Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Szukam warsztatu car audio znającego się na Nissanach..

Moderatorzy: Ryba, Maniek-ol

Leosiek
nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 2011-12-20, 20:44
Lokalizacja: Lubuskie

Szukam warsztatu car audio znającego się na Nissanach..

Post autor: Leosiek » 2011-12-20, 21:25

Wawa lub okolice od strony Grodziska Mazowieckiego. Nie chciałbym korzystać z usług "fachowców" twierdzących, że...."damy radę".
Pzdr

Awatar użytkownika
Wieshaq
fanatyk nissana
Posty: 1725
Rejestracja: 2009-12-06, 18:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wieshaq » 2011-12-20, 21:49

Mam zaprzyjaźniony warsztat w Ursusie ale nie wiem co chcesz zrobić ??
Szukam warsztatu car audio znającego się na Nissanach..
I czemu mają specjalizować się w nismo większość warsztatów zajmujących się car audio jest w stanie ogarnąć temat nagłośnienia i innych przeróbek chyba że liczysz na "PIMP my Ride" czyli jakieś zabudowy, jeżdżące stoliki itp :-o
Była Y10 2.0D
Była W10 1.6
Była P11 2.0TD
Była K11 1.0 Jive
Było jakieś kombi, i kolejne kombi.
Teraz jest Smok chociaż z fabryki wyjechał jako Subaru Forester ;-)

Awatar użytkownika
Szymeq
fanatyk nissana
Posty: 3068
Rejestracja: 2009-11-29, 19:47
Lokalizacja: Wawa Zachód
Kontakt:

Post autor: Szymeq » 2011-12-21, 09:50

W Grodzisku jest Yankees ( kolega Grisza u nie robił car audio w almerze ) ale z tego co z nim ostatnio rozmawiałem to choruje i nie wiem czy pracuje jeszcze. Grodzisk Mazowiecki, 3 Maja 41, wpisz w wyszukiwarce "Yankees" i będziesz wiedział co i gdzie.
Z nissanem od 2005 roku :)

Awatar użytkownika
radziejwwl
fanatyk nissana
Posty: 1593
Rejestracja: 2009-12-10, 18:09
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: radziejwwl » 2011-12-21, 21:50

Co za roznica czy Nissan czy cos innego albo audio albi pseudo audio :/

Leosiek
nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 2011-12-20, 20:44
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: Leosiek » 2011-12-26, 00:04

różnica jest taka, że jak oddałem kiedyś inny samochód (Audi) do warsztatu gdzie zakładali niby audio......tak mi założyli audio w audi, że uszkodzili całą elektrykę wnętrza kabiny.... a podobno mieli "dać radę". Stąd moje obawy!

Awatar użytkownika
Tony
fanatyk nissana
Posty: 297
Rejestracja: 2010-02-21, 11:46
Lokalizacja: Puławy/W-wa

Post autor: Tony » 2011-12-26, 11:29

Leosiek pisze:różnica jest taka, że jak oddałem kiedyś inny samochód (Audi) do warsztatu gdzie zakładali niby audio......tak mi założyli audio w audi, że uszkodzili całą elektrykę wnętrza kabiny.... a podobno mieli "dać radę". Stąd moje obawy!
Czyli trafiłeś na partaczy, marka auta jest sprawą marginalną . :)
BTW nie myślałeś o samodzielnym montażu , co konkretnie chcesz zrobić?
Pieniądze zaoszczędzone na "robociźnie" warsztatu możesz spożytkować na lepszy sprzęt.

Pzdr
Prędkość nigdy Cię nie zabije... Jedynie nagłe zatrzymanie...

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2011-12-26, 20:10

Tony212 pisze:samodzielnym montażu , co konkretnie chcesz zrobić?
Pieniądze zaoszczędzone na "robociźnie" warsztatu możesz spożytkować na lepszy sprzęt
Dokładnie .. jak nie chcesz zrobić auta "audiofilskiego" to takie rzeczy jak "elektryka" czy wygłuszenie auta można zrobić porządnie samemu ..
Podpytaj najwyżej na forum o szczegóły techniczne .. i jak masz czas i samozaparcie to zrobisz lepiej niż niejeden warsztat, który ma na szyldzie "montaż sprzętu audio" !
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

Awatar użytkownika
DubSon
fanatyk nissana
Posty: 2938
Rejestracja: 2011-07-14, 13:23
Lokalizacja: WLKP / St. Tuchorza

Post autor: DubSon » 2011-12-26, 21:46

Ja postanowiłem zrobić sam i jestem zadowolony, jeszcze jutro zakładam wzmacniacz i wygłuszenia i będzie super - nie jest to trudna robota, wystarczy chcieć :)

Awatar użytkownika
maniek_NKP
fanatyk nissana
Posty: 425
Rejestracja: 2010-02-17, 20:17
Lokalizacja: DW

Post autor: maniek_NKP » 2011-12-28, 01:40

ja też cała instalację CA + wygłuszenie wnętrza zrobiłem sam. Jako, że był to mój pierwszy raz to wyszło mi to dłużej i z przygodami :), ale warto i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że jakość wykonania nie odbiega od porządnego serwisu CA. No i wiem co i jak mam zrobione.

Awatar użytkownika
edward
nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: 2012-08-17, 02:42
Lokalizacja: PL

Post autor: edward » 2012-08-26, 22:57

maniek_NKP pisze:ja też cała instalację CA + wygłuszenie wnętrza zrobiłem sam. Jako, że był to mój pierwszy raz to wyszło mi to dłużej i z przygodami :), ale warto i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że jakość wykonania nie odbiega od porządnego serwisu CA. No i wiem co i jak mam zrobione.
Ale jesteś zadowolony z efektu tak do końca? Większość moich kumpli też robiła wygłuszanie na własną rękę, ale ciągle im coś tam nie gra ;0 A ja przyznam bez bicia podjechałem z tym do serwisu sztukawyciszania. Wygłuszyli mi uszczelki drzwi i od razu cisza i spokój. Koszt na pewno wyższy niż grzebanie samemu, ale jednak bez zbędnej przesady, muszę powiedzieć, że ja mam o niemo lepiej wygłuszony wóz niż kumple... ;D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”