Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Mechanik Wrocław sprawdzenie maglownicy

Moderatorzy: Ryba, Maniek-ol

alberc
nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: 2014-03-30, 00:02
Lokalizacja: Wrocław

Mechanik Wrocław sprawdzenie maglownicy

Post autor: alberc » 2016-07-11, 13:46

Cześć,

Polećcie proszę dobrego mechanika specjalizującego się w układach kierowniczych we Wrocławiu i okolicach - w mojej Primerze P11 GT pojawiły się następujące objawy - skrzypienie układu kierowniczego przy skręcaniu kół zarówno na włączonym i wyłączonym silniku i głośniejsze przy obciążonym aucie - nie są to drążki kierownicze ani żaden z elementów zawieszenia (może poza niestety pękniętą gumą sworznia, ale czuję wyraźnie przy kręceniu kołami na podnośniku że odgłos dochodzi z maglownicy bądź z krzyżaka). Brak wycieków płynu wspomagania więc może regeneracja nie byłaby konieczna - mechanik mógłby to sprawdzić a nie chcę sam kasować luzów śrubą/dolewać jakichś specyfików typu Lubrixol bo mogę tylko zaszkodzić :)

Awatar użytkownika
janusz
fanatyk nissana
Posty: 8402
Rejestracja: 2009-12-10, 17:44
Lokalizacja: .....

Post autor: janusz » 2016-07-11, 17:21

A jak się mają łożyska, które są na łączeniu zwrotnicy i golenia? No i może same sworznie się kończą :d
赤い 霊 czyli 日産プリメーラP11GT -> viewtopic.php?t=12560

pije by paść ...
... padam by wstać ...
... wstaje by pić ...
... pije by żyć

_

alberc
nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: 2014-03-30, 00:02
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: alberc » 2016-07-12, 11:26

Co do sworzni lewy był wymieniany, prawy ma pękniętą osłonę gumową ale na tyle na ile byłem w stanie sprawdzić to nie ma tam luzów. Zwrotnice - nie wiem - zakładam że to się nie psuje jak nie dostanie się tam brud:) Natomiast przy skręcaniu kołami czuć na drążkach kierowniczych drobne drganie odpowiadające odgłosowi skrzypienia. Co do mechanika myślałem o Auto Sport Technika na Rogowskiej ale mam z nimi różne doświadczenia - nie wiem czy w zakresie gdyby to miała być maglownica nie lepiej wybrać się do specjalisty. Wejdę pod auto w wolnej chwili i sprawdzę raz jeszcze

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”