Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[INNE] Ubezpieczenie szyb

Składki, likwidacja szkód, porównania ofert, wzory umów i innych formularzy ubezpieczeniowych

Moderator: Misiek

Awatar użytkownika
maniek_NKP
fanatyk nissana
Posty: 425
Rejestracja: 2010-02-17, 20:17
Lokalizacja: DW

[INNE] Ubezpieczenie szyb

Post autor: maniek_NKP » 2010-02-19, 21:58

W związku z tym że w niektórych tematach pojawiła się rozmowa odnośnie ubezpieczenia szyb będzie ona kontynuowana tutaj.
Misiek

(...)


Raczej wlicz sobie tę szybę w straty... Niestety, ale wyrwanie jakiejkolwiek kasy graniczy z 0, bo jak udowodnisz, że spadł lód z tej a nie innej naczepy ?? Ojciec wykupił taki pakiecik w PZU za 25 zł rocznie na szyby, ostatnio skorzystał z wymiany czołowej, bo kamień z nadjeżdżającej ciężarówki ją uszkodził.[/quote]
Ostatnio zmieniony 2010-02-20, 15:00 przez maniek_NKP, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
and_pec
aktywny forumowicz
Posty: 188
Rejestracja: 2009-12-10, 10:38
Lokalizacja: Lublin

Post autor: and_pec » 2010-02-19, 22:10

Ubezpieczenie samych szyb proponuje także Warta, wymogiem jest posiadanie u nich dowolnej polisy komunikacyjnej Ja akurat mam tam tylko mieszkanie ubezpieczone i mnie nie obejmuje.
Można wykupić u nich AC mini (odpowiedzialność dopiero od strat przekraczających70% wartości samochodu) i ten pakiet na szyby. Lub samo OC i/lub AC maxi (pełne) i do tego szyby
Ludzie w ogóle nie myślą, oni tylko myślą, że myślą. (Mark Twain)

Awatar użytkownika
Misiek
fanatyk nissana
Posty: 1360
Rejestracja: 2009-12-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Misiek » 2010-02-19, 23:27

w PZU nie trzeba mieć innej polisy żeby wykupić Auto Szybę, tylko w takim przypadku jest drożej. W linku ceny są podobne ale jest udział własny w przedniej 30%.
169 KM/ 183 Nm i rośnie: http://tinyurl.com/omxvb66
z klubem Nissana od grudnia 2005

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział Ubezpieczeniowy”