Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Odradzam] auto-moto-test KONIN

Moderatorzy: Ryba, Maniek-ol

Ppy
wiem o czym pisze
Posty: 89
Rejestracja: 2011-11-23, 22:49
Lokalizacja: katowice

[Odradzam] auto-moto-test KONIN

Post autor: Ppy » 2012-02-08, 19:27

Zakupilem silnik w koninie 2 tygodnie temu wplacilem kase i mial przyjsc i nie przychodzi, Wlasciciel gra troche w .... bo mowi ze do mnie idzie zadzownilem do dhl i mowia ze nic do mnie wysylane nie bylo. Prosilem o numer paczki to mnie zbywal i tlumaczy ze jest za granica i m usie telefon jebie. Uwierzylem bo wczensiej dalo sie do iego normalnie dodzwonic. Tu sa namiary na firme jego
http://www.zumi.pl/1541763,Auto-Moto-Te ... firma.html
gdyby ktos mogl podjechac tam i sprawdzic czy jest cos napisane ze kiedy wraca do polski albo jakies informacje. Bede bardzo wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam

Sunny17
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2012-02-10, 15:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sunny17 » 2012-02-13, 13:46

Stokrotne dzięki za ostrzeżenie, mało brakowało i też wysłałbym im pieniądze! Coś mnie tknęło i wpisałem nazwe firmy w google i wyskoczył Twój post.

Dzięki za pomoc, mam nadzieję, że uda Ci się odzyskać pieniądze od tych OSZUSTÓW!

Ppy
wiem o czym pisze
Posty: 89
Rejestracja: 2011-11-23, 22:49
Lokalizacja: katowice

Post autor: Ppy » 2012-02-14, 18:56

Sprawa wyglada nastepujaca. Jakis oszust podszywa sie pod firme z konina AUTO-MOTO-TEST ktora z tego co wiem zawiesila swoja dzialalnosc. Nie jestem pierwsza poszkodowana osoba bo juz nie jednego "klienta" oszukali. Uwazajcie na oszustow i nigdy nie wplacajcie pieniedzy bez auckji itp! Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”