Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Szukam] Blacharz lakiernik Warszawa Praga Grochów Żoliborz

Moderatorzy: Ryba, Maniek-ol

babciek

[Szukam] Blacharz lakiernik Warszawa Praga Grochów Żoliborz

Post autor: babciek » 2011-08-25, 09:20

Witajcie,
Jak w temacie, szukam dobrego (i niedrogiego) blacharza w okolicach z tematu.
Byłem na Szczotkarskiej, ale Pan powiedział, że nie ma takiego podnośnika, żeby zdjąć bak, więc szukam dalej. A do zrobienia blachy w bagażniku.
Ktoś pomoże?

[Edit]
Nikt się nie chce podzielić?

Janusz7105
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2011-10-08, 21:14
Lokalizacja: Warszawa

Zobacz tutaj

Post autor: Janusz7105 » 2011-10-10, 15:09

Jak jeszcze nie masz zrobionego i nadal szukasz to wejdź na stronę www.sztukalakierowania.pl. Nie wypowiadam się za wszystkich ich klientów, jednak patrząc po tym co widać na parkingu, po przykładzie mojego auta jak jest zrobione i wreszcie po tym, że blachy samochodów jak obierałem swojego były również z miejscowości oddalonych od Warszawy o ładnych kilkanaście kilometrów to uważam, że warto spróbować, może pomogą..

Awatar użytkownika
edward
nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: 2012-08-17, 02:42
Lokalizacja: PL

Re: Zobacz tutaj

Post autor: edward » 2012-08-20, 15:56

Janusz7105 pisze:Jak jeszcze nie masz zrobionego i nadal szukasz to wejdź na stronę www.sztukalakierowania.pl. Nie wypowiadam się za wszystkich ich klientów, jednak patrząc po tym co widać na parkingu, po przykładzie mojego auta jak jest zrobione i wreszcie po tym, że blachy samochodów jak obierałem swojego były również z miejscowości oddalonych od Warszawy o ładnych kilkanaście kilometrów to uważam, że warto spróbować, może pomogą..
Temat odgrzebałem, bo też potrzebny mi blacharz/lakiernik. Jest kilka elementów do polakierowania, gdzieniegdzie wyłazi mi rdza i czas najwyższy się tym zająć. Szukam kogoś dobrego, ale w miarę z rozsądnymi cenami :razz: A jak z cenami u nich?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”