Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Priare] Silniczek krokowy.

Moderator: azorek

wojciech13
nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: 2010-06-24, 16:10
Lokalizacja: Głubczyce OGL

[Priare] Silniczek krokowy.

Post autor: wojciech13 » 2010-06-24, 16:15

Witam, gdzie znajde silniczek krokowy w swojej prairie silnik 2,0Pb EGI 8swiec, kod silnika CA20E '91r? Pozdro 4all
Luis

Awatar użytkownika
dylson
fanatyk nissana
Posty: 2123
Rejestracja: 2009-11-29, 13:53
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: dylson » 2010-06-24, 18:22

Silniczek krokowy bedzie za przepustnica (pewnie przykrecony do kolektora ssacego), bedzie dochodzil do niego gumowy wezyk sprzed przepustnicy. Jesli dasz dokladne zdjecie dolotu to bedzie mozna go zlokalizowac :-)

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2010-06-24, 18:25

z tego co mi się zdaje to jest po lewej stronie za ECCS tzn na końcu
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

wojciech13
nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: 2010-06-24, 16:10
Lokalizacja: Głubczyce OGL

Post autor: wojciech13 » 2010-06-24, 18:43

Juz znalazlem jest po lewej i dochodzi do niego wezyk z przed przepustnicy. Wiem gdzie jest sruba do biegu jalowego, a gdzie sie znajduje srubka do CO?? Wymieniam w swojej prairie listwe wtryskowa bo jeden wtrysk cieknie. Pozdro i Dzieki
Luis

kevin

Post autor: kevin » 2010-08-06, 07:45

Witam

Jeśli masz silnik CA20E i jest on tak samo uzbrojony jak mój w Bluebirdzie, to do silniczka krokowego nie dochodzi żaden wężyk, bo silniczek krokowy jest po lewej stronie jeśli stoisz przodem do przedniej szyby i dwie śrubki wykręcają się w Twoją stronę (do CIebie), a dlaczego chcesz go odkręcać? Co do regulacji CO, to z tego co wiem znajduje się w przepływomierzu pod ostatnią zaślepką przed przepustnicą (trzeba wywiercić dziurkę i wyjąć zaślepkę pod którą jest śruba do regulacji).

Jeśli jeszcze tego nie robiłeś, to spróbuje przesłać Ci zdjęcia z książki do bluebirda.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne Modele”