Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Terrano 2] Jak to w końcu z nim jest - pytania od nowego

Moderatorzy: bonzo, azorek

Lenso_Company
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2021-08-18, 19:34

[Terrano 2] Jak to w końcu z nim jest - pytania od nowego

Post autor: Lenso_Company » 2021-08-18, 19:45

Witajcie, poważnie zastanawiam się nad kupnem Terrano jako samochodu do uwaga - jazda do pracy po czarnym, "po bułki do sklepu" ale te z jako wyprawówka w lekki teren, bezdroża, leśne drogi bez topienia po klamki i orania pól. Oczytałem się już tyle że sam nie wiem gdzie szukać odpowiedzi.
Mianowicie mam kilka pytań dotyczących terrano 2 2.7TDI - bo taki mnie interesuje.
1. Jakie są hamulce z tylu, rzuciło mi się w oczy, że słabe i bębnowe, czy ktoś słyszał o przeróbce na tarczo-bębny i zaciski ( widziałem jakieś modyfikacje na częściach z Pathfindera.
2. Jak to jest z tym układem kierowniczym? Tu słyszałem ze ludzie zakładają z pajero i zapominają o problemie, prawda to?
3. Do 2.7TDI można założyć mechaniczną pompę czyniąc silnik mniej awaryjnym, nawet widziałem kilka ogłoszeń z takimi samochodami ale nigdzie nie widzę informacji jak ten proces przebiega, ile trwa, kosztuje, co trzeba zmienić dodatkowo? Może sie wypowiedzieć jakaś osoba obeznana z tematem na ile taka modyfikacja pomaga w użytkowaniu i jak ją wykonać - w skrócie.
4. Czy były wersje 2.7TDI z tempomatem? Czy w ogóle spotkał się ktoś z tempomatem w Terrano 2

Na obecną chwilę to tyle, miło by było gdyby ktoś z posiadaczy T2 mógł rozwiać moją mgłę niewiedzy.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mały v8
fanatyk nissana
Posty: 507
Rejestracja: 2016-03-21, 19:35
Lokalizacja: Siedlce

Re: [Terrano 2] Jak to w końcu z nim jest - pytania od nowego

Post autor: mały v8 » 2021-08-20, 07:25

Jeździj dalej spokojnie i nie czytaj tych "głupot" ze stron 4X4. Te wszystkie przeróbki i modyfikacje robią ludzie którzy jeżdżą po szyje w błocie,na Twoje potrzeby oryginalny osprzęt w dobrym stanie w zupełności wystarczy.
ObrazekObrazekObrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Terrano”