Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[ Terrano II] Nakłądki na błotniki - ktoś może pomóc?

Moderatorzy: bonzo, azorek

fred77
nowy na forum
Posty: 10
Rejestracja: 2014-03-18, 13:42
Lokalizacja: Krapkowice

[ Terrano II] Nakłądki na błotniki - ktoś może pomóc?

Post autor: fred77 » 2014-03-31, 08:56

W moim terrano mam nakładki na błotniki oraz dolne nakładki na drzwi.
Są one ze sobą dopasowane.

Widziałem jednak Terrano, które mają tylko nakładki na błotnikach, a drzwi bez nakładek.

Chciałbym się pozbyć tych nakładek na drzwiach w moim samochodzie i dlatego szukam nakładek na błotniki, które nie łączą/nie komponują się z nakładkami drzwiowymi.

Czy ktoś może pomóc i pokazać zdjęcia nakładek w samochodzie bez nakładek drzwiowych?
Pomogłoby też wskazanie na allegro. Z przednimi może bym sobie jeszcze poradził ale tylne składają się chyba z dwóch części (jedna część montowana jest na krawędź drzwi) i na allegro nie potrafię znaleźć tych właściwych, bo nie bardzo wiem jak one wyglądają. Inaczej wygląda to wymontowane z samochodu.

Chciałbym przemalować zderzaki na czarny kolor, pozbyć się tych nakładek z drzwi i założyć nakładki na błotniki, które nie są przystosowane do komponowania się z nakładkami drzwiowymi.

Aha i jeszcze jedno. Jak mocowane są te szerokie nakładki na drzwiach? Po zdjęciu zostają jakieś dziury czy nie?

Pomóżcie. Proszę.

Z góry bardzo dziękuję.

Paweł84
aktywny forumowicz
Posty: 162
Rejestracja: 2012-11-12, 15:13
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Paweł84 » 2014-04-02, 15:14

Ja akurat nie mam nakładek na drzwi,ale myślę że dziury w drzwiach zostaną.
Jak coś to mogę ci fotki na pocztę podesłać jak napiszesz mi adres na Pw.
Poszukaj terano na części bez nakładek drzwiowych i się dogadaj z gościem ile za to chce,nie powinno być drogo,ale dziury raczej będą :-?

fred77
nowy na forum
Posty: 10
Rejestracja: 2014-03-18, 13:42
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: fred77 » 2014-04-03, 19:06

Udało mi się kupić te małe nakładki. Nie chciałbym kupować innych drzwi, to trochę bez sensu.
No i do tego doszłoby ich całkowite malowanie. Te co mam są fajnie zachowane i nie mają żadnej rdzy.

Też mi się wydaje, że po zdjęciu nakładek zostaną dziury. A może jest jakaś trwała technika likwidacji tych dziur?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Terrano”