Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Nowy układ w p11 GT podrzućcie pomysły

Moderatorzy: Seba WWA, Ryba, Sajmooon

marcian11
nowy na forum
Posty: 26
Rejestracja: 2011-12-26, 16:41
Lokalizacja: Opalenica

Nowy układ w p11 GT podrzućcie pomysły

Post autor: marcian11 » 2012-03-20, 02:54

Witam. Panowie mam zamiar w najbliższym czasie wykonać cały wydech zaraz za kolektorem. Materiał to kwasuwa 2.5 cala i grubość ścianki 1,5mm do tego myślę kupić tłumik środkowy przelotowy i końcowy również przelotowy. Rury wyjdą jakieś 200zł i teraz kwestia tłumików myślę przeznaczyć na jeden 200zł. Co sądzicie o tym pomyśle? pospawanie w całość mam już załatwione. W planach trochę dalszych jest dmuchawka oraz hamulce. Mam nadzieję, że jakoś pomożecie :-D

Awatar użytkownika
Neptune
fanatyk nissana
Posty: 1004
Rejestracja: 2009-12-10, 16:06
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Neptune » 2012-03-20, 18:57

jak robisz cały wydech to i kolektor zmień o ile siedzi u Ciebie jeszcze ten z P11GT. Dobrze na tym wyjdziesz ;)

Rury z kwasa bierz z kolanami żeby nie giąć, dwa tłumiki będą ok. Jeśli ma być przelot to nie inwestował bym w jakieś super tłumiki i myślę że zmieścisz się w tej kasie. Środkowy weź długi ok metra wyciszy nieco do tego coś ala Apexi z tyłu i będzie ładnie buczał :D Komfort kijowy jest na przelocie (nie wiem na czym Ci zależy) z tyłu coś komorowego by się przydało.

Jak myślisz o dmuchawce (turbo?) to ono sporo wycisza wydech więc luzik, nawet przy przelocie nie będzie buczał ;D
Nissan Primera SR20DE+T

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Wydechowy”