Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

stag 4

Moderator: Maniek-ol

kielon76
nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 2010-09-11, 07:13
Lokalizacja: słupsk

stag 4

Post autor: kielon76 » 2010-09-11, 07:54

mam problem z instalacją stag 4 założyłem w nissan almera 1,5 90 km po pewnym czasie zapalił mi się błąd pojechałem do gazownika on wykasował błąd i sprawdził mapę powiedział że błąd to za uboga mieszanka po przejechaniu 70 km znowu zapalił się błąd czy to tylko problem z ustawieniem czy coś więcej i czy gwarancja jest tylko w warsztacie gdzie był montowany gaz.

[ Dodano: 2010-09-11, 08:56 ]
kielon

Hiszpan 207
stały bywalec
Posty: 106
Rejestracja: 2009-12-24, 20:21
Lokalizacja: Gniezno/Toruń

Post autor: Hiszpan 207 » 2010-09-11, 15:10

gwarancja tylko w warsztacie gdzie gaz montowany. dlatego warto montować tam gdzie są dobre opinie i niekoniecznie tanio.

skoro masz juz problem z LPG to jezdzij do tego gazownika aż ci nie ustawi dobrze mapy. nie odpuszczaj.
Jadąc z prędkością 200 km/h to co widzisz przed sobą... jest już historią

Awatar użytkownika
Konrad
wiem o czym pisze
Posty: 50
Rejestracja: 2010-05-20, 20:38
Lokalizacja: RKR

Post autor: Konrad » 2010-09-11, 17:38

Dokładnie i nie daj sobie wmówić że to wina gazu (o ile sprawdziłeś czy to nie wina gazu :mrgreen: ) czy wina silnika że te typy tak mają itp. skoro tak mają to widział co montuje?
Obrazek

Awatar użytkownika
bullitt
fanatyk nissana
Posty: 348
Rejestracja: 2009-12-09, 00:38
Lokalizacja: okolice W-wy

Post autor: bullitt » 2010-09-11, 20:21

jak gazownik sprawdził mapę i powiedział że jest za uboga, to powinien porządnie ją ustawić w czasie jazdy, masz sterownik Stag firmy AC gaz, oni mają sieć warsztatów partnerskich na terenie kraju i w każdym z tych zakładów uwzględniają gwarancję, jednak na razie jest tych warsztatów około 20 chyba, a inne zakłady nie partnerskie też montują te instalacje i wtedy ewentualna gwarancja tylko w warsztacie który montował.
Jeżeli instalacja była montowana w warsztacie partnerskim to powinieneś dostać książkę gwarancyjną, w której są adresy wszystkich zakładów w których obowiązuje gwarancja.
Była Mazda, był Nissan, był Saab, było Volvo, jest BMW E61

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o autach z LPG”