Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Odradzam] Ełk F.B.H. Mieczysław WASILEWSKI Salon-Serwis NIS

Moderatorzy: Ryba, Maniek-ol

amigancik
nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 2009-12-10, 13:26
Lokalizacja: Podlaskie

[Odradzam] Ełk F.B.H. Mieczysław WASILEWSKI Salon-Serwis NIS

Post autor: amigancik » 2009-12-10, 13:45

Tamtejszy kierownik pan Giedroyc, próbował wmówić mi że nie ma wersji Nissana Qashqai+2 w automacie z kratką. Sympatycznie rozmawiał ze mną, dzwonił jeszcze przy mnie w jakieś 2-3 miejsca w Warszawie i jeszcze do centrali jakiejś żeby się upewnić... i oczywiście potwierdził to... (teraz wiem że to tylko teatrzyk robił! dzwoniąc chyba do żony...)
Chciał mnie oszukać żeby wypchnąć tylko auto które akurat miał na stanie... O mały włos nie podpisałem u nich umowy na to auto w manualu...
Na szczęście wziąłem telefon w garść, obdzwoniłem kilka innych salonów w Polsce i bez większego trudu jak się okazało znalazłem poszukiwane auto w Warszawie na Puławskiej. Dzwoniłem potem do wspomnianego pana, żeby sprawę wyjaśnić to tylko dalej wmawiał że to nie możliwe (ja mam podpisaną umowę już na takie auto co u nich niemożliwe, a handlowiec z Warszawy się tylko śmiał, bo sprzedał już wiele takich aut...), gdyby odpuścił, przyznał się przeprosił chociaż...
Nie wiem jak tamtejszy serwis, ale na salon radzę uważać!, ja po takiej "obsłudze" nie planuję odwiedzać również serwisu...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podlaskie”