Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[X-trail II] Kilka pytań przed zakupem x-traila z 2007 2.0dc

Moderatorzy: bonzo, azorek

krzysio82
nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: 2015-06-10, 06:30
Lokalizacja: Piątek

[X-trail II] Kilka pytań przed zakupem x-traila z 2007 2.0dc

Post autor: krzysio82 » 2015-06-10, 06:42

Witajcie
Wpadł mi w oko nissan z 2007 roku z silnikiem 2.0dci (mam nadzieje, że podczas spokojnej jazdy do pracy zmieszczę się w 7l ropy) - zero korków 30km trasy, ale do rzeczy.

Oto ogłoszenie:
link


1. Czy fabryczna nawigacja jeszcze się do czegoś nada (dostępność aktualnych map?) widziałem, że ma bluetooth ale czy np działa odtwarzanie plików mp3 z komórki na głośniki auta?

2. Zarówno z przodu z lewej strony jak i z prawej z tyłu odstaje listwa plastikowa nadkola. Każdy element sprawdzałem i ma oryginalny lakier więc nie było tam żadnego wypadku co najwyżej jakieś puknięcie w zderzak.

3. Z zewnątrz korozji brak (jeszcze nie widziałem auta ze spodu dzisiaj będę oglądał) ale czy wersje z 2007 roku miały już ocynk? Bo starsze wiem, że dosyć poważnie korodują niestety.

4. Uszkodzone (porysowane) są maskownice na boczkach drzwi te które są zwykle w kolorze srebrnym przy podłokietniku wiem, że da się je zdemontować, dzwoniłem do aso ale prosili o ich kod. Dysponuje ktoś katalogiem części do tego modelu żeby wyciągnąć kod który pozwoliłby mi zamówić te elementy w aso?

Z góry dzięki wszystkim za pomoc, jak dobrze pójdzie zostanę właścicielem tego auta dzisiaj i na stałe zagoszczę na forum. pozdrawiam

Awatar użytkownika
bonzo
fanatyk nissana
Posty: 4005
Rejestracja: 2009-11-29, 12:58
Lokalizacja: Bolechowo Osiedle
Kontakt:

Post autor: bonzo » 2015-06-10, 06:52

krzysio82 pisze: Dysponuje ktoś katalogiem części do tego modelu żeby wyciągnąć kod który pozwoliłby mi zamówić te elementy w aso?
Proszę :arrow: http://nissan4u.com/parts/x_trail/
Datsun280Z
Przyszła pora na Patrola
był Z31 Y60 N14 gti, gti-r,C23M



SCHODY DREWNIANE

ODPOWIEDZ

Wróć do „X-trail”