Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Nissan Dąbrowscy Zabrze - Omijajcie tą firmę z daleka !!!

Moderatorzy: Ryba, Maniek-ol

Edixxx
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-12, 12:17

Nissan Dąbrowscy Zabrze - Omijajcie tą firmę z daleka !!!

Post autor: Edixxx » 2019-03-12, 12:20

PLUSY - brak
MINUSY - to wszystko, podam kilka przykładów:
1. Kupiłem nowy samochód w "promocji", zataili fakt o zakończeniu jego produkcji.
2. Wcisnęli mi hak automatyczny również w "promocji" tyle, że by go schować należy odkręcić jedynie 2 śruby jak stwierdził sprzedawca.
3. Samochód do odbioru, a tu brak gaśnicy i trójkąta, jakbym się nie upomniał to by nie było.
4. Samochód z lutego i na oponach letnich - zgroza !!!
5. Zarozumiali i marudni pracownicy BOK, wszystko wiedzą najlepiej.
6. Poprawili mocowanie pasów z tyłu, choć uparcie twierdzili, że tak jest i tak musi być, a pas środkowy i prawy po zapięciu krzyżowały się.
7. Plastiki zakwalifikowane do wymiany mieli zamówić i dać mi znać, zamówili po 3 przypomnieniach i 3 miesiącach oczekiwania, a jak już wymienili listwy dachowe to zarysowali lakier na całej długości dachu wzdłuż listew - strach im cokolwiek powierzyć !!!

Po kilku wizytach już do nich nie jeżdżę szkoda nerwów, straconego czasu no i szkoda samochodu bo potrafią uszkodzić lakier i pewnie nie tylko...

Zgłosiłem swoje uwagi do właściciela firmy jak i Nissan Polska, ale jak wiadomo jedna i druga strona wypina się na wszystko...

Generalnie odradzam pakowanie się w samochody Nissana to mój pierwszy i ostatni Nissan, wszystko co jest nie tak oraz źle spasowane elementy nadwozia to STANDARD NISSANA, wydaje się, że samochody indyjskie TATA i inne są już lepiej robione...

Awatar użytkownika
Zielkq
fanatyk nissana
Posty: 3591
Rejestracja: 2012-05-31, 09:31
Lokalizacja: Vratislavia
Kontakt:

Re: Nissan Dąbrowscy Zabrze - Omijajcie tą firmę z daleka !!!

Post autor: Zielkq » 2019-03-12, 16:50

Fajnie, że piszesz, ale to są same ogólniki bez jakichkolwiek dowodów.
Jakie znaczenie ma fakt, że została zakończona produkcja danego modelu? Ty już swój kupiłeś, a dostęp do części będziesz i tak przez dobrych kilka lat miał zagwarantowany. Tak to już bywa, że produkcja nie jest wieczna ;)
Co do opon i wyposażenia w gaśnicę i trójkąt - to już Twoje wewnętrzne rozmowy i uzgodnienia ze sprzedawcą, czy to będzie wchodziło w zakres sprzedaży. W PL nie ma obowiązku zmiany na zimowe opony. Nie dopytałeś o szczegóły zakupu? Nie zajrzałeś do umowy? Tam powinno być wszystko wypisane co dostajesz, a czego nie. ;)
Co do pasów bezpieczeństwa to chyba logiczne jest, że wystarczy je inaczej przeciągnąć... Przy oddawaniu samochodu do serwisu spisujesz protokół i tak sam protokół spisujesz przy jego odbiorze. Jeżeli powstały zarysowania, to je wskazujesz na etapie odbioru auta z serwisu.
Podróże małe i duże
Pomoc prawna: Adwokat Wrocław
Z YT: "JDM wants to be USDM, Euro wants to be USDM and USDM wants to be Euro."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”