Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Analizator spalin [katowice, chorzów, bytom]

Moderator: Maniek-ol

Awatar użytkownika
ms90
stały bywalec
Posty: 122
Rejestracja: 2009-12-10, 23:28
Lokalizacja: Św-ce
Kontakt:

Analizator spalin [katowice, chorzów, bytom]

Post autor: ms90 » 2009-12-14, 15:58

Witam.
Wie ktoś może gdzie w okolicy Świętochłowic, Katowic, Chorzowa, Bytomia znajduje się dobry gazownik dysponujący analizatorem spalin?

Wcześniej jeździłem do bytomia.. ale ostatnio byłem tam i wsumie nic nie zrobił a auto zaczeło wiecej palić i skosił 60 zł :/ [bez wymiany filtra za sama regulacje biorą 35zł...] (tyle że cos tam pogrzebał pod maską i wmawiał mi że nie mam uszczelki pod gaźnikiem ktorej nigdy tam nie było... :) )
Wcześniej tam jeździłem (i brat tam też był kilka lat z rzędu) i nie narzekałem jak ustawil to palil mi w granicy 12-13 litrów. (bez analizatora spalin...)
Jak mi ustawił za ostatnim razem to 15-18 palil :/
Ustawiłem sobie sam i pali mi w granicy 12,14 ale to nie jest to co powinno być... Jeździ dobrze ale od czasu do czasu go zmuli...
"Każda decyzja, sekunda, zdarzenie, decyduje o tym co będzie dalej..."

Awatar użytkownika
Stoo
nowy na forum
Posty: 39
Rejestracja: 2009-12-09, 19:03
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Post autor: Stoo » 2009-12-15, 12:04

podpinam sie do tematu ...
tyle że z regulacją blos'a :) bo ustawiany na "oko" prze zemnie :roll:

Awatar użytkownika
ms90
stały bywalec
Posty: 122
Rejestracja: 2009-12-10, 23:28
Lokalizacja: Św-ce
Kontakt:

Post autor: ms90 » 2009-12-15, 13:59

Ja dowiedziałem sie że gdzies na Lipinach kolo DELTY TRANS za Volvo (jak sie jedzie z ze świetochłowic w strone Zabrza[?]) ale dokładnie nie wiem gdzie to...
Naprawde nikt nie wie czy coś takiego u nas jest ? :D
"Każda decyzja, sekunda, zdarzenie, decyduje o tym co będzie dalej..."

Hyperion
nowy na forum
Posty: 12
Rejestracja: 2009-12-27, 21:41
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Hyperion » 2009-12-27, 22:26

Ja ze swojej strony polecę następujący warsztat:
http://www.motobajczyk.pl/

Moto-Bajczyk z Sosnowca, wjazd bez paszportu polsatu. Już nie raz widziałem jak odwalali kawał dobrej roboty, ostatnio był to właściciel zielonego Lanosa z 10-letnią instalacją "salonową" II generacji.

Dojazd:
Najlepszy dojazd z Bytomia to jadąc drogą 94 (za Makro, przed salonem Citroena i stacja Orlen, Realem), zjeżdżamy z drogi 94 (jest znak na stację Shell), następnie mijamy Shella i widzimy Halę Sportową Dorian, pierwsza droga w prawo i jedziemy ok. 150 metrów i jesteśmy. Zakład nie robi wrażenia, ale gazownicy robią dobrą robotę. Z Bytomia jadę przez Czeladź, przy M1 kieruję się drogą 94 na Kraków i stąd już jest blisko (patrz wyżej).

Sam przy zakładaniu instalacji szukałem dobrego gazownika, kierowałem się opinia z forum Mazdy:
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?p=978044

Sam również nigdy nie miałem problemów z tym żeby oglądać pracę gazowników przy zakładaniu instalacji (byłem przy końcowym etapie zakładania instalacji) oraz przy regulacjach.

Innych opinii o różnych gazownikach szukałbym na forum:
http://motonews.pl/forum/?op=fvf&c=0&f=38
i w google.

Awatar użytkownika
ms90
stały bywalec
Posty: 122
Rejestracja: 2009-12-10, 23:28
Lokalizacja: Św-ce
Kontakt:

Post autor: ms90 » 2009-12-27, 22:58

Dowiedziałem się, że gdzieś w Siemianowicach jest...
Ale jak tyle ludzi poleca http://www.motobajczyk.pl/ to chyba się tam wybiorę i niech zrobią mi do porządku. Jak brat kupił Nubire to też byliśmy gdzieś w sosnowcu i nie wiem czasem czy to nie bylo w MOTOBAJCZYK (w tym warsztacie głównie zajmowali się koreańcami Daewoo) ale też konkretna obsługa włącznie z Szefem, jutro się dowiem i dopiszę.
"Każda decyzja, sekunda, zdarzenie, decyduje o tym co będzie dalej..."

Hyperion
nowy na forum
Posty: 12
Rejestracja: 2009-12-27, 21:41
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Hyperion » 2009-12-27, 23:04

Zakład jest na uboczu, trzeba przy Hali Sportowej skręcić i jechać jeszcze ze 150 metrów.
Zadzwoń i zapytaj się. Powiedz że polecał Cię chłopak z zielonej Astry do której zakładali sekwencję, będą na pewno kojarzyć. Mam nadzieję że będziesz zadowolony.
Po wizycie pisz opinię o gazowniku, czym więcej opinii tym lepiej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o autach z LPG”