Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Środkowy panel

Moderator: azorek

Uzurpator
nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: 2020-02-15, 18:04

Środkowy panel

Post autor: Uzurpator » 2020-03-22, 15:59

Witam,

Mój nissan murano to wersja z50 USA z 2007 roku, zmagam się z problemem środkowego panelu obsługującego radio klimę ekran itd.
Nie działa żaden z przycisków, ekran się nie pali, po osiągnięciu przez samochód odpowiedniej temperatury załącza się ciepły nawiew powietrza na szybę ... wszystkie bezpieczniki sprawdzone samochód oddałem do elektryka po kilku dniach grzebania w nim stwierdził że cały panel jest prawdopodobnie do wymiany, kupiłem używany również USA z tym że z produkcji 2004 roku i takie same objawy...
Czy ktoś się już z takim czymś spotkał lub macie jakieś pomysły?
Pomocy
Pozdrawiam

Uzurpator
nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: 2020-02-15, 18:04

Re: Środkowy panel

Post autor: Uzurpator » 2020-03-30, 16:56

Dobra gdyby ktoś miał podobny problem....
Pierwszy elektryk stwierdził, że cały panel jest uszkodzony po odnalezieniu takiego samego objawy były takie same ... Drugi elektryk się poddał ale na szczęście trafiłem na trzeciego już tym razem prawdziwego fachowca, znalazł gdzieś na rosyjskim forum murano opisywany problem. Okazało się że pod ekranem jest jakiś moduł który poklejony jest jakaś białą pastą która przy częstych zmianach temperatury traci właściwości. Elektryk dał nowa pastę i wsadził spowrotem co co ona tam trzymała 🤷‍♂️ tak czy owak problem rozwiązany.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Murano”