Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[N15] Projekt - halogeny

Moderator: sergiej

Awatar użytkownika
SnowLady
fanatyk nissana
Posty: 986
Rejestracja: 2009-11-30, 18:28
Lokalizacja: Kobylnica/k.Slupska

[N15] Projekt - halogeny

Post autor: SnowLady » 2009-12-02, 21:11

Od dawna zastanawiam sie nad halogenami. Koszt wzglednie duzy. Nie ma zadnych zamiennikow, i ludzie winduja ceny jak moga.
Szukalem innych halogenow, ale wiaze sie to z przerabianiem zderzaka, lub innym kombinatorstwem, a wtedy efektu nie bedzie.

Tak wiec w mej glowie stworzylo sie takie cos.

Przyspawac rure do ramy silnika, wypuscic przez otwor na halogen i poprowadzic na zewnatrz w ten sam sposob. Porobic otwory przy ramie i miejscu gdzie mialyby byc przykrecone halogeny zeby estetycznie poprowadzic przewody.
Przy takiej opcji, wybor halogenu bedzie tylko kwestia gustu.

Rura bedzie szeroko wychodzic, i bedzie nisko prowadzona. Chcialbym aby halogeny byly pod swiatlami mijania.

Czekam na wskazowki, przeciwskazania, uwagi etc Czy to ma sens ?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie kombinuj, wsadź oryginał albo odpuść...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
A jaki masz zderzak, bo nie wiem, czy masz FL czy przed?
Ja mam przed i tutaj trzeba już wycinać cuda itd.
Niestety mnie to czeka, bo też się uparłem na dodatkowe oświetlenie.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja mam samą szybkę zamiast lewego halogenu wstawioną i w środku pusto. Tak już kupiłem samochód, całe bebechy z halogenu wywalone, można rękę wsadzić od środka. Prawy działa, a w lewym tylko wtyczka jest, ale nie ma w co jej wsadzić
Może ktoś ma pomysł co tam włożyć w środek, żeby świeciło?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie wiem czy mam przed czy po ;] 96 rok.

Cuda wycinac ? Co masz na mysli piszac to ?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chodzi o to, że ja przy narożnikach mam takie czarne, pełne "zaślepki" w zderzaku - tam, gdzie powinny być halogeny.
Żeby wsadzić jakiekolwiek halogeny to musisz już coś wyciąć w tym.
Chciałem wsadzić światła do jazdy dziennej i halogeny więc wycinanie mnie nie minie.
A co do zagadnienia: oryginał, czy coś innego wypowiem się tak, że miałem w p11 lift halogeny i drogi to sport, bo na autostradzie A4 spod innego samochodu wyleciał kamień i rozbił mi jeden halogen. Koszt 300zł - taniej nie było. A komplet innych masz do 100zł i do tego są ogólnodostępne, bo oryginalnego nie mogłem dostać.
Jak się to ładnie zamontuje to będzie miodzio.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
U mnie nie ma tego problemu, mam zwykle zaslepki, odkrecane.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
a dlaczego ma nie kombinowac?
almerke mam 1999 po lifcie... zderzak od gti... po wypadku ciezko bylo dostac halogeny do tego modelu wiec u siebie zamontowalam halogeny od painfandera fakt troche kombinowania bylo ale efekt jest nieziemski Obrazek
prosze bardzo dla chcacego nic trudnego ktos pisal o zaslepkach... niestety trudno dostepne jesli ktos szuka halogenow oryginalnych i to do almerki po lifcie to juz moze zapomniec ...

pozdrawiam
Pozdrawiam
SnowLady ...

Z nissanem od sierpnia 2005 :D

Ważne sprawy i nie tylko: 504619604 ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób To Sam”