Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Odradzam] Wega Bytom

Moderatorzy: Ryba, Maniek-ol

Hyperion
nowy na forum
Posty: 12
Rejestracja: 2009-12-27, 21:41
Lokalizacja: Bytom

[Odradzam] Wega Bytom

Post autor: Hyperion » 2009-12-28, 21:14

http://maps.google.pl/maps/place?oe=utf ... 3961014920

Zakłada wygląda dobrze, trzy garaże, kilku mechaników, wszystko pięknie ładnie. Ale brak fachowości i chęć szybkiego zarobku.
U ojca wymienił termostat (oryginał Mercedesa za kilkaset zł) po czym okazuje się że nadal nie działa to tak jak ma działać, z wielką łaską chce zareklamować termostat, nie ma czasu, najlepiej samochód na 2-3 dni zostawić.
Dalej regeneracja wtryskiwaczy w Mercedesie, za zawiezienie wtryskiwaczy do zakładu regeneracji wtryskiwaczy kasuje 1500 zl (15 km jazdy), za regenerację również 1500 zł.
Bierze się za wymianę klocków w Mercedesie, czego nie potrafi wykonać fachowo. Samochód jest skomplikowany, za skomplikowany dla takiego mechanika, ale podejmuje się zadania.

U mnie również najchętniej wymieniłby wszystko. Bardzo ciężko działało sprzęgło. Poprosiłem o zrobienie tego. Niby kompletne sprzęgło do wymiany, niby wymienił, po czym nadal sprzęgło ciężko "chodzi". Mówię mechanikowi że pedał sprzęgła nadal ciężko chodzi po czym mechanik do mnie...może trzeba linkę przesmarować.

Jak dla mnie bardzo przeciętny warsztat, nadający się do wymiany oleju, filtrów jak przy mechaniku stoisz i patrzysz na ręce.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”