Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[A32] Podswietlenie panelu skrzyni automatycznej

Moderator: janusz

Awatar użytkownika
dylson
fanatyk nissana
Posty: 2123
Rejestracja: 2009-11-29, 13:53
Lokalizacja: Radomsko

[A32] Podswietlenie panelu skrzyni automatycznej

Post autor: dylson » 2009-11-30, 21:59

Jesli komus spalila sie zarowka w tym miejscu ponizej zamieszczam manuala jak dokonac wymiany.

Do wykonania tej operacji jest potrzeby:
-śrubokręt plaski
-śrubokręt krzyżakowy
-żarówka w5w to ta sama co wchodzi w świtało pozycyjne

Tam gdzie są strzałki należny podważyć płaskim śrubokrętem aby podnieść osłonę lewarka jak na foto.
Obrazek
Po podważeniu zsuwamy osłonę do dołu,aby cala nam zeszła (zielone strzałki)
Obrazek
Następnie odpinamy kable od zapalniczki oraz wyciągamy wtyczkę z przełącznika od trybów pracy skrzyni.
Obrazek
Kolejnym krokiem jest wyciągniecie popielniczki trzyma się ona ja jednej śrubie wkręconej w lewym górny rogu.Jak to już zrobimy to wykręcamy mocowanie dla środkowego tunelu. Mocowanie trzyma się na 3 śrubach (jak na foto)
Obrazek
Aby wyciagnac calkiem tunel,przez co bedzie nam łatwiej dostac sie do zarkowki odkrecamy 2 sruby znajdujace sie na koncu tego tunelu,dojscie jest z tylnich siedzen (jak na foto)
Obrazek
Teraz zostaje nam tylko wyciągniecie i wymienienie przepalonej żarówki jest ona zaznaczona zielona strzałka.
Obrazek
Po wyciągnięciu żarówki okazało się ze żarówka ma nałożony na sobie niebieski kapturek(to prawdopodobnie jest po to aby swiatlo bylo biale a nie zlote) ja wsadziłem zwykła bez tej nakładki bo przy jej ściąganiu z przepalonej całkiem mi się porwała.
Obrazek

Oczywiście składanie wszystkiego to poprzedniego stanu w odwrotnej kolejności
Zrodlo: nkp

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób To Sam”