Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Radio x trail t30 2005

Moderatorzy: bonzo, azorek

KarolM
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2019-04-11, 12:40

Radio x trail t30 2005

Post autor: KarolM » 2019-04-11, 12:50

Cześć.
Jestem nowy, po raz pierwszy mam nissana. Kupiłem niedawno używanego x trail t30 z fabryczna nawigacja i radiem. Postanowiłem to wymienić na radio 2 din.
Kupiłem kokpit na takie radio. Wymontowalem nawigację, radio i... Nie przemyslalem sprawy więc chciał podłączyć nowa kostkę rozebralem istniejąca od radia. Nie wiem jak były ułożone piny. Czy ma ktoś zdjęcie takie kostki? Albo dokładny opis kolorami? (Auto było sprowadzone z Holandii więc może i kolory inne?)
Żaden schemat z Internetu nie pasuje. Próbowałem sam namierzyć jaki kabel do czego, ale znalazłem w tej książce tylko 3 głośniki (brak lewego przód) no i pozostaje mi 10 kabelkow. Jeden stale 12v , 3 maja napięcie po przekreceniu kluczyka. Zostaje 6 nieznanych mi kabelkow, albo 4 już nie pamiętam bo akurat w pracy siedzę i rozmyslam o tym.

Czy ktoś byłby w stanie mi pomoc?

"Fachowcy" mówią mi że są przejściówki i oni nie podejmą się tego jak nie ma schematu do kostki. Porażka.

Jarek799
nowy na forum
Posty: 31
Rejestracja: 2019-01-08, 21:36

Re: Radio x trail t30 2005

Post autor: Jarek799 » 2019-04-24, 08:10

No jeśli to auto z Holandii to i tak powinno być tak samo jak a Twoim aucie. Ale niestety nie mam pojęcia jak wygląda ta kostka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „X-trail”