Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

xtrail i gaz????

Moderator: Maniek-ol

maaloxx
nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 2010-03-01, 13:08
Lokalizacja: Łódź

xtrail i gaz????

Post autor: maaloxx » 2010-03-01, 13:18

Witam

Może ktoś mi pomoże rozwiązać mały dylemat , przymieżam sie do zakupu Xtraila z rocznika 2003-2004 i chciałbym założyć do niego gaz. Obecnie mam Primere i z gazem 3 rok śmiga że aż miło. Sądziłem że z xtrail bedzie podobnie ale ostanio w jednym z warsztatów zakładającym gaz , lekko moj entuzjazm ostudzili mówiąc że gaz i xtrail to nie za dobre rozwiąznie, podobno jakieś problemy z katalizatorem są.
Ma ktoś z Was jakąś wiedze pomocną lub doświadczenie w tym temacie? Czy fakycznie nie ma co sie pchac z gazem do tego modelu????.

j.
m.

DINO777
doświadczony forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 2010-01-26, 20:53
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: DINO777 » 2010-03-09, 21:42

a dokładnie jakie kłopoty?? z katalizatorem jakoś inaczej jest zamontowany czy co?? co ma do gazu katalizator??
montaż, strojenie LPG, AFR :D
kontakt przez NKP

maaloxx
nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 2010-03-01, 13:08
Lokalizacja: Łódź

Post autor: maaloxx » 2010-03-10, 08:51

Witam

Pojęcia nie mam, nie za bardzo sie na tym znam. Bylem na przegladzie instalacji gazowej w swoim samochodzie i przy okazji postanowilem sie zapytac fachowcow o gaz do xtraila (bo przymierzam sie zakupic takowy) wiec sprawdzili jakąs swoja liste i tam mieli zaznaczone ze nie zaleca sie instalacji gazowej w tym samochodzie - powod wskazano "problemy z katalizatorem"... dlatego szukam na roznych forach informacji na temat jak sie sprawuje gaz w xtrailach - czy jest sens cos takiego robic?

DINO777 pisze:a dokładnie jakie kłopoty?? z katalizatorem jakoś inaczej jest zamontowany czy co?? co ma do gazu katalizator??
m.

DINO777
doświadczony forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 2010-01-26, 20:53
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: DINO777 » 2010-03-24, 16:31

spróbuj się podpytać tutaj -> www.lpg-forum.pl napewno coś Ci doradzą
montaż, strojenie LPG, AFR :D
kontakt przez NKP

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o autach z LPG”