Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Montaż videorejestratora .

Moderator: mimier

Santo
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2021-01-18, 21:31

Montaż videorejestratora .

Post autor: Santo » 2021-01-20, 10:56

Witam , będę montować samodzielnie do mojego QQ J11 videorejestrator THINKWARE dasc cam Q800 pro. W internecie jest mnustwo filmow jak to sie robi,i z grubsza wiem jak sie do tego zabrać .Mam jedno ,pytanie do jakich bezpieczników sie podłaczyć tak aby kamera działała poprawnie .Kabel zasilania ma trzy kolory czarny to masa,czerwony zasilanie stałe, żółty to zasilanie po właczeniu zapłonu.Zrobiłem rospiskę bespieczników od strony kierowcy ,a jeszcze jedna sprawa chodzi mi o to gdzie znajduje sie antena GPS słyszałem ze jest umieszczona nad zegarami ,ale to nic potwierdzonego .Na koncu podziele sie jakimiś fotkami po zamontowaniu zwstawu.
POzdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
majchrzok
fanatyk nissana
Posty: 2063
Rejestracja: 2010-01-18, 19:37
Lokalizacja: Wągrowiec

Re: Montaż videorejestratora .

Post autor: majchrzok » 2021-01-23, 19:11

Dodatkowy plus po stacyjce znajdziesz np na radiu lub tak jak masz w rozpisce, nr 19 gniazdo zapalniczki. One też działa dopiero po stacyjce.
Jak masz rolete panoramy, aby nie ciągnąć dodatkowego przewodu możesz wziąć plus sterowania po stacyjce z tego wlacznika.
Co do anteny, nie podpowiem bo nie wiem. Powodzenia:)

Santo
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2021-01-18, 21:31

Re: Montaż videorejestratora .

Post autor: Santo » 2021-01-25, 14:58

Z góry dziekuje waszystkim za pomoc ,jestem już po montażu komerka działa bez problemowo tyle że nie mogę dokończyć rejestracji tak żeby połaczyć kamerę z chmurą, czekam na odpowiedz od producenta // co robię nie teges //.Jesli chodzi o sam montaż to zajeło to mi jakieś 3 godzinki na spokojnie. Przewód zaśilania podłączyłem do skrzynki z bezpiecznikami od strony kierowcy numer bezpiecznika 4 i 33 z mojej rozpiski .Przewód łączacy kamery poszedł pod podsufitka.Jesli chodzi o dezmontarz wszystkich plastikowych maskownic to nie sprawia to wiekszego problemu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/url]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Qashqai”