Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[J10] składanie lusterek i zamykanie szyb

Moderator: mimier

tomal77
nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: 2019-06-07, 07:26

[J10] składanie lusterek i zamykanie szyb

Post autor: tomal77 » 2019-06-10, 07:55

WItajcie
jestem nowym użytkownikiem nissana J10 2012r 1.6 dizel. mam kilka pytań o dwa z nich zapytam tu :)
1) szyba kierowcy przy otwieraniu potrafi się automatycznie otworzyć cała jednak przy zamykaniu trzeba już trzymać przycisk do końca. Czy da się to zaprogramować aby automatycznie sie zamykała do końca bez zkonieczności trzymania ?
2) składanie lusterek, można tak zaprogramować przy zamykając auto z kluczyka składały sie lusterka same podobnie zamykanie szyb automatycznie

eddred
nowy na forum
Posty: 10
Rejestracja: 2017-06-10, 10:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: [J10] składanie lusterek i zamykanie szyb

Post autor: eddred » 2019-08-08, 10:28

Widzę, że nikt mądrzejszy się nie odzywa, więc spróbuję ja. Szyba się otwiera i zamyka od jednego przycisku chyba wtedy gdy zamkniesz ją trzymając cały czas i jeszcze kilka sekund, chyba 5. Na pewno jakoś tak to się robi, bo sam robiłem, ale upiornie dawno i nie do końca pamiętam jak. Lusterka - jest przycisk po lewej stronie pod/obok kierownicy, ma on trzy pozycje, i w którejś po zamknięciu samochodu lusterka się zamykają. W innej pozycji zamykają się przyciskiem, chyba po to, żeby przejechać ciasnym garażem? ;-) Tyle mojej wiedzy, ale jedna i druga sprawa jest do wymacania przy małej dozie cierpliwości. Powodzenia!

tomal77
nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: 2019-06-07, 07:26

Re: [J10] składanie lusterek i zamykanie szyb

Post autor: tomal77 » 2019-09-05, 09:13

dzięki za podpowiedz. Szyby już opanowałem lusterka nie działają niestety :(
a jak z poziomem oleju ? na wyświetlaczu brak komunikatu oil ok czy coś ?
No i nie wiem jak ale tak namotałem że jak otwieram auto kluczykiem to po 1 naciśnięciu otwierają się drzwi kierowcy reszta drzwi jak nacisnę drugi raz :) na to też jest jakiś patent ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Qashqai”