Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

3. rząd siedzeń X-Trail T32

Moderatorzy: bonzo, azorek

QubaD
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2018-09-25, 08:25

3. rząd siedzeń X-Trail T32

Post autor: QubaD » 2018-09-25, 08:38

Witam ;-) , czy ktoś z was próbowal zamontować 3. rząd siedzeń do wersji T32 z fabrycznymi 5. miejscami?

Szukam auta dla siebie w automacie i z 7 miejscami. Niestety jak dotąd najcześciej (najkorzystniej) sprzedawane są wersje 5 miejscowe.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mały v8
fanatyk nissana
Posty: 506
Rejestracja: 2016-03-21, 19:35
Lokalizacja: Siedlce

Re: 3. rząd siedzeń X-Trail T32

Post autor: mały v8 » 2018-09-25, 09:40

Zamontujesz bez problemu. Nadwozie na 100% będzie miało wszystkie otwory technologiczne. Tylko licz się z tym że samego trzeciego rzędu do tego modelu nie kupisz, raczej trzeba będzie wydać 3 tyś za komplet skór w dobrym stanie, do tego dobrze żeby sprzedawca dołożył Ci wszystkie kotwy ,śruby plasticzki, zaślepki i pasy, bo potem ciężko to skompletować.

Rozważ jeszcze Qashqaia +2 One częściej są w automacie a w sumie to podobne auta.
ObrazekObrazekObrazek

QubaD
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2018-09-25, 08:25

Re: 3. rząd siedzeń X-Trail T32

Post autor: QubaD » 2018-09-25, 21:50

Porównywałem Qashqaia plus 2 z X-Trailem i X ma więcej miejsca w środku, a w szczególności w 2. rzędzie. Ja sam mam 2 m wzrostu, żonę i dwójkę dzieci a od czasu do czasu zabieram rodziców ze sobą dlatego potrzebuję auto na 6- 7 osób. Dzieci są małe i na nasze wyjazdy 3. rząd wystarczy. Jedyny minus X-a że 2. rząd nie ma oddzielnych siedzeń.
Wszyscy poleciali mi S-maxa ale w nim zdecydowanie mniej komfortowo, po prostu mniej miejsca. Nie rozumiem czym się tak podniecają. Sharan już nie wygląda fajnie i do tego cenowo nieopłacalny.
Co do X-Traila to bez 3. rzędu można znaleźć nawet o 15-20 tyś. tańszy samochód. Dlatego moje pytanie.
Na allegro widziałem fotele za 3 tyś. Popytam czy mają komplet potrzebnych rzeczy i spróbuję z tą dostawką.

Na innym forum wyczytałem tylko, że ktoś próbował zdemontować 3. rząd i dać podłogę z wersji 5. miejscowej ta była za mała na pozostały otwór. Stąd moje pytanie czy da się domontować.

ODPOWIEDZ

Wróć do „X-trail”