-05, 21:24 ]
siakieś opinie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa Off-Road”