Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Płytka kluczyka inteligentnego spalona

Moderator: janusz

Mnietek
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2021-03-05, 18:03

Płytka kluczyka inteligentnego spalona

Post autor: Mnietek » 2021-03-05, 18:13

Cześć wszystkim
Mam problem a dokładniej z odpalaniem , samochód raz odpalał raz nie , samochód pojechał laweta do serwisu Nissana i tam jest tzw klops , nie ogarniają za bardzo a naprawa trwa za długo i ponyślałem że sam się za to zabiorę , mam zdjęcie nadwątlonego elementu , facet w serwisie powiedział że jest to ytka kluczyka inteligentnego , chodzi o Nissana tiida w benzynie , jeżeli ktoś z Was ma pomysł gdzie mogę naprawić taką część to będę wdzięczny za pomoc z góry dziękuję
Nie mam pojęcia gdzie można wrzucić zdjęcia tej płytki

Awatar użytkownika
mały v8
fanatyk nissana
Posty: 506
Rejestracja: 2016-03-21, 19:35
Lokalizacja: Siedlce

Re: Płytka kluczyka inteligentnego spalona

Post autor: mały v8 » 2021-03-06, 07:53

Przerabiałem to co prawda w Toyocie Rav4.Raz palił, raz nie , zamykał też jak mu się chciało, okazało się że były zimne luty na druku. Tam płytka ta znajdowała się w module BSI w tej całej skrzynce bezpieczników nad kolanem kierowcy. Sam to wymontowałem, a oblutował i sprawdził mi to koleś w punkcie naprawy RTV.
ObrazekObrazekObrazek

Mnietek
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2021-03-05, 18:03

Re: Płytka kluczyka inteligentnego spalona

Post autor: Mnietek » 2021-03-07, 10:04

Dzięki za odpowiedź, w moim przypadku płytkę wyciągnąłem , ale okazało się że ( tak sądzę) że cztery moduły sterujące ( czarne elementy na płytce) są nadwątlone i teraz szukam rozwiązania , jak zdobyć takie czarne elementy , łatwiej by mi było jak bym wkleił zdjęcie tej płytki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tiida”